Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

snickers1- ja tez mam jutro wizytę , na która masz ?? Powodzenia :* daj koniecznie znać po :) Co do bólu brzucha , tez miałam co jakis czas ale póki co ustąpiły , moze po luteinie sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Hej dawno mnie tu nie było :) co u was kochane? Outa nie korci Cie zeby do innego lekarza isc? Ja juz bym tam była i na fotelu siedziała skoro masz 7 tydzień to idź po co czekasz i sie denerwujesz. Na pewno wszystko bedzie juz ładnie widać :) Justa ja nie mam boli brzucha, jedynie czasem delikatne ciągniecie potem napisze telefon pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Jestem już po, jest dzidziuś. ;) Chociaż ciąża bardzo wczesna, ok. 1,5 tyg młodsza niż wynikałoby z om. :) Teraz już nie dziwi mnie brak objawów. Justa, ja nie miałam w żadnej z ciąż silnych bóli brzucha. Co do mdłości to mi pomagało właśnie jedzenie, najlepiej suche i nie nabiał mleczny, bo mi się cofał. ;) Czasem jakaś herbatka z imbirem. Trzymajcie się kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sytuacja
Ja też mam jutro wizytę po południu. To będzie mój 7+ tc licząc z owu, zobaczymy czy usg to potwierdzi. Też zaczynam się stresować, zwłaszcza że staraliśmy się od maja 2014, wywaliliśmy już troche kasy, zanim cokolwiek zatrybiło więc mam nadzieję że teraz już będzie ok! I też mam mdłości zwłaszcza wtedy gdy jestem głodna. Od poniedziałku wogóle ewidentnie przybierają na intensywności i częstotliwości. Ponoć kulminacje osiągają w 9tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMarta-super gratulacje !! Teraz czekać do kolejnej wizyty , uwaZaj na siebie :) Taka sytuacja- ja tez sie stresuje jak przed każda wizyta , ja mam dopiero na 17:45 a Ty ?:) wiec troche sie naczekam jutro na nia :P jestem bardzo ciekawa jak tam sytuacja u mnie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Ale po co miałam na wariata to konsultować z innym lekarzem skoro już mam od dawna zaplanowana wizytę u swojego giną? ?? Przecież te jajo się nie wypełni w 24h. Pewnie byłoby tak ze poszłabym do swojego a ten i tak kazał by mi przyjść za tyd albo 2 jak Reox. Spokojnie ja nie denerwuje się.. nie ma dla mnie problemu poczekać kilka dni Myślę że mój gin juz w 8t c będzie w stanie mi powiedzieć na 100% prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Mamarta gratulacjeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outa w twoich odpowiedziach są notoryczne ataki i brak empatii proponuje zmienić forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
ja mam wizyte o 16.20 dam na pewno znac jak wroce :) u mnie bedzie jutro dopiero 5t3d wiec pewnie nie bedzie nic widac jeszcze... no zobaczymy. wy tez dajcie znac jak bedziecie po wizytach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Myślę że mam gdzieś to co mi gość pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outa gość lub nie gość.. Większość ma dosyc twoich prostych, bez jakiegokolwiek taktu odpowiedzi.. Proponuje pomyśleć zanim cos odpowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Meldują sie zwłoki... Jestem padnięta cały dzień mam pieprzone mdłości. Rano wstaje o 5 i jadę do stolicy załatwiać cos mega mega ważnego trzymajcie proszę kciuki. Mega mocno to najważniejsza rzecz i natrudniejsza rozmowa jaką miszę załatwić od lat. Jak sie uda to wam opowiem :) Mamarta gratulacje Outa olej to oni tak bedą zawsze, jak byłam na marcowym forum to było to nagminne, trzeba to ignorować. Airina i sytuacja czekamy na relacje Ja w pn idę po ostatnich perypetiach. Dziewczyny czytacie książki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Większość hahah Musisz być bardzo zdesperowany żeby się przejmować cudzym pisaniem. Właśnie mnie biorą mdłości serio serio...aaaa Dziś miałam lajtowy trening więc jest git. Życzę dziewczyny owocnych usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyspacudów W takim razie trzymamy mocno kciuki :) powodzenia !! Uwazaj na siebie :* co do książek to czytam , lubie czytać jak mam wolna chwile i dobra książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa olewamy tego goscia i juz! Wyspa ale intrygujesz!:P tylko jak ty dasz rade z tymi mdlisciami? Snikers w pierwszej ciazy tez bylam jakos tak jak ty wczesnie na usg i byl pecherzyk i cialko zolte a za dwa tug jak poszlam to byl zarodek i serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
