Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Dziewczyny! Pięknie trzymałyście bo się udało! Bardzo dziękję Chodziło o moją pracę i możliwość kontynuacji i formalności wszystko poszło pomyślnie moj szef jest bardzo dobrym człowiekiem ale nigdy sie tak nie bałam, gdybym straciła stanowisko zdechlabym z głodu ... Dla mnie to bardzo dobry dzień ale stres miałam taki ze plamiłam do południa (mam nadzieje ze to tylko przez to) Zrobiłam tez powtórkowy betę po 48h i za 3 godz sprawdzę czy to sie dobrze tam rozwija bo do gina dopiero w pn. Puśćcie totka ;) ja ze szczęścia puściłam :) Nerwów miałam tyle ze jak mnie puściło to sie poryczałam. Airina ja mam odwrotnie istna histeryczka ze mnie :) ryczeno byle co a ma ślubie dostałam ataku śmiechu (chyba z nerwów) a potem sie poryczałam ... Musia super z tymi siostrami! Ale zawodowo! Pozdrów je! Alunia , Szelma (fajny nick ;) Cześć :) Normalnie brzuch boli ale banan na buzi :) pierwszy raz dzis mogę sie cieszyć i przestać ukrywać to ze będzie dzidziuś. Raczej nie powiem jeszcze wszystko ale jakoś tak spokojniej sie czuje . Dzięki za kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelma de Bardzo dawno.cie nie bylo ale dobrze ze wracasz z takimi dobrymi informacjami :) Muusia Super ze siosty w ciąży. Teraz tylko ty musisz potwierdzić swoja :) Alunia 25 Witaj :) trzymamy kciuki . Daj znac co wyszlo w badaniu bety. Wyspacudow Świetnie ze wszystko sie udalo:) szkoda tylko ze tak się denerwowałaś... Jak tam wizyty? Któraś juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Wczoraj dowiedziałam się, że jestem w 4 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka89- gratulacje!!;) A wiec kobietki jestem po wizycie , rozwija sie we mnie jedno dzieciątko jednak :) jedno ale póki co zdrowe :) ma juz prawie 2 cm , serduszko pięknie bije widziałam dzis główkę i związki kończyn :) wyniki wszystkie bardzo dobre, następna wizyta dopiero 14 stycznia :* uff i po stresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina Czekałam na relacje :) super ze wszystko w porządku. Powiem szczerze ze liczyłam na bliźniaki... Ale jedno zdrowe serduszko to tez wspaniała wiadomość:) kiedy kolejna wizyta? Lenka 89 Witaj :) Gratulacje. Opowiedz nam cos o zobie? Która ciąża? Ile sie staraliscie? Ile masz lat? Kiedy planujesz wizytę u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina moja wizyta też udana. Dzidziuś 6,7mm, widziałam i słyszałam serduszko :) 116 uderzeń na minutę :) Mąż był przy mnie i się mega wzruszył. I termin porodu 07-08-2015 czyli dokładnie taka jaką sobie sama wyliczyłam ;) Następna wizyta na dzień babci - 21-01-2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
Cześć dziewczyny moja wizyta też udana. :D widziałam mala kropkę ;) lekarz stwierdził że wszystko jest w porządku określił wiek ciąży na 5-6 tydzień. Termin porodu 16.08.2016 :P następna wizyta 14.01. Dostałam skierowanie na wszystkie badania, w przyszłym tygodniu pojadę zrobić. Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snickers1/ taka sytuacja : super cieszę sie ze i u was wszystko w porządku :) gratulacje :* Justa - ah tez myślałam o bliźniakach ale ważne ze jedno ale zdrowe :) serduszko tak ładnie pulsowało :) następna wizyta 14 stycznia a 18-tego te badania prenatalne. Troche poczekam ale mam nadzieje ze czas szybko minie :) i powiedział ze luteinę moge odłożyć. :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Kochane ale dziś same dobre nowiny! Gratulacje!!! Cieszę sie bardzo ze rosną nasze dzieciaczki małe! Najważniejsze zeby zdrowe były :* mam pytanie odżywiacie sie zdrowo? Bo ja trochę mało warzyw jem jedynie w zupie, albo pomidora czy ogórka kiszonego na kanapkę. A tak to odrzuciło mnie od brokułów, szpinaku itp no nie moge przełknąć :( z owoców to pomarańcze jabłka i kiwi. Dzisiaj miałam ochotę na śledzie i zjadłam całe małe opakowanie hehe :) a jak u was? Macie zachcianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Dziewczyny super gratuluję wam ogromnie :) hej nowa super wiadomość. Dziś aktywny dzień dużo pracy załatwiania itd Mam zachcianki chyba jak zawsze ;-) ja lubię bardzo warzywa w zasadzie jem na co mam ochotę. Zakupiłam dziś jednak zestaw witamin bo zima i wiadomo nie je się tak jak latem. Wieczorami często dopadają mnie mdłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Witajcie. :) Narzekałam na brak objawów, to od wczoraj mam takie mdłości, że heeej. Dziewczyny, a kiedy zamierzacie powiedzieć rodzinie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja, snickers Super wiadomości. :) bardzo sie cieszę ze maleństwa rosną zdrowo:* Ewelina co do odżywiania to staram sie jeść