Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Justa225
emili2016 Spokojnie poczekaj a na pewno wszystko sie rozwinie :) agatka1406 Ja kurcze nic nie widze ale jak zrobie zdj swojego testu wykonanego w sobote to na zdj nie widac kreski... a na tym z wtorku kreska widoczna jest na zdjeciu. Airina super :) a zgadza sie tydzień ciąży z wyznaczonym przez apke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Chyba muszę zalogować się, bo za każdym razem zapominam wpisać pseudonim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apka liczy jak by tydzień za mało w takim sensie ze jest 4 tydzień i 6 dni a ona te 6 dni uważa juz jako 5 tydzień :P jutro mam równy 5 tydzień a wiec 35 dzień ciazy :) bałam sie ze pęcherzyk moze być pusty , wczoraj mnie takie doły Łapały ale nie jest hihi i bąbelek rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no. Zapomniałam, że jutro mam testować, i wypiłam już pół kieliszka wytrawnego wina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymotyl/ myśle ze te pol w niczym nie przeszkodzi ;) Emili- a test robiłaś ? Musisz poczekać jeszcSe troche , ale wiem ze te czekanie jest najgorsze ale bądź dobrej mysli :) Agatka - hm nic nie widać ale zależy od światła tez. W moim 1 teście prawie nic nie było i myślałam ze sie nakręcam ale następny wyszedł pozytywny. Justa teraz czekamy na Twoja wizytę i wiadomości :) ahh zeby ten czas leciał jak najszybciej :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina a przepisał ci Duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 124
Niestety nie dam rady kupic jutro testu tylko dopiero w sobotę :( gratuluje dziewczyny ze wam się udalo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 124
Justa225 no ja dokladnie tak samo widzę jak Ty i tez właśnie moja kreska tez byla malo widoczna ale trochę bardziej niż te Twoje no i nie wiem co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Justa żeby mieć pewność musisz powtórzyć test, albo zrobić z krwi. Mój w 25 dc wyglądał tak samo, a byłam już w ciąży. (Mam 26 dniowe cykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 225- nie kochana nie przepisal mi nic bo nie mam plamien a progesteron dobry wynik :) Dziewczyny a wy macie wasze pozytywne testy na Pamiatke ? Ja zostawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to test Agatki :) Agatka No to może to jet naprawdę ta kreska. dziewczyny tez widźcie? Airina ja zostawiam na pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny jeszcze tydzień muszę czekać do testowania Objawy, które zauważyłam u siebie to czasem delikatne bóle brzucha jak na @, piersi też mnie pobolewają, a i wzmożony apetyt od 3 - 4 dni, nawet w pracy koleżanki zauważyły i stwierdziły, że mam zachcianki i że może jem za dwoje, ale je zbyłam żartem, że zimno się zrobiło i to dlatego mam wzmożony apetyt - magazynuje tłuszcze na zimę jak niedźwiedź :-) ale mimo wszystko nadzieja rośnie z dnia na dzień :-) a i nie wiem czy to może być objaw, ale kilka krostek mi też wyskoczyło na buzi, przed @ też mi wyskakiwały, ale takie malutkie pryszcze, a teraz mi wysadziło kilka dużych czerwonych bomb, no cóż pozostaje mi czekać :-) Airina gratuluje kochana :-) Tymotyl trzymam kciuki, żeby były dwie piękne kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Justa przepraszam :) Agatko musisz zrobić inny test , ten jest niejednoznaczny. A ja jestem już tak chora, że tracę nadzieję na powodzenie, organizm zbyt słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 134
agatka1406 ja widzę te kreski :) Agaaaa (kurczę zapomniałam login Twój) trzymam kciuki żeby się udalo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 134
Airina ja również gratuluje :* fajnie tez juz bym chciała wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Mam pytanie calkiem z innej beczki :) co wasi partnerzy, mężowie na to ze tylko czasu spędzacie na kafe? :) mój czasami cos burknie ale wtedy mu tłumacze ze musze sie wygadać a nie mam komu bo nikt nie wie o naszej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa moj facet mowi ze glupoty tylko czytam i sie nakrecam..powiem wam ze zanim poronilam nie czytalam tyle i nie sledzilam forum.po tamtej stracie po prostu tak bardzo chce zeby w koncu sie udalo i wariuje chyba.w ta stracona ciaze zaszlam w drugim cyklu ktory nawet nie byl tak kontrolowany jak dotychczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa, a nic nie mówi, dziś jestem prawie cały dzień bo jestem chora i leżę, a on zajmuje się domen :p. Nie przeszkadza mu to, on też ma swoje sprawy, jakaś grupę na fejsbuku, więc rozumie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
To byłam na :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Kurczę nie widać postów. Agatka Ja tez wiele sie naczytałam . Do tej pory nie ma.dnia żeby nie czytała czegos związanego z ciąża. Przyznaje sie ze mam na tym punkcie fioła. Po poronieniu załamałam sie. Nie widziałam nadziei. Ale właśnie dzięki takim forum uwierzyłam ze ciąża po poronieniu jest możliwa i może przebiegać bez komplikacji. Jest opisane tyle wzruszających historii które dają nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa1111
Hejo hejo ale piszecie... Jak szalone!! :) fajnie sie was czyta :) Airina gratuluje małego bąbelka!!!! :) ja mam wizytę dzień po Tobie bo 11 grudnia oby to były dla nas szczęśliwe dni <3 w poniedziałek ide zbadać progesteron bo boje sie ze moge mieć plamienia tak jak w pierwszej ciazy tylko tam miałam krwiaka...oby tym razem wszystko przebiegło bez komplikacji to jest najważniejsze. Agata powtórz test za 2 dni lub jutro bo nA tym cos widać ale jednak nie jestem pewna co to oznacza. Cos mi jednak mówi ze sie udało :) mój maz sie przyzwyczaił ze na forum siedzę, w pierwszej ciazy tez byłam i do tej pory mamy kontakt także super sprawa. Ale sie dziś narobiłam miałam uważać na siebie a sie przemęczam... Od jutra robię tylko to co muszę.. Boje sie tego pierwszego trymestru wiecie... Staram sie nie nakręcać ale jednak gdzieś w głowie siedzą czarne myśli... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina1111 bedzie wszystko dobrze zobaczysz misi byc..ja powtorze jutro test jak nie bedzie nic widac to znaczy ze schizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaaa to czekamy razem 2 tyg:) :* a moj maz mówi " i co tam te kobiety napisały znow ciekawego "" hehe ciekawski jest :P cieszy sie ze jest taka grupa wsparcia :) ale mówi ze mam nie czytać na innych stronach niczego negatywnego zeby sie nie nakręcać. Dziękuje wszystkim za miłe słowa i Wam dziewczyny tez życzę żebyście mogły doczekać sie i zobaczyć małego bąbelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wróciłam z łazienki i podczas kąpieli zauwazylam ze moje wargi sromowe pociemniały. I wyguglalam oczywiście ten temat i co sie okazuje "Wargi sromowe sinieją i to już bardzo wcześnie ,w pierwszych tygodniach ciąży". Nie wiedziałam ze tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×