Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Justa225
Agataka Ja czuje sie ok. Dzis wstalam razem z mężem jak on wstawał do pracy. Spać nie mogłam. Denerwuje sie. Musze przestać myśleć ze się nie uda bo tak myślałam w poprzedniej ciąży i skończyło sie jak sie skończyło . Takze od teraz mysle pozytywnie. :) napewmo sie uda ! Kasiek Szkoda ze lekarz nic nie wychwycił. Mogłaś mu napomknąć. Może przyjrzą by się dokładniej. Kurczę nie wiem. Madeline Na Kiedy masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie delikatnie pobolewa brzuch na dole tak jakby na @, a tu jeszcze troszkę do 3.12 zostało wiec mam nadzieje, że może jednak się udało... że to może bóle implantacyjne :-) a i piersi mnie bolą, a zawsze zaczynały bolec ze 3 dni przed @, ale powtarzam sobie w myślach: spokojnie, nie nakręcaj się, co ma być to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ,Ksiek i Madeleina - dziewczyny głowa do góry :) do @ jeszczcze troche wiec bądźcie ciagle dobrej mysli !! Mnie tez bolał brzuch ciagle jak na @ i nawet teraz czasem pobolewa a jednak 2 kreseczki były :) Anka - moze masz tez plamienie po zagnieżdżeniu?? Kiedy masz miec @? 3 mam kciuki :) Agaa - Ty to chyba masz najdłużej z tym czekaniem :P.ale warto poczekać na dobra wiadomość :) Czy któraś testuje w tym tyg?? Justa ja tez sie stresuje przed jutrzejsza wizyta .. Tez bym chciała juz serduszko juz zobaczyć ale wiem ze chyba za wcZesnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Agaa póki nie ma okresu jest nadzieja. Trzymam kciuki :) Airnina Powidzenia jutro. Daj znac co i jak. Na ktora masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero na 18:10 wrr tyle czekania jeszcze :P ale trzeba sie uzbroić w cierpliwość :) a Ty masz jakiś termin juz zrobiony ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
airina nie mam :( Boje sie jak cholera. Mój lekarz przyjmuje w środę i w piątek. Myśle,ze pójdę za tydzień w środę ale boje sie ze to będzie za wcześnie... Airina powiedz mi ile Ci dni minęło od poprzedniej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :-) ja co prawda nie jestem na sierpień ale na kwiecień bo już prawie połowa za mną ale chętnie się do was przyłącze bo przynajmniej temat żyje i może będę mogła wam czasem służyć pomoca lub jakąś rada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Gość Witamy serdecznie i cieszymy sie ze jestes gotowa nam pomóc :) Powiedz mi czy sie udzielałaś na kwietniówkach ? :) Jesli tak jaki miałaś nik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:-) Justa nie udzielalam się ponieważ było tam za duzo zamieszania z nieproszonym gosciem;-) mam na imię Beata i tak można się do mnie zwracać ponieważ nie mogę niestety zarejestrować nicku ani wpisać nic poza gość bo nie mogę dodać wtedy postu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Beata Pytam bo ja udzielałam sie pod koniec wątku. Potem przeszłyśmy na "prywatne forum" tylko dla zarejestrowanych. Myślałam ,że jesteś jedna z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Beata na kiedy masz termin? znasz juz płeć? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gociu z 13:29, jak się czujesz? a długo się starałaś o dzidziusia? ile masz lat i która to twoja ciąża? :-) i może masz jakiś nick? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to brązowe plamienie ustało mimo, że od rana biegam (sprzatanie, zakupy, obiad i bieganie po schodach) boli mnie lewy jajnik i podbrzusze. Ciągle czuje, że mam mokro i gęsto tam na dole. Termin @ niby jutro, ale przejrzałam jeszcze raz swój kalendarzyk i test owulacyjny wyszedł pozytywny 12-13 listopad wiec owu w ciągu 36 godz wiec mogła być więc 14-15 list i w tej optymistycznej teorii okres wypada sobota-niedziela. Ale to tylko takie moje tłumaczenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 lata. Udało się nam w drugim cyklu starań:-) termin mam na 21.04 i będzie córeczka :-) czuje się wspaniale ale początki miałam troszkę ciężkie bo miałam bardzo ostre bóle brzucha:-) tak sobie czytam i większość z was ma podobne objawy jak ja na samym początku. O ciąży dowiedziałam się 4 dni przed planowanym okresem:-) aktualnie jestem w 19 tygodniu młoda już dość czesto daje o sobie znać kopniakami delikatnymi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - 33 dzień od ostatniej miesiączki. Tez sie boje wizyty ale wole miec juz ja za sobą , napewno bd pęcherzyk tylko ale oby był tam gdzie powinien :) Gościu witaj ;) przynajmniej jesteś dalej od nas i bogatsza o nowe wiadomości ;) W którym tyg u Ciebie było serduszko widać , a moze inaczej kiedy byłaś na 1 wizycie ?:) Ja sie udzielam tez w