Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość gość
Hej-luteina podnosi temperaturkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna wariatka
Haloo, mam 50 dzień cyklu i zero @ jestem w polowie tabletek ovarin miała tak ktoraś?? dodam, ze robilam testy owulacyjne i nic nie wskazywały w ciaży tez nie jestem (bo niby jak skoro nie mam owulacji...)...nie wiem czy te ovarinki mi cos pomoga...w wakacje staram się o Bobasa... Miała tak ktoraś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie dopiero po ok 2 opakowaniach ovarinu zaczęło się normować pomału. Cykle z 46 dni(a czasem dochodziły nawet do 71dni) skróciły się do 36. Teraz czekam na @ 5 lutego, chyba że nie przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :)zaczełam drugie opakowanie ovarinu ale juz po pierwszym widze poprawę cyklu.Z 42 dni zeszlo do 30 chociaz zawsze mialam po 34 36 38 42 dni :)czekam cierpliwie az zacznie pożądnie działać bo dzis mam 18 dzien cyklu i brak owulacji:(wczoraj byłam u swojego ginekologa i powiedział że w tym miesiącu nie mam na co liczyć .chociaż jedno jajeczko podrasta :(dodatkowo biore duphaston a jeśli to nie pomoże to od następnego miesiąca zaczynam brać clo :)a czy któraś z was miała owulacje np w 18 czy tam 20 dniu cyklu ???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Ja po pierwszym opakowaniu ovarinu tez dostalam miesiączkę po 30 dniach a teraz juz biore czwate opakowanie i mam cykl tak średnio co 32-45 dni. Teraz czekam na kolejna miesiączke i powinnam dostać 6 lutego, chociaż od paru dni mam bóle piersi i podbrzusza. Nie wiem dlaczego bo zawsze jak miałam dostać okres to nie miałam takich bóli. Być może były to bóle owulacyjnebo podobno podczas owulacji niektóre kobiety tak maja. Ja nie wiem kiedy doķładnie mam owulację ponieważ nie miałam ze względu na pcos. Jak bylam u gin po miesiącu brania ovarinu na usg było wodać pęcherzyk. Był on za malutki jednak żeby sie uwolnić:/ ale chociaż już coś zaczynało się dziać. A teraz z tymi bólami piersi i podbrzusza to nie wiem co jest:/ miała któraś z Was podobnie??? Bo na test ciążowy za wcześnie. Poczekam do tego 6 lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj zaczęłam odczuwać bóle piersi i podbrzusza.. Dziewczyny a jakby doszło do zapłodnienia w tym miesiącu to po jakim czasie można czuć jakieś bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi zaczynają boleć po kilku dniach tak miała szwagierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Mnie piersi caly czas bola a podbrzusze juz nie :) mialam tez lekkie plamienia po zblizeniu wiec raczej te bole i wszystkie objawy byly spowodowane owulacja ;)) wiec czekamy! Sylka wydake mi sie ze jezeli doszlo by do zaplodnienia to jakiekolwiek objawy pojawiaja sie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandi pewnie jest tak jak mówisz, ale żyję taką dużą nadzieją że może teraz się uda, i każdy ból łącze z ciążą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Wiem doskonale co czujesz;) mam tak samo co miesiac żyję nadzieją że może już teraz się uda...ale trzba nie tracić nadziei. Uda nam się napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Dziewczyny a w jakim wieku jestescie ? Ja bede konczyc pierwsze op. Ovarinu di tego clo i niccccc. :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Ja koncze w tym roku 27 lat. Clo jeszcze nie biore tylko sam ovarin i dziala naprawde bo przywrocil mi owulacje ;) cierpliwosci pomoze Tobie tez. Wydaje mi sie dziewczyny trzeba troche odpuscic w psychice troche. Moj lekarz powiedzia ze wszystko w glowie siedzi ;) i jak sie za wszelka cene chce miec dzidzie to nie bedzie ja od tego miesiaca dalam sobie na luz juz. Postanowilam ze zajme sie teraz soba bo chcialabym zrzucic pare kg i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:)ja w tym roku kończę 21lat biore drugie opakowanie i jak narazie czekam cierpliwie :)narazie miesiączkę mi reguluje ovarin bo go biore i duphaston ale mam problem z owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 25lat już skończyłam :)Teraz czekam na @ 5lutego. Zobaczymy co to będzie ;) A za 2-3 tygodnie umówię się do lekarza i sprawdzę czy widać poprawę "od środka" po ovarinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
