Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Miska D- dzieki za szczegółowy cennik, zastanawiam sie co dalej robić, czy zostać u naszego doktorka czy konsultować to z innymi dr. Chyba skonsultuje i pózniej zdecydujemy co dalej. A do jakich lekarzy umawiać sie najlepiej w tych klinikach ? Co radzicie? Coś nasza Trójca ma podcięte skrzydełka eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea wszystko w temacie. Dzięki. Ja staram sie nie wchodzić w polemikę z takimi typami ;) Julia ;) Aleczka ogromne gratulacje! Ciesze sie razem z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- ja od poczatku nie robilam sobie nadziei z powodzeniem iui. W myslach przewijalo sie max 5% i od poczatku mowilam, ze to musialby byc cud :) Zrobilam to dla M. i dla spokoju wlasnego sumienia. Tylko co teraz? Moj M. nie odpuszcza i juz namawia mnie na kolejna iui :P A ja chyba po prostu mam dosc :) Co do lekarzy to w Poznaniu w sprawie in vitro chyba skonsultowalabym sie z prof. Spaczynskim dodatkowo. IUI jesli mialabym robic jeszcze raz to chyba tylko u dr Hadasia, do ktorego chodzi nasza Ania1602 :) Wydaje mi sie, ze on przeprowadza iui z prawdziwego zdarzenia, a nie tak jak nasz dr na "oko" :) Jesli chodzi o Gamete to chyba najlepsze opinie ma Michal Radwan. Za to w nOvum polecam dr Zamore. Dobre opinie mial jeszcze dr Lewandowski, Wojewodzki i dr Taszycka. Ja zdecdowalam sie na tego dr, bo poza dobrymi opiniami w necie zrobil na mnie dobre wrazenie w programie "in vitro czekajac na dziecko" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Gosc Szmacioszka- dziekuje! To jednak ta moja dawka jakas duza jest... Chyba zadzwonie upewnic sie czy wszystko dobrze zrozumialam :) X Ania1602- trudne pytanie... Jak juz kiedys pisalam dr opowiada duzo historii, zeby dodac wiary :) pomimo pieknych historii, zakonczonych cudem, prawie w kazdej przewija sie nieudane in vitro... Poza tym on przeprowadza je na Polnej. Wydaje mi sie, ze niestety Polna poki co ma jeszcze male doswiadczenie w tej dziedzinie... Mam kilka znajomych, ktorym tam sie udalo, jednak mimo wszystko jakos tak trudno mi do konca zaufac. Ja z dr jestem bardzo zadowolona. Wydaje mi sie, ze jest dobrym specjalista, pieknie przeprowadzil u mnie cala diagnostyke (lekarze z gamety i novum sami to powiedzieli). Jedyna wada to chyba nie do konca odpowiada mi przebieg iui (na oko) i boje sie zaryzykowac z ivf... Nie potrafie konkretnie odpowiedziec dlaczego szukam pomocy gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD nie wiem czy wiesz, dr Hadaś też robi IVF, niestety nie wiem z jaką kliniką współpracuje w tej kwestii. Myślę, że dobrze zrozumiałaś dawkowanie DHEA, ja od jakiegoś czasu też biorę 3x, na początku brałam 2x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea, kończę 17 tc, mam nadzieję, że będzie coraz więcej tych pyknięć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ania1602- dziekuje za odp. Nie wiedzialam, ze dr robi tez ivf. Co do DHEA to mnie uspokoilas :) ulotka mnie troche wystraszyla, ale chyba niepotrzebnie :) Wlasnie przed chwila przeczytalam, ze u pacjentki w wieku 43lat po 4 miesiacach stosowania dhea jajniki pracowaly jak u dwudziestolatki. Poza tym ma bardzo dobre opinie w kwestii ilosci, jakosci komorek i przede wszystkim w kwestii utrzymania ciazy (mniejsza ilosc poronien). Mam nadzieje, ze mi to pomoze! A Tobie juz pomoglo i wlasnie zagniezdza sie u Ciebie malutki Bąbelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Aleczka serdecznie gratuluje, Juleczko pieknie opisalas ten makijaz, padłam Swieta