lipcowych mamusiach bo termin końcówka lipca , ale tu byłam od początku prawie od starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ci zazdroszczę juz ruchów dziecka ;) musi to być wspaniałe uczucie !! Ahh oby ten czas szybko leciał i każda z nas mogła sie tego doczekać :) a skąd jesteś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ze Skoczowa:-) na pierwszej wizycie byłam w 5 tygodniu jednak był tylko malutki pęcherzyk. W 6 tyg + 1 dzień biło już serduszko:-) pierwsze ruchy poczułam pod koniec 16 tygodnia:-) was też to czeka ;-) czas tak szybko leci że wydaje się jakby to wszystko było wczoraj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina ja dzis jestem 31 dni po okresie czyli wychodzi na to ze jestem w piatym tygodniu? dobrze liczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - dzięki za odp :) wiem na co sie nastawić przynajmniej. U mnie wszystko w ostatnim etapie sie tak szybko dzieje ze nie nadążam , nie zdążę jednej wiadomości oswoić i sie cieszyć a tu następna , marzenie największe sie spełniło i oby było wszystko dobrze ! Kochane mam jeszcze pyt dla kobiet które to przeszły ,troche smutne ale ważne , czy lekarz stwierdził co było powodem poronienia ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam to tez na lipcowkach : Airina wczoraj Jeśli macie możliwość ściągania aplikacji na tel to polecam aplikacje " moja Ciąża " i " Happy baby " z bella , pokazuje wam który tydz ciazy , co dzieje sie Z zarodkiem jak zmieniasz sie Ty , jak zarodek w danym tyg wyglada ci sie kształci itp a apka happy baby pokazuje rownież jakie badania w poszczególnych tyg zrobic i jest późnej opcja baby jak juz dZidzia sie Ur monitoruje rozwój dziecka i można zapisywać karmienia kupki itp itd , bardzo fajne polecam usmiech.gif duzo ważnych i ciekawych informacji:) Justa wg tej aplikacji pisze 5 tydz ale wydaje mi sie ze jest to 4 tydzień i 5 dni :) aplikacja jest super polecam bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastaw się pozytywnie i nie myśl o tym że coś może się stać bo zwariujesz tak jak ja:-) jakbyście miały jakieś pytania służę pomocą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to był krwiak, w niedziele plamiłam i lekarz kazał lezec a w poniedzialek przyjechac na wizyte, w poniedzialke rano wstalam ogarnełam dzieko i poszłam sie kąpać. Zanim puściłam wode poczułąm ciepło na nogach i tak zaczął sie krwotok, coś strasznego...skrzepy wielkości dłoni.... w szpitalu okazało się, że ciąża żywa. dostałąm leki i miałąm lezec w szpitalu aż krwiak sie wchłonie ale w srode wieczorem dostałam bóli brzucha i lekarz zrobił mi usg i okazało sie ze szyjka sie otwiera a zarodek jest juz przy ujsciu, w nocy poroniłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina dzięki kochana apki juz sie ściągają zaraz zobaczę jak działają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa wg mnie happy baby jest najlepsza , tam możesz wybrać język Polski bo na początku jest ang. :) ja oby dwie mam :P fajne informacje , porady co na wyprawkę itp itd trzeba dokładnie ja " przeszukać ":) Anka strasznie mi przykro !! Mam nadzieje ze teraz lekarz ma Cie szczególnie pod kontrola !! Ja miałam tendencje do torbieli , w wieku hm chyba 17 lat miałam usunięty z lewego jajnika laparoskopowo ( na szczęści jajnik cały ) pozniej znow sie pojawił ale brałam leki i sie wchłonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina. Mam pytanie odnośnie aplikacji Happy baby. Początkowo aplikacja byla w języku polskim i po kolejnym wejściu zmienił sie język na angielski. Tez tak masz? Niestety ta druga apka nie chce mi się ściągnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Tez uzywam apki Happy Baby-fajna sprawa :) moj maz tez-bo mozna ustawic albo mame albo tate i wtedy u taty jest opisany rozwoj dziecka i zagadnienia dla taty, przez co partnerka przechodzi, jak on powinien sie zachowac itp :) POLECAM! Ale czuje ze w najblizszych dniach bede musiala ja odinstalowac, czuje ze @ sie zbliza, do tej pory bylam jakos pozytywnie nastawiona ale czuje sie typowo przed @ :/ i tak sobie mysle ze kiedys udalo sie po ponad roku to dlaczego teraz mialoby sie udac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ja pisałam a ty w tym momencie dodałaś post :D powiesz ma jak zmienić język na polski? Niestety angielski u mnie kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Mialoby sie udac za pierwszym razem- mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa tez tak miałam ale w ustawieniach gdzie podajesz datę wagę itp na dole jest opcja " język " i jest tez polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×