Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość Carmen000000000
Aran – bardzo fajna wypowedz co do suplementow :) caly czas mowie ze poprotu warto wiedziec co Wam robia na tym Gacy i co Wam daja za suplementy ale jak nie wiesz albo Ci sie nie chce to zaplac ale jedz je bo tak czy siak suplementy sa wazne. Jedno male pytanie za co jest ta kwota430 bo ja oslupialam ?mieszkam za granica i za wejscie od pn do niedzieli do kompleksu silownia, fitness, sala spinning, basen, sauna, jacuzzi, basen odkrytyplace 200zl....?za co jest to 430?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
430 to jest za dietę gacy i dostęp do ich siłowni wiec wychodzi podobnie bo sama dieta to 239 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
to ok z kwota :) normlanie sie juz wystraszylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
Cena 1 konsultacji to 150 zł. w miesiącu sa 2, bo karnet zaczyna się konsultacja i kończy na dzień przed trzecią konsult. Jak one line to konsultacje kosztuja razem 240zł. reszta to cena karnetu. Milk drinka warto kupić w duzym opakowaniu 1000g /chyba kosztuje ok 140 -150z/ jak podzielisz to wychodzi ok 4 zł za porcję a w centrum -8 złociszy. Ale jak ktos lubi... to kto bogatemu zabroni wariactwa. Te informację podaję tak porównawczo dla tych co jeszcze nie zdecydowani. A brać trzeba i mimo że jestem poprawna to i tak włosy mi lecą jak szalone. Poproszę jakiś dobry patent na ich regeneracjję. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek158
A ja powiem tak każdy z nas jest dorosły i ma wybór. Ja w życiu byłam na bardzo wielu dietach i tych uważanych za zdrowe (przeszłam przez kilku dietetyków każdy zalecał branie witamin, bo każda dieta redukujaca wagę nawet zdrowa jest obciążeniem dla organizmu)i na tych mniej zdrowych, po każdej zaliczałam niestety jo-jo. Organizm rozregulowany na maxa, ostatnio nie chudłam już nawet na bardzo restrykcyjnych dietach. Teraz jestem na gacy, cztery tygodnie na razie czuje się ok, wiem że jak po każdej diecie, jeżeli nie będę się pilnować to będzie jojo, wiem też że sama sobie tą dietę wybrałam. A co do zdrowia to jak byłam przez 7 miesięcy na 1000 kal. (dietetyk znany i lubiany) to też skóra, włosy i paznokcie ucierpiały. I jeszcze jedna kwestia osoby otyłe szczególnie te z ogromną nadwagą nie utyły od nadmiaru owoców czy warzyw zazwyczaj tyją od rzeczy które powszechnie nie są uznawane za zdrowe (fast food itp.) i stan ich skóry włosów i paznokci często pozostawia wiele do życzenia o innych chorobach związanych z otyłością nie wspomnę. Co do tego że gaca to sekta musze się z wami zgodzić, ale mi w tej sekcie dobrze. A co do kosztów to są normalne siłownia + dwie konsultacje w m-cu za 430 zł. to w naszym kraju standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
na wypadajace wlosy- wcierac olej sezamowywy we wlosy i skore glowy chodzic tak po domu godzine do 3 i umyc. Dziala natychmiast :) olej sezamowy na zimno tloczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
Dzięki Carmen, za parę dni zacznę Twoją propozycję stosować, choć nie brzmi miło to jestem z tych "królików doświadczalnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalistka
"legalistka - masz rację, ale za zwracanie uwagi na poprzednim forum usłyszałyśmy, że jesteśmy psychofankami gacy :/ odechciewa się czasami, skoro ktoś się dzieli tym co mu powiedzą, to jednak należy do tego podejść jakość z wdzięcznością oczko.gif" Dewi, wiem coś o tym, bo dlatego odeszłam ze starego forum dawno temu. O tym, czy dieta ma negatywny wpływ na nasze zdrowie będziemy się pewnie dowiadywać jeszcze dłuuuugo po jej zakończeniu. Dla mnie pewnym wyznacznikiem wpływu diety na organizm jest masowe zatrzymywanie się miesiączek. Ale każdy musi przekalkulować według siebie, czy plusy nie przesłaniają minusów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
