Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość muusia
Outa chlop wczoraj przeprosił i.obiecal poprawę. Kupił mi tez portfel bo mi się bardzo podobał. Ale nie wiem czy nie wymienić na kremowy bo mam czarno-szary. Moja tez jak Malo się rusza to się martwię ale wczoraj to sporo sie ruszala. Jutro mam wizytę Oglądałam zapowiedz dtvn i będzie jutro fryzjer z mojej rodzinnej miejscowości tzn gminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja wlasnie koncze robic pranie, w lipcu wypiore te rzeczy drugi raz :) pogoda taka ze na dwor nie wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pobawiłam troche półroczną siostrzenice a ona juz z 8 kg wazy . Chciałam ja jeszcze uśpić jak sie obudzila i tak poskakałam na łóżku i teraz mnie bola kości lonowa i ogonowa i nie wiem co jeszcze i boje się jutra ze się okaże ze mam juz jakieś rozwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia wiem jak to jest, ostatnio tez na imprezie popodnosilam dwuletnia dziewczynke, jakos ciezko sie powstrzymac. ale uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja juz swojego na ręce nie biorę. I juz wie ze tatuś może go nosić a mama nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny jakis sposob na usuniecie kawy z mlekiem z sofy? narobilam sobie dzis klopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika nasz maluszek bardziej się teraz wierci jak kopie, wiec czuć jak się przeciąga. Ale to normalne ma mało teraz miejsca. Wiem ze ciężko się powstrzymać od podnoszenia dzieci ale jakoś mi to przeszło bez problemu. Choć uwielbiam dzieci. Powiem wam że czasami sobie wyobrażam ze jest juz po porodzie i mogę biegać, skakać i wygłupiać się z moim psem do upadłego. Nie sądziłam ze tak bardzo będzie mi brakować takich ,,zwykłych" czynności. Ale jeszcze trochę. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzicie ze swoimi m na wizyty do Gina? Ja jutro chyba swojego wezmę pierwszy raz w tej c. Martwi mnie ten bol w spojeniu i miednicy. Jak chodzę to musze szeroko nogi stawiać to wtedy lepiej jest. W pierwszej ciąży tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Mój zawsze ze mną chodzi. Ale teraz ostatnio to go wołam na samo usg które mam zawsze pod koniec wizyty. Ja dziś 2km spacerkiem do przedszkola. Mój też tak czasami kopie ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa mój byl przeważnie za granica jak mialam lekarza. Teraz niech idzie może jak lekarz przy nim powie ze musze się oszczędzać to w końcu cos do niego dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili masz racj***ardziej czuc przeciaganie sie i wypychanie niz kopanie. Moj maz chodzil ze mna na te wazniejsze usg, czyli w sumie byl 3 razy i raz zrobili nam usg 3d i mam jedno zdjecie dzieciatka. niestety od tej pory maly przyjmuje takie pozy ze go w ogole nie widac. na inne rutynowe wizyty chodze sama bo mam je rano, a maz pracuje dziewczyny jakiej katastrofy narobilam, probowalam wyszczyscic ta plame i wysuszyc i chyba przetopilam kawalek materialu. masakra :( sofa ma raptem jeden miesiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zamowilam ręczniki polspiochy i koszule na ramiączkach dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to na srodku sofy jest wiec nie ma tam jak polozyc poduszki ani jak tego ukryc :( kupilam vanish do tapicerek i chyba tylko pogorszyl sprawe bo powiekszyl plame, podejrzewam ze chyba odbarwil material…:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Mój mąż był na tych ważniejszych badaniach. Ale ostatnio był przy wszystkich badanych w szpitalu to powiem wam szczerze że bardziej od nas nieswojo czuła się Pani doktor która badania przeprowadzała. A na marginesie to temu zmieniłam tez lekarkę poprzednia wychodziła z założenia że facetą wstęp zabroniony do gabinetu. Średniowiecze! Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
