Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Ewap aaaa wiesz może i tak :-) jestem dobrej myśli powiem Ci że jak brzuch już nie boli to i humor lepszy. Dziś tylko takie mrowienie i kłucie w podbrzuszu, chyba za dużo się schylałam i dreptałam po domu. Ale córcia tańczy lambadę to się nie martwię ;-) Może mój dr.pojutrze zrobi mi usg i moje łożysko tez się podniosło:-) X Doremido :-) dobre wiadomości. Dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea- dziękuje Kochana, M kupił duży worek o smaku waniliowym. Z Poz do Wro troche daleko;), ale patent z mlekiem i lodem wypróbuje :) Doremido- super, Ty już prawie na finiszu :) Szmacioszka - :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syllka- piękny silny zarodek, teraz tylko pozostaje czekać ;), bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia próbowałam- opisze później efekt. Sylka trzymam mocno kciuki! Kkolla za Ciebie również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylkaa, kkolaa - dziewczyny trzymam mocno kciuki za Wasze wysokie bety już wkrótce.. Przyda nam się tutaj na forum dużo optymizmu.. :) x Zocha - trzymam też strasznie mocno kciuki za Twoje blastki.. Oby do transferu czas Ci szybko minął :) x Gość 10.24 - holter wykazał skoki ciśnienia w nocy.. W dzień tylko 4 razy i mogło to być spowodowane wysiłkiem, ale że w nocy to doraźnie dostałam dopegyt.. Teraz odstawiłam i powtarzam holter za 2 tyg.. x Ja tez mam rajty z Rossmanna 60 den za 20 zł tyle tylko, że mają słaby wybór kolorów ;) Coś wiecie więcej o tym co napisał gość że programu nie przedłuża??? Jutro będę szukać jakichś info.. Byłam pewna że zmienią budżet poprzedników... :( x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapurin i androvit mój bierze a nie tamto co wcześniej napisałam coś mi się pochrzanilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ się zacięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ się zacięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha82 - ja miałam o smaku creme brulee ... Zawsze mieszałam ze schłodzonym mlekiem 2%. (Najlepiej jakbyś miałą sheaker, ale ja używałam zwykłego blendera). A lodu nie dodawałam, bo było dla mnie za bardzo wodnite :P o Nadzieja78 - powiem Ci, że jakoś powietrze ze mnie uszło. M... ma już wszystkiego dość i cieszy się, że to "ostatni raz". Po komentarzach które rzucał ostatnio zrozumiałam, że ma wyrzuty sumienia, że "czynnik męski" nam wpisali, więc teoretycznie to "jego wina". Ale jak chciał mi dopiec, to rzucił hasło "Przecież byłaś w ciąży i ją straciłaś..." ... zabolało :( były ciche dni, więc może zrozumiał. o Jutro mój "wielki dzień". Taaaaaaa ... jakoś tego nie czuję. O 14.40 kończę pracę, crio na 15.40 ... mam być jakieś 15 min wcześniej. Może zdąrzę podjechać do domu jeszcze. Problem w tym, że miałam dostać na mail wyniki badań, które ostatnio musiałam wykonać i do wczoraj cisza. Muszę dziś zadzwonić, bo jak nie przyjdą, to z crio nici. Denerwujące jest to, że mam się niby wuluzować i wyciszyć przed crio, a nawet klinika nie dba o komfort psychiczny pacjentki :( Może dziś dostanę jakieś info ... zobaczymy. o DoReMiDo - wszystkiego co najlepsze Kochana :D o Dziewczyny, ja również trzymam za każdą kciuki niezależnie na jakimkolwiek jest etapie. Musimy nieźle "poślady spianać", bo zapewne jak już wiecie ... dofinansowanie tylko do czerwca 2016 (jak przewidywał projekt) i koniec. Szczerze, to nie rozumiem tej całej polityki ... że niby prorodzinna ... akurat ... Wiem, że tematy polityki burzę czasem wywoływały, ale jak wczoraj usłyszałam, że prezydent złożył wniosek aby na emerytury możnabyło przejść w wieku (kobiety-60l/mężczyźni-65l) niby się ucieszyłam ... tylko, że zaraz przeczytałam, że wiąże się to z większymi składkami emerytalnymi - czyli tradycyjnie nam zabiorą i to zapewne więcej niż dadzą)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No jeśli chodzi o brzuch to u mnie znowu te bóle @trochę powróciły i wtedy fakt humor gorszy bo to trochę meczy ale tak jak pisałam ostatnio mnie badał na fotelu i wszystko pozanykane i długie to mam nadzieje ze szkody te bóle nie robią .Mój lekarz jest zdania że pewne rzeczy sprawdza w momencie kiedy ma to sens bo jesteśmy w stanie coś zrobić a po co parę tygodni wcześniej się nakręcac jak i tak to nic nie wnosi do sprawy i myślę że ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka wczoraj była jakaś rada i minister