Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Justa nie martw sie na zapas ! Moze być to plamienie poimplantacyjne , czesto sie tak zdarza. Ale wiem ze sie martwisz , zrob test moze teraz, jeśli miałoby Cie to uspokoić . ja robiłam jeden wieczorem i tez 2 kreski wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluz z krwia to implantacja zarodka czyli wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Poczekam z testem do jutra. Tak sie przestraszyłam.... nadal sie boje ze to jednak może być okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam momentami tak silne bole podbrzusza ze nie mozna wytrzymac..takze pewnie @ przyjdzie w terminie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol brzucha jak na @ I nie mam przeczucia ze sie udalo. Justa sluz podbarwiony nic jeszcze nie znaczy. Czekam z niecierpliwoscia na wiesci od testujacych I na dobre wiesci. Ja jem jak swinia :-( moze taki apetyt to objaw? Nie mam tak normalnie ale przed okresem sie je wiecej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Część dziewczyny :) Ja dzis powtórzyłam test i znowu druga blada kreska. Tym razem delikatnie ciemniejsza niż w sobotę. Termin @ w czwartek. Boje sie ze te wczorajsze mini plemienia mogą ja zapowiadać. Ale z drugiej strony tyle objawów i te pozytywne blade testy....mam taka nadzieje ze wszystko zmierza ku dobremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Agatka Wierze w to ze się uda ale jak wczoraj zobaczyłam ta wydzielinę to o mało co nie spadlam z kibelka... Agatka a oprócz bólu brzucha masz jeszcze jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa napewno sie udało !!! Gratuluje :) ja tez mówiłam sobie a moze robię sobie nadzieje nie potrzebnie , no ale 2 kreski nie biorą sie od tak, to znaczy ze sie udało :) zrob jutro betę i bd miała 100% wynik :) ja tez jutro rano jadę by zobaczyć czy przyrasta dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Ja też dzisiaj robiłam, niestety negatywny. Chodz przez chwilę jak patrzyłam pod swiatło to myslałam że coś widzę ale raczej chciałam widzieć. Termin @ mam też na czwartek i chyba trzeba poczekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Dzięki za słowa wsparcia. Nie mam nawet kogo sie poradzić. Mąż mówi ze mam sie nie nakręcać. Jeszcze jak powiedziałam mu o tych plamieniach powiedział ze się niepotrzebnie nastawiłam i po co to? Tak bardzo chciałabym powiedziec rodzica i siostrze bo mam z nimi bardzo dobry kontakt i wręcz mi głupio ze ukrywam tak wazna wiadomość. W pierwszej ciazy Pierwszy test robiłam przy siostrze. Razem czekaliśmy na wynik. Odrazu po dzwonilam do rodziców.... Teraz boje sie myśleć ze się udalo. Postanowiliśmy ze póki nie będziemy widzieć serduszka nikomu nie powiemy. Ale jak tak dlugo wytrzymać. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Justa na bete i za 2 dni powtorz! Ja dzis test zrobilam i jedna kreska. Termin @ w sumie dopierl na niedziele. Dzis za to mam gina. Jak myslicie, wrazie co to moglaby cos okreslic np po szyjce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka 55
Beta 325,7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia86
Podglądam Was trochę Dziewczyny:) Gratuluję tym, którym się udało. Ja jestem w 10 dc i starania przed nami! :D Zazdroszczę, że Wy już testujecie:) Mierzę temperatury, czas chyba zacząć przytulania i zobaczymy jak będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymotyl
Dziewczyny, to która ile dni robiła test przed @ i wyszła jej drug kreska? (nawet ta blada) Bo mam @ w niedzielę, i nie wiem, czy w piątek już bym mogła zatestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Justa225___?_______2_____________? Airina______?_______1_____________? kopjujcie tabelke z tego postu i uzupelniajcie dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Justa225___?_______2_____________? Airina______?_______1_____________? Janka55____?_______?_____________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcja_turystyczna
Hej dziewczyny:) Justa - bądź dobrej myśli:) Chyba na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa i upewniła, że wszystko idzie w dobrą stronę, dla samej siebie, żeby się nie bać. Trzymaj się!:) tymotyl - też mam @ w niedzielę. Nie wiem, kiedy testować. Jeszcze trochę poczekam, ale myślę, że nic z tego. Czuję się dokładnie tak jak zwykle w II fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
agatka1406 nie pracuje. Jeśli masz cieżka pracę idz od razu na L4. tymotyl Ja termin mam na 26.11 Pierwszy test robiłam robiłam w sobotę 21.11 Wyszedł bladzioch. Dziś powtórzyłam i druga kreska tez jest blada ale wyraźniejsza niz ta z soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Dodam ,że testy byly z czułością 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×