Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość Carmen000000000
Jowa - ja nie umiem Ci powiedziec dokladnie jak na Gacy wyglada wyprowadzenie bo nie analizowalam rozpisek a ze nie odchudzam sie na Gacy bo bym nie byla w stanie pracowac to jakby sie w to nie zaglebialam. Wyprowadzenie jedynie sie moge domyslac jak wyglada na podstawie mojej wiedzy ale to by ksiazke napisal zeby tu wszelkie procesy opisywac ... tak wiec jakwyglada w praktyce (nie od kuchni) to Ci raczej powiedza osoby ktore to przerobily ale w skrocie bedzie to stopniowe zwiekszanie kcal i makroskladnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taci
Wyprowadzenie jest zamieszczone na forum Życie po Gacy, ale nie wiem czy jest aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćStefi
Pamiętajcie o mnie przy grupie na facebook cały czas was podczytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, z góry przepraszam za marudzenie ;P Czy są tu osoby, które chodzą do centrum przy Puławskiej? Co sądzicie o atmosferze i obsłudze? Chciałam zauważyć, że ostatnio atmosfera tam jest dość nieprzyjemna i oschła. Osoby na recepcji (szczeólnie zmiana z jednym panem w składzie) zachowują się jakby odbywały jakąś karę a nie były w pracy. Dziś wyszłam tak zniesmaczona jak nigdy dotąd. Przyjemność odchudzania się u Gacy nie należy do najtańszych i chyba obsługa centrum powinna mieć to na uwadze i zmienić podejście do de facto - klienta. to tyle. Przeprszam za pesymistyczny wpis ale przez gaca centrum mam dziś zepsuty humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Un Angel - płacisz i wymagasz. Jeżeli masz uwagi zgłoś je w Centrum albo przez ich stronę internetową. Oni za Twoją kasę mają Ci stworzyć komfortowe warunki a nie przysparzać stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, trzeba to zgłosić do managera. Mnie natomiast irytują cyrki z radiem - nie wiem o co chodzi ale wlaczaja je i wylaczaja co chwile, nie pamietam zeby ostatnio grało dłużej niz 15 minut jednorazowo. I jakos tak nieszczesliwie trafiam że wyłaczają akurat jak leci coś co lubie i co mi daje powera do ćwiczeń. I wiem, że można przychodzić z własną muzyką, ale to jest zupełnie inna kwestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_ona166
Cześć Wszystkim ja odchudzam się w W-wie na Puławskiej i zgadzam się z Tobą atmosfera szczególnie na recepcji nie jest przyjazna. Organizacjapracy zresztą też leży. Czasami trzeba stać w bardzo długiej kolejce, a jak już się doczekasz to traktują cię jak zło konieczne. Co do samego odchudzania to jestem czwarty tydzień, rezultaty ok, ale zaczynam łapać kryzysy. Co do grupy ma fb to chętnie dołączę, w grupie siła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi bo już myślałam, że tylko ja mam uwagi do funjonowania tego centrum całego. I że się czepiam ;) Myślę, że dokończę bieżący karnet i się z nimi rozstane bo nie szanują ludzkich ciężko zapracowanych pieniędzy i najzwyczajniej są nieuprzejmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalistka
Dziewczyny, jedna prośba. Jeśli macie to szczęście, że jesteście na legalu i widzicie, że ktoś wypisuje tu bzdury to reagujcie od razu. Nawet jeśli ten ktoś jest doceniany za swoją wiedzę w innych materiach, to nikt nie jest specjalistą od wszystkiego. Molka to nie jest odżywka białkowa i jako jedyny z ich suplementów nie ma zamiennika. Pozdrawiam Gacująca w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Un Angel jak długo jesteś u gacy ? Jak planujesz dalej jeść po zakończeniu gacowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Yenni80- ypadajace wlosy to jedna z podstawowychoznak zle parcuacej tarczycy, zle pracujcaca tarczyca czesto jest przez zbyt malo kaloroczyna diete - zrob badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
