Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Rzsowa tak doczylatalam ze ci minęło po7 tyg i mam taka cicha nadzieje ze i mi minie normalnie słaniam sie na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JedynaOna to faktycznie podobnie :) też w środę mam gin, u nas z usg, w zasadzie wizyty mam mieć 2 razy w tygodniu (przy dobrych wiatrach tylko raz na tydzień) i będziemy monitorować mnie i malucha, coby nam się urodził cały i zdrowy :)W środę też chyba bedę mieć bete zeby sprawdzić czy ładnie przyrasta. Póki co nie rzygam, ale to tylko kwestia czasu, to moja 4 ciąża i za każdym razem rzygałam jak kot od 7 do 16 tygodnia włącznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Dziewczyny kilka pytań mam: pijecie cole, kawę? Czy smarujecie już swoje brzuszki i cycuszki :) czymś przeciw rozstępom. A poza tematem dość mocno boli mnie brzuch w nocy. W ostatnich tygodniach nie przesypiam nocek. Budzę sie kilka razy do toalety. A ostatnio zaczął mnie ten brzuch boleć. Nie wiem czy to pęcherz który domaga się opróżnienia czy coś innego się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZSowa mama Cole pije w bardzo malych ilościach. Raz na jakiś czas wypijam pól szklanki. Kawy nie pije bo mnie odrzuca. Pije za to dużo wody... Nigdy nie miałam takiego pragnienia :) Co do smarowania to smaruje sie balsamem nawilżającym. Niestety nie robię tego regularnie. :( A umiesz określić ten ból? Mi lekarz mowil ze jesli to nie sa skurcze nie ma.sie czym martwić. Mnie czasami boli jak mam pełen pęcherz być może tez tak masz . Są dzis jakies wizyty? Jesli tak trzymam kciuki i czekam na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobietki , witamy nowe szczęśliwe mamusie :) Co do wzdęć to rownież miałam bardzo i teraz troche ustąpiło ale dalej są. Ja smaruje brzuszek i piersi oliwka lub masłem z palmersa staram sie dziennie ale jak mi sie czasem nie chce to co 2 dzień :P kurczę ja to bym chyba wolala miec te mdłości niz nic.. Czuje sie bardzo dobrze i jakos te objawy minely piersi tez bolą tak bardzo delikatnie , mam nadziej ze to nic złego :/ wczoraj tylko głowa bolała ale nie mam ani plamien żadnych ani bólów brzucha. A wizyta dopiero 7- go stycznia. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do picia kawy wypije czasem jedna , coli nie piłam ale nawet smaka nie miałam na nia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.ja juz ndlosci nie mam.plamie nadal w dodatku wczoraj odkrylam ze mam.hemoroida. Mój maly ciągle chce na raczki. Do lekarza dopiero 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije kawę fusiadta z mlekiem. Jak mam.ochote to.pije cole. Chyba nie będę się smarowac niczym specjalnym na rozstępy bo w pierwszej ciąży nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez nic nie mówimy na razie bo nie wiadomo co z tym krwiakiem dalej będzie. Poza tym 6/7 t to troche za wcześnie jak dla mnie w tamtej ciąży powiedzieliśmy po 10 t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Cześć mamuśki ;) mi objawy na święta tez minęły jadłam dosłownie za dwóch, a wieczorami miałam brzuch jak w 5 miesiącu.. :p wczoraj mdłości powróciły i ucieszyłam sie powiem szczerze bo zaczęłam sie juz martwić. Airina Ty od początku dobrze sie czujesz wiec nie martw sie ;) gorzej jakby objawy całkiem ustały itp, a kiedy masz wizytę? Justa a co tam u Ciebie? Jak sie czujesz plamisz? Jak reszta? Kiedy macie wizyty? Ja dopiero 11 stycznia wiec jeszcze trochę poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Rzsowamama ja piłam ostatnio pół szklanki coli, kawę wypiłam moze z 3 razy do tej pory mimo ze wcześniej codziennie