Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Gość. Ogólnie wzmocnienie organizmu. Dla obojga Czystek do picia po dwie filiżanki dziennie, garść orzechów (nerkowce, brazylijskie, migdały itd) oboje kW.foliowy, Wit D minimum 2 tys jednostek dziennie, dla Ciebie zestaw typu : PregnaPlus lub OmegaMedOptina, Ubichinol. Dla partnera Wit.typu ProMen. Sport, ruch zdrowe jedzenie. Koktajle warzywne, owocowe. Dla mnie pomogło. Życzę powodzenia !! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Sylka mój urok tez taki z ta beta jak byłam w 9 tygodniu ciąży w szpitalu to parę razy mi powtarzali bo ciąża rozwijała się dobrze a betę miałam niska jak na ten tydzień.Julia jak wizyta?Nadzieja to chyba napięcie takie jak opisujesz tylko ja średnio wytrzymała na ból i aż mnie to zabolało i się przestraszyłam i całe święta leżałam.Oj tylko wam tak medze.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
PiksiDiksi a moje spojenie tez daje o sobie znać i lekarz mówi ze może być z tym problem boli jak..........a co będzie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksvan qrde no tak bym chciała żeby to byl błąd labo.. Co Ci napisać..porycz sobie, oczyść głowę i serce. A potem działamy dalej ! Do skutku ! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja78 - bardzo ci dziękuje za odpowiedz,na pewno skorzystam bo już jestem całkowicie załamana. Mam pytanie odnośnie tego ubichinol - co to takiego? czy mogę go stosować mając 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na końcu zawsze jest dobrze ! Więc jeśli teraz nie jest ..to znaczy ze jeszcze nie koniec!!! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://ubichinol.com/dlaczego-ubichinol Przeczytaj sobie, ogólnie wzmocni cały organizm. Tym bardziej ze często chorujesz. Pij koktajle np: ze świeżej natki pietruszki zblendowanej do tego cytryna, trochę cukru trzcinowego, kilka winogron lub kawałek jabłka (wszystko zblendowane) i woda smaczne i zdrowe:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja natomiast słyszałam od wielu dziewczyn ze jak nie chcesz spędzic ponad godziny na spuszczaniu pokarmu to poniżej 700zl nie ma co kupować. Moja bratowa najpierw kupiła tani, a potem taki za 800zl. Ja natomiast znalazłam wypożyczalnię i tak na początku zamierzam zrobić bo może w ogóle nie będzie mi potrzebny. Mają tam super sprzęt bo za 4000zl ale wypożyczenie 15zl za dzień. Jak nie ogarnę karmienia piersią to wtedy kupię żeby ściągac. Alexvan jak coś to przygotuj się psychicznie na drugą procedurę i suplementuj się jak my wszystkie do drugiego podejścia. Ja już po wizycie. Krwiak nadal jest. Ale dzidziuś pokazał co ma między nóżkami! Będzie chłopiec! Natan. Wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia gratulacje :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja 78- jesteś wielka :) dziękuje ci za rady!! Dałaś mi siłę do dalszej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia- gratuluję chłopca, na szykującą się drużyne piłkarską nie będzie mocnych!! a krwiak chociaż troszke się zmniejszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia super:-) mam 1,5 rocznego siostrzenca alexa- sama slodycz, a moja siostra ubiera go ze ho ho,: kaszkiety, marynarki...chlopcy sa niesamowici:-) jula wpiszesz mnie na 4 IUI na 31 grudnia i testowanie 14 stycznia? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Aleks przykro mi Julia gratuluję chłopca Sylka trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ten ubichinol stosowałyście razem z tymi witaminami omegamedoptima +witamina D+ kwas foliowy ? wszystko razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Gosc- Nadzieja juz wszystko napisala :) Ja tylko dodam od siebie, ze z tym czystkiem to chyba trzeba troszke uwazac :) Nie jest on chyba wskazany dla osob z niskim cisnieniem. Ja zaczelam pic i czulam sie bardzo zle. Dopiero M jak zobaczyl co pije to mnie wyzwal i od razu zabronil :) Powiedzial mi wlasnie, ze mam niskie cisnienie i nie moge go pic. Nie wiem skad wie, ale mu ufam :) Jak odstawilam to samopoczucie wrocilo do normy :) X Alexvan- bardzo mi przykro :* X Sylka-trzymam kciuki!! X Julia- super :) Krwiak w koncu odpusci :) X Biedrona- :* X Nadzieja78- wspolczuje z ta rwa... Sprobuj sobie jakos pomoc tymi masazami :) X Ewap- zacznij sie cieszyc ta ciaza :) jest wszystko w porzadku i tak masz myslec do samego rozwiazania :) pozytywne myslenie bardzo pomaga :) poczytaj ksiazke, zaplanuj wyprawke :) skup sie na innych rzeczach, a kazdy taki bol traktuj jako dobry znak, ze dzidzia rosnie i sie rozpycha :) szczesliwa mama=szczesliwe dziecko! X Zocha82-co u Ciebie? X Demorela- czytasz nas jeszcze? Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny... Alexvan bardzo mi przykro:( ale nie poddawaj się:*** 3maj się Kochana...doskanale wiemy przez co teraz przechodzisz:(:** umów się jak najszybciej do lekarza...aby mieć kolejny plan działania:** xxx JUlka synuś....ahhh jak fajnie:) gratuluję;) widzę,że tutaj drużyna piłkarska::)) xxx Ananasowa Kochana myśle o Tobie:**i z całego serca Ci kibicuję;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Aleksvandekol bardzo mi przykro :( * Syllkaa myślę, że będzie dobrze. Trzymam kciuki :) * Julia gratuluję synka :) Krwiak zmniejszył się trochę? Nadal masz leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapchało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania niestety krwiak bez zmian. Nadal leżenie... Gość kwas foliowy bierz w postaci Inofolicu albo inofemu. Doskonale działa na jakośc komórek. Skanusia co u Ciebie? Byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
MiskaD ją naprawdę staram się pozytywnie myśleć i cieszyć alevten strach o moja niunie jest silniejszy te 8lat dało mi w d**e przeszłam i adopcję ii z nią przygody itd .. ..........i teraz tak się boje o moja niunie żeby było wszystko ok .Ale codziennie sobie mowie że musi być dobrze I koniec i kropk .A i trochę psychikę zrypał mi ten lekarz z izby nie wiem czy pamiętasz moja historię tego nigdy nie zapomnę ją do dzisiaj się czasem budze całą mokra i jego gębe mam przed oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia a który to tydzień ciąży? Super chłopczyk!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa weź ty zluzuj bo zadręczasz tu wszystkie dziewczyny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No tym gościem jest jedna z nas ale może na rację nie bede was zadreczac .Powodzenia dziewczyny wszystkim z was życzę łącznie z gościem miło było przez te 6 miesięcy ale racją że może wprowadzamy złą atmosferę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa nie obrażaj się bo noe masz o co i to akurat jest dziecinne.Po prostu ciesz się ciąża a nie jojcz ciagle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doremido
Alex :( bardzo mi przykro....trzeba wykorzystać wszystkie możliwości....bedziesz podchodzic do 3 procedury....wiem ze serce ci teraz pęka ale tez wiem ze czasem naprawde potrzeba kilka tych transferow zeby byl sukces! Nowy Rok nowe nadzieje! Julka :) gratulacje! Duzo chłopaków! Eversea gratulacje slicznej córeczki! Oby jak najszybciej karmienie stalo sie przyjemnością! Ewa nie przejmuj sie gościem...wiadomo w naszej sytuacji stres jest wiekszy, waxne zeby pozytywnie myśleć i miec reke na pulsie! Biedrona ja kupilam laktator lovi prolactis (kosztuje ok 400 zl) dwufazowy elektryczny (imituje ssanie dziecka) i reczny. Czyli 2 w 1. Kolezanka probowala 2 czy 3 i z tego byla zadowolona. Medela tez ma super ale cena za wysoka. Ale dla mnie 400 to bylo dużo i kupilam za 150 uzywany i nowe czesci zamienne za 25 zl. A ja napisalam do lekarza i na te opuchniecia (wyniki ok) mam mierzyc cisnienie rano i wieczorem. Trzeba sie trzymac jakos godzin czy czegos? Nigdy nie musiałam tego robic....jutro wizyta....oby do 1 stycznia! To sie teraz posypie :) wkoncu mamy plan porodu. Jeszcze torba do dokończenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ewap niestety nie pamietam historii... Wierze, ze nic zlego u Ciebie sie nie dzieje i tego sie trzymamy :) a wszystkue boke, ciagniecia itp sa widocznie normalne skoro dr mowi, ze wszystko dobrze :) wiem, ze psuchika siada i czasami jest ciezko... Mimo wszystko postaraj sie zajac mysli czyms przyjemnym, zeby nie zadreczac sie tak niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia- :) Alexvan- przykro mi, może zrób betę w 14dpt i sprawdź przyrost tak dla świetego spokoju:( Eversea- śliczna lalunia, ciesze sie ze ja nam pokazałaś ale zgodzę sie z gościem trzeba byc ostrożnym Karolci RODZICE- wielcy jesteście, gratuluje decyzji i odwagi! Julcia- gratuluje chłopaka! Dobrze że wszystko dobrze i krwiak nie zaszkodził. MiskaD- u mnie bez zmian, właściwie to nie mam co napisać. A jak Ty sie czujesz? Kiedy masz wizyte serduszkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap156 nie przejmuj się wpisem gość dziś , nawet jeśli to napisała któraś z nas. Nie musi czytać twoich wpisów, jeśli jej się nie podoba. Forum jest po to, żeby dzielić się nie tylko radościami, ale i bolączkami i obawami. Gość nie pomyślałaś, że może Ewie ulgę przyniesie, jeśli napisze tutaj czego się obawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×