aran- jesli chodzi o olj sezamowy to ja go stosuje caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legalistka masz rację, przy rygorystycznych dietach zatrzymanie jest sygnałem, że nie tędy droga. Ja na tabletach, które biorę dodatkowo nie mam z tym problemu, ale to jest regulacja sztuczna (nie hormony). Ledwo żyję, jestem po - można to tak nazwać - weekendowym maratonie sportowym i ledwo żyję. Aż z ciekawości korci mnie żeby się zważyć ;) ale nie mam siły. Jutro poniedziałek, nowy tydzień, dalsza walka, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy odchudza się jak chce. Statystyka donosi że większość ludzi stosuje diety wielokrotnie, próbując różnych Swego czasu u mnie w pracy był szał dietę Gacy. Przynosili ten karczek, jedli pomidory więc dieta jest mi znana :) Nie z autopsji ale jednak. Widziałam że byli szczęśliwi z efektów I wiecie co? KAŻDY który schudł w ciągu roku, nieraz dwóch, utył drugie tyle. Nikomu nie udało się utrzymać wagi pomimo bardzo restrykcyjnego prowadzenia diety i inwestycji kupę kasy w program. NIKOMU! Dominika Gwit też zaczyna znowu tyć... Znam też jedną dziewczynę która schudła chyba z 70 kg będąc jedną z rekordzistek- dzisiaj nie waży tyle co przed odchudzaniem ale 100 kg to na pewno... Nie wierzę w tę dietę ani trochę. Efekt jest spektakularny ale krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, mimo, że to poniedziałek :-) Mam pytanie: któraś z Was Kobitki pisała, że ma na diecie kakao. To jest normalnie przygotowane kakao czy jakiś specjalny przepis na nie jest? Uwielbiam kakao i z chęcią bym je sobie na tej diecie wypiła bez efektów ubocznych ;-) Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość malinkaqa
hgg bo to dieta gdzie jojo jest pewniejsze niż w szwajcarskim banku właśnie o to gacy chodzi, niektórzy wracają wielokrotnie ten rozbujany metabolizm to mit tyje się po gacy na 1000 kcal, to chore, dodatkowo długotrwały brak soli wyniszcza organizm, wypadające włosy to pikuś, brak miesiączki i problemy z wątrobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda dieta, którą się urywa nagle po osiągnięciu wymarzonej wagi daje jojo, każda dieta redukcyjna i nie ma takiego cudu świata, żeby po diecie nie było jojo, jeśli ktoś wraca do nawyków. Tysiąckrotnie było powtarzane, musi być odpowiednie wyprowadzenie, nie można zrezygnować z ćwiczeń i trzeba prowadzić zdrową dietę tzn. zdrowe odżywianie. O suplementach nadmienię tylko, że nie zawsze są stosowane, a są ważne. Moja znajoma raz wykupiła, a potem stwierdziła, że za drogo, no niestety bez witamin się nie da. Gaca opracował świetny system, który powoduje szybką redukcję, pomijam tu skutki uboczne, bo o tym też było. Wsparcie i motywację dla swoich ''pacjentów''. Każda dieta redukcyjna w długim okresie stosowania nie jest bezpieczna, każda. Jak postępowały osoby, które miały jojo? Bo ja słyszę od ludzi, a wiesz nie chciało mi się ćwiczyć, brak czasu, a wiesz tu impreza, tam impreza, jakoś tak poszło, że nie umiałam się zatrzymać... No niestety, gaca i inne redukcyjne słynne diety to nie wszystko, po zakończeniu programu sami musimy pilnować się, jak już nie ma konsultanta. Czas tej diety, to nie tylko klepanie menu, ale także poszerzenie wiedzy, co mogę, a co nie, co się je na kolację, a czego należy