trojco nie traccie nadzieji prosze Zocha -popieram post miski i lekarzy ktorych ci polecila dodam jeszcze dr starosławska. Bardzo duzo czytalam opini o tych lekarzach i na miejscu pierwszym byl dr Zamora, 2. dr wojewodzi 3. dr. taszycka, 4. lewandowski 5. starosławska. Bardzo chcialam dostac sie do dr zamory jednak w tym okresie co dzwonilam mial tyle pacjentek ze nie przymowal nowych , wybor padl na dr. taszycka-super lekarz. Jesli dany lekarz ci nie podejdzie mozesz go zmienic jednak z tego co sie dowiedzialam Zamora nie przyjmuje pacjentek po swoich kolegach po fachu( to ponoc ustalone przez kierownictwo kliniki) .Za pierwsza wizyte placisz 215 zl, ja za kazda kolejna z usg 85zł. Zamora rowniez zrobil na mnie wrazenie w tamtym programie. Dziewczyny co to ten infolic na co to, moge to sobie zakupic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka wiem że to z nowym partnerem :) Kojarzę doskonale Twoja historię. Przeżyłam to wtedy bardzo. Nawet opowiedzialam mojemu M i teraz jak opowiedzialam o dzisiejszych wiesciach to pamiętał i ucieszył się:) Pytałam o problem, bo potwierdza to slowa mojego dr. Że czasem jak nie ma przyczyny to może być to kwestia niedopasowania danej pary i z innym partnerem można zajść bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia na poprawę jakości komórek. Polecam zakup przez internet bo w aptekach 2 razy drożej. Biedronka robisz smaka ta kawa:) Powiedz kochana widać już brzuszek u Ciebie? Kiciolka problemy z netem znowu? Odezwij się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
julia83 dzieki za info,ja jednak zielona w tym temacie ;) Aleczka21 gratulacje :) super wyszło,czasami życie samo pisze dla Nas najlepszy scenariusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Hadaś pracuje też w Medarcie na ul. słowiańskiej razem z dr Żak i Kubiaczyk-Paluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D i KKinia- dziękuje Wam za rady, wszystko spisałam. Miska - man to samo co Ty, ja tez już iui nie ufam, mam ból głowy co robić dalej, to takie trudne, nie chce później żałować jak znów sie nie uda. Potrzebuje jakiejś wróżki czarodziejki ;) Darkness- jak sie czujesz Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Malena zaczęłam czuć ruchy ok 18 tc, na początku musing jeździło po jelitach a potem takie małe kopniaki, a teraz to już tajie kopy, że aż boli:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena ja jeszcze niedawno tez czułam takie pykniecia a dzisiaj zamiast pyknięć mam potężne kopy w brodę! Ta moja diablica ma tyle siły ze jak mi złapała palec dziąsełkami gdy czyściłam jej języczek to myślałam ze zwariuje z bólu! Teraz przynajmniej wiem ze to nie chodzi o mega wrażliwe brodawki tylko to po prostu jest ogromna siła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- ja mysle, ze czasami spojrzenie nowego dr i nowe podejscie do pacjentki moze zdzialac cuda :) Bardzo lubie i szanuje naszego dr. Uwazam, ze jest dobry w diagnostyce. Wiem tez, ze wielokrotnie iui i ivf przeprowadzone przez naszego dr zakonczyly sie sukcesem o czym swiadczy ilosc zdjec maluszkow w gabinecie i poczekalni. Gdyby do tego dolozyl badania, a nie robienie wszystkiego na oko to byloby idealnie. A tak w ogole to wiesz cos na temat tego czy nasz dr bedzie jeszcze robic iui w gabinecie prywatnym? Co do problemow z podjeciem decyzji co dalej to mam dokladnie to samo... X Kkinia- to ja mialam wyjatkowe szczescie. Na wizyte do dr Zamory czekalam tylko tydzien :) Po prostu trafilam na czas kiedy byly wstrzymane iui, punkcje i transfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Dawno