Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość monika900
hej, ja nawet nie mam takich na rozmiar 68. wiekszosc mam na 56 i kilka na 62, moje dziecko będzie raczej male, przynajmniej wszystko na to do teraz wskazuje. Tez nie kupowalam ich zbyt duzo, bo jak urodzi sie pod koniec sierpnia zamiast 11 to malo co lata zostanie i nie bede miala co z tymi bodami na krotki rekaw zrobic. Postanowilam ze bede dokupowac na biezaco. Lece dzisiaj na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
68 też ptakami bo nie wiadomo jakie urodzi się dziecko. jak byłam na patologii przy pierwszej ciąży była zr mną na sali dziewczyna która miała cc bo dziecko duże. noworodek miał prawie 5 kg i 61 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być pralam a nie ptakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia czytałam wielokrotnie w necie ze jak dziecko jest *****iwe w brzuchu to i takie jest po porodzie i odwrotnie, jak jest spokojne w brzuchu to i spokojnie będzie po urodzeniu. I u mnie sie to sprawdziło przy córce. W brzuchu byla spokojna i po porodzie tez. A bobas teraz strasznie kopie i wypina sie. Oj będę z nim miała! Co do ubranek to nie mam jeszcze posegregowanych i tak naprawde nie wiem ile czego mam. Wczoraj kupiłam rożek, pokrowiec na przewijak bo po córce różowy mam, butelkę, czapeczki, niedrapki i skarpetki. I odladalam te pieluchy bambusowe, niesamowite w dotyku. Musze kupic ale nie bylo fajnych wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mon urodzil sie niby 59 a i 56 zakladalam dlugo dosc. Mon tez byl *****iwy w brzuchu i taki jest caly czas. A jak corka tez taki ciekus bedzie to nie wiem. Licze ciagle na to ze vorka bedzie miala odrobinke spokojniejsxy temperament:D Mi wczoraj przyszly pueluchy bambusowe ale jeszcze nie otwieralam:D Wzorow tez za duzo.nie bylo do wyboru ale ogne mi sie podobaja bo nie sa takue dzidziusiowe wzoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia teraz rozumiem czemu tak mało kupujesz ale zgadzam się z tobą. Ja prałam 56 i 62 co i tak niektóre wydają się większe. Rzensowa tez tak czytałam że kiedy dziecko spokojne w brzuszku to i po porodzie też. Wiec mam ogromną nadzieję że tak będzie bo nasza córeczka jest bardzo grzeczna czasami zapominam że jestem w ciąży ;-) (nie licząc większych gabarytów) Tez mam te pieluchy są świetne! Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa podziwiam cie ze idziesz na te wesela bondla mnie siedzenie dlugie na krzesle jest chyba gorsze id stania. Chociaz od paru dni.nie czuje juz takiego nacisku na krocze.moze sie troche w gore cofnela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minika co za badania robisz? Mnie moj teraz badan żadnych nie zlecil. Teraz 11 bedzie robil mi ten wymaz. Mialyscie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia ja miałam już ostatnio. Dziś jak będę to maja być juz wyniki. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
musia hiv, hcv, morfologia i mocz ja planuje dzisiaj zamowic przescieradlo do lozeczka i nawilzacz powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Edytka mi powiedzieli ze teraz weszlo ustalenie ze od 39 tygodnia robia i mi tak kazali sie zglosic. oczywiscie jakby Cie cos niepokoilo wczesniej to mozesz sie zglosic do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już 3 dzień mnie mdłości trzymają a dzisiaj to już katastrofa puls zaraz po przebudzeniu 100 i stan przedgoraczkowy edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już 3 dzień mnie mdłości trzymają a dzisiaj to już katastrofa puls zaraz po przebudzeniu 100 i stan przedgoraczkowy edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już 3 dzień mnie mdłości trzymają a dzisiaj to już katastrofa puls zaraz po przebudzeniu 100 i stan przedgoraczkowy edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dopiero hiv masz robione? Późno. Mój się.non stop tam wierci i wierci. Tesciowa na obiad dzis zaprosiliśmy bo mój wczoraj jadl i niej a teściu zaś ma ciag alko:/ U was dzis tez tak gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia gorąco! Siedzę przed wiatrakiem w samych majtkach i staniku. Przed chwilą wieszałam pranie ma balkonie i myślałam ze ducha wyzionę. Mam nadzieje ze niebo nas deszczem popołudniu poczęstuje. O jakim wymazie wcześniej pisałyście? Nie kojarzę nic takiego z pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
musia drugi raz mam robione, pierwszy raz mialam na poczatku ciazy i teraz drugi raz juz przed porodem te badania sa powtarzane. dziewczyny jezeli ktoras planuje kupowac jeszcze ciuchy to sa spore przeceny w smyku, niektore rzeczy nawet polowe tansze, zerknijcie sobie na strone ja niestety kupowalam jakis czas temu i przeplacilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie miski do prasowania a jeszcze ba balkone schnie. Tez przed wiatrakuem siedzę. Jakos mi duszno. Wymaz z o***tu i pochwy w kierunku jakiegoś paciorkowca czy czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
GBS-badanie na paciorkowce, mysle ze na pewno mialas w poprzedniej ciazy, moze nie pamietasz. to wazne badanie bo paciorkowce moga sie podczas porodu przeniesc z matki na dziecko dlatego robi sie ten wymaz z pochwy u mnie pada, moze to cos pomoze i bedzie chlodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Konkretnych firm ci nie podam ale z tego co mi przychodzi do głowy to wystarczy coś do mycia, oliwka i krem do pupy i tu polecam linomag. Sprawdził sie u córki. I chyba wystarczy. Jeszcze tych zakupów nie robiłam moze cos sie zmienilo. Na stronie szpitala w który będę rodzić jest napisane co potrzeba dla matki i dziecka. Musze ten zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta do mnie do szpitala nie trzeba brać nic do mycia ja wezmę tylko bephanten. I ew balsam. Oliwki nie lubię .moze taka w żelu jest lepsza ale wole balsam. U nas w szpitalu polozne same dzieciom pępki pielegnuja nawet wiec octanisept wezmę ale dla siebie. Leze bo cos brzuch znowu daje mi sie we znaki . Mąż dzis idzie na mecz może uda mu sie młodego uśpić wczesniej w koncu tak Malo miał dzis snu to.pewnie padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Napisane jest: Dla matki koszula na zmiane, kapcie pod prysznic pantofle? ręczniki podklady na lozko 10 szt, podklady ginekol. 3 paczki, kosmetyki hig. woda niegaz skarpetki Dla dziecka 3 komplety ubrań( nie wiem co przez to rozumieć), pieluchy jednoraz flanelowe i tetrowe krem do pupy ręcznik rożek chusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szwagierka urdziła w styczniu br i musiała kupic sol morska do noska bo nie oczyścili z wod plodowych, a jak poprosiła zeby to zrobili to jeszcze na nia nakrzyczały ze teraz sa takie przepisy ze nie mogą... a mała miała problemy z ssaniem piersi przez te wody w nosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas rożka ani ręcznika nie trzeba. Ubranek tez nie tzn jak kto chce. Nie wiem po co aż 10 podkladow na lóżko mysle ze 5 to Maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×