Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Test robiłam we wtorek to było jeszcze przed terminem @. Robiłam 3 testy .. Pierwszy mogłabym powiedzieć negatywny , drugi blada kreska , dzień pozniej 2 wyraźne kreski :) w czwartek byłam na badaniach bety hcg , wyszła 336. Jeśli chodzi o objawy to byłam strasznie senna, spałbym całe popołudnie :P i bolało mnie podbrzusze dodatkowo przez pare dni miałam kłucie jajnika dosyć intensywne. Piersi pobolewaly ale tylko przy dotyku , i biały śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina a testy robiłaś te z największą czułością czyli 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierw robiłam 25 i wyszedł negatywny a następne dwa z czułością 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni przed @ robiłam :) szczerze to wątpiłam ze sie uda , nie wiem czemu .. A tu taka niespodzianka która jeszzcze do mnie nie dociera :) wielkie szczęście i wielki stres by było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bylas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Chcialabym dolaczyc. Mam 32 Lata I staram sie o 2 dziecko. Pierwszy cykl staraniowy z testami owulacyjnymi. Okres Powinien byc w nast pon. W pierwszej ciazy wczesny objaw to Bol piersi. Mierze temperature I jest podwyzszona ale na ten etap cyklu to normalne. Gratuluje pozytywnych testow I 3 mam kciuki za II Kreski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza mam wizytę dopiero na czwartek , wtedy bd cos więcej wiedzieć :) Dianakarina witaj :) miejmy nadzieje ze Ci sie udało !! Ja ten cykl tez używałam testów owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas czuje bole podbrzusza i takie kłocia w prawym jajniku ponadto kręgosłup masakra jakas...do usłyszenia do jutra ja już zmykam spac...jeden dzień bliżej testowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina Ja tez właśnie robiłam 10 i wyszła druga blada. Powtórzę we wtorek. Myślałam żeby jutro ale wytrzymam do wtorku. Dianakarina witaj :) trzymamy kciuki żeby Tobie tez się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa test sie napewno nie pomylił !! Dwie kreseczki mówią same za siebie :) gratulacje :* ale powtórz by miec 100% pewność . Dobranoc kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Jutro kupuje test i zrobię go chyba we wtorek, jakiej firmy używałyście żeby miał niską czułość ? :) Strasznie bolą mnie piersi a po zdjęciu stanika mam wrażenie że są cięższe i bardziej bolą. Brzuch mnie momentami boli jak na @ ale za chwile przechodzi, dzisiaj promieniowało to w stronę pachwin. Nie wiem czy to ja sobie wkręcać zaczynam czy rzeczywiście coś jest na rzeczy Gratuluję Wam 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Witajcie z rana. Ale dzisiaj mróz. Mąż musiał skrobać szyby w aucie:/ Airina Tak bardzo bym chciała żeby mi sie udalo. Nie powtórzyłam dzis testu. Jutro powtórzę :) Poziomka Ja kupiłam test pepino . Masz typowe objawy :) oby to bylo to. Powodzenia w testowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) u mnie tez rano przymrozek był brr. Justa trzymam kciuki !! Daj jutro rano znać , napewno sie udało !! Poziomka tez mi sie wydaje ze to te objawy 3mam kciuki :) ja sie nie moge doczekać czwartku i wizyty u lekarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie z rana śnieg :) JA dziewczyny czuję, że się będę musiała pożegnać z tą grupą, bo u mnie zero objawów, @ ma być co prawda dopiero w niedzielę, ale nie mam tego przeczucia, że mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - trzymaj się kochana, jestem z tobą... trzymam za ciebie kciuki na następny miesiąc :) Ja już rzadko zaglądam na te tematy - strasznie mnie boli, że mi się nie udało :( nie mogę się z tym pogodzić - szczególnie jak pomyślę, że niedługo miałbym termin porodu - 1 grudnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Hej! Czekam niecierpliwie do konca tygodnia uzbrojona w dwa testy :D z objawow to bol brzucha jak na @ i jajnikow tak jakby, i sluz bialy ale malej ilosci. Gratuluje zaciazonym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Justa - to testujemy razem jutro :) Też trzymam za Ciebie kciuki :* KasiekKk00 - Powodzenia, no i 2 kreseczek ;) Ciągle boli mnie głowa, myślałam że dzisiaj nie zasnę przez to. Dzisiaj kupie test, jakoś nie mogę doczekać się jutra. Ale boję się, że tylko rozczaruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1406
Hej dziewczynki mnie dzis strasznie boli glowa a w nocy brzuch tak jakbym za chwile miala dostac@ ..jeju jak mi sie dzis nie chce pracowac a tu do 15.30 daleko...jak tam u was justa jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w pracy i to do 21:/ a tak mnie spanie właśnie strasznie wzięło :P pije kawę zbożowa , muszę ograniczyć normalna do maks 1 na dzień a piłam 3 zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w pracy i to do 21 dzis :/ a tak spanie mnie wzięło .. Pije sobie kawkę zbożowa właśnie :P muszę ograniczyć do 1 normalnej dziennie bo piłam po 3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Tymotyl nie trać nadziei :) Kasiek a nie korci cie żeby wykonac test wczesniej? Poziomka Trzymaj mocno. :) Mam nadzieę Ze sobotnia słaba kreska była zapowiedzią jutrzejszej grubej krechy :D Agatka na wszelki wypadek nie bierz silnych proszków na ból głowy. :) Dziś od rana miałam pełno energi i brzuch mnie nie bolał. Teraz chetnie bym sie położyła :) Airina ja zawsze piłam dwie kawy ale teraz ograniczam sie do jednej bardzo słabej ale takie siki mi nie smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mi tez nie bo lubiłam mocne kawy , i piłam często no ale trzeba sie poświecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Justa korci i to bardzo! :P i tak planuje jutro z rana zrobic, nie wyjdzie do nie wyjdzie trudno, jutro tez mam wizyte u gina. Tak mnie zachecilas, ze zrobilas 5 dni przed @ i wyszla blada kreska, ja tez jutro bede 5 dni przed @ i fajnie byloby gdyby ta krecha wyszla :) wiem wiem juz glupieje! Zrobie jutro a jak nie wyjdzie to mam drugi i zrobie w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
:( dziewczyny podczas podcierania na papierze ujrzałam wydzielinę z domieszka krwi :( cala sie trzęsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis jestem 5 dni przed ale wytrzymam jeszcze ciezko jest a tobie kasiekk wyszla blada no to wszystko jest na dobrej drodze gratuluje..justa nie biore zadnych przeciwbolowych wole nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×