Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Justa225
Atrakcja Moze masz racje odnośnie jakość tych testów z allegro. Spróbuj tych z apteki. Będą droższe ale może tez uda sie Dzieki nimi określi owulacje. Julllka witaj na pokładzie. Oczywiście jest szansa na dzidziusia. Badz dobrej myśli. Kiedy będziesz testować? claudie kochana nie smuc sie . Moze to plamienie implantacyjne:) pomyślałaś o tym? :) Airina Jeszcze raz gratulacje. Proponuje powtórzyć badanie jutro o ile laboratorium będzie czynne. Wtedy będziesz wiedziała czy hcg rośnie prawidłowo. Ja dzis zaobserwowałam gesty bialy śluz. Taki grudkowaty. Brzuch nadal boli. Momentami silnie tak punktowo. Piersi bola w dolnej części i delikatnie odczuwam sutki. Zmęczenie obecne:) ciągle jestem glodna. Cos zjem i za kilka minut odczuwam bardzo silny głód. A jak juz zjem i glodna nie jestem to mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Hejka, ja przedwczoraj, wczoraj i dzis robiłam testy :) na pierwszym dwie kreski ale ta testowa bardzo blada. Na wczorajszym jakaś bledsza od poprzedniej. A dzis juz ładniejsza . W przyszłą środę biegnę do lekarza! Jeśli dobrze pójdzie , to chyba w sierpniu będę mamą;) jestem po jednym poronieniu ( czerwiec tego roku) , bardzo sie obawiam czy teraz pójdzie wszystko dobrze. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy oraz staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa - nawet nie pomyślałam o tym plamieniu implantacyjnym...a może jednak.... Nie boli mnie brzuch jak na @.... ani nic. No zobaczymy :) Justa, dałaś mi jeszcze cień nadzieii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuje !!:) Witajcie swiezynki :) gratuluje tym którym wyszedł pozytywny test !!! :) Jutro nie ma niestety czynnego laboratorium ale pójdę w poniedziałek :) tak sie cieszę dziewczyny ale jeszcze póki co do końca nie dociera do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjuullkkaa2200
No właśnie nie wiem kiedy test robić bo nawet trudno mi wyliczyć kiedy okres powinnam mieć bo mam dość nieregularne cykle... Tak myślę czy po prostu nie poczekać do 30 listopada bo akurat mam umowiona wizytę u ginekologa... Z drugiej strony to jeszcze aż 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Szelma De Witaj. Gratulacje. Kolejna szczęściara :)super. Julka A kiedy miałaś poprzednia miesiączkę. ? Nie wiem czy nie doczytałam czy nie pisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Bardzo dziękuje ! Cieszę się, że nam sie w czwartym cyklu po poronieniu udało . Bardzo chciałabym przed 30 urodzić pierwsze dziecko . Mam 28 lat. Moje cykle przed zajściem w pierwsza ciąże były przedłużone , tzn długośći ich od 32-40 dni. Potem udało sie zajść bez wspomagaczy po pół roku starań . Niestety poroniłam w 12 tygodniu ciąży . Nie obeszło sie bez łyżeczkowania . Podobno ryzyko poronienia każdej kolejnej ciąży po juz zaistniałym poronieniu wzrasta ... Boje sie o tą ciąże. Dodatkowo przed każda miesiączka zawsze miałam plamienia, co mogłoby wskazywać na niedomogę ciałka żółtego , czyli za mało progesteronu . Dobrze, ze idę w środę do lekarza( wczesniej zapowiedział ze dostanę progesteron przy kolejnej ciąży )...Tak napisałam trochę o mnie, moim przypadku , gdyby któraś miała podobnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
A co do objawów, to pobolewa trochę podbrzusze, czuje wyraźnie podwyższoną temperaturę . Lekkie kłucie piersi , niewielkie ale jak juz to najwiecej po bokach , w stronę pach. No i biały śluz . Dodatkowo w pachwinach jakoś tak ciągnie. Narazie jeszcze mimo pozytywnych testów boje sie tak na całego cieszyć .. Dla mnie niestety chyba nie będzie to radosne oczekiwanie .... Jedno poronienie sprawia ze człowiek niby niesamowicie sie cieszy , z drugiej strony każde ukłucie w brzuchu to juz myślenie " Boże , jest ok wszystko?!" Z drugiej strony , po pierwszym zajściu w ciąże chyba za dużo tez czytałam na ten temat , chyba niepotrzebnie sie nakręciłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelma De- bądź dobrej mysli bo jak będziesz sie stresować to tez nie dobrze ale wiem ze łatwo sie tak mówi .. Ja tez sie martwię zeby było wszystko dobrze. Tez mam biały śluz , podbrzusze boli i piersi ale przy samych sutkach. I jestem bardzo śpiąca. Objawy bd sie pewnie nasilać bo to sam początek. Zawsze jest stres by było wszystko dobrze ale trzeba wierzyć ze tak będzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Szelma De Wiem co czujesz. Ja tez poronilam. Mialam byc kwietniowa mama. Tak jak ty mam mnóstwo obaw. Boje sie powtórki. Ale staram sie myśleć pozytywnie. Czasami mysle że te utracone ciąże wiele nas nauczyly. W pierwszej ciazy jeszcze Przed poronieniem wiele czytałam właśnie na temat poronienia i sie bardzo nakręcałam ze mnie też sie może przydarzyć. Teraz nie czytam o takich przykrych rzeczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny, chwilowo nie ma żadnych plamień ani nic. Ale może się rozkręcić przez noc :( Żałuję że testu nie kupiłam dziś, ale jak zobaczyłam te plamienia w pracy to się zdenerwowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudiie badz dobrej myśli. Mnie dzisiaj brzuch boli bardziej niż zwykle. Nie wiem czy to dobrze czy źle... Wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudia. Tylko 3 razy z mezem sie kochalas w tym miesiacu? Wielki fart bybyl jakbys zaszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Boli mnie tak od kilku godzin i promieniuje na pachwiny. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No niestety nie zawsze się widujemy. Bo przeważnie robie na nocki... ahh szkoda gadać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
