Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość 124
Wiecie co dziewczyny jestem taka padnieta po dzisiejszym dniu kręgosłup tak mnie boli na dole nie wiem czy to moze być jakiś znak ze sie udalo nigdy tak sie nie meczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale schiza. Nie mialam testow ciazowych ale zostaly mi owulacyjne I jest II Kreska. Wyczytalam na forach ze owulacyjny wychodzi pozytywny w ciazy. Nie mam pojecia co myslec. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
No i wykrakalam...zegnam sie juz Wami :( dzis wstalam zrobic test i patrze a tu @ i na tescie jesna kreska. W nast mies tez sie nie uda bo bede miala meza tylko na swieta a akurat wtedy bede miala okres. Do d**y to wszystko, znowu nie tak szybko pojdzie chyba, a tyle odwlekalam ta decyzje... Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek głowa do góry :*:* W końcu się uda!! :* JA dziś też robiłam test. Negatywny na maxa. Ani trochu nie widać żadnej drugiej kreski. Wiem, że okres mam mieć dopiero w niedzielę, i wcale to nie wyklucza ciąży, ale ja się czuję jak przed okresem. I wiem, że z tego miesiąca nic nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam z rana ja juz w pracy od godzinki jak dobrze ze piateczek juz..ja jestem pozytywnie nastawiona wczoraj jak robilam tamten test to ta testowa kreska od razu wyskoczyla wiec juz bylam pewna ze sie udalo po chwili zniknela i tylko ten cien zostal wiec cos musi byc na rzeczy..kolejny zrobie jutro w dniu spodziewanej @ a czy ktoras dzis testowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek nie martw sie musi sie w koncu udac..trzeba bydz dobrej mysli ja jestem juz tak nastawiona ze sie udalo ze masakra.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny :) Kasiekk Powodzenia w kolejnych cyklach. Dianakarina Zaciekawił mnie twój post i poczytałam na ten temat. A ze miałam test owulacyjny w domu to zrobiłam i wyszedł mega pozytywny. Kreska kontrolna bladsza od tej drugiej. Oto co wyszło :) http://www.fotosik.pl/zdjecie/01148f28ff8648d5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek przykro mi! Ale w końcu przyjdzie Twoj szczęśliwy dzień ;) Kurczę dziewczyny nigdy nie słyszałam ze testem owulacyjnym można ciąże sprawdzić :P ale jeśli tak to bardzo mnie wasza wiadomość cieszy !!:) U mnie dzis troszeczkę większy ból piersi ale nic poza tym :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa1111
Kasiek przykro mi. Nie poddawaj sie! Powodzenia.. W koncu sie uda :) chciałabym mieć jakieś objawy ciazy oprócz piersi zeby wiedzieć ze wszystko ok.. A tu nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 124
Ja tez dzis dostałam okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nadzieja ale tak bez robienia kolejnego testu jestem przekonana ze jestem w ciazy ...czuje sie dzis fatalnie nie mam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick________wiek______cykl_____termin @ Madeleine23__23________5_______01.12 Agaaa133___25__________4______03.12 Nurbanu______25_______2_______04,12 PRZYSZLE MAMY nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Airina______23_______1____________ 29.07.2016 Justa225____24_______2____________02.08.2016 gosc1981____ 31______ 2____________02.08.2016 Janka55____22_______1____________03.08.2016 Szelma De___28______2____________09.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj cisza. Ja caly dzień słabo sie czułam. Momentami nawet bardzo. Maz powiedzial ze będzie się mnie bal.zostawiać sama w domu.. Kochany mój. Chyba dociera do niego w końcu ze jestem w ciąży. :) Co u was dziewczyny? Ktos jeszcze testowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza. Co u Was? Ja jestem tak chora, że spalam dziś do 12, dziś temperatura wzrosła mi do 40 stopni, koszmar. Justa to niestety normalne w ciąży, trzymaj się :) Agatko mi też się wydaje, że jesteś w ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) ah ja nie moge doczekać sie wolnego .. Jeszcze jestem w pracy :( ale tez dzis jakoś słabiej sie czuje i ciagle mi zimno :/ Wiecie co , mam taka intymna sprawę .. Nie wiem czy nie dostałam grzybicy bo swedzi mnie intymne miejsce ale nie mam uplawow żadnych , muszę to zaobserwować , ponoć w ciazy Często sie to zdarza bo pH pochwy sie zmienia . Nie wiecie czy w ciazy można cos na to stosować ?? wizyte mam dopiero za 2 tyg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa111
