Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość Azzurro
Ananasowa- Nadzieja dobrze napisala, zobaczysz , niedlugo będziesz w ciąży !! Nadzieja- Jak chodzi o mnie to obecnie przeżywam totalne zakochanie w moim synku- kocham go tak strasznie mocno i codziennie dziękuję, że mogę być jego mamą. Wlosy ma stojące jakby porazil go prąd. Śpiewam mu piosenki a w zasadzie falszuję, ale jemu to nie przeszkadza, bo śmieję się wtedy od ucha do ucha i próbuje mi akompaniować wydając dźwięki jak mlody wilczek. Uwielbia kolysanki "Ta Dorotka" i "Aaaa kotki dwa". Obecnie jest też na etapie "rączki mam to je zjem", ciągle je ogląda i wpycha do buzi, ślini rękawki i próbuje moje palce także zjeść. Jeszcze budzi się dwa razy w nocy do karmienia, ale już do tego wstawania dawno przywyklam. W sobotę kończy 3 miesiące i pora powymieniać smoczki w butelkach. No i jego tata od 1,5 tygodnia jest z nami, maly szybko go zaakceptowal i pewnego dnia zrobil mu wielką kupę jak mnie nie bylo w domu , mąż nie wiedzial jak to fachowo ogarnać, a ja mialam ubaw po pachy kiedy wrócilam, bo akurat trafilam jak próbowal opanować sytuacje mając na rękach lateksowe rękawiczki:-)), Nie wiem skąd ten pomysl, ale bylo śmiesznie mimo że wokól malego wszystko bylo upaćkane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja to super że wszystko ok .Tak patrzę że to tylko ją taką warjatka ostatnia wizyta 30listopad a następną 14 grudzień ale nie jestem w stanie wytrzymać dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzuro haha Ale się uśmiałam. Wyobrażam sobie od razu mojego M w tych rękawiczkach. On też byłby zdolny do takiego pomysłu:) Fajnie macie! Najcięższe chwile za Wami i teraz sama słodycz. MH1 jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Dzieki dziewczynki za pozytywne komentarze, tak bardzo mi teraz pomagaja. Dajecie mi na nadzieje, ktorej mi juz troche brakuje. Aby do poniedzialku! :) :) :) Lucy, kciuki mocno zaciskam za jutro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azurro :-) ale super czyta się takie historie:-) Ewap mi się zmieniło jak córcia urządza sobie tance w brzuchu. Jestem teraz dużo spokojniejsza :-) Ale jeszcze nie dawno zapierałam się ze wizyty nadal będą co 2 tyg ..zobaczymy co powiem jak minął te pierwsze dwa ;-) czy nie pojadę wcześniej . Jutro po raz drugi odwiedza mnie położna, ma przynieść jakieś płyty i poopowiadać o CC. Podpytam o ta Arse może ona się zetknęła z takim przypadkiem. Darkness mamy nadzieję ze transfer sie odbył i teraz odpoczywasz szczęśliwa.. Dobranoc wszystkim Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Wczoraj o 15:40 zabrałam Moją ostatnią Kruszynkę. Czułam się lekko upokorzona, gdyż długo leżałam na fotelu (pani z laboratorium jakoś dziwnie długo guzdrała się z podaniem blastki-dr chyba namieszał z kolejnością pacjentek - bynajmniej to wynikało ze słów pielęgniarki :) ) Dr chciał wystawić mi na dziś zwolnienie, ale za dużo mam w pracy dziś zaplanowane, żeby odpuścić. Pozostaje czekać ... Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny JEST @ !!!! Dzwoniłam juz rano do lekarza , ze jednak mnie dzis nie bedzie. Kazał przyjechać w poniedziałek, mam zbadać z rana na czczo prolaktyne, tsh i ft4 i mam nadzieje, ze juz nic nie stanie mi na mojej drodze po eskimoska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja miałam się już wcześniej zapytać czy 20 marca to z @TERMIN CZY Z USG .