Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

My właśnie wróciliśmy z malej domówki. Jezuuuu....jak mi sie isc nie chciało ale dla.meza sie poświęciłam. Byliśmy u kuzyna. Bardzo go.lubimy. Maz traktuje go jak brata. Ale żonę ma troche trząśniętą. Kiedys ja bardzo lubialam ale teraz się zmieniła. Ma 32 lata a zachowuje sie jak malolata. Tylko imprezy i wóda jej w glowie. Dzieci ma gdzies i męża tez. Ostatnio nawet stwierdziła ze jej nudno w tym związku i zastanawia sie nad skokiem w bok. I od czasu kiedy mi to powiedziała mam do.niej uraz.... I oczywiście tysiąc pytan o to dlaczego nie pije. Denerwuje mnie bo ona nie rozumie jak można nie pić. Malo tego włączyła piosenki ONA I myślałam ze zwariuje. Nie lubię tego typu piosenek wiec poszłam do dzieciaków so pokoju i oglądaliśmy Kewina. Przynajmniej nie siedziały same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeata
Justa no niestety ubrania robią się coraz bardziej dopasowane;-) u mnie dzisiaj młoda szaleje i kopie namiętnie:-) mam nadzieję że niedługo wy będziecie mi o tym pisać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byliśmy wkońcu na tym pogotowiu, trochę go bolą mięśnie ale poza tym ok. Mam nadzieję, że nic Mu nie będzie...Stres zawsze musi być :-( Tempka u mnie jeszcze nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia1986
Wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa1111
Hej kochane! Justa no niiezla ta kuzynka twojego męża, tez bym sie do niej zraziła po takich tekstach, dobrze ze z dzieciakami siedziałas :) kurde od wczoraj wieczorem mam delikatny ból brzucha prawie go nie czuć ale jednak..macie tez tak? Mam nadzieje ze sie cos tam rozciąga i to nie jest zły znak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziewczyny bardzo piersi bolą, w ogóle dotknąć nie można i są twarde, mąż mnie złapał żeby mnie obudzić, to się prawie popłakałam :-( a do @ 5 dni więc nie wiem czy to na ciąże czy na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobietki :) goscbeta- piękne uczucie ruchy dziecka :) a w którym już jesteś tyg? sorki za dużo Nas i nie pamiętam :P :* Justa- daj spokok tez nie lubie takich kobiet.. :/ które w nosie maj swoje dzieci a patrza za kieliszkiem :/ ahh.. ale dobrze zrobilas siedząc przy dzieciaczkach :):* Jadzia- kochana a Ty jak tam, był czas na tulaski? :) Ewelina111- mnie na samym początku tez tak pobolewał brzuch i miałam klucie jajnika, teraz sporadycznie ale czasem zaboli tak delikatnie. Agatka 1406- może powtórz test? :* dianakarina- a Ty robilas test ciążowy? zawsze jest nadzieja!!:) Agaa133- aprzed @tez Cie tak bolały ,czy teraz mocniej? piersi to taki zdradliwy objaw bo często bola w ciąży i przed @, ale może umiesz odrozncic ten bol i jest inny :) A ja mam wolne dziś :D zjadłam śniadanko , czekam na meza , na 16 na te ur a poki co laba :D może potem podziemy z pieskami na spacerek jeszcze, dotlenić się trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeata
Jestem w 19 tygodniu :-) ruchy faktycznie wspaniała sprawa;-) tak szybko czas leci że niedługo wy będziecie pisać o *****ch a ja o porodzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeata
Ocenzurowalo słowo ruch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Ja dzisiaj póki co czuje sie świetnie. :) Mieszkanie posprzątane. Obiad gotowy. Zaraz lecimy na zakupy spożywcze bo lodówka świeci pustkami. Dziewczyny z dwiema kreseczkami jak wasze piersi? Ja tylko chwilowo czuje bol przeważnie wieczorem. Wy też tak macie? Jak wasze brzuszki ? Bolą? Nie właśnie.dzisiaj nie. I nie wiem czy mam sie martwic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Justa Wow ile masz energii :p nie przemęczaj sie tylko za bardzo :) ja wlasnie pieke babkę a potem będę robic pizzę, odkurzalam umylam podłogi i juz mam dość :) teraz czas na odpoczynek. Mnie brzuch juz nie ciągnie, piersi sa nabrzmiałe w zależności od pory dnia najbardziej rano i wieczorem tez tak macie? Nie bolą mnie ale w pierwszej ciazy tez nie bolały tylko były bardziej wrażliwe.. Wzięłam sobie magnez moze dlatego przestało bolec :) w sumie to nie był ból tylko delikatne ciągniecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no.. Jestem w przeddzień okresu, i w śluzie mam nitki krwi.. Już nie wiem co mam myśleć. Chyba okres mi się szykuję, bo przecież na implantację za późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia1986
Airina Czas na tulasy był, ale plecy bolały i nic z tego :-\ Dziś 14 dc, tempka jeszcze niska. Może z Fastum podziałamy hahaha:-) Ja to jestem tu na najmniej zaawansowanym etapie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi tez prawie wcale nie bolą , tak delikatnie wieczorem tylko. Moze dopiero sie rozkręci :) a brzuch tez przestał bolec hm:/ ale mam huśtawki nastroju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa111
Co do huśtawek nastroju to ja dzisiaj mam straszne aż sama siebie mam dość :p .. Na męża nawrzeszczalam przez tel bo wstawiłam pizzę a okazało sie ze po pracy od razu jedzie na fuchę ponoć wczoraj mi to mówił ale nie słyszałam... Odgrzewana pizza jest niedobra... A tak sie starałam eh :p muszę go ładnie przeprosić jak wróci do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - ja tez sie pokłóciłam z mężem dzis i potem sie popłakałam i nie potrzebne stresy o nic... O głupoty :/ i jeszcze takie niemile słowa mu powiedziałam w nerwach i było mu tak przykro a mi wstyd :( ale na szczęście juz jest dobrze i jesteśmy na urodzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście w naszym stanie takie wybuchy złości są nam wybaczane :) Airina udanej imprezy:) Ja właśnie szykuje Malo imprezke. Wpadnie siostra męża z mężem:) Musze przygotować jakies przekąski. Czuje sie świetnie. Dawno tak się nie czułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - dziekuje :* Toboie rownież przyjemnego wieczorku :) moj tata wygadał sie na Ur o ciąży i juz cała rodzina wie .. No ale w końcu to dobre wieści wiec nie ma czego sie " wstydzić ". Oby tylko było wszystko dobrze :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, to w mój pierwszy wpis tutaj :D Dzisiaj 29 dc, jutro planowana @, ogólnie dużo śluzu jak na czas przed.. no i sporo nadziei Moje pierwsze dwie kreski zobaczyłam 26 dc wieczorem, potem 27 rano na innym teście (o tej samej czułości 25) ta ważna już wyrażniejsza <3 już od 5 dnia po owu odczuwałam bóle brzucha i tak do teraz, plus bardzo wrażliwe piersi. Bóle brzucha to gł. prawa strona i mooocne ciągniecie w pachwinie... staram się chodzić i rozciągać bo inaczej ciężko zasnąć i ciężko się ułożyć starania 3 cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, to w mój pierwszy wpis tutaj :D Dzisiaj 29 dc, jutro planowana @, ogólnie dużo śluzu jak na czas przed.. no i sporo nadziei Moje pierwsze dwie kreski zobaczyłam 26 dc wieczorem, potem 27 rano na innym teście (o tej samej czułości 25) ta ważna już wyraźniejsza <3 już od 5 dnia po owu odczuwałam bóle brzucha i tak do teraz, plus bardzo wrażliwe piersi. Bóle brzucha to gł. prawa strona i mooocne ciągniecie w pachwinie... staram się chodzić i rozciągać bo inaczej ciężko zasnąć i ciężko się ułożyć starania 3 cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Dziewczyny udanej imprezki :) witamy nowa osobę :) gratuluje dwóch kreseczek! Nam tez sie udało w 3 cyklu :) i duuuuzo mam śluzu białego. Piersi tez większe. Kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dere