zaden z produktow u Gacy dostepny nie ma zamieniika. Gaca stworzyl swoje produkty na podstawie potrzeb do samego systemu. Molka nie ma zamiennika i mela drink tez .... niektorzy kupuja odzke bialkowa tyle ze meal drink ma jeszcze w sobi kilka innych skladnikow ktore maja znaczenie. Generlanie tajemnicy w tyg¡chproduktach nie ma ale innego produktu o tych proorcjach z innej firmy sie nie dostnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_ona : na diecie jestem od 24 lipca - mam z resztą aktualną stopkę. Z dietą nie chcę kończyć bo chudnę mimo, że może troszkę wolniej niż inni. Mam zamiar przejść na platformę on-line a z siłownią też problemu nie będzie bo posiadam kartę Multisport. Tak czy inaczej z forum się nie żegnam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Skracam... bo info o grupie na dole... legalistka - masz rację, ale za zwracanie uwagi na poprzednim forum usłyszałyśmy, że jesteśmy psychofankami gacy :/ odechciewa się czasami, skoro ktoś się dzieli tym co mu powiedzą, to jednak należy do tego podejść jakość z wdzięcznością ;) Yenni80 - jesteśmy na tym samym etapie, nie myśl, będziemy myśleć w odpowiednim czasie, bo ja też mam czasem stresa, że jak skończę, to przytyję z powietrza. A przy okazji jeśli książkę polecasz, to wyszukam ją gdzieś do przeczytania :) Carmen000000000 ma rację, warto zbadać też tsh. U mnie wypadanie było jednym z symptomów, ale nie byłam wówczas na diecie. Muszę zrobić morfologię w najbliższym czasie, ale zebrać się nie mogę, zapominam. Powiem Wam jeszcze, że nie mogę żyć bez ukochanego ''kakałka'' ;) na szczęście znów mam go w diecie. Jeszcze wcisnę parę słów o tej atmosferze, zgłoście to, choćby telefonicznie, bo jednak tego typu kluby powinny mieć obsługę profesjonalną, a Wy macie się czuć komfortowo. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legalne dziewczyny pytanie ;) zawsze zapominam, molka jest po cardio, a meal D po flexi? Zawsze mylę. Zastanawiam się nad mineral sport (water), cena powala, wiem że jest go dużo, ale... Może warto uzupełnić minerały...? Myślę... I jeszcze w nawiązaniu do... "Molka to zdrowy napój całkowicie pozbawiony tłuszczu. Naturalna substancja balastującą INULINA - błonnik roślinny wypełnia organizm człowieka (daje uczucie sytości) jednak nie dostarcza żadnych kalorii i jest usuwany oczyszczając skutecznie jelita, świetna w trakcie diet mięsnych z małą ilością owoców, błonnika. Ponadto Molka Drink jest naturalnym źródłem proteiny, l-karnityny, inozytolu i choliny. Koktajl wspomagający odchudzanie oraz obniżający poziom cholesterolu..." Meal drink - "Zapobiega katabolizmowi mięśni, dzięki czemu unikamy spowolnienia metabolizmu. Zawarta w nim glutamina regeneruje organizm po treningu. Wysokie stężenie białka przy diecie niskowęglowodanowej powoduje zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie. Może zastępować posiłek, regeneruje organizm po wysiłku, dba o kondycje naszego metabolizmu, zawiera pełnowartościowe aminokwasy,-jest to produkt o koncentracji białka powyżej 85%! -niechciane komponenty takie tłuszcz i laktoza zostały usunięte, a składniki unikalne nienaruszone..." do przeczytania na stronie sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenni80 , Trystat, illusjon , Taci , gośćStefi ,Un Angel , Dorusia77, izabela39, gość_EwaEwa, Carmen000000000, Dorisska72, Jowa... wybaczcie dziewczyny, nie będę Was wymieniać, wiemy o czym mówimy. Żeby nie rozwlekać, nie chcę aby nasze maile krążyły na forum, dlatego podaję Wam maila, na którego napiszcie swój login z forum i ''nazwę'' pod jaką figurujecie na facebooku i mail, informacje nie będą umieszczone na forum, tylko do zatwierdzenia do naszej grupy, coś jak koło gospodyń wiejskich :p ale mi się skojarzyło ;) Dobra, do rzeczy. Odezwijcie się w tej sprawie na: naszadieta@wp.pl, wyślę Wam zaproszenie, na podane wasze maile facebookowe, To jest tylko propozycja, zgadzacie się? Wysyłajcie maila. Nie ma co zwlekać, forum jest swoją drogą, a my znające się ;) swoją drogą. Nikt nie będzie ani krytykował, ani wymądrzał się, będziemy miały łatwy kontakt. p.s. grupa gotowa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ,ja tez chce na fb ,bo chyba będę mogła zacząć od poniedziałku- zobaczymy