Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
Mój m juz mówi ze to coreczka bedzie.mi na 15.08 wychodzi.fajne swieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Beta wskazuje na 6 tydzień ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Cześć, wyspacudow - dopisałam Cię do tabelki, ale nie napisałaś terminu porodu. Airina___23___1___ 29.07.2016 Justa225____25___2___30.07.2016 gosc1981____31___2___02.08.2016 Ewelinaa111__26___2___02.08.2016 Janka55____22___1___03.08.2016 Jadziulka____26___1__07.08.2016 Taka sytuacja28___1___07.08.2015 SzelmaDe___28___2___09.08.2016 Reox_______34___3____02.08.2015 paczekzbudyniem___28___1___13.08.2016 RZSowa mama____33___2___09.08.2016 wyspacudow______35____2___?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
A 16.08 bedziedruga rocznica ślubu. Swędzi mnie skora.najbardziej dłonie. Nie wiem czy coś mnie mogli uczulić czy to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
To dziś będą pierwsze relację z wizyt u lekarzy. Super. Ja się w poniedziałek wyboieram, to będzie 7 tydz. 1 dzień, liczę że zobaczę serduszko. butterfly82 - nic dziwnego że nie możesz uwierzyć, że udało Ci się naturalnie zajść w ciążę, jeśli tyle lat się staraliście i usłyszeliście diagnozę. Gratuluję Ci sedecznie. Też słyszałam o niejednym przypadku, iz kobiety po in-vitro, przekonane że nie mogą zajść w ciążę zachodziły w ciąże naturalnie. Podobno psychika ma największe znaczenie w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
jasie zastanawiam jak to u mnie zrobic z wizyta u lekarza bo tu u mnie najblizszy wolny termin na konies stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Asiorr - to który to byłby tydzień ciąży u Ciebie na koniec stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
ok 11 tc.musze isc wczesniej inaczej becikowego nie dostane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 3 dni do @ ale jtro zatestuje bo dzisiaj rano miałam mdłości ? ogólnie fatalnie sie czuje, wieczorami jest mi zimno a jest w mieszkaniu 21,3 stopni :P dzisiaj kupię i zobaczymy jutro rano :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Asiorr- no tak musisz się dostać wcześniej. To jak nie możesz do swojego gina, to spróbuj do kogoś innego. Najlepiej po skończonym 7 tyg. wtedy serduszko już powinno bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
bede dzwonic pozniej i blagac zeby mnie zapisali. najlepiej tak za 2-3 tygodnie bylo by dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Trzymac kciuki dziewczyny dzis mam wizyte u ginekologa, strasznie sie stresuje! Powodzenia calej reszcie na wizytach ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Dziweczyny trzymac kciuki dzis wizyta, strasznie sie stresuje, powodzenia zycze reszcie Na wizytach !☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asior idź gdzieś wcześniej aby było 10 tc :-) Może do prywatnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Esmi to mam nadzieje ze się udalo. Mam synka starszego od twojego o dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczekzbudyniem
Ja do ginekologa idę dopiero 15.12 we wtorek więc dopiero wtedy zdam relację. Nie było nic wcześniej, a muszę iść do mojej ulubionej babeczki, bo lepszej ginekolog nigdzie nie znajdę. Dziś obudziłam się przed 5 rano i nie mogłam zasnąć, bo sobie przypomniałam, że jestem w ciąży i ogarnęło mnie takie błogie uczucie i milion miłych myśli. Dziewczyny, którym się udało, nie bójcie się, bo strach i stres to nic dobrego. W pierwszym trymestrze dziecko jest bardzo wrażliwe więc trzeba uzbroić się w zadowolenie, radość i optymizm żeby nasze ciała były zrelaksowane i prawidłowo funkcjonowały. Dziewczyny, którym się nie udało tym razem. Czasami chyba przychodzi taki moment, tak było u mnie, że już przed terminem miesiączki żyje się w przekonaniu, że tym razem też du pa zimna i już liczy się termin następnej owulacji i ma się poczucie porażki, a tu nagle bum i dwie kreski. Ja w dalszym ciągu próbuję sobie poukładać w głowie, że jestem w ciąży, bo moja świadomość dalej idzie w zaparte "że jak to możliwe?". Więc życzę Wam z całego serca żeby Was spotkała taka sama niespodzianka :) PS Piszcie dziewczyny jak Wasze relacje z wizyt, co zalecił lekarz, jakie badanie przeprowadził i w którym tygodniu jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ja kupiłam w Rossmanie strumieniowy chęci &go . Niby wykfywa ciaze juz 6 dni od zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Airina___23___1___ 29.07.2016 Justa225____25___2___30.07.2016 gosc1981____31___2___02.08.2016 Ewelinaa111__26___2___02.08.2016 Reox_______34___3____02.08.2015 Janka55____22___1___03.08.2016 Jadziulka____26___1__07.08.2016 Taka sytuacja28___1___07.08.2015 SzelmaDe___28___2___09.08.2016 RZSowa mama____33___2___09.08.2016 paczekzbudyniem___28___1___13.08.2016 wyspacudow______35____2___?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część wszystkim Ja dzis zobaczyłam na papierze troszkę brązowego śluzu :/ oczywiście teraz chodzę co chwile do wc i kontroluje. Wystraszyłam sie ale nie wiem czy słusznie.... trzymam kciuki za wszystkie które maja wizyty. :) Airina Znów mam takie uczucie jak poprzednio jak szłaś do lekarza. Czuje takie lekkie poddenerwowanie jakbym to ja miała wizytę:D Co do testów ja testowałam na Pepino z czułością 10 . Kupiłam w Tesco za niecałe 5 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspacudow
Reox dzięki wielkie dopiero dzis idę do gina na 18 i bede znać termin dokładniej celuje w okolice 15-16 ;) asiorr gratulacje , justa ja tak miałam w pierwszej ciąży w dacie @ dwa razy takie lekkie plamienia ale zapytaj giną dla pewności jak sie stresujesz . A ja sie wyrwałam z roboty i siedzę u fryzjera tralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) butterfly82- ZycZe Ci powodzenia i duzo optymizmu !! Duzo przeszłaś i życzę Ci zeby wszystko sie udało tak jak sobie życzysz :* Justa - hehe to przynajmniej sama sie nie stresuje :P ale motyle mam w brzuchu .. Ty tez daj ZnAc jak tam po wizycie i co lekarka na badania mowila ! Mam nadzieje ze ten brązowy śluz to nic poważnego .. Uwazaj na siebie :* Dziewczyny ja tez nie moge jeszcSe uwierzyć ze jestem w ciazy .. W trakcie starań spr rożne rzeczy dla maluszka itp byłam taka podekscytowana . A teraz jak wiem ze sie udało to jestem mega szczęśliwa ale i przerażona .. Stresuje sie by wszystko było dobrze , by nic złego sie nie przytrafiło. Nawet nie oglądam żadnych rzeczy póki co by nie zapeszyć. I żyje od wizyty do wizyty by tylko sie dowiedzieć ze wszystko jest w porządku :P zdam relacje po konsultacji i znow stresik i wyczekiwanie do 17 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Ale nie szalejcie też z zakupami dla maluszka bo naprawdę wiele rzeczy nie jest potrzebne A człowiek kupuje :-D ja teraz będę musiała tylko pampersy i chusteczki kupić bo wszystko mam A wózek od siostry więc ja nie wiem co będę robić przez całą ciążę :-P w poprzedniej siedziałam czytałam szukałam wózka A teraz chyba umrę z nudów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry drogie mamy... Jak sie szczesliwie okazalo ja rowniez spodziewam sie sierpniowego dzidziusia... Od dluzszego czasu( kilku dni )sledze wasze mile rozmowy i okazywane sobie na wzajem wsparcie... Z tego tytulu prosze was o pomoc, poniewaz dzis zadzwonilam do mojej przychodni ginekologicznej by umowic sie na pierwsza wizyte pani ok juz mnie miala wpisac na spotkanie gdy zapytala po co wlasciwoe mi wizyta u ginekologa co mi jest. Odpowiedzialam ze jestem w 6 tyg. Ciazy i zalezy mi na badaniach i prowadzeniu ciazy inagle.... Cisza z drugiej strony pani na moja odpowiedz dlugie izdziwione hmmmmm wyjeczala ze jak tobz ciaza do nich? W odpowiedzi powiedziala mi ze owszem a i moge sie przejsc do nich ale na wizyte mnie nie zapisala tylko i tu uwaga powiedziala mi kiedy doktor przyjmuje zebym przyszla poczekala na niego niedenerwowala go tylko go wyprosila to MOZE mnie przyjmie. Podala dzien i godziny i sie pozegnala. Zapytala mnoe jejeszcze czy mam ubezpieczenie powiedzialam ze oczywiscie ze tak. Nic z tego nie rozumiem. Drogie mamy prosze o pomoc bo nie bardzo rozumiem ta sytuacje chodzi o to ze doktor niema czasu na wizyty z ciezarnymi czy chodzi o to ze ciezarne chodza tylko prywatnie? Stac mnie chodzic prywatnie ale sadzilam ze skoro place podatki a ubezpieczenie to przysluguje mi prowadzenie ciazy z nfz... Czy moze ja to jakos zle odebralam? Sama juz nie wiem mam metlik w glowie. Z gory dziekuje za pomoc przepraszam za "tasiemca" i moje gratulacje sierpniowe mamy i nie tylko sierpniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
witam wszystkie sierpniowe mamusie, czytam was od jakiegos czasu, ale dopiero teraz pisze. wczoraj zrobilam test i pokazaly sie dwie kreski, co prawda testowa byla dosc blada. dzisiaj zrobilam drugi test i znow dwie kreski ale testowa znowu bardzo blada... zastanawiam sie, czy to normalne? czy to mozliwe, ze takie blade kreski oznaczaja, ze nie jestem w ciazy? termin miesiaczki mialam 7.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snickers może owulacja Ci się przesunęła i ciąża jest bardzo młoda... U mnie w terminie kreska była już mocna ale znacznie słabsza od testowej z tym że ja wiem dokładnie kiedy miałam owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Dziewczyny, blada, nie blada -to jest ciąża. Na większości testów jest nawet napisane, że druga kreska może być o intensywności znacznie mniejszej, takiej samej lub większej niż pierwsza i oznacza to ciążę. Dla pewności można zrobić betę, nie jest droga, a już dla całkowitego spokoju usg, bo dodatkowo wiadomo, że nie jest to ciąża pozamaciczna, zaśniadowa itp. U Asiorra to ja nie mam wątpliwości co do ciąży. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
A jeszcze co do testów, mi w żadnej z trzech ciąż nie wyszedł test pozytywny w dniu spodziewanej @, zawsze kilka po, właśnie dlatego, że mam długie cykle, więc owulacja nie występuje ok. 14dc, tylko np 20. Także spokojnie. Niektóre kobiety w moczu nie wykrywają Bhcg, a w ciąży są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
dzieki dziewczyny za rady. to moja pierwsza ciaza i dlatego tak sie martwie i zastanawiam co robic. mysle ze w poniedzialek zrobie jeszcze jeden test i jesli wyjdzie druga kreska zapisze sie do ginekologa. oprocz braku miesiaczki nie mam zadnych objawow poza tkliwoscia piersi i ciagnieciem w dole brzucha takim jak na miesiaczke tylko delikatniejszym. no i bardzo pogorszyla mi sie cera, ale nie wiem czy to ma cos wspolnego z ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×