Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Asiorrr
Airina napisałam Do Ciebie mejla :-) Wiecie tak się zastanawiam czy w ciazy można stosować benzacne? Wiecie coś może na ten temat? Mam kilka nieprzyjemnych gości na twarzy i muszę się ich pozbyć... Coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu ze to ciąża bo wszystko na to wskazuje. Betę mam powtórzyć w wtorek ciekawa jestem ile wyjdzie A wizytę mam 21 grudnia. W tym momencie biorąc pod uwagę datę poczęcia A nie miesiączki to jestem w 4+1tc. Nie mam jakiś objawów, jedynie cycki bolą czasem coś w brzuchu kluje i ciągnie. Jedynie strasznie mi się piwa chce... nigdy nie byłam jakimś wielbicielem piwa wypilam czasem jedno A teraz piła bym hektolitrami A niestety nie można... Zastanawiam się nad Lechem Free tyle że on też ma 0.5 alkoholu nie wiem czy to mogło by zaszkodzić czy nie. Z blizniakami jak byłam w ciazy to ślub braliśmy to lekarz mówił że jak wypije 2 lampki wina przez całe wesele to się nic nie stanie. Rozciagajac to na kilka godzin to wychodzi znikoma ilość alkoholu. Ale ja wiem ze jak się przyssam do tego Lecha teraz to wypije całego na raz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica82
Asior ja pije Lecha free bo bez piwa nie ie przeżyje, jak to prawdziwy piwosz;) to ma do 0,5 a nie 0,5. W pierwszej ciąży też piłam, nie litrami ale jedno raz kiedyś do kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Dzięki Asica to dzisiaj wyśle małżonka po tego Lecha bo ja oczy rano otwieram i już o piwie myślę :-P zdecydowaliśmy ze rodzinę powiadomimy o ciazy na wigilii :-) będę już wtedy po wizycie U gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Asior spokojnie to na pewno ciąża :) teraz tylko czekać na potwierdzenie :) i można sie cieszyć :) nie stosuj benzacne w ciazy! Ja pare lat temu tez stosowałam ale w ciazy nie można.. Takze odstaw to a niespodzianki niech sie pojawiają taki urok ciazy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny jak tam wasze samopoczucie dzisiejsze?:) mnie juz drugi raz dziecko się śni.... taki mały maluszek.... :( W dodatku cały czas chlopczyk... schizuje juz... :( jutro rano robie test. Będzie 3 dni przed @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Claudie trzymam mocno kciuki!!! Oby sie udało :) a który to Twój cykl starań? Sny sie spełniają pamiętaj hehe :) ja sie czuje dziś o dziwo super, mam nadzieje ze wszystko w porządku z dzidziusiem mimo braku objawów. Jak to jest mdli mnie to mam dość nie mdli to sobie wkręcam... Masakra :p a co u was dziewczyny? Jakie macie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Ewelina to jest 8 cykl staran juz :( zobaczymy. Może jest za wczas jutro :( ale dopiero za tydzień będę mieć możliwość normalnego testowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Wiecie co... poplakalam się przed chwilą jak dziecko o to ze pies mi pogryzl moja ulubiona torbę materiałowa na zakupy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziulka,Asior wyslalam wam linki :) Claudie kochana tak bardzo bym chciała żeby ci sie udalo. Jak chcesz zrób test jutro możliwe ze i tak będzie negatywny bo może być za wcześnie ale jak tak chcesz tak rob. Ja cie rozumiem :) oczywiście daj jutro znać :) Piwoszki wstrzymajcie sie na czas ciąży. Dacie rade :) Ja dziś z rana wybrałam sie na badanie hiv i tokso ale jak weszłam do laboratorium to od razu wyszłam... Ludzi tyle jakby rozdawali cos za darmo. Pójdę w poniedziałek. Teraz czekam na rodziców maja wpasc na chwile :) Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa dziękuję :* pewnie negatyw będzie :( albo się wstrzymam jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej kobitki. Ja rano miałam rozgrzewkę ludzi przed biegiem w terenie wiec się trochę poruszałam. Asiorr mamy takie też plany ze o ciąży w święta powiemy teściom ale w tym roku oni niestety nie mogą przyjechać