To mlodziutkie jestescie ze spkojem;) ja czekam na 6 lutego bo mam miesiaczke dostac ale czy dostane czy nie to sie okaze. Byc moze sie uda:) a jak nie to tak jak wyzej pisalam sprobuje wyluzowac moze wtedy sie uda w najbardziej niespodziewanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie razem wyczekujemy w tym tygodniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Tez koncze w tym roku 27 lat. Tez mam 6 lutego dostac @ kupilam sobie orbitereka i tez musze sie zajac soba no i biegam w walentynki w krakowie odbywa sie bieg dla zakochanych na 5km. Maz nas zapisal wiec musze sie przygotowac i tym zyje narazie ☺ ja juz mysle ze swoje zrobilam .. Bylam na laparoskopi zrobic droznosc lecze sie wiec nie moge sie obwiniac ze nic nie robie. Musze zaufac losowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wzięłam się za siebie troszeczke. Codziennie chodzę z kijkami, co miesiąc odwiedzam dietetyczkę i kilka kilogramów już udało mi się zgubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Z ta dietetyczka to dobry pomysl. Ja mam slaba wole. A masz kogos poleconego ? Lub do polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z usług tej dietetyczki Bardzo fajna kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno nie pisałam tu ale pomyślałam ze podzielę się z wami ze jednak moja fasolka ma się dobrze poprostu miałam przesunieta owulacje aż o 3 tyg . Widzę ze dużo tez się tu zmienilo i przybylo wiele osób na pewno będę sledzila temat i za kazda z osobna będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkanowa89
Witajcie Dziewczyny ! Jestem nowa, a trafiłam na ten wątek tylko dlatego że po wczorajszej wizycie u gin. zalecił zażywanie owego ovarin-u. Bardzo ciekawiły mnie opinie na temat tych tabletek. Mam nadzieję, że i u mnie wywołają pozytywny efekt i będę mogła się cieszyć upragnionym Dzidziusiem :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, @ jeszcze nie przyszła, ale stuki bardzo mnie swędzą i brzuch pobolewa także spodziewam się jej na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu232 gin polecił Pregne plus bo ovarin jest z tej samej firmy, czytaj ten sam przedstawiciel:) Można znaleść Pregne Plus w granicach poniżej 30zł ale inne preparaty są równie skuteczne:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Sylka1 u mnie też nic jeszcze również mnie brzuch pobolewa od paru dni a piersi nadal bola, więc pewnie dostane jakoś w granicy 40 dnia cyklu a to wypada we wtorek więc nadal czekam. Chyba ze do wtorku nie dostane to wtedy zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z testem poczekam do poniedziałku:) Chyba że wcześniej przyjdzie niechciana @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Dziewczyny wczoraj mialam straszne bole piersi wieczorem i pobolewalo mnie podbrzusze. Stwierdzilam ze dzisiaj rano robie test bo mialam dziwne przeczucie i co wyszedl pozytywny ;) dwie kreseczki sa z tym ze druga mniej wyrazna niz pierwsza. Zadzwonilam do mojej gin powiedzialam jej o tym odpowiedziala mi ze to ze wzgledu na mlody wiek ciazy i ide na wizyte 18 lutego wtedy bedzie mozna cos na usg zobaczyc! Jestem bardzo szczesliwa. Ovarin dziala wiec lukajcie dalej i tez wam sie uda trzymam kciuki za Was wszystki;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podbrzusze boli jak na @??? No to gratuluje Ci bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×