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexvan :-) to działasz! Lucy powodzenia ! :-) Darkness oszczędzaj się:-) Ewap z usg termin na 10 marzec a z @ 20 marzec. Miałam dlugi protokół i może stąd rozbieżność. Obstawiam 10 marzec. Pewnie okaże się bliżej terminu. U Ciebie tez inaczej ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Z usg wychodzi 1 kwiecień a z @ 7 kwiecień moje urodziny ale widzę ze mój lekarz się nastawia ze dobrze będzie jak będzie początek połowa marca i tez tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ja po! Teraz znowu czekanie i obsesja. Andzia kochana jeden dzień mniej do czekania. Alexvandel Super wieści, no to teraz zaczynasz! Darkness nie pracuj za ciężko. Dzięki za wszystkie kciuku. Ja też trzymam. Dzisiaj piekny dzień w Warszawie, mam nadzieję, że u Was też. W klinice dziś tłumy jak na jarmarku... Doktor baaardzo komunikatywny, wszystko zgodnie z planem. Pęcherzyk niepęknięty, armia "przyzwoita". Pozdrawiam Was wszystkie xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Lucy przypominam że po inseminacji poprawiamy od razu z mężem u mnie idealnie to się sprawdziło to do pracy i powodzenia a u mnie też było na nie pęknietych ale właśnie szybko im pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, cieszę się, że wszystko OK. Dzidziuś może był śpiący na badaniu :) Skąd wiesz, że chłopak? Mam nadzieję, że znajdzie się sporo chętnych do programu TVN <> Andzia trzymam kciuki. Dziś u mnie słoneczko i mam nadzieję, że u Ciebie też i poprawi CI to nastrój. <> ananasowa u mnie w przychodni cytologię robią mi co roku. <> lucy sporo masz komórek! Musi się udać z tego. U mnie też była panika przy pierwszych zastrzykach i mój M widziałam, że zaczynał się złościć hehe. Hehe skoki w bok :) fajne określenie :) Trzymam kciuki i już czekam na testowanie :* <> alexvandekol ufff teraz musi iść z górki! <> Nadzieja super, że ok z maluszkiem. Mam nadzieję, że bóle miną. Ja będę miała 2 prenatalne 21.01 ;) Czy położna ogląda kartę ciąży? Też miałam długi protokół i nie liczę ciąży od @ lecz od 14 dni przed punkcją - lekarz mi kazał podawać tą datę jako miesiączki (10 do po faktycznej). Stąd pewnie u Ciebie taka rozbieżność. U mnie to się zgadza praktycznie z USG. <> Azurro ale mnie ubawiły te rękawiczki hihi :) Fajowsko piszesz o swoim maleństwie :) <> Ewap nie tylko Ty, ja jak nie mam co 2 tygodnie to zaczynam się niepokoić i powiedziałam o tym mojej doktorce i przyjęła to ze zrozumieniem, że będę miała wizyty częściej :) Najchętniej to chciałabym mieć co tydzień... w listopadzie tak miałam (jakoś tak wyszło). No ale co tam, wolno nam po tylu latach czekania :) Czujesz już ruchy? Ja sądzę, że wtedy nieco się uspokoję i może nie będę musiała mieć dla spokojności tak częstych wizyt. Z resztą Nadzieja też o tym napisała :) Wiem, że też miała często wizyty. <> Darkness takie niedogodności muszą być CI wynagrodzone! Kiedy testujesz? Już kciuki zaciskam do siności. <> Heheh to tylko ja mam takiego łobuza, na każdym usg bryka :) Nie odzywałam się bo miałam dużo zawirowań rodzinnych i kończyłam pisanie pracy podyplomowej no i się obroniłam :D I też nic się nie dzieje. Brzuch pobolewa mnie praktycznie codziennie ale to jest takie bardziej ciągnięcie i nie jest uciążliwe. Mdli mnie jak jestem głodna więc muszę pilnować posiłków co 3 h heheh :) Chyba ze 100 kg utyję :) Kolejną wizytę mam 5.12 i ciekawe czy dr już potwierdzi na 100 płeć. Na razie boję się myśleć, że to dziewczynka bo jak potem okaże się, że nie ciężko będzie się przestawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan ale super! Oby wszystko już teraz szlo sprawnie! Darkness kiedy będziesz testować. Mam nadzieję że na święta dostaniesz cudowny prezent. Iza gratuluję obrony! Podziwiam za mobilizację w tym stanie. Też mnie mdli jak nie jem. A po zjedzeniu zgaga :) A że chłopak nie wiem tylko tak mi się wydaje bo ta beta taka niska była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka jak u Was? Jakie plany na przyszłość? Co z odległościa która Was dzieli? Golf jak po wizycie? Czarna porzeczka zagladasz do nas jeszcze? Pingwin a jak u Ciebie? Miałaś ta operację tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia przypominam że moja beta była bardzo niska nawet w 9 tygodniu jak byłam w szpitalu to powiedzieli mi ze nic z tego nie będzie z tu dziewczynka i na razie wszystkie badania ok .Iza gratuluję Obrony no ja ruchy czuj***ardzo wyraźnie nawet czasem w nocy