zdrowia to ogłosił. Darkness też tego nie rozumiem. Chcą dac 500 zł na dziecko i myślą że to zwiększy prokreacje? Jak ktoś ma 2 dzieci to 500zl nie spowoduje że będzie nagle chciał 3! Chyba że w patologicznych rodzinach, to będzie więcej na wódkę! A in vitro przyniosło na świat tysiące dzieci, chcianych najbardziej na świecie. W porządnych, świadomych domach. Gdzie oni mają mózgi? Darkness nie musisz mieć tych wyników, słyszałam. Ważne że klinika je zrobiła. To nie uzależnia przeprowadzenia crio. Także spokojnie, wyciszaj się. Pisały o tym dziewczyny na forum Gamety. A ja przed chwilą zobaczyłam na papierze toaletowym jakieś brunatne plamy. Dobrze że dzisiaj mam wizytę. Jak będzie więcej to jadę na IP. Na razie 2 plamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za info Biedronko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka trzymam kciuki za rodzeństwo dla Kubusia. Dużo czytałam historii, że wychodziło dziecko za pierwszym transferem i potem było tak samo za drugim. Mam badzieję, że i u Ciebie tak będzie:) Xxxx Zocha82 - piękny zarodeczek i niech wyrośnie piękny dzidziuś. Ależ masz cierpliwość, że tak późno chcesz testować;) nie skusisz się wcześniej? Xxxxx Ufffff ja po krzywej, chyba dobrze. Przed pobraniem 73, po godzinie 114, po 2 godzinach 117. Normę mam do 140. Żałowałam, że pojechałam sama autem, bo w pewnym momencie zrobiło mi się słabo i niedobrze:( ale potem przeszło. Oczywiście hemoglobina spadła, a w moczu nadal bakterie. Byliśmy na pierwszym spotkaniu ze szkoły rodzenia. I już się z tego cieszę. W ramach szkoły jest: fitness, fizjoterapeuta, dietetyk, psycholog i badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Julia dziś wielki dzień!!! Już nie zobaczysz robaczka;) główka, łapunie, nózie, normalnie dzidziuś!!!!;) ach piękne widoki, trzymam kciuki żeby był zdrowy (też czuję chłopczyka u Ciebie). Xxxx Lucy daj znać co wychodowałaś i jak się sprawuje doktorek D?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka krzywa wyszła Ci super :-) te bakterie w moczu to i ja mam ale wiesz póki leukocyty itd w normie to nic sie nie dzieje. Żurawinę trzeba popić (w netto jest najtaniej ok 10 zl) a hemoglobina dużo niższa Ci wychodzi? Próbowałaś pić sok z buraków itd ? Podobno te domowe mikstury działają cuda:-) X Darkness trzymaj się pionu :-)! X Julia a co to za plamy? Bierzesz progesteron ? X Tez słyszałam ze program trwa do czerwca, a później mają coś innego zaproponować... Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja nie wiem kurde co to za plamy. Poszłam jeszcze raz do łazienki i dalej są, ale cały czas brunatne. Biorę 2x1 duphaston i prolutex raz dziennie. Wczoraj trochę bolał mnie brzuch. Ehh. Dzisiaj mi się zaczyna 13 T. Wziąć luteine pod język? Na tym etapie to jeszcze działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślicie że nowe pary jeszcze będą gdzieś kwalifikowali, czy będzie kontynuacja par które były zakwalifikowane by wykorzystały 3 podejścia. Bardzo mnie zmartwila decyzja nowego ministra, wogole jakiś dziś do d.. dzień mam stoję w miejscu i tylko się wkurzam. Jula pięknych widoków życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia może to przejściowe. Ja też lekko plamiłam przez dwa dni koło prenatalnych. Trochę poleżeć trzeba. Dobrze, że dzisiaj wizyta to możesz to sprawdzić. Xxxxx Nadziejko ja ciągle łykam urinal i w posiewie nic nie wyszło, więc się nie martwię. Hemiglobina 10,8 - pewnie do końca będę na żelazie. Próbowałam pić sok z buraków ale mi niedobrze po nim:( heh ja to wogóle z tym moim workiem się nie rozstanę... nadal jestem na luteinie, ale mam rozpisane zejście i za mc koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia weź luteinę pod język, ins nic nie zaszkodzi. I nie martw się, jak brunatne plamki to nic złego, poleżakuj do wizyty i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness jutro tak będę trzymała kciuki za ciebie że chyba je pourywam, bardzo Ci kibicuje. Bądź dobrej myśli. Jak będziesz już na samolocie zamknij oczy i wyobraź sobie że: Jesteś na wyspie Bali lezysz sobie na białym biaseczku o konsystencji mąki w tle słyszysz śpiew ptaków i szum turkusowego oceanu indyjskiego. Promienie słonka otulaja twoje ciałko i jest Ci tak dobrze cieplutko i błogo. Obok stoi twój M wachluje cie dużym lisciem i donosi pyszne drineczki z kokosow które spadają z wysokich palm :-D Będzie Dobrze, MUSI BYC!!!!! Lucky