Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość caffka
hej wszystkim !!! :) Claudiie przykro mi, ale nie załamuj się, bo na pewno niedługo się uda :) Justa pojde na ten film tylko nie wiem kiedy wyciagne meza ;) widze że u Ciebie jakieś objawy występują, u mnie mało co. Janka gratulacje :) Airina, u mnie? no cóż, nic narazie ;) na spaniu czasem czuje uklucie w piersi, brzuch ciszaaaaaa. Znaczy takie "coś" czuje lekkiego jak na okres, ale nic sobie nie wmawiam, bo już chyba wątpie w to że się mogło udać. wczoraj byli znajomi u nas, dzieciaki sie pobawily, fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Janka - wielkie gratulacje!!!:))) Ale super! Claudiie, może spróbuj tak, jak radziła mi lekarka: po współżyciu pół godziny trzymać uniesioną miednicę, nie pozwolić, żeby nasienie się wylało. Może wypróbuj testy owulacyjne? (taka jestem mądra, a wcale nie wiadomo, czy mi te rady pomogły;p) caffka - kiedy robisz test?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
atrakcja_turystyczna, no gdzieś 26 powinnam mieć okres, gdyby jednak do 26-go nie było to najwcześniej bede testowac w piątek. Nie chce wcześniej bo okres miałam raz 1 dzien wcześniej, raz 2 a raz 3. Raz jak w zegarku, wiec nie chce testowac i dostac w tym samym dniu okres ;) w pierwszej ciazy się przypomne miałam tak, że tydzien po okresie zrobiłam test, po tym jak maż mówił w okolicach okresu że cycki mi urosły no i jak jechałam autem jako pasażer w jakaś dalsza droge to strasznie mi niedobrze było... same mdłości miałam troche później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuje 26 i jakoś normalnie się czuje. Niby boli mnie podbrzusze i ciągnie czasami w pachwinach ale to równie może być zbliżający sie okres. Jak teraz się nie uda to będzie podwójnie przykro bo odstawiam wspomagacza na jakis czas a raczej bez nich w ciążę nie zajde.... Co do seksu co drugi dzien...w druga ciążę zaszłam kochając się z mężem raz w okresie płodnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Heejjj, caffka, Anka_32, no to testujemy w podobnym czasie:) Ja kilka dni później - 30. Też nie czuję za bardzo objawów;/ Podbrzusze mnie boli, jajniki, ale to raczej nic nowego, często tak mam w II fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tego nie rozumiem, w tamtym roku mialam 11 listopada miesiaczke ostatnia, a synka urodzilam 10 sierpnia, a tu niektore panie staraja sie o ciaze na sierpien juz w pazdzierniku, dziewczyny nie wpadacie przypadkiem juz w jakas paranoje?$? niedlugo bedzie tak, ze dziewczyna po kazdym seksie bedzie zakladala temat sierpniowe wrzesniowe albo inne MAMY, bo uprawialam sex (nawet w okres) i moge byc w ciazy. Zrobilas test, jestes w ciazy to zakladaj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
no ja naprawdę jestem baaaardzo ciekawa :) u nas to jest pierwszy msc szaleństw... mam koleżanke ona niedawno wróciła po macierzynskim do pracy, ale o drugie starali sie rok!! mówiła że już u kresu wytrzymałości jest, ale w koncu im sie udało, mówiła mi pamietam że to ze masz jedno nieznaczy ze w druga ciąże zajdziesz ot tak, wiadomo że jednym sie udaje ale ona była przypadkiem że u niej trwało to rok... a dziewczynka juz do szkoły chodziła ona była po 30stce wiec teoretycznie czas ciagle uciekał, no ale ma chłopca i jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Niewytrzymałym i zrobiłam z rana test. Jest bladzioch :D taki jak miałam z pierwsza ciąża. Co prawda powinnam testować dopiero 26. Powtórzę test w poniedziałek albo we wtorek. bardzo sie cieszę a zarazem panicznie boje. Claudie Przykro mi kochana ze