komu wyszedł pozytyw ? Dziewczyny zrobiłam o 21 bo nie mogłam wytrzymac do rana ... wyszedł pozytywny ! poleciaam po drugi do apteki ...negatywny!? kolejny mam na rano ... Co myślicie ? dziś 28 dc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mnie tak ciągneło w pachwinach w obu ciążach, nawet bardzo czasami wiec może to "to" xxx może jeden test miałam o czułości 10 a drugi 25, albo innych firm i już może nie wyjsc xxxx otworzyłam sobie piwo bo to moze ostatnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jank
czyli jestem czy nie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
streSIK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjuullkkaa2200
No właśnie pisałam ze tak dokładnie nie pamiętam kiedy była ta ostatnia miesiączka bo jakoś nigdy nie zwracam na to szczególnie uwagi przez te nieregularne cykle, ale było to jakoś 22-23 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjuullkkaa2200
No właśnie pisałam ze tak dokładnie nie pamiętam kiedy była ta ostatnia miesiączka bo jakoś nigdy nie zwracam na to szczególnie uwagi przez te nieregularne cykle, ale było to jakoś 22-23 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Krynia_
SzelmaDe - doskonale Cię rozumiem, ja równiez jestem świezo po poronieniu, tez mam obawy czy następna ciąża przebiegnie prawidłowo, grunt to pozytywne myślenie :) bardzo chciałabym ujrzec już za kilka dni 2 kreseczki na teście ale jeśli nawet się nie uda to trudno uda się innym razem :) Justa225 - mam dokładnie te same objawy co ty. Janka55 -Co do tych twoich wyników testów ciążowych to gdzies kiedyś czytałam że jesli nawet robi się kika testów i tylko na jednym wyjdzie pozytywny, choćby cień cienia kreski to ciąża jest, testy mylą się tylko w drugą stronę że możesz być w ciąży a test nie wykryje ale jeśli już się kreska pojawi na teście to nie ma bata musi być ciąża :) gratki :) Claudiee90 - tez mi to wygląda na plamienia implantacyjne :) trzymam kciukasy :) Airina - gratulacje :) jest ciąża :) Mnie przestało boleć już podbrzusze, jedyne co mi doskwiera to biały śluz i potworne zmęczenie. Nie mam siły na nic. ;/ Tak się zastanawiam kiedy byłoby optymalnie zrobić betę żeby juz coś wyszło ? Planowana miesiączka 27 listopada przy cyklach 27-28 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa11111
Witajcie! Bardzo współczuje wszystkim, które poroniły :( nie myślcie o tym.. Tym razem wszystko sie uda i będziemy szczęśliwymi mamusiami :) tez mam obawy bo jak sie staraliśmy teraz to maz był po drinku, czasem po piwie mam nadzieje ze nie wpłynęło to na jakość plemnika.. Zawsze jakieś obawy sie ma..dziś powtórzyłam test i ładna druga kreska :) Claudie cos mi sie zdaje ze to plamienie implantacyjne :) nie stesuj sie bo wiadomo jak takie emocje wpływają na ciąże.. Krynia w poniedziałek juz bym na betę poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Niestety kochane.... miesiaczka przyszła.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Kolejny test z rana - pozytywny ! Rycze i cieszę sie na zmiane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko claudia za jakis czas pojawi sie temat wrzesniowe mamy 2016 musisz wspolzyc z mezem regularnie (pamietaj ze seks uprawia sie nie tylko w nocy w lozku :) kazdy lekarz ci powie to samo ze trzeba wspolzyc jak nie codziennie to co drygi dzien zwlaszcza gdy sa dni plodne (one nie sa nigdy na poczatku cyklu) no coz dzieci sie z powietrza nie robia - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dzieci sie z powietrza nie biorą ?? Ale odkrycie .. Ja tez współżyłam 3 razy z mężem w czasie owulacji i jakoś sie udało , najwazniejsze trafić w cykl , cieżko kobiecie zaobserwować jeśli ma nieregularny , dlatego warto np pójść na monitoring lub kupić testy owu. Czasem wystarczy raz i moze być to ten szczęśliwy traf :) Claudi kochana nie przejmuj sie !! Napewno uda Ci sie następnym razem !! Zobacz ja tez od kwietnia z mężem " próbowałam " a dopiero teraz sie udało!! Trzeba wierzyć napewno sie uda !! Cafka , Anka a jak tam u Ciebie ?? Janka Ewelina Szalma gratulacje !! ;) jak u was beta robilyscie juz moze ?? Jak tam pozatale kobietki ?? Za duzo nickow do zapamiętania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej to ja Airina nie zalogowałam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mialo byc odkrywcze a sarkastyczne. Co innego jest kochac sie w owulacje a co innego na poczatku cyklu przeciez poczatek cyklu zawsze jesy nieplodny . No chyba ze ktos ma cykle 10 dniowe....Nie wiem jak mocno trzeba byc naiwnym zeby myslec ze z takiego dzialania moze byc ciaza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×