Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy szczepicie dzieci przeciwko grypie?

Polecane posty

Gość gość

Właśnie odebrałam wiadomość ze szkoły, że odbędzie się czszepienie dzieci przeciw grypie. Szczepienie darmowe, dla chętnych. Nie wiem czy szczepić moje dziecko...syn ma 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak się szczepiłam byłam bardziej chora niż bez szczepienia byłam grubo ubrana przykryta 3 kołdrami i dreszcze mną trzepały z zimna a dziecko .....ja bym się mocno zastanowiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam osobe ktora zaczela niestety miec problemy ze zdrowiem po szczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Nie przekonują mnie te durne wpisy.Szczepie się przeciw grypie od 4 lat i nie choruje w ogóle.Dawniej co roku mnie brało.Jeśli chodzi o dziecko, raczej bym nie szczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ale może dlatego że ja sama tylko ze dwa razy w życiu chorowałam na grypę a dziecko wcale, więc ta choroba mnie nie przeraża. Szczepię tylko na obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojego dziecka jeszcze nie szczepiłam, przed ciąża sama co roku się doszczepiałam, ale teraz? Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci nie szczepimy. Zazwyczaj szczepimy siebie (rodzicow) zeby do domu nie przywlec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo ani ja, ani moja rodzina nie chorujemy na grypę, tylko zwykłe przeziębienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie byłam szczepiona, nigdy nie miałam grypy. Za to jak chodziłam do szkoły średniej co roku byłam przeziębiona w okolicach 18 września. Zawsze się śmiałam, że mam alergię na szkołę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×