jak niunia kopie to mnie obudzi mam wrażenie ze w piłkę gra w moim brzuchu a brzuch mnie boli jak na @czasem czasem kuje czasem ciągnie dlatego tak panika i wizyty co 2 tygodnie co prawda mój lekarz twierdzi ze trzeba kontrolować ale nie zawsze oznacza to coś złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- a ta polozna to z publicznej przychodni czy prywatnej, bo nie spotkalam się z tym żeby przychodzily przed porodem. Ewap- musisz zacząć w końcu cieszyć się na calego tą ciążą, a nie żyć w ciąglej obawie, to piękny czas a stres matki dziecko odczuwa w brzuchu. Trzeba myśleć tylko pozytywnie. Julia- mój mąż ma ciągle jakieś pomysly, za każdym razem jak go zostawiam z malym, to na powrocie myślę co tym razem ujrzę. Jak jest na pierwszy rzut oka normalnie to jest podejrzane i wtedy biorę aparat i tam są dowody "zbrodni" :-) Byla np. sesja zdjęciowa synka z naszym psem na kanapie gdzie pies ma zakaz wchodzenia albo oglądanie z malym filmu na laptopie i zrobienie mu fotela z poduszek aby lepiej widzial ( myślalam że mnie krew zaleje jak to zobaczylam). lucy- życzę pozytywnej bety na święta Darkness- Tobie także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:)) Ale się tutaj dzieję:))cały czas Was podczytuje...u mnie się nic nie dzieję więc nie pisze bo nie ma o czym:( xxx Iza gratuluję obrony-podziwiam Cię:*** to już jutro wizyta??:) to się dowiesz czy to rzeczywiście dziewczynka:)))) ale będziesz miała fajny prezent na dzień mamy:))) xxx ananasowa:** Kochana tak jak dziewczyny piszą za niedłlugo będziesz tutaj opisywać o swoim dzieciątku- bo wierze,że teraz maleństwo zostanie z Tobą na 9 miesięcy:) czyli wracasz po śnieżynkę w styczniu tak?:)) xxx Nadzieja,ewa...ale teraz już Wam zleci do porodu... już tuż tuż i będziecie szczęśliwymi Mamuśkami:) xxxx lucy,darkness 3mam mocno kciuki za wysoką betę:)) wierzę,że będziecie mieć piękny prezent na święta:)) xxx zocha-już wiesz ile Ci blastusi zamrożą??:) wracasz jeszcze w grudniu po nie? czy w styczniu? xxx Julka jeszcze nic nie wiadomo:) a może akurat to dziewczynka?:D :) hihi xxx Ja wczoraj byłam na wizycie bo w przyszłym tygodniu mój dr ma urlop....ale i tak muszę przyjść w ostatni dzień brania antków bo aby przepisać gonopeptyl musi sprawdzić jajniki czy coś się nie pojawi...i już jestem znowu cała w stresie:( ehhh jakoś mnie to wszystko przytłacza....te święta wogóle mnie nie cieszą...miało być tak pięknie...:( strasznie mnie to męćzy wszystko tymbardziej ,że teraz ostatnia próba i koniec;( a namjuż się fundusze kończą....:(( Pozdrawiam Was wszystkie- i za wszystkie 3mam mocno kciuki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap to że brzuch boli to naprawdę normalne. Chyba każda z nas boli. Lekarz mnie ostatnio pytał czy boli. Ja że tak. On że to dobrze bo jakby nie bolało to by było źle. Ból oznacza powiększanie się tam wszystkiego. Więc dobrze że się powiększa! Nie żyj od wizyty do wizyty bo się zameczysz. Zwłaszcza że czujesz ruchy. Idz na masaż dla ciężarnych, odpręż się. Wyjdź do kina. Korzystaj z tego że jeszcze masz czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii będzie dobrze tym razem! Suplemetujesz się. Będziesz miała piękne komoreczki. Kiedy masz ostatni dzień brania antkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro Twoj M wygrał :D :D hehe ważne ze spobie jakos probował poradzic ;P Nadzieja :) ciesze sie ze u Ciebie dobrze :) Biedronka, jak Ty sie masz? :) Darkness trzymam kciuki za powodzenie :) alexvan - :) ewap - widze, ze u Ciebie tez sie dobra passa w miare trzyma , tak neich zostanie :) Doremido , jak sie masz? :) u nas sie zaczal 35 tydz i chyba musze sie zabrac za pakowanie orby bo naprawde nie zdąże ;D ściskam Was i miłegoo weekendu... u nas urodzin M wiec bedzie meczaco..a powiem Wam ze przez to moje spojenie nie usiedze przy stole wiecej niz pol godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia-18.12 mam ostatni dzień brania...ale