jak tam u ciebie sprawy się mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Szmacioszka- prowadzisz ciążę gdzieś w Gdyni? Spory ten Twój synek, prawie jak mój kiedy się urodził (38,5 tc.). Mogę Ci jak byś chciała dać namiary na dobrego lekarza który robił mi usg na kilka dni przed porodem i mimo ze trudno bylo zmierzyć głowę małego bo była schowana w kanale rodnym to w zasadzie wyszła mu waga wręcz idealna dodając te kilka dni do porodu. Ogólnie jest bardzo rzetelny, dal mi tez namiar na tanie ktg za 30zl żebym nie musiała w szpitalu się prosić, zrobili mi nawet USG bez dodatkowych kosztów, bo przez chwile zapis tętna syna był podejrzany. Syllka, Zocha- oby wieści od Was były pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, Szmacioszka dzięki za info. Leżę i czekam na wizytę. Zuzia pocieszylas mnie tym że u Ciebie też było plamienie w tym samym czasie. Kinia przeniosłam się na tą wyspę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Azzurro dzięki, prowadzę ciąże w szpitalu w Wejherowie bo tam zamierzam rodzić, jestem zadowolona, jak się coś dzieje zawsze mogę podjechać i wizyty mam co 2 tygodnie, chodzę do poradni patologii więc wszystko w ramach NFZ, to ze względu na wiek i IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness- o to widzę że u Ciebie prawdziwe rarytasy były :p mniam... To już jutro! to kciukasy zaciśnięte, jak na wariata wszystko to na bank się uda. Zuzka- co sie majtnęło ;) ja nie miałam transferu jeszcze. Julia- nie martw sie dwoma kropkami, czekam wieści po wizycie, napewno bedą piękne widoki xxx W 3 dobie mamy 3 zarodki bdb klasy, zobaczymy co będzie z nimi w 5-6 dobie. Moje maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha mimo że nie ma hiperki nie bedziesz miała transferu? Też miałam 3 w 3 dobie! Dobrze wróży! Zuzi chyba się majtnelo z Kkola bo ona ma tak długo czekać na testowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - bierz luteinę pod język.. Nie zaszkodzi a może pomoże.. U nas 17 tc i jeszcze biorę, więc coś musi działać.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness Twój M nie chciał Cię zranić tylko zrzucić z siebie odpowiedzialność za niepowodzenia. Musi się z tym bardzo męczyć. Porozmawiaj z nim, że problem niepłodności to sprawa pary, a nie jednostek. Myślę że jak dostanie od Ciebie wsparcie to inaczej na to spojrzy. Powiedz mu o wielu mężczyznach z tego forum którzy podchodzą wiele razy żeby w końcu osiągnąć szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia trzymam kciuki za wizytę ale mój lekarz by na to powiedział na te brązowe plamienia norma i czyym tu się przejmować tenerwy to moiga nadrobić ostatnio mi opowiadał że wiele kobiet planu przez całą ciążę bo łożysko to twór który się wcina jak raczsko w ścianę macicy i czasem tak się plami luteina ci nie zaszkodzi tak jak biedronka mówi ale spokój choidz ją nie potrafię się opanować do tej pory ale naprawdę spokój i jeszcze raz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia- dr twierdzi że nie, bo był estradiol za wysoki a poza tym mie miałam podanego ovitrelle żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia hiperki z jednej, a z drugiej strony bez ovi nie moze byc transferu ponoc. Zawierzam mu bo co mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...to znowu ja ;) drugie podejcie... po tyn szpitalu rodizna mnei zgarneła na rekonwalescence i bylam odcieta od swiata..dopiero wrocilam do domu... widze ze mam mnostwo lektury do nadrobienia :) powiem Wam z po raz kolejny sie przekonałam ze moj szpital jest do bani....lezalam 4 dni z bolem brzucha okropnym, takim bolem zlokalizowanym gdzies pod spojeniem... nic nei pomogli....uznali ze tak boli bo musi i mam z tym życ.dali no spa i do domu... dwa dni temu mialam wizyte u mojego lekarza...okazalo sie , ze spojenie łonowe mi sie rozchodzi, ponoc to nie jest normalne...stad ten okropny ból bo kość sie rusza czy jakos tak... generalnie wizja nieciekawa...mam na miesiac tabletki ale cyz one zdarza cos pomoc to nie wiadomp :/ polozna mi powiedziala , ze jak sie rozejdzie bardziej to po porodzie bede po scianach z bolu chodzi bo taki bedzie okropny :/ nospe bralam be zadnego uzasadnienia bo na takie cos nie pomaga... w moim szpitalu nigdy by na to nie wpadli.... ściskam Was wszystkie mocno, Julka trzymam kciuki za wizyte :) i za Ciebie Dakness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×