cokolwiek. Przeważnie konczy sie na bulce z dżemem, bananach i suchym ryżu bo to jakos mogłam przełknąć. Choc wczoraj mdłości mialam mniejsze i wieczorem rzuciłam sie na chipsy paprykowe. :) Mamarta My juz powiedzieliśmy rodzica i rodzeństwu. Moja mama sama zapytala czy czasami nie jestem w ciazy wiec powiedzieliśmy prawdę. Teściowa tez podejrzewała ale o nic nie pytala. Uznaliśmy ze skoro moi rodzice wiedzą teścia tez powiemy. No i rodzeństwo tez wie:) nie kazaliśmy narazie przekazywać tej cudownej informacji w głąb rodziny. Jest to dopiero 8 tydzień chcemy poczekać do 12 albo aż sami nie zauważa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Zapomniałam pogratulować Dziewczynom badań :* Justa, no właśnie, my poprzednio mówiliśmy od razu po testach, a teraz jakoś nie... Częściowo dlatego, że chcemy mieć spokojne święta, jakbyśmy teraz powiedzieli, to byłby temat nr 1, a ja nie za bardzo lubię być w centrum uwagi. ;) Też mi chodziło po głowie, żeby poczekać do końca I trymestru, ale mąż pewnie nie wytrzyma tak długo (u nas to pod koniec stycznia). Tak myślę, że najbliższym powiemy po Nowym Roku, albo w ogóle 01.01.16. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamarta Mój mąż planował powiedziec rodzinie we Wigilie ale ja podobnie jak ty nie lubię byc w centrum uwagi. I nie chciałam być cale święta na "tapecie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dla milosniczek smakowego piwa- wczoraj ilam warke 0% cytrynowa. Bardzo dobra jest schlodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Przybij piątkę Justa. ;) Z drugiej strony nie wiem czy uda mi się ukrywać, bo jak będę miała silne mdłości albo nawet wymioty, co chwilka będę latać do łazienki, to pewnie posypią się pytania. ;) Co do alkoholu to ja akurat nie przepadam i nie piję żadnego już od kilku lat (ciąża-karmienie-ciąża-karmienie-ciąża). A piwa wręcz nie cierpię, więc tu nie mam problemu, za to kocham kawę. Mam niziutkie ciśnienie i ginka pozwoliła mi pić jedną słabą dziennie, w dwóch poprzednich ciążach też piłam i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) mnie rzadko ale jak mdłości łapia to tez jest to późnym popołudniem , wieczorem.. a tak poza tym osłabienie trochę minelo, może i dlatego ze przestalam brac tabletki femibion a słyszałam ze powodują senność, a może zbieg okoliczności ;) wczoraj lekarz mówił ze mam pregnaplus kupic i zażywać :P Uciekam zaraz do pracy mimo ze mój wolny tydzień to ide pomoc na 2-3 godzinki bo mamy wigilijke z tauronu , ale ciesze się nawet bo pogadam z kolezanka i czas zleci :P a jak wroce to znow relaks :P miłego dnia kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa mam wrażenie, ze spalas na lekcjach j. polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
muusia a w którym tygodniu jesteś? Ja robiłam wczoraj bete to był 7tc+4 i wynosiła 42530.... teoretycznie jest w normie , w tym niższym przedziale, jak uważacie powinnam się martwić? Wizytę mam jutro, więc taki plus że nie musze długo czekać na rozwianie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg om go w pn bedzie 6 t ale owu mialam z 4 dni wczesniej aw 10-11 dc to moze byc i 7 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jestem tu nowa tez mam termin porodu na 7 sierpien:) mogę do was dolaczyc?jestem Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy powiedzieć w Wigilie moim rodzicom, babci i siostrze z mężem. Następnego dnia w Boże Narodzenie jedziemy do teściów i wtedy oni się dowiedzą. I tak by się wszyscy połapali że nie pije. Reszta rodziny najwcześniej na koniec stycznia po kolejnej wizycie. Wszyscy wiedzą że mieliśmy problemy więc myślę że się ucieszą. Mam tylko nadzieję, że nasza wiadomość nie sprawi przykrości mojej siostrze bo ona z mężem starali się kilkanaście lat, nic u nich nie zdiagnozowano i nigdy się nie udało :( ale ona też zawsze życzy mi dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej. My też planujemy teściom powiedzieć w święta no ale najważniejsza jest teraz wizyta. Na bank mega się ucieszą bo za wnukiem przepadają z wzajemnością. W ogóle to jak nas odwiedzają zawsze biorą młodego na kilka dni. Dziś mam wigilię w nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja starsza siostra dzis urodzila corke 4100 58 cm Ja z mlodsza sis bylysmy na zakupach prezentowych. Dop zjadlam kolacje. Chyba popakuje prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. No właśnie to u mnie kolejny dziwny objaw.. Spać nie mogę rano, a padam kolo 9.30!!! Normalnie ze mnie nocny marek, ale tak samo miałam w pierwszej ciąży. Dodatkowo piersi bola i urosly ku mojemu szczesciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×