na wizytę idę 17.12 bo mój lekarz jest popołudniu(przynajmniej nie muszę brać urlopu) No tak biorę to wszystko nawet piję herbatkę z czystka x2 razy dziennie:P to jest mój sukces bo na początku mi nie smakowała...no ale czego się nie robi dla....szczęścia.. Czasami sie zastanawiam czy znowu tego za dużo nie biorę...n oale ma nadzieję,że raczej to nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZosiaD czyżbyś urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness- Ty pracusiu, ale dobrze że jesteś już po, mocno zaciskam kciuki. Alexvan- super, licznik wyzerowany ;) do dzieła! Lucy- to czekamy razem z Tobą. Azzurro- genialny ten Twój M :D Iza- gratulacje obrony! Miska D- pracusiu? Co słychać? Nel- jesteś ? Małami- wytrzymasz Kochana, wytrwałość będzie Ci wynagrodzona. Mamy zamrożone 3 blastusie, są teraz nowe oznaczenia klasy, wiec mamy klasy 3 i 4, co oznacza że są bardzo dobre. Raczej w grudniu z transferem nie zdążymy, bo nie wiem kiedy @ przyjdzie, a poza tym w mojej klinice do 6.01 jest przerwa, pózniej dr ma urlop i znowu zacznie sie trafianie w termin :(, może być nawet luty. I bimbałki mnie strasznie bolą i rosną :( :( , do tego stopnia że śpię w sportowym staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro- masz świetnego M:) jak mały będzie większy to będzie miał z nim niezłą zabawę, raczej nudzić się nie będą:) jak czytam te historie to aż mi się micha cieszy:) dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Darkness77- trzymam mocno kciuki! :) Alex- Super, to teraz z gorki! lucy1980- powodzenia, trzymam kciuki! U mnie niestety lipa, okres :( Iza82-dzieki kochana, moze nastepnym razem mi sie uda :) malamii- przygotowujesz sie do punkcji? Wlasnie dziewczynki, powiedzcie mi wiecej o przygotowaniach do IVF. Jakos powoli zaczynam watpic, ze IUI dla mnie zadziala (2IUI nieudane). Musze jeszcze podejsc do 3, zeby miec darmowe IVF. Powiedzcie mi ile trwa krotki protocol, tzn jak bede miala 3IUI nieudane, dostane okres, to czy moge odrazu zaczac krotki protokol do IVF? A czy mozna miec punkcje i transfer w tym samym miesiacu/cyklu? Jak odbywa sie transfer? Pod znieczuleniem? Prosze dajcie znac, dzieki z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) Chwilke mnie nie było a tu tyleeeeeee sie dzieje:-) Gratuluje mamusią:-) Starającym się zycze powodzenia:-) Trzymam za wszystkie kciuki:-) U mnie lipa:-((( 3 IUI nieudane-niestety:-(( W poniedziałek mam badanie drożności: w zalezności od wyników podejmiemy decyzje...ale mówiąc szczerze nastawiam się na invitro...to chyba mój czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia2010- ja miałam krótki protokół, u mnie było tak, że wizytę u lekarza miałam na dwa dni przed planowaną miesiączką i od razu rozpisał mi, że od 2 dnia miesiączki mam zacząć brak zastrzyk- menopur oraz tabletki (encorton). Od tego czasu co 2-3 dni chodziłam na wizyty do lekarza, który oceniał jak rosną pęcherzyki. Przed każdą wizytą 1,5h wcześniej miałam z krwi badany poziom hormonów. Od 6dc doszedł mi drugi zastrzyk-cetrotide. 10 dc miałam punkcję jajników (a 36h wcześniej musiałam zrobić zastrzyk ovitrelle). Sama punkcja jest w znieczuleniu, nic więc nie boli, mnie tego dnia wieczorem bolało podbrzusze, ale wzięłam tabletkę przeciwbólową i dało się przeżyć. Następnego dnia czułam się już dobrze. Transfer miałam 3 dnia po punkcji, transfer jest bezbolesny, leżysz na samolocie, trochę przypomina inseminację, tylko musisz mieć wypełniony lekko pęcherz, a na monitorze widzisz gdzie u ciebie zostaje umieszczony zarodek. Tak więc u mnie poszło szybko i naprawdę bezboleśnie- 13 dc byłam już po wszystkim. Teraz czekam... Jak masz jeszcze jakieś pytania, to daj znać.. Co do długiego protokołu, to niestety nie wiem, ale nasze dziewczyny są w trakcie, więc ci udzielą dokładnych informacji:) ps. nie myśl jeszcze o IVF, trzymam kciuki za twoją IUI:) da się tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×