dziewczyny troche mnie podbudowalyscie, nie macie pojecia jak sie stresuje przed ta wizyta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie atakuje jak na niektórych tematach.. Gdybym był takim gościem polemika nie miałaby sensu. Ja tez tu pisze i mam Coe dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez tydzien temu bylo widac tylko cialko zolte. Kolejny termin pod koniec grudnia. Zeby serduszko bilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dobrze ze osadzilo sie w macicy, bo jestem 6 miesiecy po ciazy pozamacicznej i stracie jednego jajowodu. Wtedy kompletnie nie mialam zadnych objawow ciazy, teraz to tylko tkliwe piersi i brak miesiaczki. Mam nadzieje ze termin 5 sierpien bedzie prawdziwy;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Dziękuję Dziewczyny! :) Snickers, ja w pierwszej ciąży też byłam mniej więcej w tym czasie i było już echo zarodka, a na następnej wizycie serducho.:) wyspacudów, kocham czytać, czytam kiedy się da (a raczej kiedy pozwalają mi na to moje maluchy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamarta Gratulacje :) Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Dużo sie ich dzisiaj nazbierało:) Wyspacudow Za twoja sprawę tez trzymam kciuki :) oby sie udalo to co zaplanowałaś. Ja dopiero sie obudziłam i sama nie wiem jak sie czuje... Co do książek to czytam ale niestety coraz rzadziej... Ostatnio brak mi ochoty na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Hej dziewczyny ! Dawno sie nie odzywałam, ale forum śledzę bez przerwy. U mnie 8 tydzień i 4 dzień. Wczoraj na usg widziałam dzidzie! Serduszko maluskie bijące ! Niesamowita radość ! Lekarz sie wyraził : "no rośnie ładny dzidziuś " . Taka radość, pomieszana ze stresem sprawiła ze po wyjściu z gabinetu, cała drogę do domu łZy mi sie lały i jedna myśl w głowie : oby było dalej wszystko dobrze !!!! Jeśli o samopoczucie chodzi, od jakichś 3 dni zbiera mnie rano na wymioty . Dwa razy zdarzyło sie , ze nie wytrzymałam . Poza tym z jedzeniem mam problem. Niby na wszystko mam ochotę, ale do czasu kiedy ktoś podsunie mi to pod nos. No i podniesiona temperatura szcZegolnie wieczorami meczy. Wiecznie mi zimno. Brr Ale jak już lekarzowi powiedziałam, niech sie dzieje co chcie, byle z dzieckiem było dobrze !!! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i staraczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Szelma, o dokładnie tak samo mam z temperaturą! Ja, wiecznie "gorąca" kobita ;). Zimno mi i zimno. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylamnzrobic bete wynik dop jutro.co ma byc to bedzie. Nastalam sie tam.jak wrocilam to znowu byla wkladka poplamiona. Sprzatam teraz bo strasznie przez to wszystko zapuscilam. Dzis do mnie przyjezdza mlodsza siostra .ona ma rodzic w marcu. Moja starsza siostra ma rodzic 21 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muusia- trzymam kciuki za dobre wyniki !! :* Szelma De - super wieści :) fajnie jak tak reagujesz na dobre wieści , ja dziewczyny ogromnie sie cieszę ale czasem nie umiem tego okazać. Bardzo sie tez stresuje i moze temu mam tyle emocji w sobie ze sama jestem w ciągłym szoku. Jak kiedyś o tym myślałam to sie wzruszałam a teraz jakos inaczej podchodzę do tego. Czasem jestem zła na siebie ze jestem taka "bezemocjonalna" ale podczas ślubu tez tak miałam. Nie dochodziło do mnie ze to juz sie dzieje mimo wielkiej radości , dopiero po jakimś czasie jak film weselny oglądam to było wzruszenie i łzy szczęścia.Juz chyba taka natura ze potrzebuje troche czasu by wiadomości nowe oswoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia25
Cześć dziewczyny. Gratuluję wszystkim i trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze! Wasze forum śledzę od paru dni, od kiedy to spóźnia mi się @. JUtro idę na bete i się okaże... Buziaki dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×