wyniki jakie będą ale cały czas was podczytuje i ciesze się z waszych sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Jezu....nie mam fb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inuline mozecie kupic w sklepach eko lub necie. Tylko ostroznie z dawkowaniem, bo jak sie troche przedawkuje, to powstaja okropne gazy, a jak mocno to biegunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Ja też chcę być z wami. Jak zostanę sama to złapie doła i koniec nawet z marzeniami o diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz maila :) p.s. podawajcie w treści maila, na którego założone macie konto na fb, wówczas zaproszenie bez problemu trafia do Was : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jasnosci - planuje tu nadal zagladac, choc bardzo sie ciesze na grupe na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_doriska
Witam Zaczęłam czytać Wasze forum i bardzo mnie zainteresowało. Jestem na legalne od lipca juz prawie 20 kg w plecy. Drugie tyle jeszcze przede mną dlatego chętnie czytam informacje oraz rady bardziej doświadczonych osób. Czasami udaje mi się z kimś bardziej doświadczonym porozmawiać podczas treningów jednak nie zawsze jest czas dowiedzieć się wszystkiego w 5 min. A na konsultacjach jest różnie czasami pytania przychodzą później dlatego myślę że takie forum jest bardzo dobre. Generalnie ja osobiście jestem zadowolona z gacowania dieta niezbyt skomplikowana nie czasochłonna ale przede wszystkim efektywna. Cały czas chociaż obecnie wolniej ale jest mnie mniej. Juz nie pamiętam kiedy tyle ważyłam. Poza tym udało mi się oczywiście za zgodą lekarza odstawić cześć lekarstw z czego bardzo się ciesze jak również z tego ze trochę mnie przekonali do aktywności fizycznej. Nigdy nie lubiłam ćwiczyć ale im udało jakoś mnie wkręcić może to sposób w jaki robią oraz atmosfera panującą w Centrum na siłowni. Na razie czuje się ok chociaż już też słyszałam o tym wypadaniu włosów u mnie jak na razie nie wypada mi więcej niż wcześniej wiec nie wypowiadam się na ten temat negatywnie. Generalnie jak na razie u mnie jest więcej plusów niż minusów przede wszystkim jeśli chodzi o zdrowie. Mam nadzieje ze uda mi się do Was dołączyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aran
Suplementy sprzedawane u Gacy w minimalnym stopniu różnią się od tych, które możesz kupić w dobrym sklepie z odżywkami dla sportowców. Przyczyna jest prosta - Gaca jest wspołwłaścicielem firmy konfekcjonującej takie preparaty /niektóre tylko różnią sie nazwą od ogólnie stosowanych/ Oto cała prawda o "konieczności stosowania wyłącznie specyfików nabywanych na dole w recepcji" jak to mówią konsultanci. Ich jedyne wyjaśnienie w tej kwestii brzmi jak mantra "pan Gaca poleca" ale już wytłumaczyć cokolwiek - nie mają pojęcia. A witaminy można samemu "skompletować" w sklepach z lekami zielarskimi. Wystarczy poczytać skład i masz proste działanie. A na dodatek ceny będą niewspółmierne do "gacowych", można przyjąć, że wyjdzie ci zakup za pół ceny. Na problemy z włosami kup sobie zestaw krzemowo-skrzypowy, niekiedy ma dodatkowo pokrzywę. Koniecznie trzeba dodać magnez i wit D3 /szczególnie teraz/. A sprawdź jeszcze cenę za Colon kupiony u Gacy i w aptece. Dziewczyny nie wierzcie tak ślepo w to co wam mówi konsultant, bo to nie zawsze jest fajne, czasami nie mówią wszystkiego. Ostatni jest jakiś niemiłosierny bum na centrum przy Puławskiej. Milony nowych chętnych. We wtorek to juz na tym pierwszym pietrze nie było wolnych rowerów. Ja na moje szczęście ćwiczę na drugim piętrze to tam jest ok. Klimatyzacja dobrze działa a niżej -zaduch jak diabli. I taki luksus za 430 zł fundują. Ja chodzę od maja to już jestem trochę jak weteran i wydaje mi się, że przed wakacjami i w lecie było stokroć lepiej niż teraz /chodzi mi o warunki/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam czwartkowo. Dewi napisałam do Ciebie. Dzięki za zaproszenie. :) Miłego dnia Dziewczynki. Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×