Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Dziewczyny, ja juz po wizycie...no i jakiś cud, sam lekarz sie zdziwił. Ale od początku, chyba jak mnie zobaczył to sie wystraszył , bo po nieprzespanej nocy wygladalam mało wyjsciowo a na dodatek od razu sie rozkleilam ... i zaczął mnie pocieszać ( co tez jest raczej rzadkością ) i powiedział , ze powtórzymy badania hormonalne i działamy ...kolej na badanie a tam endometrium 6mm i pęcherzyki po 11 mm !!!!!! Czyli owulacja sie zbliża, co ?!?!?Najprawdopodobniej następny cykl zaczął sie bez miesiączki , a wiec plan taki w ten piatek 13 ocena i jak wszystko pójdzie dobrze criotransfer ( poniedziałek lub wtorek ) , ja jeszcze w to nie wierze !!!! Kazał brać mi witaminę d3, dawka 2000/2500 mg, resztę zobaczymy w piatek .to jakiś cud :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją tak sobie mysle że to leniuchowanie też nie jest źle tylko że w tym czasie trochę wymyslamy ją dziś np srednio się czuje trochę więcej tych kluc w dole brzucha IK jakiś nie mam dziś dnia .A czyli juz wiadomo PAN doktor debil zero wyjaśnień bo nie zaplacilas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem 5 dzień po IUI na peknietych pecherzykach. Od rana czuje po prawej stronie taki kłucie jakby mi ktoś co chwilę wbijal szpilke. Którąś z Was tak miała? Elexvan fantastycznie!!!! Darkness trzymam kciuki odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja y u mnie w opisie, że serce pracuje miarowo, aorta ok. Jeśli chodzi o ruchy to na początku miałam wrażenie, że kopie mnie po szyjce I że mi ją wyrwie, teraz głownie ruchy ponad pępkiem, ale i poniżej też. Jutro zaczynam 29 tc I na plusie mam 3;5 kg, ale schudłaam 5 więc nadal jestem na minusie I wchodzę we wszystkie swoje ubrania, co bardzo mnie cieszy. Ewap chyba za bardzo wsłuchujesz się w swoje ciało, odpuść trochę bo się wykonczysz, nie każde kłucie zwiastuje coś złego, przejdz się chociaż do sklepu po pieczywo. Ja tak robiłam, może nie codziennie, ale od razu czułam się lepiej mimo kłucia I niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Alexvan to fantastycznie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Alexvan :-) wiesz że nasza Alex tak właśnie zaszła w ciążę w cyklu po zabiegu łyżeczkowania bez @ :-) także takie cuda są możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Alexvan super wieści Elfica ja miałam po Iui kłucia i ciągnięcia moim zdaniem to dobry znak. Niestety u mnie zakończyło się ciaza biochemiczna Darkness nie trzymaj nas tak w napięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfica30
Kkinia dzięki za choć iskierke nadzieji. Obiecałam sobie, że tym razem się nie będę nakrecac a jestem nakręcona jako jeż na szczotke. Jeszcze tydzień do bety nie wiem jak to przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Witam Was serdecznie! Długo mnie tutaj nie było bo aż od września ale na szczęście udało mi się Was odnaleźć.W wolnej chwili postaram się nadrobić czytanie. Otóż jak dzwoniłam do Gamety we wrześniu okazało się że brak środków więc miałam czekać do końca listopada i wtedy się kontaktować ponownie. A w połowie października miła niespodzianka tel z Gamety że zwolniło się miejsce więc wracamy... Niestety musieliśmy zrobić jeszcze kilka badań (515 zł) ponoć weszła jakaś nowa ustawa od 1 listopada i są one obowiązkowe... Idę długim protokołem od wczoraj biorę gonapeptyl. Dlatego też moje pytanie czy Was też boli wstrzykiwanie tego roztworu? 23 listopada mam wizytę i badanie estradiolu. Czy za to badanie się płaci i czy musi być robione na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Darkness? *Alexvan, cieszę się, że się wyjaśniło!!! ale numer!zaczął się nowy cykl bez @? czyli będziesz miała crio na cyklu naturalnym? trzymam kciuki! *ja wczoraj ponownie zadzwoniłam do kliniki, ale oddzwonili dopiero dzis i lekarka chce mnie zobaczyc po kolejnej @ i ustali leki. ja na to, ze bardzo mi zalezy, zeby jednak tego cyklu nie stracic... pani z recepcji poszłą jeszcze raz do lekarki, ale ze ta juz wychodziła, skontaktuja się ze mną w czwartek... mam nadzieję, że jednak w grudniu podejde do crio!! *Nadziejko, dobrze, ze się trochę wyjasniło! życzę Ci dużo dobrego! *MałaMii, gdzie jestes? *Kinnia, dobrze, ze piszesz:) *DOremido, jak się masz? wszytskie niepokojace objawy ustąpiły? *MH1, bardzo mnie cieszą posty od CIebie!:) *Iza, Eversea, Julka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, witaj! ja zawsze robiłąm masaż miejsca, w którym robiłam zastrzyk i niegdy żadnych siniaków nie miałam. zastrzyk raczej bezbolesny. za estradiol nie zapłącisz, bo już jestes w programie. nie musisz byc na czczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila16371
