Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Madzia0819
Ovarin zażywam od dwóch miesięcy... tabletki miały skrócić cykle (gdyż zdarzały się cykle 40-dniowe), niestety dziś po 49 dniach dostałam @ i moje marzenia o maleństwie znów się oddaliły ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc o caly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wtorek testowałam się ale niestety nic z tego... dziś powinnam dostać @, ale jeszcze jej nie ma.. Więc staram się dalej i łykam ovarin:) A po ile tabletek dziennie bierzecie ?? Ja mam zalecone 2 tabletki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam 2 x dziennie dodatkowo kwas foliowy mi @ spóźnia się o caly tydzień i wynotowalam wyzsza twmperature posilkuje się troszke ovufriend ale poczekam jeszcze do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przyszła @ tylko z jednodniowym opóźnieniem:)Także póki co stwierdzam że poprawa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dalej jak nie bylo @ tak nie ma może ovarin zadzialal jesli wynik będzie pozytywny na pewno się z wami podziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ovarin stosuje od października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, tez tak miałyście, ze po tygodniu stosowania Ovarinu waga skoczyła do góry? Zażywam go juz od tygodnia i przytyłam juz 2 kg;( wygladam jak dynia a moja twarz z rana wyglada jak po botoksie - jest tak opuchnięta, ze sama siebie nie poznaje - wieczorem jest juz lepiej. Jak u Was wyglądały pierwsze tygodnie stosowania tych tabletek? Starałam sie znaleźć jakiekolwiek informacje na ich temat ale bezskutecznie... Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarek 87
U mnie było wręcz odwrotnie od momentu stosowania ovarinu moja waga minimalnie co prawda ale spadła. Żadnych dodatkowych kilogramów mi nie przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy stosuje ovarin waga mi nie wzrosła. Na szczęście minimalnie spada. I cera też poprawiła mi się, choć nigdy nie miałam większych problemów z nią, to teraz naprawde ładnie wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi gin powiedzial ze to nie ma większego znaczenia wiec lykam dwie naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pojawily się bole jak na @ ale mierze tez temp i utrzymuje sie powyżej 37 ' miesiaczka spóźnia się prawie 2 tyg mam nadz ze cos może kielkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarek87
Mi zasugerował by brać jedną rano i jedną wieczorem i tak stosuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :)koncze pierwsze opakowanie ovarinu .dodatkowo bralam duphaston niestety musialam przerwac prztjmowanie tego leku,gdyz strasznie sie po nim czulam wysokie cisnienie kolotanie serca itp. Ale po ovarinie strasznie obolale i tkliwe piersi .mam nadzieje ze ureguluje mi on miesiaczke i pomoze zajsc w ciaze.juz kilka razy myslelismy z mezem ze sie udalo .niestety jajeczka nie pekaja tylko przeradAja sie w torbiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie jakąś jedną porę zażywanie tabletek?? Czy połykacie je kiedy wam się przypomni w dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore rano Bo tak mi jest lepiej pozniej moge zapomniec poprostu u mnie nadal nie ma @ juz 2 tyg dzis albo jutro testuje trzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę już miesiąc. Ostatni mój cykl trwał 42 dni. W czerwcu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i cykle mam bardzo różne. Dziś mam 43 dzień cyklu a okresu brak. Ale ciągle mam uczucie jak podczas niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym dzis ale wole jednak z porannego moczu choc podobno tyle po terminie to mozna o kazdej porze dnia nie wkrecam sie za bardzo Bo psychika robi swoje chociaz zauwazylam u siebie od 2 dni zaparcia I bol piersi takie ciagniecie pod pachami napewno rano dam znac I miejmy nadzieje pochwale sie 2 krechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa93
I jaki wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywny takze lek działa aż się popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo brałaś ovarin zanim zaszłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 i pól miesiąca prawie po pierwszym miesiącu brania ovarinu okres przyszedl z lekkim opóźnieniem a zawszw mialam z tym problem bo nie byl regularny potem juz byl książkowo a w grudniu nie dostałam w ogóle po 2 tyg spozniajacej się @ zrobiłam test gdzie nie czułam mdlosci tylko bol piersi i zaparcia i sa 2 kreski odpuscilam troche tez....nie przytulaliśmy sie mechanicznie jak roboty tylko daliśmy na luz takze życz wam wytrwałości kobitki ja po roku staran bylam juz wykonczona a tu 2 miesiące z ovarinem będę za was wszystkie trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa93
Ja biorę miesiąc. Spóźnia mi się 3 dni ale test negatywny. Tydzień już mam odczucia takie jak w @. Nic tylko czekać aż przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takie jak na okres właśnie bole wiec badz dobrej myśli powtórz test za pare dni będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa93
Powtórzę po niedzieli. Chociaż wątpię bo pewnie już by wykazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje 2 kreseczek:) Życzę żeby teraz było wszystko dobrze :) A miałaś pco lub podejrzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak miałam właśnie podejrzenia na pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×