unikać. Dalsze postępowanie zależy od nas, dlatego jedni nadal po diecie są szczupli, a inni tyją na potęgę. Nie każdy radzi sobie dobrze po uzyskaniu efektów, dlatego tak często pisałyśmy, że najbardziej boimy się co będzie później. Tylu jest dietetyków, słynna klinika w Łodzi, czy ktoś umiał tak opracować metodę odchudzania, aby motywować i wspierać ludzi? W Łodzi też się płaciło, to było takie słynne odchudzanie na całą Polskę wiele lat temu, wszystkie gazety opisywały. Taka prosta sprawa, a jednak nie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - ja miałam kakao np. 10g + 250ml mleka 2% do śniadania. Zwykłe kakao, nie z dodatkami, żadnego cukru. Ja i tak wolę bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Asia
Chyba szkoda się udzielać bo każdy wie swoje. Szkoda tylko, że Ci, którzy się przekonali na własnej skórze, że ten cały program to farmazon nie starają się ostrzec innych przed wyciąganiem kasy. Ale widać tak już jest, że jak sama wlazłam w g****o to niech inni też się wpakują, co tak będę sobie sama śmierdzieć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Asia
Droga Dewi na str. 14 ktoś zapytał czy ktoś przeszedł całą dietę, odezwałam się. Potem na str. 15 pisałam informacje, o które pytasz. Ja ostrzegam na swoim przykładzie. Nie wierzysz twoja sprawa ale jak się sama przekonasz (oczywiście życzę Ci by tak się nie stało) to napisz może ktoś ucząc się na Twoich czy moich błędach wybierze inną drogę. Nikogo nie oskarżam. Pisałam tylko, że założenia tego całego programu się nie sprawdzają. O suplementach też już ktoś tu pisał. O modyfikacjach również. W temacie Po Gacy też pisałam. Jeśli pozwolisz to chcę Ci jeszcze podpowiedzieć żebyś najpierw czytała forum a potem odpisywała na posty. Ta kolejność się sprawdza!!! Polecam!!! Ale oczywiście możesz dalej robić to w odwrotnej kolejności jeśli uważasz że tak jest lepiej. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro kazdy okopał się na z góry upatrzonych pozycjach to nie wiem po co tracić energie na te dyskusje? :) owszem, wiekszosc osob po tej diecie, jak i po każdej inne diecie zresztą, tyje ponownie. Ale to, że ktoś z Was nie zna nikogo komu udało się utrzymać wagę po gacy, nie znaczy że takich ludzi nie ma. Natomiast znam osobiście kilka osob, które są kilka lat po gacy (odchudzeni w Lublinie) i się trzymają :) Nie zarzekam się, że już nie utyje, różnie może być w życiu, chociaż oczywiście mam nadzieję, że bedę w gronie szczęśliwców. A szczęściu można pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
hgg – ja sie zastanawiam nad jedym a raczej ejstem pewna ze zadna z osob kore ta diete rygorystycznie prowadzily juz po tej diecie tak rygirystycznych nie jest …90% ludzi tak sie cieszy z „uzdrowienia CUDOWNA DIETA” ze zapomna ze czy po Gacy czy po czym kolwiek innym nadwyzka kcal sie odlozy i bardzo czesto nie kontroluja kcal i makroskladnikow po wyjsciu z diety a tam ma to kazde 100kcal znaczenie ...poprostu ludzie sie nie pilnuja po diecie... gość malinkaqa- nie ma czegos takiego jak rozbujany metabolizm jak ktos nie patrzy co je po diecie cudow nie ma ...sol u Gacy jest chociazyb w miesie ktore sie je produkty dzis kupowane soli nie sa pozbawione, w twarogach, jogurcie i co tam jeszcze jest w menu... wypadajace wlosy, paznokcie swiadcza o jednym brakuje w diecie czegos tyle, ze czesto ludzie z powodu duzych kosztuw nie kupuja produktow Gacy witamin i tych wszytkich specyfikow jakie on ma w ofercie stad tez problem.. Ps: czym dla Was jest jojo ? ponowne przytycie ? czy jak Wy to widzicie ? bo ja sadze ze wiele