Ja ma 100 km ale teraz robia ta droge i masakra. Ja na ten czas tez wezmę urlop a z Meza praca tez bede kombinować tak jestem u prof W i masz racje jest mało mówmy ale za to pani M nadrabia i za to ja lubię wspaniała kobieta. Ja mam leki rozpisane tak ze od 21dc mam brac gonpeptyl a ppznoej jak przyjdzie @ dodatkowo od 6dc gonal f. A 11dc podglad i krew. Sory ale jestem zielona w tym temacie czytam te wszystkie regulki ale jakos ciężko mi to w głowę wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje wszystkim za trzymanie kciuków ... Śmiało puszczajcie ... beta 1,2 < Nie udało się zatem ... już nie biorę dziś Clexane ... Na uspokojenie zafundowałam sobie gorącą kąpiel, a wieczorem po lampce wina z M... sobie wypijemy. Napiszę tylko, że skrzydła dzisiaj mocno mi podcięło, serce pękło w 2 miejscu ... i generalnie jestem załamana. Pozostaje teraz czekanie na @ ... umówię się na kolejny podgląd i zabiorę ostatnia Kruszynkę która Nam została. Proszę tylko Kochane, nie piszcie, że Wam przykro, żebym się trzymała itd itp ... pamiętacie, że nie lubię rozczulania się nade mną :) Pozdrawiam ciepło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik super ,trzymam kciuki xDarkness ,dobrze ze masz plan i walczyc dalej.Tak jest! xNadzieja dobrze ze wszystko sie wyjasnilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness twarda sztuka z ciebie, trzymam kciuki by @ przyszła na czas. Kciuki puszczam ale już niebawem wiem za zacisne je ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darknes masz plan a to najważniejsze ...i do przodu dziewczyno:-) to tylko przystanek na głęboki wdech:-) apropo kłucia po IUI-mnie kuło ale w lewym boku, co to było nie wiem/-mój lekarz tez nie wie, czyli nikt nic nie wie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Dokładnie Darkness! Następny należy do nas! Ja tez sie nie zamartwiam. Co ma byc to bedzie, a musi byc dobrze. Trzeba tylko wierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azurro w takim razie będę tez sprawdzała jak sie mała rozbudzi. Do tej pory jak sie rozbudzała a przed chwila wypila całą porcję to podawałam jej tylko wodę. Nadzieja nie denerwuj sie na zapas. I tak jest Twoim największym skarbem i nic tego nie zmieni. Możesz tylko zapewnić jej dogodne warunki i szczęśliwą mamę. Alexvandekol a to ci niespodzianka! Trzymam kciuki za piatek 13. Ja w piatek 13 dowiedziałam sie ze jestem w ciąży :) Darkness przytulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness walnij sobie tego winka bo się należy. I tak jak piszą dziewczyny spinamy pośladki bo jest jeszcze śnieżynka. Ja niezmiennie kibicuje :-) X A mi się udało wkręcić na kolejne badanie tym razem w Szpitalu Miejskim w mieście Wojewódzkim z programu norweskiego. Moj dr.dał mi skierowanie i dzis tam dzwonilam. Badanie kompleksowe bo i przez brzuch i przez pochwę z oceną łożyska i usg szyjki i echo serca Kuleczki, oraz wszystkie inne dokładne pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją kiedy ty masz to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darknes:* justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness- najważniejszy jest plan, oby do grudnia. Elfica- ja też miewam kłucia w pierwszym tygodniu po owulacji, oznaczają one produkowanie progesteronu z ciałka żółtego( gdzieś to kiedyś wyczytałam) z jajnika z którego była owu. Czy to oznacza ciąże na tym etapie...nie sadze, bo to za wcześnie chyba. Basik- super ze zaczynasz, na początku kazdy zastrzyk daje uczucie dyskomfortu, z czasem idzie sie przyzwyczaić. Alexvan- to ci niespodzianka, organizm kobiety to jednak jedna wielka zagadka;) Ananasowa- fajnie że niedługo zaczniesz kolejne przygotowania, mocno kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap 19 listopada. To program ogólnopolski i robią na różnych etapach ciąży począwszy od tych pierwszych prenatalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejkaaa
eh jak ja wam dziewczyny zazdroszcze ja staram sie juz 8 rok sie konczy mialo byc ivf no ale niestety na dzien dzisiejszy niema takiej opcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* alexvandekol to dopiero niespodzianka :) Powodzenia. * darkness77 trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy kolejny start. * Nadzieja78 dobrze, że udało Ci się wkręcić na to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×