Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Nadzieja źle się wyraziłam. Chodziło mi o same warzywa do mieska, czy rybki w sensie bez ziemniaków, makaronów, kopytek, ryżu itp. Bo to ma najwięcej węglowodanów. Ja tak jem zawsze. Do gotowanej na parze piersi z kurczaka mam brokuły, kalafior , cukinie, marchewkę, fasolkę itp. - po kilka różnych też gotowanych na parze (cukinie griluje) lub sałatę zielona z oliwą. Albo smażę np. buraczki. Kinia bez makijażu, paznokieć z racji ze mam hybrydowe pozwolono mi zdjąć jeden, a nie wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela Gratulacje! Z chłopakami mniej problemów:) Chociaż wiem, że nie ma to znaczenia...x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*po wczorajszym poście Darkness na temat badań w Gamecie, zadzowniłąm dziś do nich upewnić się co i jak. Badania wirusów, które dawałam przed kwalifikacją do programu, mam już nieaktualne, ale zrobią mi je w ramach programu u nich ZA DARMO. dwa razy o to pytałam. odnośnie zmian po 1 listopada, to tak jak Darkness pisała trzeba dorobić kilka badań i za te trzeba zapłącić z wałsnej kieszeni - oczywiscie mozna także u nich. pytałąm pania dlaczego, skoro jestem już w Programie muszę za to płącic, odpowiedziałą, ze to są nowe wytyczne i trzeba. UWAGA zestaw podany przez Darkness jest podstawowy i każdy lekarz może go rozszerzyć - wg pani recepcjonistki "można dużo wiecej badan jeszcze zrobić" i niestety za wszystko płacimy same... W ogóle jak zadzowniłąm, to Pani od razu uprzedziłą mnie, że skoro nie byłąm po 1 listopada, to muszę te badania wykonać. ale tak jak Darkness uważam, że powinni o tym poinformowac pacjentki wczesniej, chocby mailem. bo teraz niepotrzebne stresy z tymi posiewami :/ ja mam w niedzielę wizytę u swjej lekarki w Poznaniu i powiem jej, żeby mi to wykonałą. przynajmniej z wynikiem pojadę do Gamety i stresu mi trochę odejdzie. ale po raz kolejny uważam, że trzeba wszytsko wiedziec, czytać, drążyć temat, bo jak się nie wie, to w balona nas robią. Darkness, wiem, że Tobie to nie pomoże, ale bardzo CI dziekuję, że napisałaś o tych zmianach :* *Zocha, moja lekarka pracuje w Medarcie, do niej własnie idę. trzymam kciuki za Twoją punkcję. niech znajdzie się ta jedna najważniejsza komórka :) *Doremido, rozumiem, że na Polnej wyladowałas? jak sytuacja dzis? trzymajcie sie tam dzielnie!! *Lucy, super, że już nie ma torbieli. chwytaj byka za rogi i walcz ;) *Evesresa, Biedrona, dziekuję :* co u Was? jak się macie? *MałaMii, ściskam CIę, wiesz? myślę dużo o Tobie... *ALexvan, na jakim etapie ejstes? jak Twój nastrój? *wszytskie Was pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD, w której to klinice kazali Ci płacić za wizyty przed crio? Zocha, a Ty też z Gamety jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkahha aa teraz rozumiem czemu taka różnica..ja glukometr dostałam od rodzinnej za darmo. Tylko paski dokupiłam na receptę. Julka pewnie lepiej same warzywa z mięsem ale ja się nie najem:-) Ty masz super ta swoją dietę, podziwiam! Ale juz to pisałam;-)Czym przyprawiasz pierś kurczaka ? Nie smakuje mi jak cholera ;-) Wolałam zwykłego kotleta . Tez jem warzywa na parze o tej parze, roku to chyba najzdrowsze.. Dla przykładu dziś zjadłam : Plaster chudej karkówki na parze( przyprawioną wczoraj papryką ostrą,pieprzem i solą z odrobiną oleju) trzy łyżki makaronu razowego i mix sałat z ogórkiem i kalarepą z winegretem. Potem krótki spacer z psem (wreszcie mniej już cherlam) i wynik po godzinie 101 :-) a norma do 120 :-) Na podwieczorek będzie szklanka jogurtu naturalnego z garstką orzechów i kilkoma żurawinami :-) tez po tym cukry w normie . Ananasowa o widzisz jakie zmiany, człowiek musi być wciąż czujny..trzymam kciuki ! Kinia to samo, bądźcie dzielne to juz nie