do nas. Będą po. Akurat tez mam wizytę krótko przed bo 22. Najważniejsze żeby dzidzia zdrowo się rozwijała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pobolewanie to normalne. Przechodziłam to w 2 ostatnich ciążach. Teraz jestem w 5 tygodniu, termin mam na 14 sierpnia. Zastanawiam się jak to będzie, bo dawno już rodziłam. Mam już duże dzieciaki 19 i 14 lat, a to maleństwo wyszło ot tak, ale przypadków nie ma, tak miało być. Staraliśmy się od 3 lat i daliśmy spokój, aż tu nagle taka niespodzianka. Jestem szalenie szczęśliwa, choć nie ukrywam, że trochę się boję. Lekarz zalecił mi zrobienie badań penatralnych, ale to dopiero od 11 tyg. Zrobię nieiwazyjne, żeby się upewnić dla samej siebie, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudi - trzymamy mocno kciuki :) bądź dobrej mysli !! Nadejdzie i ten szczęśliwy dzień dla Ciebie :* Justa a tylko te dwa badania robisz ?:* a co z reszta nic nie kazał Ci lekarz ? Ja we wtorek jadę na badania , a w pon idę do rodzinnego to mi da skierowanie na to co można co lekarz Zlecił. Wiem ze glukoza i TSH są tez bardzo ważne , nie kazał Ci tego zrobic ? A co z gr krwi ? To tez bardzo ważne , tym bardziej jak masz kartę ciazy to musisz wozić ja wszędzie w podróży autem ze sobą wraz z wynikami w razie W. Czasem trzeba wyciągać od lekarzy info ale myśle masz dobrego lekarza :) jak masz odwiedzinki to przynajmniej miło spędzisz czas :) Ja jeszcze dzis w pracy i potem wolne jupi.. :P miłego dnia dziewczyny życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorr hormony szaleją :) ja wpadłam 2 dni temu w panikę taką z byle powodu ze chciałam sie pakować i wyprowadzić do matki hehehe Outa a ty ćwiczysz tak jak przed ciążą? Może cos polecisz chciałabym być w dobrej formie ale pilates dla kulek mnie nie interesuje może masz doświadczenie i powiesz cos o ergometrze ? Dziewczyny "piwoszki" ;) ja piwa nie lubię wiem ze Bawaria jest bez albo ale za to znalazłam wino bezalkoholowe w 100% i bez chemii cieżko dostać ale jest ja uwielbiam wino i to bezalkoholowe działa na mnie jak panaceum ;) białe jest extra a czerwonego nie piłam ale podobno niesmaczne poszukam nazwy o wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaMart- gratulacje ! ;)Masz racje ze nic nie dxieje sie od tak ,tak widocznie musiało być :) powiedz jak zareagowały starsze dzieci na ta wiadomość ? Ja mam siostrę 16 lat młodsza ale bardzo sie cieszyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaMarta Witaj :) Gratuluje. Właśnie tez jestem ciekawa co na to wasze starsze dzieci? Jak wspominasz poprzednie ciążę? Airina Badania krwi,moczu i glukozę robiłam tydzień temu wszystko w normie :) Grupe krwi badalam w poprzedniej ciazy wiec teraz nie musiałam powtarzać. teraz kazał.zrobić mi tokso i hiv ale właśnie nic nie wspomniał o TSH . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaMart ja mam siostrę straszą 13 lat u jest dla mnie mega wsparciem a tez jestem z "przypadku" po wieloletnich staraniach i poddaniu sie przez moich rodziców, fajnie będzie ! Trzymam kciuki za pomyślność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Wyspa cudów trudno komuś coś doradzić w tej kwestii jeżeli nie uprawialas regularnie sportu przed to chyba lepiej nie zaczynać. I dobrze nie robić nic na własną rękę.. ja mniej robie to oczywiste. Nie dźwigam sztang kettli itd . Piwo kocham i piłam często bo uwielbiam albo wino do dobrej kolacji. Teraz mnie nic nie ciągnie nawet jeszcze free nie piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Ja wiem ze ten Lech Free najbardziej przypomina w smaku normalne piwo. Te lubię wino :-) najlepiej czerwone pół słodkie lub różowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet o winie nie mówcie :P uwielbiam a najbardziej słodkie / półslodkie ale póki co nie myślam o tym do dzis i tego tematu hehe piwko tez czasem lubie szczególnie w upalne dni. Ale