piłam. Za to cześciej pije herbatę czarna a tez powinno sie ograniczyć. Pije tez dużo wody, ale w sumie zawsze dużo jej piłam. Nie smaruje sie niczym bo i tak mimo smarowania codziennego z pierwszej ciazy zostało mi mnóstwo rozstępów :/ zacznę sie smarować olejem kokosowym muszę sie tylko zmotywować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muusia Jak.wygląda twoje plamienie? Jest to brązowa wydzielina czy czysta krew? Sa obfite. Airina Mysle ze jesteś jedna z tych co łagodnie przechodzą ciążę :) rozumiem twoje zmartwienie bo ja tez panikuje jak piersi mniej bolą. Ale wiem ze z maleństwem wszystko w porządku :) Ewelina Czuje sie typowo ciążowo :D mdłości sa ale na szczęście mniejsze niż na początku. Jestem bardzo osłabiona. Najprostsze prace domowe mecza mnie strasznie. Co do plamień to niestety sie pojawia "brudzenie". Sa to bardzo skąpe ilości ale jednak są. :( mimo wszystko nie martwią mnie tak jak na poczatku bo juz wiem ze najprawdopodobniej sa spowodowane czyszczeniem sie krwiaka . Wizytę mam dopiero 15 stycznia.... Szmat czasu! :( będę wtedy w 12 tygodniu wiec juz zobaczę ręce i nóżki maleństwa:) Kochane rozmawiacie juz ze swoimi brzuszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie jakoś tak zimno sie zrobiło dzisiaj ale siedzimy z córcią w domu cały dzień wiec nie zmarznę :) obydwie przeziębione z resztą. Ja piję kawę jak mam ochotę normalną i z mlekiem ale jakoś ostatnio tez nie mam ochoty :) od colintez mnie odrzuca bo słodkie a jakoś słodkie mi nie podchodzi tym razem. Dziewczyny ja w Boże narodzenie byłam u koleżanki która jest w 7 mc ciąży i ... zjadłam jej słoik ogórków kiszonych :) to jedyne pi czym nie wymiotuje zresztą hehehe. Ja sie nie smaruje jeszcze bo jestem okropnie niesystematyczna ale muszę zacząć za Kilka tygodni. W 1 ciąży sie nie smarowałam i rozstępy wyszły mi kilka dni przed porodem ale tylko dookoła pępka o po ciąży sie ich pozbyłam w dużej mierze. Miałam inny problem przepuklinę i rozciągnęło mi pępek tak ze po porodzie zamiast pępka miałam krater ... Do tej pory mam obrzydliwy. Muusia kup sobie od razu korę dębu i przykładaj na waciku nasączonym w naparze bardzo pomaga. Jak to dziadoswo sie powiększy przej****ie boli. Ja jutro do gina zobaczymy co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyspa- to powodzenia jutro na wizycie, jestem ciekawa jak tam melnstwo :) Justa- masz racje ze od początku bardzo dobrze się czuje, miejmy nadzieje ze wszytsko będzie dobrze :) :* Ja mam wizyte dopiero 7-go ;) Kawke pije maks 1 ale pije tez zbozowa inke :) bylam już dziś na spacerku z pieskiem, zrobiłam male porządki a teraz obiadek , potem może do mamy pojade bo nuda jak maz w pracy :P Olej kokoswy, dobry jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Airina ja tez mam kolejna wizyte 7stycznia i nie moge sie doczekac! W pierwszej ciazy smarowalam sie olejkiem dla kobiet ciezarnych z rossmana. Jest wysmienity jestem osoba grubsza i nie pojawil sie u mnie ani jeden rozstep....od czasu jak zaszla w 1 ciaze stosuje ten olejek do dnia dzisiejszego! Podoba mi sie jego zapach i konsystencja, dla pan ktore wola mniej tluste specyfiki dodam ze jest tez mleczko tej samej firmy. Dla kazdego cos milego! Co do samopoczucia to mdlosci, mdlosci i jeszcze raz mdlosci po16 jest masakra ratuje sie pepsi i slonymi paluszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa te plemienia sa brązowe czasem bezowe.czasami mam dzień ze ich nie ma. Malo ich jest. Wkladki wystarczają. Ja ogólnie zawsze smaruje sie jakimś balsamem. Wiec mysle ze z tymi rozsteami to wiele od genów zalezy. Moja siostra starsza tez mie muala