Justa ja tez cos słaba jestem dzisiaj na dodatek senna bardzo obudziłam sie teraz po dwugodzinnej drzemce hehe :) nurbanu kurcze ale gorączka! Zdrówka wypoczywaj i pij dużo. Airina najlepiej do lekarza idź, a jeśli wolisz poczekać to do apteki po globulki z kwasem mlekowym które przywracają prawidłowe pH. Powiedz ze jestes w ciazy i na pewno jakieś dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Airina koniecznie musisz iść do lekarza, grzybice w ciąży trzeba koniecznie leczyć. Ginekolog zapisze odpowiedni lek, a sama możesz stosować, np. Lactovaginal lub Iladian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczynki bede sie z wami zegnac przeczucie mnie zawiodlo:-( dostalam okres troche slaby jak na pierwszy dzien ale na pewno sie rozkreci:( trzymam kciuki za pozostale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane. Jak samopoczucie przyszłe mamusie?:-) grzybica w ciąży normalna sprawa sama przechodzilam już dwa razy;-) ale lepiej nie lekceważyć bo nieleczona może mieć podobno przykre konsekwencje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeata
Hej dziewczyny :-) jak się czujecie jak samopoczucie? :-) grzybica w ciąży normalna sprawa sama przechodzilam już dwa razy:-) ale nie można tego lekceważyć bo może mieć przykre konsekwencje. Radzę wybrać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeata
Stosuj maść clotrimazolum. Ja miałam zalecone to przez ginekologa:-) globulki są na receptę ale maść akurat nie. Placilam jakoś 6 zł a jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę miała to na uwadze dziewczyny póki co nie mam typowych objawów , pytałam profilaktycznie co w danym momencie zrobic ale dziękuje wam bardzo :) :* Jakie macie plany na weekend ?? Ja jutro idę do babci na 70 :P a w niedziele niestety w pracy .. Ale potem 5 dni wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa1111
Agatka mega mi przykro :( trzymaj sie... A byłam pewna ze jest ciąża... Powodzenia w kolejnym cyklu zobaczysz ze sie uda!! :) airina ja planów na weekend nie mam żadnych maz w pracy bedzie po godzinach robił bo mamy strasznie dużo wydatków.. Tak bym chciała mu jakos pomoc bo dużo pracuje ale co ja moge z małym dzieckiem w domu i na dodatek w ciazy.. Jutro zajmę sie gotowaniem i pieczeniem zrobię pizzę i upieke babkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia86
Arina... zależy czy to pieczenie/swędzenie to bardziej w środku czy na zewnątrz i jak bardzo uporczywe...Zastosuj Clotrimazolum i jeśli masz Octenisept to pryskaj- jak nie to warto zainwestować- przyda się do pępuszka:) Możesz połknąć coś z probiotyków ginekologicznych lub tych zwykłych co do antybiotyku się stosuję np Lakcid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia86
Sorki, dopiero doczytałam, że jesteś Airina :D Kurcze a mój mąż miał dziś stłuczkę...huknął go ktoś z tyłu i siedzimy i się zastanawiamy czy jechać na pogotowie...Trochę go boli głowa z tyłu, co chyba przy jakimkolwiek uderzeniu nie jest niczym niezwykłym- ale zawsze człowiek myśli czy czasem nic z kręgosłupem:/ Na SORze pewnie RTG... I cholera akurat na samą owulację chyba :( Zawsze pod górkę... a już tak dobrze szły starania:) Uff wygadałam się... Wszyscy tylko,że lepiej jechać dla pewności, a przecież nie powiem, że mamy inne plany, które nie koniecznie współgrają z rentgenami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia86- dziękuje bardzo za porady :) :* Oh to masz jeszcze stresy dzis z ta stłuczka :/ mam nadzieje ze mężowi nic poważnego nie ma i ten ból głowy minie ! Ah tak to jest jak sobie czasem cos zaplanujemy a tu jakieś psikusy. Ale moze jeszcze uda wam sie poprzytulać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz sama nie wiem czy to @ bo jakos taka skapa a zawsze mialam obfita juz pierwszego dnia.moze jeszcze jest nadzieja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek Agatka przykro mi. Ja sie tez czuje na okres. W pon bedzie jak nie wczesniej. Justa odpoczywaj ile mozesz I dzieki za fotke. U mnie Kreska nie byla tak mocna na owulacyjnym. My jutro do tesciow a dzis na the smuty drinka Sobie pije lekkiego a ja praktycznie nie pije wiec nie jest dobrze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka co ty tu opowiadasz? Przeciez kobieca intuicja nie zawodzi. Kurczę szkoda ze coraz więcej dziewczyn sie z nami żegna:( Gość beata A jak ty sie czujesz? Brzusio juz duży? Airona Na ta chwile brak planów. Moze pojedziemy jutro do teściów a w niedziele do moich rodziców zobaczymy:) jutro z rana musze do biedy na zakupy skoczyć i do rosmanna po plyn micelarny bo została mi sie tylko kropelka:( no i może tez machnę jakies ciasto :) Jadzia Jak.z mężem? Byliście na pogotowiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×