Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Czekająca81 bardzo Ci współczuję..za dwa tygodnie już nie będzie fizycznie nic bolało i wtedy daj czadu to pomaga. Do Ciebie tez uśmiechnie się słońce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Ananasowa, malami, lucky styczen bedzie nasz, mam ogromna nadzieje ze ten 2016 rok rozpoczniemy samymi dobrymi wiadomosciami, oby!!!! Trzymajcie sie, z kazdym mijajacym dniem jestesmy coraz blizej naszego upragnionego szczeszscia wierze w to z calych sil!!!! Nadziejko masz racje z tym sportem podzielam Twoje zdanie. Ja osoba 170 wzrostu 54-55kg(przed braniem encortonu i clo) nigdy nie biegalam bo niby po co przeciez szczupla jestem, przed ostatnia iui kiedy po lekach +3-4 kg postanowilam ruszyc du...psko i pierwszy raz pobieglam. Nie byl to długi dystans ale tak sie po tym wspaniale czulam taka szczesliwa, zadowolona i wogole same ochy i achy. Powtórzyłam ten bieg parokrotnie bo tak mi po nim bylo dobrze nawet w dniu iui ( was wtedy pytalam czy to nie zaszkodzi) I znowu te wspaniale uczucie po tym biegu wrocilam do domu wykapalam sie i pojechalismy na nasza 4 IUI ktora sie udała, (fakt ze na chwile ale sie udala) Jest cos magicznego w sporcie taki przypływ endorfin... Lucky my tez zakladalismy 3*IUI ale w praniu wychodzi to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia dokladnie tak :-) mówię Wam co mi pomagało bo wiem że czujecie się podle pod każdym względem..ale nie można składać broni, usiąść i biadolić bo wtedy już nic nie pomoże. Wypłakać, wykrzyczeć walnąć sobie coś mocniejszego a potem wsiąść sie za siebie:-)! Wiem co mówię bo nie raz powtarzałam ten proceder..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Darkness77 poryczlam sie czytajac cie , mam nadzieje ze twoj lot bedzie długi...faceci tez cierpia tylko tego tak nie ukazuja ja na swojego to nawet jestem wsciekla kiedy mowi do mnie"nie denerwuj sie, nie płacz juz, dlaczego znowu płaczesz" w takich momentach mam ochote go rozszarpac i mysle sobie ty tez moglbys troche poplakac i okazac smutek czekajaca81 przykro mi bardzo ale tak jak napisalas jest bardzo ciezko ale DASZ RADE, przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki non stop ucina mi posty... darkness ja nie znalazłam młodszego , jest w tym samym wieku co mój były mąż i nawet ma tak samo na imię...taki zbieg okoliczności. Jutro jadę po południu na Polna zrobię betę i poproszę tez o USG. Musze znaleźć jakiegoś lekarza prowadzącego, ale wyszłam juz z tematu. Kogo polecacie w okolicach Poznania? dziękuję Wam za tyle ciepłych słów -na Was zawsze można liczyć... szczegolnie Merence z którą startowała do IVF i kaahha , z którą wolne przeżywałam jakiś etap... dobrze jest Was mieć i obiecuje ze będę się odzywać. Aaaa odezwała się na forum bo coś przeczuwalam a nie chciałam być z tym sama. Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Czesc dziewczynki, ja tak na szybko. Dzis 2 dzien clo, zastrzyk ovi zamowiony, pierwsze usg i krew w piatek 20-stego, takze cala para przygotowania. Moze teraz sie uda, bylby wspanialy present na swieta! Mysle ze kolo 22-23 bede podchodzic do 2 IUI. Teraz na luzie i bez zadnych sikaczy...Czy ktoras jest na moim etapie przygotowan do IUI? Zawsze lepiej z bratnia dusza! Trzymam kciuki za betujace!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Miska d poki bierzesz duphaston okresu nie bedzie (ale dziewczyny niech potwierdza bo nie jestem pewna na 100% tak ostatnio zrozumialam moja pania doktor) ale ja bym go odstawiła dopiero po zerowej becie kkinia84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Miska dokladnie, powinnas zrobic ta bete. Podziwiam cie, ze tak dlugo wytrzymujesz w niepownosci. Mi brak cierpliwosci niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Pamietacie moze dziewczynki, ktos kiedys zamieszczal takie wyniki % co do IUI. Cos ze 1 IUI ?% udanych, 2IUI ?% udanych, 3IUI ?% udanych. Macie moze takie dane? Wiem ze po 3 nieudanej szanse spadaja I moj doctor powiedzial ze tylko3 robimy. Ale nie pamietam jak to bylo z tymi 3 podejsciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Izus jak po badaniu??czekamy na relacje:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane dziękuję za wsparcie. Lucy sama chyba do końca nie wiedziałam o co mi chodzi. Byłam wściekła i rozzalona cała sytuacja. Teraz po analizie z M. całej sytuacji podjęliśmy decyzję. Czekam tylko do wtorku na wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiskaD. Ja kilka razy podczas brania dupka dostałam okres także ciężko powiedzieć. Iza jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, malamii dokładnie tak. Idźcie na silke bo za 2 miesiące już nie pocwiczycie! Teraz mi tego trochę brakuje. Ale zapisuje się na zajęcia dla ciężarnych od grudnia. Z tym że to nie to samo. Już nie można się skatowac:) Ja mam takiego gloda teraz, ze wcinam wszystko jak leci. Dopiero wróciliśmy z kolacji a ja zamiast wziąć jakaś lekka sałatkę to 2 naleśniki z Nutellą i bitą śmietaną! Nigdy w życiu nie czułam w żołądku aż takiego głodu, aż mi się słabo robi. Dobrze