tobie sie nie udalo. :( miałam taka nadzieje ze to jednak plamienie implantacyjne. Janka Jeszcze raz gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Justa SUPER !!!!!!!! :D ale czad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa serdecznie gratuluje !! :) moze zamiast testu w pon pójdź zrobic betę ?:) ale sie cieszę ze Ci sie udało !!! :) ja tez jeszcze idę w pon zobaczyć jak przyrasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina Tez myślał o becie tylko pamiętam jaki ostatnio maiłam stres jak odbieralam wyniki. Bałam sie niesamowicie. Bo przyrastała nieprawidłowo. O za każdym razem płacz i nerwy... :( Dziewczyny ile u was kosztuje takie badanie? U mas w szpitalu 30 zl. Bardzo dużo. Pamiętam ze ostatnio sporo kasy wydalam na te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HM nie wiem ile sama beta bo ostatnio robiłam betę TSH i anty cos tam to 72 zł płaciłam :/ ale myśle ze w tym wypadku nie ma co żałować bo przynajmniej wiarygodny wynik :) a TSH mi tez sie o wiele obniżyło bo mam 1,4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
ja nigdy nie robiłam bety, znaczy ja nie widze w tym sensu, bo jesli samym testem sie utwierdze ze jestem w ciazy, to ide do lekarza, i potem sie zaczyna wszystko badania itp. u prywatnego zawsze mialam bardzo duzo badan, bo w koncu ze swojej kieszeni za nie placiłam, ale od kolezanek wiem które chodziły na kase chorych że nie miały zlecanych połowe badan i w ogole sie tym nie przejmowały... kurcze ja nie zrobie testu, musze wytrzymac !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Beta kosztuje ok. 30 złotych chyba Gratulacje Justa!:)))) Ale się poszczęściło Wam dziewczyny, no serio!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Dla Was też gratulacje dziewczyny ! Na bete ide w poniedziałek wynik pewnie dopiero we wtorek .. Objawy na dziś: bol brzucha, wielkie obrzmiałe cycochy, uderzenia gorąca i odbijanie , zmeczenie, płaczliwość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Janka a u Ciebie który to dzień że widzisz już taka zmiane dużą w piersiach? pytam bo ja dla porównania chce wiedzieć, w pierwszej ciazy mialam pełniejsze piersi. Teraz narazie nic póki jakiegoś tam uklucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ale dzis jestem nerwowa. Masakra. Najbardziej wkurz mnie mąż i czasami bez powodu. Taka sytuacja. Dzis byla u nas w bloku wymiana liczników wody i mój mąż zaproponował panom kawę. A sie zezłościłam i pokazałam mu ze jest głupi. Teraz tak mysle i przeciez to bylo bardzo mile z jego strony. Nie wiem dlaczego tak zareagowałam. Przecież nie chodziło mi o to ze musze zrobić kawę chyba o to ze akurat przyszli jak ja świeżo umylam włosy i miałam owinięta głowę ręcznikiem . A nie lubię jak obcy widza mnie w takim stanie. Dziewczyny a co na wasze pozytywne testy wasi mężowie?. Mój niestety nie ucieszył sie tak jak ja. A przynajmniej tego nie okazał. Powiedzial tylko ze on sie dopiero będzie cieszył jak dziecko będzie juz na świecie. I jeszcze kazałam mu dotknąć mój brzuch. Zażartowałam żeby przywitał sie z Filipkiem a on powiedzial ze jeszcze nie pora. Kurczę no ja wiem ze może za wcześnie sie cieszę ale kurde no.... Nie rozumiem facetów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
