Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
Acha i jeszcze pierwsza wizyte mam we wtorek wiec trzymajcie kciuki, ciekawe czy będzie vos widac to będzie koniec 6 tygodnia( 5t.5dz) cieszę się ze u Was na wizytach wszystko dobrze. MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się strasznie boje tego wszystkiego jak sobie dam rade bo mój 20 miesieczniak teraz strasznie sie buntuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia ja mam 3 latke w domu i tez czasem potrafi dać w kosc. Ale mamy przed sobą prawie 9 miesięcy wiec z pewnością maluchy się zmienia i mnie sierpniowe będą obydwoje a różnica kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dwa skończy w kwietniu. Może być tak ze mój m znowu zacznie wyjezdzac za granice i będę sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Cześć Wam Mamuśki, długo sie nie odzywałam, ale nadrabiam i czytam :) Caly tydzien byłam przeziębiona ... w czw temp 38,5 ... :( dziś już lepiej gardło tylko boli ... już obkupiłam się lekami dla ciezarnych, robie płukanki gardła itp. Wczoraj tez miałam wizyte :))) Widziałam Nasze maleństwo, serduszko wali 160 razy na minute ! Lekarz potwierdził, ze wszystko wporząsiu :) ! Mam piękne zdj usg :) Jedyny mój minus to podwyższone TSH ale juz wykupiłam leki ... (wynik 3,89) jakie miałyscie TSH ? Troche mnie to przeraziło, ale uspokoił mnie lekarz. Mimo,objawów przeziębienia, nadal tylko ból piersi, czasem nudnosci przewaznie jakies zapachy wywołują (ale rzadko) i bole brzucha juz co raz mniejsze jak na okres ... Buziaki dla Was <3 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Airina dlaczego planujesz badania prenatalne? Dziewczyny moje zachcianki i apetyt na jedzenie ukierunkowały sie w stronę słonego , pikantneggo i kwaśnego. Czekam właśnie na obiadek ...mielone z sosem grzybowym pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka Wracaj szybko do zdrowia. :) Wrzuć zdj do galerii :) Co do tych badan prenatalnych tez się zastanawiam czy sie na nie wybrac. Jeszcze nie rozmawialam na ten temat z lekarzem. Nie wiem jakie on ma zdanie na ten temat. A co wy myślicie? Które z was sie wybierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Dzięki Justa :) A jakie są wasze wyniki TSH !! ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz praktycznie każdy lekarz wysyła na prenatalne. Ja w poprzedniej ciąży tez robiłam usg genetyczne gdzie wyzszlo podwyższone nt i od razu na papa sie zgodzilam i w końcu na amniopunkcje. Stresu tyle sie bajedlismy .. Na szczęście jariotyp prawidłowy byl:) Dodatkowo wynik na kile dziwny mi wyszedł i tez po poradni sie najezdzilam nastresowalam . Szkoda gadać! Później w szpitalu polozne z tego sensacje miały i powód do zastanawiania sie ... Ble Obym teraz nie miała takich stresow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Niestety i tym razem się nie udało. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka55- super jak widziałaś dzidziusia ;) uwazaj na siebie i zdrowiej !! Moj wynik TSH 1,34 ale ciagle biore euthyrox 75 RZSowa mama - wybieram sie na prenatalne ponieważ chce miec ta świadomość nie daj Boże gdyby było cos nie tak, poza tym jeśli są wady płodu ktore można operować w łonie matki a maja dać zdrowie maleństwu to chciałabym to wszystko wiedzieć i miec taka świadomość ze mogłam cos zaradzić i pomoc gdyby była taka konieczność. Ale mam nadzieje i wiarę ze wszystko bedzie dobrze :) Teraz o tylu rożnych chorobach sie słyszy ze myśle warto takie badania zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia a teraz jak, uspokoilo sie? Kiedy masz wizytę? Dzisiaj odpoczywaj musowo MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz ok.we wtorek. Mój m na ryby pojechał.ja z małym do rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia to trzymam kciuki zaby sie juz nie pojawilo. Ja tez mam wizytę we wtorek.. Odebralam wyniki Tsh mam powyzej 3 wiec chyba srednio..MiTI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janka widzę ze u Ciebie z TSH podobnie co lekarZ mowil i który masz Tc?MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo miałam zacząć brać luteine jak będzie test pozytywny ale zapomniałam wykupić receptę wiec wyslalam męża żeby odebrał receptę i od razu dal wykaz badan co zrobić na pierwsza wizyte MiTI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja endokrynolog mi mówiła żebym jak tylko zajdę w ciąży to mam się do niej zgłosić natychmiast ze świeżymi wynikami bo ciąża podwyższa TSH z automatu. I rzeczywiście badania pokazały 2,9 - a raptem 3 tyg wcześniej miałam 1,3. Mówiła też że TSH lubi skakać w ciązy i w sumie ważniejsze jest ft4 na stałym poziomie. Tak więc podwyższyła mi dawkę Letroxa, dostałam też wiecej Jodidu, kolejne badanie na początku stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stalo się! Mój m wyjeżdża we wtorek na dwa tygodnie! Będą pierwsze swieta osobno! :/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Hej Kochane. :) Spokojnie, moje najstarsze miało rok jak zaszłam w drugą ciążę, teraz młodsze ma rok, jak zaszłam w trzecią. ;) Jak ja dałam radę, to i Wy dacie, a dodam, że najstarsze ma niezły charakterek. ;) Mdłości mam przeokropne, wieczne potworne ssanie z jednoczesnym brakiem ochoty na cokolwiek. :( Śpię już nieco lepiej i poza mdłościami jest ok, choć potrafię od śmiechu przejść bezpośrednio do płaczu, co wcześniej mi się nie zdarzało. Co do badań prenatalnych, mi nigdy lekarz nie sugerował, może dlatego, że na usg było wszystko ok, a ja mam poniżej 30 lat. Więc nie robiłam i teraz też bez wyraźnych wskazań nie zrobię. buziaki dla Was i fasolek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Musia mój wyjeżdża w nowym roku na Słowację na pół roku. I będzie raz w msc przyjeżdżał ba weekend :( ... teściowa do Norwegii może wyjedzie po świętach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia Co u ciebie? Plamienia sie powtórzyły? Claudia Jak twoje paluszki? Jak samopoczucie? Dziewczyny współczuję rozłąki z mężem. Niestety czasami tak się w zyciu układa ze jedno musi wyjechać. Oby ten czas rozłąki szybko mijał:) Przypominam że działamy na prywatnym forum. Wszystkie chętne proszę o wysłanie mejla na adres juma323m@wp.pl w odpowiedzi otrzymacie link do nowego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa juz lepiej opuchlizna zeszła. Mniej bolą ;) Unowilam się na jutro do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka 55
Ja dostalam recepte na euthyrox 25 ... dopiero 3 tabletki za mną. Mam nadzieje że z bejbikiem wszystko ok ! Czyli co, po ciazy Tsh moze wrocic do normy ? Oby. U mnie objawy przeziębienia odeszly na szczęście, ale profilaktyke prowadze nadal :) Objawy ciąży: bol cyckow, odbijanie,wieczorem bol brzucha. Tsh podwyzszone. Czuje się tak dobrze, ze martwię się czy wszystko ok? A Wy jak tam ? Jakie tetna maja wasze Aniolki i w którym tc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1406
Hejka dziewczynki dawno mnie tu nie bylo w sumie powinnam juz byc we wrzesniowkach ale chce sie podzielic nowina airina justa wkoncu zobaczylam upragnione kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka Gratulacje :) Świetnie ze Ci się udalo. a może jeszcze załapiesz sie na sierpień ? Jaki wychodzi ci termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×