osb myli tu pojecie jojo po zbilanowanej diecie a jojo po glodowce ... Dewi – ja sie z Toba zgadzam kazda dluga redukcja jest niebezpieczna i trzeba umiec z niej wyjsc to raz i dwa to co piszesz ludzie plyna sie nie pilnuja poprostu .. Ale co do kliniki i innych ludzi ktorzy odchudzaja :) Gaca poprostu mial dobry pomysl na buznes i zapewniam Cie ze kazdy ale to kazdy doswiadczony kulturysta odchudzi Cie w ten sam sposob co Gaca ;) on poprostu sam jest endomofik i opracowal patent na soebie (najgorszy typ jesli chodzi onabieranie tkaniki tlusczowej sam sie musi mega pilnowac, zreszta to widac po budowie)i ten patent sprzedal na miliony robiac dobra prace :) Podsumowujac ta dieta sama w sobie, sam proces doprowadza do utraty wagi skutecznie i dla niektorych to mega szansa na odzyskanie zycia, jest szybka ale trzeba byc 100%KONSEKWENTNYM a nie ciagle miec tlumaczenia, jestem przekonana ze wieksozc ludzi po niej tyjacych poprostu nie wie ile makrosklanidkow i jakich zjada bo co jak co ale Gaca nie jest w stanie upilnowac nikogo po djecie. Uwazam jednak, ze jesli nie jestes w stanie oddac sie rozsadkiem do kontroli nad soba bez konsutanta bez opieki to trzeba wybrac inna diete bo ta jest mega restrykcyjna i nie uwzglednia bledow po ... A Dominika poporstu przetrenowywala sie na malych kcal, jak sama powiedziala nie uwzglednila posikow odpowiednioprzed i po treningu i smyle zachwyt medialny nad figura zrobil swoje, presja i dziewczyna mocno poplynela tyle ze w jej przypadku nie wydawaloby mi sie nic zlego jesli by wrocila do Gacy a ona wybrala kogos innego ....i tu sobie ja zadaje pytanie dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jojo gwarantowane po tej diecie!!! gwit ma jojo i problemy zdrowotne przez gace!!! i jojo bedzie u was ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jojo jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Asia
Brawo Carmen! W samo sedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwit, Pavlovic, Fat killersi, setki innych... Wszyscy skończyli tak samo ale głupie baby dalej wierzą w cuda. W tym ciemnogrodzie można zarabiać miliony na naiwnych desperatach. Wystarczy im naobiecywać a jak się nie spełni to wmówić że sami są sobie winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka A
Myślę, że Dominika zachłysnęła się swoim nowym odchudzonym o 50 kg wyglądem i nie dała rady. Obserwowałam ją w Centrum na Puławskiej gdzie już od dawna nie przychodzi. Jednak zalecają co najmniej dwa lata po wyprowadzeniu pilnować się tzn kontrolować wagę i ćwiczyć. Reagować przy każdym nabytym kg, którego nie możemy się pozbyć. Po to wprowadzono możliwość korzystania z siłki i konsultację co dwa miesiące. Mam koleżanki, które to bardzo dopinguje. A tak na marginesie najgorsze jest zgubić ostatnie 4 kg. Pierwsze 20 kg to była pestka. ja z ostatnimi borykam się od 3 m-cy. Raz na plus raz na minus. Trudno jakoś dotrwam. W piątek konsultacja ciekawa jestem jak wypadnie ale chyba nie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że po diecie, każdej także Gacy trzeba trzymać ja dalej w ryzach, ALE nie da się przez całe życie być na diecie 800 kcal z powodu rozwalonego metabolizmu samym tłuszczem. Co do soli- poczytajcie jak jej wpływ wpływa na nadnercza a są to gruczoły kluczowe dla gospodarki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cię gośćAśka, że czytam posty, poza tymi, które są w nieodpowiednim tonie pisane, na nie akurat szkoda mi czasu i na takie zaczynające się od głupie baby obiecać im coś... itp. Po pierwsze to oznacza brak szacunku dla osób, które