Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Krynia cześć :) mniej tylko boli delikatnie podbrzusze. Ale czuję że się nie udało. Czuję się po prostu za normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge zapamietac waszych nickow wiec zawsze pisze ogolnie.... Mnie tez pobolewa podbrzusze i dzis mnie zaciagnelo w pachwinach. Wczesniej pewnie od razu polaczylabym to z objawiami ciąży ale jak mi sie okres opoznil dwa tygodnie to naprawde mialam te wszystkie objawy .... jedyne co mnie zastanawia to moje piersi... mnie nigdy nie bolały przed okresem piersi a teraz mam takie nabrzmiale i nie moglam na nich spac.... To takie obserwacje przy porannej kawie :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaa1111111
Witam! Moge dołączyć? Dziś robiłam test... I wyszła druga bardzo blada kreska. Jestem przed okresem, wiec dlatego pewnie bardzo blada. Tak sie cieszę..udało nam sie za 3 cyklem :) juz mamy synka, w lutym skończy 2 lata i bardzo chcieliśmy dla niego rodzeństwo :) nie moge jeszcze w to uwierzyć... Oby było wszystko dobrze.. Trzymam kciuki za resztę :) objawy jakie miałam to czasem dziwne uczucie w podbrzuszu, klubie, lekki ból. I obrzmiałe piersi z niebieskimi żyłkami koło sutków. Poza tym trochę dziwnie sie czułam byłam słaba itp a drugiego dnia pełna energii. Kto teraz testuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcja_turystyczna- ja kupiłam testy owu " domowe laboratorium " mi widocznie pomogły wiec polecam kosztowałay ok 22 zł. Krynia witamy !! Ewelina gratulacje !!:) Dziewczyny bądźcie dobrej mysli , to szczęśliwy wątek wiec napewno sie Wam uda !!:) ja właśnie stoję w kolejce na betę matko ile osób :/ Co do objawów to miałam kłucie i bóle podpbrzusza i to takie dosyć intensywne , kłucie póki co przestało brzuch pobolewa jeszcze. Póki co innych objawów nie mam , delikatnie bolą mnie piesi ale tak w okolicach sutków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA już bzikuję konkretnie. Z obserwacji śluzu, mam strasznie dziwny ten cykl. Bo po okresie miałam mokro, jak przy owulacji, wtedy mieliśmy to zbliżenie z mężem, potem gdzie powinna być owulacja, sucho całkowice (?!), a teraz jest 18 dc, i mam tylko biały śluz. JA już nie wiem co myśleć, czy robić sobie nadzieję, czy nie.. Ewelina witamy!! Miło nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 23 dc przy cyklach 25 dniowych +/-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na wynik muszę czekać do jutra popołudnia :/ wrr tak długo :P jesCze żyły babka mi znaleść nie mogła bo niestety mam ledwo widoczne i musiała z dłoni pobrać z żyłki ale tam bolało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Część wszystkim. Znowu wyskoczyly mi kolejne pryszcze. Kurczę nigdy tak nie maiłam. Brzuch boli mnie codziennie. Raz delikatnie raz czuje takie mocne ciągnięcia... Cyce bola delikatnie. Ledwo wstalam i juz czuje sie zmęczona... Krynia Witaj. Fajnie ze dołączyłaś. Będziemy testować w podobnym terminie. :) Ewelinka gratulacje. Kolejna szczęśliwa :) opowiadaj nam co sie z toba dzieje. Airina czekamy za wynikami:) trzymamy kciuki. Dziewczyny ja juz 4 dni nie współżyłam z mężem :( wiem ze jestem juz po owulacji bo śluzu juz nie ma. Ale boje się ze jednak zle obserwowałam i owulacja sie przesunęła. Kurczę. Dla jestem na siebie że tak świruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa225- wydaje mi się ze Ci się udało jak masz takie bole podbrzusza, ja tez tak miałam :) bądź dobrej myśli !! :* Dziewczyny z pozytywnym testem i te oczekujące, bierzecie jakieś witaminy ?? ja brałam kwas foliowy i wit B a dzis w aptece kupiłam sobie Femibion Natal 1, Dla kobiet planujących ciąże i do końca 12 tygodnia ciąży. pani w aptece mowila ze przy tych witaminach już nie trzeba brac dodatkowo kwasu foliowego bo one już maja go w składzie. później jest Femibion 2 od 13 tyg ciaży, nie przyznałam się ale arono tez zrobiłam test (miałam ich kilka w szafce :P ) tak dla pewności, i wyszla już grubsza druga kreseczka, ale jak mam być szczera to nie umiem dalej w to uwierzyć co się dzieje :P dopiero uwierzę jak pojde do lekarza a wizyte mam za tydzień :) teraz mnie kluje trochę prawy jajnik , mam strsik lekki ale wierze ze wszytsko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tak wczesnie do lekarza? Przeciez nic nie bedzie oprocz pecherzyka. Dopiero ok 6 tyg jest serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airnina dziękuje za słowa otuchy :* w pierwsza ciąże udało nam sie zajśc juz w pierwszym cylku starań. Teraz tez mam nadzieję ze uda sie juz w tym cyklu czyki w pierwszym starajacym. Pamietam ze w pierwszej ciązy cyce bardzo mnie bolały a teraz delikatnie bola jak sie pomacam. Czasami tylko czuje takie mrowienie w piersiach. Nie wiem czy t dobry znak :) Co do witamin to nie biore nic oprócz kwasu foliowego. Tak mi zalecił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to ze mam np tarczyce i w tym momencie nie wiem co z lekami czy dalej taka dawka czy jak , po drugie dla swojej pewności :) Tak jak pisałam duzo wcześniej moja mama miała duże problemy z ciążami wiec wole dmuchać na zimne , a wizyta napewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina bardzo dobrze ze chcesz iśc tak wczesnie do lekarza skoro masz problem z tarczycą nie ma na co czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ja tez nie bede czekac ze względu na to ze pierwsza ciąze poronilam i sam lekarz powiedział ze jesli zajde w kolejna bede pod specjalna opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa225- tez tak uważam :) tym bardziej ze jestem świeżutka w tym temacie wiec wole miec spokojna głowę i na wizytę sie wybrać , napewno w niczym nie zaszkodzi tak myśle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny u mnie dalej cisza.... ale moja podświadomość mówi bym nie szła kupić testów.... nie wiem czemu... znowu ta zalamka ze nie wyszło. . Ze człowiek jest beznadziejny... ze nie potrafi nic zrobić.... Wstałam rano miałam jechać na zakupy... ale odechciało mi się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina jak moge ci tylko cos podpowiedzieć to nie nastawiaj sie ze juz ujrzysz dzidziusia.. Bo to bardzo jeszcze wczesna ciaza wiec moze byc widoczny tylko pęcherzyk. Ale na wszystko przyjdzie czas. :) Ja sie tak nastawiłam za pierwszym razem . poszłam zaraz po wykonaniu testu z nastawieniem ze już dzidzius bedzie a tu nawet jeszcze pęcherzyka nie było. Pamiętam jak byłam rozczarowana i zawiedziona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudiie kochana przypomni mi kiedy masz termin @ ? Przepraszam ze nie pamietam ale tyle nas tu jest ze cięzko zapamietac każdy wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa , tak wiem ale dzięki :) chce chociaż ten pęcherzyk zobaczyć i bd bardziej spokojna :) a w którym tyg widać cokolwiek więcej , w 6 jak ktoś pisał ? Claudiie90- kochana nie doluj sie na zapas !! Poczekaj do @ albo zrob test , musi być dobrze głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa, Ariana - miesiaczka ma przyjść w niedziele... Ale nigdy nie mam regularnej miesiaczki... No jakoś zdolowana jestem nie wiem czemu, może taka pogoda? Nie wiem.... Wczoraj się dowiedziałam w pracy.... ze 3 dziewczyny w ciąży... zalamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Teoretycznie w 6 mozna juz zobaczyc zarodek. oczywiście wszystko zalezy od sprzetu na jakim wykonywane jest USG. Polecam wam dziewczyny strone https://parenting.pl/portal . Jesli czeogos nie wiem wpisując w gogle najpierw czytam odpowiedzi z tej właśnie strony. Jest wszystko super wyjaśnione. Polecil mi ja mój lekarz ktory zawsze mówil ze mam nic nie czytac w nternecie bo sie niepotrzebnie nakrecam. Dał mi pozwolenie tylko na ta strone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaaa111111
