Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość MiśkaD
Nadzieja :) Nie mam pojecia, ale chyba bardziej podobalo mi sie podejscie dr z Novum. Glownie to, ze nie powiedzial, ze mozemy juz startowac, zgarnalby kase i po sprawie. Wrecz przeciwnie. Powiedzial, ze teraz mogloby to okazac sie bez sensu, ze trzeba mnie odpowiednio przygotowac i "dopiescic" przed kolejna stymulacje. Dlatego kazal brac do stycznia 3 razy dziennie 25mg DHEA (poczatkowo myslalam, ze to jakas witaminka, bo bez recepty, a okazalo sie, ze to jakis dehydroepiandrosteron dla osob doroslych powyzej 40 roku zycia, a ja mam 26 lat). Juz kiedys czytalam o tym na stronie jakiejs kliniki, ze w trudnych przypadkach z niska rezerwa jajnikowa stosuja wlasnie ten lek. Zatem nie podszedl do mnie schematycznie tak jak ponownie proponowano mi w gamecie. X Julia83- pisalas o Michale Radwan :) on prowadzil moja pierwsza stymulacje. Teraz tez chcialam do niego isc, ale powiedziano mi, ze do konca listopada nie przyjmuje pacjentek. Czekajac na wizyte do dr Banach spotkalam dr i co robil? Przyjmowal pacjentki, wiec tym bardziej zniechecila mnie ta klinika... Przeciez ja tez szlam na wizyte prywatna. Ale na pewno jesli okaze sie, ze sa srodki to przed podjeciem ostatecznej decyzji bede chciala umowic sie na wizyte i zobaczyc co on zaproponuje. X Biedrona :) ciesze sie, ze wszystko sie uklada jak nalezy :) tylko nie przemeczaj sie za bardzo! :) X Kochane wiem, ze wiekszosc z Was czula sie okresowo i bolal Was bzuch :) jednak ja mam wszysttkie objawy nadchodzacego okresu :) piersi, ktorych dotknac nie moglam, bo tak bolaly (zawsze po owulacji zaczynaja bolec), dzisiaj nie bola :) to najlepszy znak, ze dzisiaj/jutro bedzie @ :) po drugie krosty na twarzy, wzdety brzuszek :) A bole brzucha musze onowic z dr, bo albo nadal boli mnie po laparoskopii, albo skutek uboczny iui (po pierwszej tez tak mialam). Po prostu od dnia lAparoskopii jeszcze nie przestal mnie bolec, a od kilku dni bole coraz mocniejsze z uwagi na zblizajaca sie @. Do tego w nocy i od rana mialam napady klucia jajnika, na tyle silne, ze zasnac nie moglam. W zwiazku z powyzszym, nie robie sobie zadnych nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa nie widziałam ze mnie nie zalogowało to ja aleczka21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów ucina posty... ja zrobiłam test... szalejemy ze szczęścia ... mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze ☺ aleczka21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka to dla mnie jak sen!!! Gratulacje! To niesamowite! Powiedz z jakiego powodu z byłym M podchodziliscie do IVF? I akurat teraz się do nas odwzwalas kilka dni temu!! Hihi. Czy już coś przeczuwalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Andzia2010- :) Trzymam kciuki za kolejna iui!! Najgorsze co moze byc to spozniajacy sie okres po iui :/ wtedy nadzieja wzrasta i jak przychodzi @ to boli ze zdwojona sila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Aleczka21 :):):):):):):):):):):):):):):):) piekna historia!! :) wlasnie to bylo Tobie pisane :) gratuluje kochana! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julia nie robie sikanca :) chyba tylko raz mi sie zdarzylo testowac po iui :) zawsze nie zdazylam lub po prostu czulam, ze nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Aleczka gratuluję!!! Twoja historia, aż wzrusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiskaD no to poczekamy i zobaczymy czy to @ czy jednak nie :-) DHEA bierze nasza Ania1602. Dobrze ze dr.Ci to zapisał, jak widać nie zawsze wiek współgra z hormonami i musimy sobie pomoc. Bierzesz Ubichinol ? :-) X Aleczka serdeczne gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nadzieja- no wlasnie zamowilam i nie doszlo i teraz sie zastanawiam czy jednak zamawiac czy nie :/ dr kazal tylko folik i dhea. Ja biore omegamed optima start i femibion natal oraz pije raz dziennie inofolic (bo zapominam dwa razy). Ale chyba jednak kupie, co myslicie? Czasami boje sie sama decydowac, bo nie wiem czy ktorys z tych skladnikow np nie utrudni wchlaniania tego dhea? Ehh :) za duzo tego :) dhea tez wykupilam, ale poki co bie biore. Po przeczytaniu ulotki stwierdzilam, ze poczekam na okres i wyedy zaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka - cudownie :) bardzo się cieszę, ale kciuków dalej nie puszczam... Tak musiało być i już!!! Biedrona1979 Miłego dnia lub świętowania jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska kochana to Qenzym. Nie powinien wchodzić w reakcje z lekami. Odpowiada za mitochondrium w organizmie. Poczytaj o nim. Do mnie to przemówiło:-) Skoro wzmacnia serce, każda komórkę w organizmie to i nasze komórki jajowe także:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Julia z byłym mężem podchodzilismy do IVF bo nam nie wychodziło. .. niby miałam za wysoka prolaktyne a u niego słabe nasienie. Jednak jestem juz po rozwodzie I to z obecnym partnerem jestem w ciąży. Znamy się w sumie od 12 lat a spotykamy od 9 msc.dziewczyny chyba coś podświadomie czułam i przez to napisałam. To najszczesliwszy dzień w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nadzieja- przekonalas mnie :) juz napisalam do meza, zeby zamowil ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska :-) ja brałam ze trzy miesiące przed transferem po jednej tabletce a na miesiąc po dwie. Zużyłam w sumie kilka opakowań bo potem m.łykał od punkcji/transferu bo ja juz zaprzestałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* aleczka 21 ogromne gratulacje :) Należy Ci się to szczęście, bardzo się cieszę :) * Biedroneczko u mnie nic, cisza, czas oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Aleczka! Gratuluję z całego serca! Twoja siła zawsze mi imponowała, a teraz taka nagroda! Oby Twoje szczęście trwało :-) x Nie udzielam się, ale czytam na bieżąco i cały czas mocno kibicuję :-) x Ja chyba przed chwilą poczułam pierwsze lekkie pyknięcie w brzuchu- bardzo delikatne, ale to nie jelita ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka21 gratulacje:-) cuda sie zdarzaja:-) nasze 2 panie jutro testujace: Miska i zoch-juz trzymam za was kciuki za bete:-) malamii89 i Iza82-powodzenia na wizytach jutro:-); Moj "m" ma dzis 38 urodziny- z tego zamieszania z wczorajsza IUI nie kupilam mu prezentu, nie upieklam tortu...no ale moze jak Bog da dostanie cos innego:-) smialam sie bo dzis powiedzial ze za rok w swoje urodziny to on na spacer z wozkiem pojdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ty się lepiej weź za słownik ortograficzny zanim zaczniesz swoje mądrości na forum wylewać. A i czytania ze zrozumieniem należałoby się najpierw nauczyć... Miałaś czas na kąpiel, makijaż, porządki i obiad? Super! Ciekawe ile w tym jest prawdy co napisałaś i jak wyglądały te Twoje kąpiele z płaczącym noworodkiem. Tutaj możesz sobie napisać wszystko co Ci się tylko podoba, bo nikt tego nie zweryfikuje. Dziewczyny przynajmniej są szczere i piszą jak u nich wygląda codzienność. Jakoś żadna z nich jeszcze nie napisała, że żałuje że urodziła dziecko. Żadna nie napisała, że dziwi ją że niemowlak się budzi co trzy godziny czy że płacze. Mimo, że jest im ciężko, to z każdego wpisu czuć, że się cieszą, a Ty dorabiasz