ona chyba muza sie smarowala. Wyspa cudów sprobuje jakiejś madci. Ja byłam chwile z małym n dworze on taki przylepa ze niczym sie nie zabawi tylko mnie mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Ja też mam wizytę na 7ego. Jeśli chodzi o olej kokosowy to mam i czasem stosuje do włosów i ciała ale ogólnie nie lubię się smarować. Ale myślę ze musze sie zaprzyjaźnić z tym olejem. A jeśli chodzi o ten ból brzucha to z pewności nie są to skurcze. Boli troche nawet teraz, to jakby coś gniotło i myślę ze to może trzustka. Od przejedzenia i leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To więcej nas jest na 7- go :) musimy cierpliwie poczekać a stresik juz mam wrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja tak popatrzyłam na kalendarz ze do lekarza poszłabym jutro a wizyta była na dzis :) Dzidziuś ma 1 cm serduszko ślicznie bije pęcherzyk się wchłania i łożysko sie tworzy :) bąbel jest książkowy ;) po 2 krwiakach nie ma śladu wszystko cudnie. Jutro zestaw badań i przede wszystkim tsh bo jeśli za wysokie to stad mogą być te wymioty. Dzis wymiotowałam tylko kilka razy już lepiej niz wczoraj ale wczoraj o 3 rano prawie zasnęłam w kiblu. Dostałam dzis imbifem brała mizektoras z was? A i 7 będzie fajnie , ja tez mam następna wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspa cudów super! A co bralas na te krwiaki? Duże one byly? Ale wy często macie te wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspacudow super wiadomości :) jak masz zdjęcie wrzuć do galerii :) dobrze ze spojrzałaś w kalendarz :D tego 7 jest mnóstwo wizyt :) tylko ja musze czekać do 15 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muusia jeden był większy od pęcherzyka płodowego drugi malutki. Brałam duphaston 3x1 przez 7dni. Ja 2 razy poroniłam stąd wizyty cześciej na początku ale normalnie to będzie raz w miesiącu dzis byłam po skierowanie na badania żebym nie musiała płacić tych kilku stow wiec u innej lekarki z ubezpieczenia a 7 idę normalnie do swojego gina Prv i bede raz na miesiąc raczej chodzić jak sie nic nie będzie działo. Jak ty sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Wyspacudów ja dupaston biorę już 4tydzień 3x1. I franca nie znika. Przed chwilą zmusiłam sie do wymiotów bo ten brzuch mnie boli i jakoś tak mi sie odbijało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brać ten duphaston biorę 3x1 . Nam je brać do 11 potem ma mi dać luteine dopochw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZSowa biduśko. Może skontaktuj sie z ginem od czego to może być może sie czymś przytrułaś? Co do krwiaka to nos do góry będzie dobrze trzeba w to wierzyć ja z córka w ciąży miałam długo dopiero końcem 4mies sie wchłonął. Będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Ja rządnych objawów ciążowych nie mam, no poza brakiem okresu oczywiście. I trochę wam tych mdłości zazdroszczę. W pierwszej ciąży też tak było że ani mdłości ani innych rzeczy nie było. Obrzęków nie miałam ale to pewnie przez regularne masaże. Rozstępów nie miałam ale przytyłam tylko trzy kilo przez całą ciąże i miałam malutki brzuszek aż do rozwiązania. Teraz smaruję brzuch raz na jakiś czas oliwką dla niemowląt. Bez kawy nie wyobrażam sobie dnia więc piję rozpuszczalną ale mieszam pół na pół z inką, za colą nie przepadam zbytnio więc nie piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Gratulacje dla wszystkich dziewczyn. Nie wiem jak może brakować mdłości haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ja zaś mam troche mdlosci i bardzo zmęczona jestem.w pierwszej ciąży tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×