Airina tez bym poszła do lekarza, tarczyca jest bardzo ważna zeby utrzymać ciąże wiec lepiej dmuchać na zimne. Ja biorę juz chyba pół roku kwas foliowy i tyle :) Justa oby tym razem tez udało sie wam za pierwszym razem :) ja wróciłam wlasnie ze spaceru tak wiało ze mało glowy nam nie urwało :p teraz słyszę ze pada no piękna pogoda.. W sobotę powtórzę test mam nadzieje ze kreska bedzie juz wyraźniejsza :) co macie na obiad dziś? Ja nigdy pomysłów nie mam. Wczoraj zrobiłam krokiety to dziś obiad z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewlinaaaaa1111
Claudie a który cykl sie staracie? My z synkiem w 4 cyklu sie udało, teraz w 3. W ogóle muszę sobie zbadać hormony, tarczyce, progesteron i prolaktyne. Mieszkam w Niemczech i tu w pierwszej ciazy chciałam sobie porobić te badania zeby zobaczyć czy wszystko ok, bo kiedyś tarczyca wyszła mi 4,2 wiec za wysoko. To moja gin mi powiedziała ze jak zaszłam to żadnych problemów z hormonami nie mam i ze skierowania nie da.. No super podejście w Polsce każda kobieta w ciazy ma robione tsh.. Muszę pójść prywatnie .. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Ewelina... 7 cykl staran :( Za wesoło nie mam... Teraz to mi się płakać chce... bo usłyszałam za dużo słów przykrych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Dziewczyny to zrobmy tabelke-nick, wiek i termin spodziewanej @, a na dole druga na przyszlycj mam i zamiast @ przewidywany termin porodu :) bedzie czarno na bialym i bez zbednych pytan :) Ja dzis jade na cytologie wiec przy okazji zapytam poloznej o ten guzek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudia wiem co czujesz . W moim otoczeniu tez sporo znajomych jest w ciązy. Wisz jaki to był bol kiedy świezo po poronieniu dowiedziałam sie o 3 ciązach koleżanek. Kidy wchodzisz na fb i tam co druga Rowiesnizka ma juz dzieci bądz jest w ciazy. Serce sie kroi. Claudia nie placz. Nie przejmuj sie co mówią inni. Nie warto... Ewelina jak widac co kraj to inne reguły odnośnie badań i prowadzenia ciąży. Niestety. Ja dziś na obiad zrobiłam sobie tzw Zupę sledziowa. i co najciekawsze w składzie nie ma śledz jest tylko ryby opiekane w zalewie plus śmietana.. I do tego ziemniaczki. Tak mnie naszło dzisiaj na takie " danie" . Dla męża mam od wczoraj żołądki drobiowe. FUJ. Ale on uwielbia. Moja zupka by mu nie smakowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudia wiem co czujesz . W moim otoczeniu tez sporo znajomych jest w ciązy. Wisz jaki to był bol kiedy świezo po poronieniu dowiedziałam sie o 3 ciązach koleżanek. Kidy wchodzisz na fb i tam co druga Rowiesnizka ma juz dzieci bądz jest w ciazy. Serce sie kroi. Claudia nie placz. Nie przejmuj sie co mówią inni. Nie warto... Ewelina jak widac co kraj to inne reguły odnośnie badań i prowadzenia ciąży. Niestety. Ja dziś na obiad zrobiłam sobie tzw Zupę sledziowa. i co najciekawsze w składzie nie ma śledz jest tylko ryby opiekane w zalewie plus śmietana.. I do tego ziemniaczki. Tak mnie naszło dzisiaj na takie " danie" . Dla męża mam od wczoraj żołądki drobiowe. FUJ. Ale on uwielbia. Moja zupka by mu nie smakowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa usłyszałam od rodziny męża, że za wczas wzięłam ślub.... ze teraz dziecko chce... ze jestem nie poważna.... ze taki wiek powinnam szaleć.... a nie dzieci rodzic.... I właśnie straciłam całkowicie nadzieje. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudi nie słuchaj co mówią inni !! Tak mówią tylko osoby które komuś czegos zazdroszczą !! Wiem ze to przykre ale olej to bo stres Ci teraz nie potrzebyny :* Ja dziewczyny robiłam dzis wywar jak na rosół do tego dodałam ziemniaki w kostkę i szpinak ze śmietana i potem to zmiksowalam wszystko i był Ala krem szpinakowy , pyszne :P czosnku troche dałam mniam ;P a do tego makaron ryżowy , a moj maz gotowane nogi z kury bo on zup nie jada wcale. , dziwak hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×