karmi musi mi je zastąpić póki co. Jestem ciekawa tego wina bezalkoholowego :P czekam na nazwę :) Justa - a to rozumiem :) jak tamte wyniki w normie to super :* gr krwi tez robić nie muszę bo robiłam kiedyś do zabiegu muszę tylko poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko.....mmmm. Mogen David moje ulubione. Piwko tylko samkowe. Zwyklego nie lubie. Teraz nawet nie mysle o alkoholu. mąz ostatnio wypił drinka i bardzo mi śmierdział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa raczej aktywna byłam zawsze teraz miałam przerwę 2 mięs z powodu powięzi barkowej ale chodziłam dużo na ergometr . Zastanawiam sie czy mogę teraz pewnie muszę z ginem pogadac nr wysiłkowych na pewno na basen bede chodzić jak w 1 ciąży Dziewczyny wpiszcie w net "wino bezalkoholowe" i wyskakują sklepy , pierwsze dwa sa ok reszty nie znam. ja kupuje wino w takim dobrze zaopatrzonym sklepie z winami z całego świata na osiedlu i tam jest : barrels&drums ale wiem od koleżanki ze sa lepsze :) to jest leciutkie owocowe w smaku półwytrawne. Ja uwielbiam czerwone i bede szukać aż nie zdegustuje wszystkich ;) Barrels jest w 100% bez alko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No kochane :P mąż mi od samego rana śpiewa "mam te moc! Mam te moc!" :P szału juz dostaje :P... przyjechała siostrzenica mała... tzn męża mojego i wiecie co? Schowałam się do łazienki i zaczęłam płakać.... tak na mnie działają ostatnio dzieci... :/ juz nawet do męża się nie odzywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudii zrób cos miłego dla siebie odpręża sie jakoś bo zwariujesz... Bądź dzielna :) wspieramy Ja od rana gotuje rosoły pralki robię i ch*** mnie strzela bo moj ukochany "musi odpocząć" i polazł na rower.... Dość ze siedzimy z córa chore to jeszcze jakaś taka roztrzepana w środku jestem ... O wszystko te beczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa tez chciałam wcześniej pisać ze Mogen Dawid to me ulubione , mniam jest przepyszne jak kompocik:) Odkąd je spróbowałam to stało sie moim ulubionym ! Teraz musimy jeszcze troche poczekać na nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia Wyspacudow ma rację. Zrób coś dla siebie. Wyskocz do koleżanki,idź do fryzjera,kosmetyczki, na spacer albo po prostu kup ulubione lody włącz romantyczny film i się odprez. Kochana bo inaczej zwariujesz... Ją siedze sama. Rodzice wpadli na szybka kawę a mąż od rana maluje pokój u swoich rodziców. Dzwonił mi że już mu się nie chce :) biedactwo moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina Masz rację jak kompocik... Pije się i pije w ogóle nie czuć alkoholu. U nas czasami na promocji można kupić za ok 19 zl. Więc cena też nie za wysoką jak ma taką jakość. Mmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa wczoraj byłam na paznokciach :P u kosmetyczki.... do koleżanki nie pójdę. Bo nikogo tu nie znam :/ wiec w tym jest kapa :( lodów nie kupię i nie obejrzę tv bo mąż leży na łóżku i ogląda Discovery :(.... wiec nie dotykam pilotu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa u nas czasem tez jest taka promocja :) winko jest super !:) Claudi - dziewczyny maja racje. Trzeba troche na luz wrzucić choc zdaje sobie sprawę ze czasem to nie łatwe:/ nawet podczas starań nie powinno być to mechaniczne i na zasadzie " musimy sie kochać i koniec" bo seks wtedy traci na wartości czesto pary sie oddalają od siebie bo nie ma tej iskierki namiętności. A wszytko powinno byc przeciez z przyjemności :) wiem ze to nie takie proste ale czasem warto dać na luz :** a szczęście przyjdzie napewno w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Wam tak się mówi dziewczyny bo już jesteście w ciąży. Ale jeśli by nie wyszło to tak samo by było jak ze mną.... Mąż ostatnio wgl nie ma ochoty... ani na przytulanie ani na dotyk :( ... totalna zalamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×