długo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy ja w poniedziałek mam wizytę i będzie wiadomo kiedy zabieg - najpewniej wtorek lub środa. Potem będzie się musiało wszystko wygoic i będziemy startować z IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja nie wierzę że będziesz głodna:) Też mi się tak wydawało 3 lata temu. W innych krajach nikt nie je dodatku typu ziemniaczanego lub macznego do każdego obiadu tak jak w Polsce. Musisz spróbować. Najpierw sprawdź z kalafiorem. On jest najbardziej sycacy. Zrób sobie łososia albo inna rybkę na parze z kalafiorem. Kurczaka przyprawiam ziołami prowansalskimi lub przyprawa do kurczaka, zawsze oliwą z oliwek. Jest pyszny. Z tym że ja mam specjalne urządzenie do gotowania na parze może w tym różnica? Ale wieprzowiny z pary nigdy nie próbowałam:) Dobre? Jakie tu kulinarne forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfica Kochana, mam nadzieję, że Ci usuną to cholerstwo... Jak mówię, jak nie urok to sraczka... Musi się to wszystko w końcu ułożyć! Na pocieszenie Ci powiem, że mam 5 lat więcej, heheheh... (po loginie zakładam...) Marne pocieszenie, ale zawsze Słuchaj, a jak z pracą? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Kkahha w każdej aptece czy przychodni dostaniesz glukometr za darmo a paski na receptę .Nadzieją trzymaj się z dieta mi to slinka cieknie nacte twoje dania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea Ty ten Medicover to w trójmieście chwalisz? Tak mi się coś kojarzy że stamtąd jesteś. Już wcześniej patrzyłam na ich pakiety. Droższe niż Lux med bo około 1800zl rocznie, ale jak jest różnica to warto. Zglebie temat jeszcze raz. Lucy cieszę się że torbieli nie ma. Czym będziesz stymulowana? Elfica oby jak najszybciej umowili Cię na histero. Kinia, Alexvan żadnych zwiastunów nadchodzącej @??? Jak trzeba to jej nie ma!!! Kiciolka litości, odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Alexvan i Kinia dołączam się do Was bo nadal czekam na @ już 5 dzień:(:( już wariuję i niewiem co mam robić...;( ehh xxx Darkness to jakieś nie porozumienie?czemu Cię nie poinformowali wcześniej?? brak słow..i jeszcze znowu płacić:((( 3mam kciuki ,że pomimo tych wszystkich nerwów będzie Ci to wynagrodzone wysoką betą:):):) xxx Nadzieja- dziękuje za odpowiedź dot dawkowani koenzymu:*** xxx MH1- nie jestem księgową z prawdziwego zdarzenia-bardziej hmm finansistką:)) xxx Morela super,że chłopczyk:):) gratulacje:*** xxx Zocha-3mam kciuki za punkcję:) rzeczywiście wysoki masz estradiol ja to miałam strasznie niski:( mnie też zawsze dobijało odroczony transfer z powodu wysokiego progesteronu....no ale cierpliwość będzie doceniona !!!:))) xxx ananasowa-jakoś się 3mie ale jakoś tak ciężko:(:( Jeżeli masz ochotę odezwij się do mnie:)) mój email: malami1989@o2.pl ;)) xxx Dziewczyny czy którejś z Was lekarz przepisywał jakieś tabletki na wywołanie @ ??:( pozdrawiam wszystkie :*** aaaa Nelll!! Popłakałam się czytając Twojego posta!!! Jesteś przekochaną osobą!!:)) Uwielbiam Cię!!:)) odzywaj się częściej - podnosisz na duchu:) buziaki dla mamusi i synusia:***:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia, Hej Ty nie bywasz zmęczona? Ile w Tobie energii kobieto żeby to wszystko spamiętać... Stymuluje mnie Letrazolum, kazał nie czytac ulotki... ale oczywiście głupia przeczytałam... No co tam, znalazłam fora, gdzie dziewczyny brały... Jak sie czujesz?xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* DoReMiDo Dbaj o siebie i maleństwo, odpoczywaj, relaksuj się i myśl pozytywnie. Jeszcze trochę :) * Kkiniaa84 dobrze, że w końcu trafiłaś na rzeczowego lekarza i załatwiłaś sprawę z histero. * a_gusia88 a jak po twojej histero? * małamii89 na wywołanie @ to chyba tylko progesteron... Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ja przed punkcja mialam wszystkie te badania. przed crio nie powtarzałam bo mialam jeszcze ważne. Morela ogromne gratulacje! Kkolaa trzymam kciuki! Małami tak mi ten "wynik na koniec roku" podpadł :) Zocha tylko i aż miesiąc. Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli istnieje to ja ho z pewnością mam - zespół przewlekłego zmęczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co mogę brać na przeziębienie te kilka dni przed transferem? Robiłam sobie wapno na wieczór z wit C,wziełam Cholinex na gardlo i zrobilam sobie inhalacje. Zastanawiam się czy mogę brac cos typu gripex lub rutinoscorbin. Akurat teraz musialo mnie polamac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku- noe jestem z Gamety, ale zasady wydaje mi sie wszędzie powinny być takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny... Ja już dostałam @ ....wkońcu!!! już sobie wszystko wyliczyłam jak głupia....ale i tak się nie nastawiam bo wiadomo różnie to u mnie w szczególności bywa....no ale jak wszystko pójdzie ok to ok 15 stycznia powinnam mieć punkcję....zobaczymy Czyli dzisiaj zaczynam etap anty....ehh szkoda,że to tak długo trwa wszystko...oby tylko ten długi protokół zadziałał na mnie....ja już do głowy dostaję dzisiaj mi się już nasze dziecko śniło;( obudziłam się z płaczem...i od 3 oka nie zmrużyłam - to się tak wydaję ale psychika siada...:( Miłej soboty dla Was Kochane:* mnie dzisiaj czeka sprzątanie u babci...więc trochę mi zejdzie znowu:( buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylkaa ja bym brała jakieś bardziej konkretne leki typu Aspiryna Polopiryna do rozpuszczania żeby przed crio się podleczyć. Moim zdaniem to nie punkcja żeby teraz miało zaszkodzić komórkom. Na gardło weź lepiej Tantum Verde lub Argentin (potem można w ciąży) bo te cholinexy to dziady są. Pij dużo herbat z miodem i malinami. X Malami bądź dobrej myśli, teraz będzie z górki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 biedaku :-) niedługo będzie lepiej. Trzymaj się pionu. Karmisz jeszcze piersią?Ile razy w nocy zajadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja nie karmie juz piersią. 2-3 razy w nocy "kolacja" i kazdej nocy jedna dwu ku trzygodzinną przerwa np dzisiaj od 1.50 do 4.20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami super ze juz dostałaś czyli a alexvandekol jesteśmy dwie oczekujące. Mi dr przepisał luteine dopochwowo 3x1 mam brać tydzień i powinna wystąpić, ale wiadomo jak to jest, jak chce się ją mieć to nie ma a jak nie chce to przychodzi. Alexvandekol a ty kochana coś bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka - imbir w korzeniu kup i wrzątkiem zalewaj. Pij dość ciepłe 3 x dziennie. Mnie stawia na nogi w 1,5 dnia. Wymieszaj łyżkę miodu, spirytusu i masła i to włóż do ust i ssij. X MH1 - współczuję. Nie ma na to recepty. Moze na przemian z mężem czuwajcie nad małą , żebyś trochę sił nabrała. Najgorzej pokonać zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, dzieki za podpowiedz, wezmę sie zaraz za sprzatanie, a potem pojde do apteki.Właśnie chciałbym czyms dobrym się podleczyć,że może po transferze juz nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii no pewnie że psychika siada... Też sobie zawsze tak wyliczalam. W Gamecie na początku września 1dc wyliczył mi doktor PR i powiedział 23 września punkcja, 10 października będzie Pani w ciąży. I miał rację! Ty kochana w ciazy będziesz 1 lutego! PS.Jaka z Ciebie dobra wnusia! MH1 mój brat z żoną też się tak meczyli. W końcu znaleźli sposób ze do karmienia nie wybudzali dziecka, tylko dawali butlę przez sen i wtedy odzyli. Spróbuj. Podobno zdzialalo cuda w ich przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1602
Sylka na przeziębienie mi pomaga Alliofil 3x2, a na gardło Strepsils.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×