Dziewczyny jak Wy sobie radzicie z tymi upalami? Przeraza mnie ta prognoza pogody a przeciez te najcieplejsze dni z pewnoscia przed nami... Ja od wczoraj siedze zabunkrowana w domu, okna zasloniete ale i tak jest niewyobrazalnie cieplo az slabo sie robi. Przedwczoraj pojechalam samochodem do sklepu i po 10 minutach stania w korku na sloncu zaczelo mi sie krecic w glowie i zbieralo sie na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia szkoda tej sofy. Ja tak zniszczyłam sobie nowe krzesło. Biała skóra a ja usiadłam na nim w nowych czarnych spodniach nie pomyślałam że mogą zabawić. Czy wam też zaczynają stopy puchnąć? Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili nie moge przezyc tej sofy :( zamowilam czyszczenie, sporbuje tylko ta jedna czesc wyczyscic, a jak nie to obic na nowo :( tez sie boje tych upalow, narazie znosze je ok ale nie wychodze na slonce, siedze w domu. Nogi mi nie puchna ale bola czasem wieczorami po calym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Udalo mi się wyrwać tego nieszczęsnego zęba. Moja dentystka odesłała mnie oczywiście do instytutu bo się bała. W instytucie trafiłam na świetną babeczkę, panią profesor, przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad dotyczący przebiegu ciąży i po obejrzeniu zęba jeden z rezydentów mi go usunął. W końcu mogę gryźć, bo ileż można na jogurtach. Teraz kontynuacja leczenia kanałowego. Zastanawiam się nad tym jakie butelki kupić i ile na początek. Podjęłam decyzję że będę ściągać mleko i podawać z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej Aga, ja ide w poniedzialek do dentysty, ukruszyla mi się jedynka. az sie boje co tam jest i jak dam rade bez znieczulenia. Aga czemu nie chcesz karmic bezposrednio piersia tylko odciagac? ja kupilam dwie butelki a dwie dostalam gratis. Dwie sa od pierwszego dnia zycia i dwie wieksze od 1 miesiaca - butelki Avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedawno wróciłam z wizyty. Mala juz niby wazy 2,5 kg czyli wielkosciowo na 35 t . Szyjka wg dzisiejszego pomiaru ma aż 38mm wiec juz w normie raczej ale nadal musze się oszczędzać. Lekarz się dziwi gdzie ja mieszcze to wielkie dziecko i tyle wód plodowych:D. Nsstepna wizyta 11.07 i będę miała wtedy roniony ten wymaz. Bede jyz wtedy w 36 t i juz bedzie na pewno bezpieczniej. Teraz nadz mam sie oszczędza. Gliwka bardzo nisko nestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej. Ja tez po wizycie. Musia my chyba mamy podobny termin 6.08? Mój też ma 2500. Wszystko jest ok jedynie hemoglobina 11 i dostałam jakiś lek na receptę żeby ją podnieść. Czuję się dobrze upały mi aż tak nie przeszkadzają. Stopy nie puchna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa tak mi wychodzi z pierwszego usg 7.08 . Stopy tez mi nie puchną ale mogą pod koniec c zaczac puchnac jak w pierwszej. Mi najbardziej doskwiera to ze mala tak nisko jest gloeka i gniecie mnie w pęcherz i ciągle mam uczucie ze musze siku. I ten bol w pschwinach i spojeniu. Ja wczoraj prawie caly dzień w domu. Dzis może z małym do rodziców pojadę. Z mężem od wczoraj się nie odzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia i co z tą sofą? Ja niestety nic ze krzesłem nie wymyśliłam. I taki został ale z czasem się to samo ,, usuneło" Normalnie uwielbiam upały ale teraz powiem szczerze że ciężko je znieść. Nogi mnie bolą... Duże macie dzieci nasza ważyła w zeszły piątek 2,200 ale w sumie jak jest zdrowa to nie ma się czym przejmować. Co do butelek to mamy jedną ;-) Mam ambitny plan żeby karmić. Zobaczmy czy się uda wyrazie porażki kupimy więcej butelek. Mussia mam nadzieje że się szybko pogodzicie. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili tez małego dziecka nie masz. Co z tego jak sie pogodzimy jak zaraz to samo bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Ja wam polecam butelki dr Browna Tez chce karmić piersią ale obawiam się z3 będzie jak z pierwszym i będzie znikoma ilość mleka. Kupuje laktator mam nadzieje ze mi to rozrusza. Ja w szoku jestem ze ten taki duży. Mój synuś się urodził w sumie mały 2760 to jeszcze tydzień i ten go dogoni choć trzeba wziąć poprawkę ze to tylko takie obliczenia mniej więcej. Musia a co twój znów odwalil? Miałam dziś źle sny i nie mam humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×