nie pisałam bo w sumie nie mam o czym...ale cały czas Was podczytuję i kibicuję:):) xxxx Aleczka gratuluję Ci z całego serducha:):) takie nowiny dają nadzieję:) dbaj teraz o Was:) kiedy idziesz do lekarza?? :):) xxx Darkness Kochana-jesteś naprawdę dzielną Kobitą!! strasznie Cię podziwiam....chciałabym być taka jak Ty!!!:*** 3maj się Kochana i wierzę ,że kolejny crio będzie tym szczęsliwym!!:*** xxx ananasowa- u mnie bez zmian....odliczam do ....?? stycznia?? bo wtedy mam nadzieję,że będę miała punkcję...jutro się dowiem:( a jak Ty się czujesz?? Kiedy wracasz po mrozaczki?:*** xxx Biedrona , Julia - super,że wszystko u Was okey:)) już zaniedługo brzuszki będą widoczne:))) xxx Asia- to czekamy na betę:))) 3mam kciuki:** xxx zocha ,Miska -czekam jutro tutaj na wysokie bety:))) Zocha nie chcesz betować? ;> xxx MH1 fajnie się czyta Twoje posty:) takie przygotowujące do roli mamy:)) pozdrawiam Was wszystkie i 3mam kciuki za bety,wizyty itp:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena ją zaczynam 20tydzien i też tak pomimo mojej grubości czuje ruchy i jestem pewną że to to tylko tak jak Nadzieję mnie martwi że mam to w dole brzucha i to tak bardzo w dole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D- i on i pani w labo nam mówili że to był juz ostatni raz, no ale on zawsze może robić na oddziale, troche dziwie sie że o tym nie wspomina, bo ja pierwsze 3iui w zeszłym roku robiłam właśnie na oddziale. Wiem co masz na myśli, tylko że ja mam mieszane uczucia, bo ja zmieniłam prof P. na naszego dr i naprawdę uważam że przyłożył sie jak mu powiedziałam co mi nie pasuje i dlatego cały czas obawiam sie zmieniać, boje sie że zmiana kliniki (a tym samym dr) może nie byc korzystne. Małami- bo sie boje... Cycki i brzuch ćmi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Aleczka21 przeczytałam właśnie cudne wiesci od Ciebie i aż się wyruszyła :) Kochana gratuluję z całego serducha i jestem przekonana, że stworzycie wspaniałą rodzinkę :D Daj znać kiedy wizyta i w ogóle informuj nas co i jak :* W dalszym ciągu trzymam kciuki za testujące, dziewczyny póki nie ma @ to nie poddawajcie się, bo jeszcze wszystko może się zdarzyć. A niech się dzieje, przecież Aleczka nie może iść sama ;) Miłego wieczorku życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Miska, Zocha, U którego lekarza w Poznaniu jesteście? Bo już się polubiłam... ;) kciuków za Was nie puszczam. *MalaMii, obyśmy jutro obie pomyśle wieści dostały :* *Alexvan, dużo niespodzianek w tym cyklu! To dobry znak :) *Kiciolka, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa też masz jutro wizytę?:) xxx alexvan 3mam kciuki:*** piątek 13-stego będzie szczęsliwy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka21 - wszystkiego dobrego :) o Małamii89 - nie ma czego podziwiać :D o Zocha82 - :) Siłę mam tylko dlatego, że pamiętam o tym moim, ostatnim, 5 - dniowym Szczęściu, które czeka samotne aż je zabiorę ... I plan w razie porażki ... po prostu będę musiała pogodzić się z takim losem ... Niby mamy jeszcze 2 procedury, ale M... już się nie zgodzi, a i ja też sił na to nie miałabym. Nic za wszelką cenę ... Mam syna, więc mamą jestem :) i to dla niego muszę żyć ... silna. Powiedziałam Młodemu wczoraj jaki jest wynik testu ... przytulił się wtedy do mnie i powiedział ... "Mamo, wszystko będzie dobrze ..." I tej ostatniej myśli kurczowo się trzymam ... o A z innej beczki ... sprawdziłam dzisiaj kartkówki w 5 klasach ... ok 100 prac ... jestem z siebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×