o siebie walczą, po drugie mam takie pewne wrażenie, że piszą to sfrustrowane osoby, które same na co dzień nie potrafią sobie ze sobą poradzić. Dlatego wolałyśmy się odciąć od tego typu wynurzeń. Czytałam kilka Twoich postów i z tego co pamiętam to słabo sobie radziłaś po diecie i tyłaś aż rok zanim zaczęłaś kolejną dietę, czyli standardowy problem, o którym pisze Carmen. Nie martw się o moje zdrowie :) mam z nim problemy, ale część z nich rozwiązałam właśnie na diecie i nikogo nie mam zamiaru namawiać na tą dietę, ale ponownie poprę to co pisze Carmen, suplementy są częścią diety i należy przestrzegać wskazówek Gacy. Super, że udało Ci się ponownie schudnąć i utrzymujesz wagę. Patrząc na moje znajome, które schudły na Gacy i są zupełnie inne niż kiedyś nie mogę ich nie podziwiać. Jakoś nadal potrafią ćwiczyć, nie stosują już diety, zmieniły żywienie i jakoś są szczupłe (oczywiście koleżankę, która zawaliła też mam - z własnej winy). Ja miałam różne diety w swoim życiu, od 13ki po inne, łącznie z "bezpiecznymi" pod opieką poradni i wiem jedno, wyjście z diety jest trudne, ale bardzo ważne. Jeśli po wyjściu zaczyna się tyć na potęgę nie ma co czekać, należy od razu szukać dalszej pomocy dietetyka, ale takiego, który zapewni Ci dokładne zaangażowanie, nie takie które kończy się świstkiem na miesiąc i do zobaczenia. Dodam, że to zachłyśnięcie się ( o którym dziewczyny piszą) jest prawdziwe, każda osoba, która zobaczy o ile rozmiarów się zmniejszyła jest szczęśliwa i tu można przegapić moment, nie myśleć o konsekwencjach... i później różnie bywa, niestety, kontrola i jeszcze raz kontrola. Też to przerabiałam, a niestety nagłe spadki wagi są tak samo niebezpieczne jak nagłe wzrosty. Kryśka A świetny wynik :) Gratuluję. p.s. nie rozumiem nadal tej nagonki na tłuszcz, gdzie jest ten tłuszcz? jeżeli chodzi o tą łyżkę do polania sałatki (zdrowe, nieprzetworzone oleje), to o czym mówimy. Nawet jak miałam tłuszczówkę (od dawna już jej nie wybieram), to był to suchy kawał mięsa, polany nieprzetworzonym tłuszczem. Zrozumcie w końcu, że tłuszcze są ważne w diecie, jak mają się wchłonąć witaminy bez, itd... Czy ktoś ma w rozpiskach nowych mięso smażone na smalcu? Bo nie wiem o co chodzi. Druga sprawa, sól w diecie jest, bo w każdym produkcie, który kupujecie, płatki, musli, jogurty,... sól jest dodatkiem, tak samo jak cukier. Zakazane jest dodatkowe solenie potraw. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Dziewczyny co jak co ale tlusczy to w tej diecie sa sladowe ilosci zliczajac wszytko ..... normlanie czy Wy ktorzy krytykujecie (fanem ja diety nie jetsem ) choc raz popatrzyliscie na makroskladniki menu ?! tak serio to tam sa sladowe ilosci wszyskiego bo uwzgledniaja docelowa mase sucha ....ech a 55g tlusczu wybaczcie ...ale rece opadaja jak ktos mowi ze to duzo (sama jem 80-90 i to jest oraniczenie) Sol jest w dzisieszych czasach we wszytkim jesli mamy bic sczerzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Każdą nerkę osłania torebka tłuszczowa.Utrzymuje ona nerkę w odpowiednim położeniu. Jeśli się odchudzamy, tkanki tłuszczowej może być za mało. To sprawia, że nerka zaczyna opadać, uciskać naczynia, może dojść do zgięcia moczowodu.Powoduje to bóle pleców, tępy ból brzucha, Utrudniony odpływ moczu zwiększa ryzyko nawracających infekcji układu mocz., kamicy nerkowej, niewydolności nerek" Jest to fragment artykułu z 12 numeru Kobiety i życie - z tego wynika,że bez względu na stosowaną dietę - w wyniku chudnięcia może pojawić się problem z nerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×