Hej. Myslalam że to forum już ciężarówek a nie starających się w wiekszosci.:) Jestem po teście i dwie piękne mocne kreski. Wg moich wyliczeń data na 6 sierpnia. Żadnych objawów po prostu przeczucie. Staralismy się ok.roku. Rada dla nieregularnych cykli-zbadajcie prolaktyny i testosteron. U mnie to był problem z hiperka w obu ciazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaaa111 - jeśli chodzi o pierwszą wizytę to mam wątpliwości... co do wyboru lekarza.. i terminu pierwszej wizyty czy prywatnie czy na NFZ... w pon będę dzwonić i się umawiać i chyba poradzę się położnej podczas rejestracji. może któraś z Was doradzi, bo mam mieć TSH skontrolowane zaraz po określeniu ciąży przez ginekologa zalecenie endokrynolog, a pewnie wcześniej niż w 6 tygodniu nie ma po co iść za bardzo na pierwszą wizytę prawda? wcześniej TSH było 2,2 ale to po 3 miesiącach od odstawienia tabletek anty., w trakcie brania było 3,2 (senność, brak ochoty na cokolwiek) więc dzięki odstawieniu, dobrej diecie spadło... staram się utrzymywać dietę bogatą w tłuszcze, bezglutenową, bez nabiału, przetworzonych produktów... więc jak zbadam się to liczę na to, że będzie niższe... myślicie że mdłości powinny pojawić się, w którym tygodniu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina wczoraj nie odpisałam, bo miałam mały remoncik w domku kiedyś mnie bolały piersi przed okresem, ale troszkę, a teraz z dnia na dzień coraz bardziej, dzisiaj to mi stanik przeszkadza, i w ogóle są takie nabrzmiałe, nigdy wcześniej takich nie miałam... i tak jak tu piszecie, też odczuwam lekkie ciągnięcie jajnika Jadziulka mogą też nie pojawić się w ogóle mdłości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dere i Jadziulka gratulacje !!:) Jadziulka jeśli miałaś podwyższone TSH to musisz być w ciazy pod opieka endokrynologa. Ja miałam delikatnie a dla kobiet planujących ciąże i w ciazy wynik powinien być MAX 2. Ja biorą euthyrox 50 ale w czwartek idę ba wizytę bo noe wiem czy teraz mi dawki nie zwiększy ze względy na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny odpadam. Okres co prawda się jeszcze nie rozkręcił, ale mam dziwne brązowe plamienia. życzę Wam wszystkim powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe dziewczyny. Gratulacje:) Ja dzis jestem lekko zdenerwowana. Znów na papierze miałam śluz z krwią. Co prawda w bardzo malej ilości ale byl. Boje się. Wizyta dopiero w środę. Oby wszystko bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa225- kochana mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze !! Gdyby taki śluz sie nasilił to moze pojedź jutro gdzieś do lekarza ?? Tymotyl- jesteś pewna ze to @?? Moze plamienie po zagnieżdżeniu? A jak tam dziewczyny u was samopoczucie ?? Ja troche słaba jestem dzis a tak to nawet dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziulka ginekolog-endokerynolog będzie dla Ciebie najlepszy. Pierwszą wizyta ok. 7-8tygodnia bo wcześniej może nie być słychać serca więc po tygodniu dwóch znowu będziesz szła. Młodości wcale nie powiedziane że muszą się pojawić. W pierwszej ciąży w ogóle nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juata jeżeli to nie tzw żywą krew to raczej powinno być ok. Oby do środy i dobrych wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×