że trochę dziś spalilam, bo zaliczamy też kilka dni w Sudetach i spacerowalismy dziś sporo. Potem padlam jak długa na 3 godziny snu, stąd taka późna kolacja. Xoxo Lucy dla mnie też jesteś młoda. W USA dziewczyny planują ciąże od 35 roku życia. Jak miałam 25 lat to byłam w szoku bo w Polsce to inaczej wyglądało a później przywyklam. Jeśli chodzi o ten serial to najlepsze jest to że oparty jest na faktach i prawdziwych emocjach:) Xoxo Czekajaca81 współczuję... Naprawdę... Xoxo Darkness ja od razu odstawialam leki. Po 3-4 przychodziła @ i w nastepnym cyklu kolejne crio. Fajnie że napisałaś o sobie... Xoxo Miśka jeszcze nie!! Xoxo Aleczka21 - piękna stopka! Xoxo Andzia nie znam tych statystyk. Ale z pewnością nie są miarodajne. Powodzenia Ci życzę z IUI. Teraz dziewczyny z IUI raczej w styczniu startują. Kilka czeka na wynik, więc miejmy nadzieję nie będą już musiały się stymulować, tak jak i Ty po tym podejściu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamii89 czekam na telefon z kliniki. Podejrzewam, że zaczniemy dopiero od stycznia, póki co wykonujemy dodatkowe badania i za tydzień czeka mnie histeroskopia. aleczka21 gratuluję! ja również Cię pamiętam. życzę dziś wysokiej bety! Pęcherzyk ciążowy widać dopiero przy becie powyżej 1000, więc jak będzie niższa to nie rób usg, bo się będziesz nie potrzebnie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam serdecznie. Podobno tak jest ze po hsg jest większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę czy po histeroskopi też tak jest? Słyszeliście coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa słyszałam ze po hsg ponieważ wtedy są lekko "przepychane" jajowody i zwiększa się szansa. Po samej histeroskopii nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia- histeroskopia jest raczej diagnostycznym zabiegiem, lekarz zagląda do środka co jest nie tak wiec raczej nic nie naprawi. :::: Miska D- faktycznie jezeli bierzesz dupka to @ sama z siebie może nie przyjść. :::: Aleczka - w którym dniu cyklu zrobiłaś test (w środę), miałaś jakieś objawy do czasu testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja po hsg w tym samym cyklu zaszłam w ciążę, tyle ze biochemiczną..ale coś w tym jest bo też słyszałam takie opinie i tez od lekarza. Miska Zocha jak u Was dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha 4.11 powinnam dostać @ , test zrobiłam 11.11 czyli w 35 dc robiłam test- tydzień po spodziewanej @. Z objawów poza spozniajacym się okresem, odrzuciło mnie i to bardzo na chipsy o smaku fromage które M otworzył w aucie i ciągnięcie w pachwinie z lewej strony. Poza tym cały czas miałam bóle miesiączkowe tylko silniejsze. Odkąd zaczęłam brać duphaston bóle zmieniejszaly się a dziś belka pierwsza noc bez bólu. Chce dziś żeby jakiś lekarz mnie o obejrzal bo kończy mi się duphaston a wolałabym go nie odstawiac. Dziękuję za kciuki, na pewno dam znać wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinnia, mi lekarz mówił, że po laparoskopii też jest szansa. I po hsg i po laparo dostawaliuśmy czas na naturalne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, ananasowa :* Elfica dobra atmosfera w pracy jest b. ważna. Musisz sama rozważyć za i przeciw. Przykro mi, że masz taką sytuację :( ananasowa, zaufaj lekarce. Na pewno chce jak najlepiej dla Ciebie. Czas szybko leci. małamii czyli już zaczynasz teraz a antykami od 23 listopada? A potem drugie opakowanie w grudniu? Nie będziesz robiła przerwy na okres. To jest tak, że bierzesz antyki przez 3 tygodnie. Z ostatnią tabletką zaczynasz gonapeptyl i w trakcie masz okres, nie przerywając zastrzyków. Potem od razu zaczynasz stymulację. Ja miałam okres 9.08 a właściwą stymulację zaczęłam 20.08. Gonapeptyl brałam od 5.08. Chyba nieco nie po kolei napisałam. Darkness :( :( Trzymam kciuki mega mocno za Twoją 5-cio dniową szansę. Czekająca :( przytulam Cię. a_gusia tak trzymaj, musi się udać! :* Julia też planuję iść na ćwiczenia dla ciężarnych niebawem. Myślę, że też na stepperze będę ćwiczyć w domku. Biedronka, co na wizycie? Pojawił się temat sportu. Czytałam, że ćwiczenia pomagają przy zapłodnieniu i należy się jednak ruszać. Chociaż po ivf to raczej ruchliwa nie byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś teraz 23 listopada mam dostać planowo @ i od 1dc mam brać anty przez 21 dni...pod koniec brania anty mam się zjawić na wizycie...ale kurcze niewiem ....bo lekarz mi nic nie mówił ...myślisz,że od razu mi przepisze gonopeptyl i będę brała od ostatniej tabletki??? to by było super bo bym miała punkcję w połowie stycznia;) Lekarz mi tylko powiedział,że będziemy się stymulować ważne żeby punkcja była w styczniu.... Z tego co go zrozumiałam to tylko jedne opakowanie anty mam brać dowiem się wszystkiego na kolejne wizycie już się umówiłam na 10 grudnia:) dzięki za opisanie bo lekarz tak mi tego nie wytłumaczył:) myślałam,że inaczej będę to brać:P a chodziłaś do tego samego dr co ja więc pewnie będę miała tak samo jak Ty:) xxx alexvan jak tam po wizycie??:) kiedy crio?:D:D:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×