sobie do tego jakąś swoją filozofię i najwyraźniej żal Ci d*pę ściska, że nie miałaś się komu wygadać o trudnych początkach i tyle. Naprawdę weź się za coś pożytecznego, zamiast takie wpisy płodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i gościu, jeszcze jedno. " Ale matka polka jak sie nie uribi po pachy i nie pada na twarz ze zmeczenia to zla matka wiec wedlug tego schematu idziecie. Dziecko zakwili juz alarm. " sądząc po powyższym, to u Ciebie te kąpiele pewnie wyglądały tak, że dziecko się darło, ale dla Ciebie ważniejsze było wymoczyć tyłek w wannie i zrobić makijaż (swoją drogą ciekawe dla kogo, skoro jak twierdzisz, mąż w delegacji był) niż zająć się nim. Bo przecież jak sobie popłacze to nic mu nie będzie, prawda?przecież to normalne, że płacze. Żal mi Ciebie, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~Aleczka21 To jutro prędziutko na betę i jak da radę to następna w sobotę :) Ale super, trzymam kciuki :) ~Asia7707 oby się jego życzenie spełniło :) kiedy testujesz? ~malena5 A który to tydzień? To chyba będzie koło 4 miesiąca gdzieś? Poczuć pierwsze ruchy to niesamowite uczucie :) ~MiśkaD , zocha82 o której jutro testujecie? kiedy możemy się spodziewać wyników? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczkaa- cud! Gratuluje:) Kochane Moje, nie wybieram sie jutro na bete, czuje sie okresowo i poczekam, chciałabym ewentualnie zobaczyć czy wogole drgnęła ale z drugiej to nie chce znowu oglądać zerowego wyniku. ::: Miska D- ile kosztuje prywatna wizyta w novum i Gamecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze "będąc matkom" no padlam!!! :) To słowo pokazuje jaką klasa społeczną jest:P Już widzę ten makijaż. Pewnie jakiś fiolecik albo zieleń ze sreberkiem na oku i obowiazkowo czarna kredka na brwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Aleczka gratulacje MiśkaD ja brałam DHEA i piłam inofolik 2 razy dziennie wg wskazań lekarza, ja mam bardzo niską rezerwę jajnikową. To, wyrwie mi się, pomogło w drugiej procedurze I miałam bardzo ładne zarodki MH1 nie przejmuj się, początki są zawsze trudne, sama już się boję. Za testujące jutro i całą resztę trzymam kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Eversea- ja tez nie wybieram sie ba bete ani nie zamierzam robic testu :) Jestem przekonana, ze za chwile okres nadejdzie :) X Zocha- chcialabym, zeby chociaz Ciebie przeczucia mylily! Nadal trzymam kciuki :) Co do wizyt to pierwsza w gamecie kosztuje 180zl, kolejne 150zl u wszystkich lekarzy chyba poza prof. Radwanem. ICSI w gamecie z mrozeniem zarodkow na rok i transferem to koszt 9500zl. Natomiast wizyta w Novum u dr do ktorego ja trafilam kosztuje 225zl (albo 215zl juz nie pamietam dokladnie). ICSI to koszt 7260zl. Zapytalam dwukrotnie i dr powiedzial, ze to calkowity koszt. Dopytalam czy z transferem i potwierdzil. Wiec albo sie pomylil, albo w cenie nie ma transferu lub mrozenia zarodkow. Tutaj musze zadzwonic i w koncu dokladnie sie dowiedziec. Dodam, ze dojazd z Poznania zdecydowanie lepszy do Novum (caly czas autostrada i pozniej S az do kliniki). Natomiast do gamety trzeba przejechac przez cala Lodz. Wiec roznica w km moze spora, za to w czasie dojazdu juz niewielka :) X Gosc Szmacioszka- dziekuje, ze sie odezwalas! A powiesz mi jeszczeile tabl dziennie bralas? Bo troche przeraza mnie ta dawka 3x1:/ i jak dlugo bralas te leki? Dobrze kojarze, ze jestes z gamety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Miśka jestem z Invicty Gdansk, brałam 1 tabletkę na czczo przez miesiąc i inofolic 2x1 w trakcie całej procedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×