Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Skąd ta głupia moda na brody u facetów?

Polecane posty

Gość gość
A jakie oczy duże. a brwi piękne zarysowane.Przypomina Conchite Wurst.Albo Salvadore Sabrala z Eurowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat nikt nie wie jak pierwszy hipis-menel wyglądał, o tym, że miał brodę wiemy z zapisu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tego obrazu...to chyba najbledszy Żyd jaki kiedykolwiek chodził po pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest . Zauważyłem ze znajome wolą gości z zarostem , na mnie zaś kompletnie nie zwracają uwagi , choć od większości z nich starszy i bardziej dojrzały, tylko twarz mam prawie że gładką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żona prosiła o brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rurki i broda sa w modzie i sa sexi niestety Polacy sa strasznie niemodnie ubrani nie to co niemcy. Zawsze zgodnie z moda supcio!" Co z wami, ludzie??? Byle pajac ubrany jak kostka rubika wymyśli coś, co już było lub idiotycznie zmodyfikuje i już KAŻDY MUSI TO PRZYSWOIĆ bo inaczej narazi się na pośmiewisko. No bo TRZEBA być modnym za wszelką cenę! TO JEST CHO-RE. Normalnie jak małpy. Wszyscy w tym samym. Ale co to za moda??? Wzornictwo kloszardzkie, na biedaka w niedoszytych i nie wykończonych ciuchach, za krótkie portki i marynarki jak ze śmietnika. Brody już były w latach 70. Spodnie dzwony 60-70 i koniec lat 90, zwężane plus buty sportowe a la sofiksy - lata 80 i obecnie (nawet sprzęt sprzed 30 ma być na nowo produkowany) Wracają kaseciaki. A co do Niemców. Mam gdzieś, że byle co wymyślą i oni już w tym chodzą. Ostatnio wyciągnąłem kurtkę jeansową sprzed 27 lat. Dziś jest jak znalazł. Ta zdziadziała moda dopadła nawet język polski. Przez tyle lat uczono w szkołach, że mówi się "te postacie". Aż tu nagle jakiś modniś wykopał ponad 200 skamielinę i na siłę w mediach wszyscy onanistycznie lansuję zwrot "te postaci" ŻAŁOSNE. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to wygląda jakby ktoś nosił włosy z qootasa na ryju , wcale mi się to nie podoba , to nie jest żadna męskość do jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię, dodają uroku meskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z brodą ukrywa brzydote i to nie udolnie , jak można się zakochać w takim leśnym dziadzie któremu pół ryja nie widać , rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można się zakochać w tłustej kobiecie/ szczuplej/z krótkimi włosami/ małym biustem,/grubymi nogami, szczupłymi nogami? Kwestia gustu. Poza tym miękki zarost jest milusi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dla mnie to nie moda. Jak mi się nie chce to się nie gole przez tydzień albo nawet i 3. Zwłaszcza zimą, bo w ryjka ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale krzywe nogi widać a jak można kurffa żyć z kolesiem którego mordy nigdy nie widziałaś ?? Na dobrą sprawę nawet nie wiesz z kim dziecko plodzisz, zgoli zarost i nie poznasz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale straszny klopot, jakby jeszcze baba ktora wypisala te bzdury o tym, ze nie widzi sie twarzy nigdy w zyciu nie uzyla na sobie zadnego pudru, podkladu czy chocby szminki, to jeszcze rozumiem. ale zaklamuje swoja prawdziwa twarz, ale jak mezczyzna ma zarost, to juz klekajcie narody, krzywda sie dzieje. nie uzywaj zadnej tapety i wtedy wymagaj ogolonej fizjonomi. jak prawdziwie, to prawdziwie, tylko ciekawe ja szybko mezczyzna od ciebie ucieknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilki lubio brodatych bo widziały w reklamie, jak brodaty zadłużył się na całe życie i kupił hamburgera i klitkę w szeregówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwykłe zacofanie bo się papuguje po Żydach i ich uwielbia! Tak samo małpuje się po Niemcach z psami w każdej rodzinie a to dzięki psom mamy pasożyty i robactwo u domowników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
23:12 prezentujesz tylko wlasne uprzedzenia i jakies zabobony. do twojej informacji - kleszcze nie wybieraja na ofiary wylacznie wlascicieli(lub ich rodziny) psow/kotow/chomikow. bez urazy, po prostu wypisujesz glupoty. PS. a co myslisz o wlascicielach rybek? jakies pasozyty, choroby odzwierzece? hmmm?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę wokół to jeszcze długo nie minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broda u faceta jeszcze pożal się boże może być. Ale to nie dla mnie, ale broda u baby. Toż to dewiacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jak muszę jechać autobusem mzk widzę taką niejedną i jest ubrana w damskie ciuchy, ale ma zarost męski na brodzie. Druga przechodzi chyba prosces zmiany płci i to widać. Współczucia, ludzie gapią się na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazewik

Prawdziwy facet ma brode, zarost, owłosienie a nie jakaś pisda gołoklatesowa. Tyle w temacie rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w brodzie można podobno znaleźć odnóża pająków.. fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma brzydki ryj to z broda troche lepiej wygląda. I dlatego im potrzebna broda. 

Edytowano przez marie3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marie3 napisał:

Jak ktoś ma brzydki ryj to z broda troche lepiej wygląda. I dlatego im potrzebna broda. 

to prawda

broda dodaje męskości

byle nie za długa, wtedy już robi się obleśnie i mało higienicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broda to meski makijaz, moze upiekszac, szpecic lub zakryc brzydki ryj.Tak jak niektore pieknosci strasza po zmyciu tapety tak i bywaja przystojni brodacze z nieciekawa morda po ogoleniu.Nie przyjmujcie oswiadczyn dopoki go nie zobaczycie bez brody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, emigrantka napisał:

Broda to meski makijaz, moze upiekszac, szpecic lub zakryc brzydki ryj.Tak jak niektore pieknosci strasza po zmyciu tapety tak i bywaja przystojni brodacze z nieciekawa morda po ogoleniu.Nie przyjmujcie oswiadczyn dopoki go nie zobaczycie bez brody!

dobrze jest sie ogolić w całości przed oświadczynami...

nikt nie będzie kupował kota w worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brody to chyba są z lenistwa, bo nie chce się maszynką dookoła golić brody.Tak samo jak mody na 2-3 dniowy zarost, czy wąsy.

No chyba, że co niektórzy próbują w ten sposób zakryć swoją dziecinną twarz.

Udajac starszego czy  bardziej męskiego.

Broda wydaje się być możliwym siedliskiem zarazków, brudu i bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×