dziś dopiero 29dc. ... a mam 31- 36dniowe , ale cycki bolą jak na okres są juz żyły ! Fajnnie ze jestescie ! To mozliwie moja pierwsza ciąza :) oczywiscie wpadka :) W sumie nie wiem co dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie siedze z laptopem na kolanach i tak mnie boli lewy jajnik, że az musze co chwilę zmieniać pozycje. W ogóle mam wrażenie jakbym miała kamienie w jajniku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg obliczeń to moj termin wyszedłby na 29 lipca hehe ale zawsze moze sie opóźnić na sierpień :P jak tam dziewczyny samopoczucie u was ?? Mnie dzis mdli troche ale moze temu ze sie troche objadlam bo mieslimy gości , bolą mnie piersi po bokach teraz i od czasu brzuch jak na @. Miłej nocy wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaaa111
Kobity to jest szczęśliwy wątek nie ma co :) claudie głowa do góry uda sie następnym razem trzymam kciuki. Justa gratuluje drugiej krechy! :) co do facetów mój sie cieszył bo w sumie obydwoje czekaliśmy na te dwie kreski, ale wiadomo ze my kobiety bardziej to przeżywamy i mogłybyśmy o tym gadać bez końca .. :) lecę spać bo jutro długa droga przed nami wracamy do de. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Cześć, :) Ostatnią @ miałam 25.10,cykle 32 dniowe. Kolejną powinnam dostać 26.11. Współżyłam 10 i 11 listopada. Jak nie przyjdzie to testuję, tak bym chciała zobaczyć 2 kreseczki jak każda z Was. :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Justa nie przejmuj sie, faceci inaczej pewne rzeczy przezywaja... Ja wczoraj z moim tak leze i mówie a co jak nie wyszło, a on do mnie mówi, jak to? jak mogłem nic nie strzelić... :) rozsmieszył mnie tym przynajmniej... Ja jestem mega zmęczona, ale nie szukam w tym objawów, raczej nie wiem pogoda? wstac z łożka nie mogę wczoraj i dziś, do 9 spałam... kurcze, mysle że okres dostane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Pozioomka Witaj :) opowiadaj o objawach. Dziewczyny boli was może szyjka macicy. Mnie właśnie pobolewa. Boje się ze to zły znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Justa - a idziesz do lekarza, żeby potwierdzić ciążę, zrobić jakieś badania i w ogóle? Po jakim czasie od pozytywnego tekstu idzie się do gin? Poziomka - witaj:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
dziewczyny a mierzycie temp.? i gdzie zazwyczaj? pod pachą, wpochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Atrakcja Do lekarza wybiorę sie w przyszła środę bo ja jestem 4 dni przez terminem miesiączki. Na betę może przejdę sie jutro. I w środę żeby zobaczyć czy rośnie . Caffka Co do temp to powinno mierzyć sue w pochwie lub w ustach. Codziennie o stałej porze. Najlepiej rano. Przed wstaniem z lóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Zawsze przed @ miałam sucho, a teraz mam uczucie że jest mokro po prostu, jak Wy macie?? :) Mnie póki co jajniki czasem na zmianę bolą i brzuch jak na @ ale delikatnie no i piesi szczególnie po bokach ale to akurat normalny objaw. 11-12 listopada czułam kłucie w jajniku wiec mam nadzieje że na owulacje to było. Jestem już po jednym poronieniu ale nie pamiętam jak się czułam wtedy przed zrobieniem testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Justa dzięki :) mierzyłam tylko pod pachą, ale to tylko dlatego że kupiłam nowy termometr i sprawdzałam czy działa ;) stad moje pytanie czy któraś z was mierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
Poziomka, z tą suchością czy mokrością jest różnie, bo suchość może występować, ja np. teraz bardzo sucho nie mam, przy zbliżeniu jest fajnie, ale w dzień tak średnio, w pierwszej ciąży dopiero później wystąpił u mnie gęsty śluz, więc tym się nie sugeruje. Po prostu czekam tylko i wyłącznie na okres lub jego brak, bo jest mi tez troche niedobrze, mimo że się najem to jakoś mi tak w żołądku dziwnie... ale nie wkrecam się bo nie chcę sie rozczarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×