Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość malamii89
No ostatnio musialam 2 miesiace czekac na mrozaka....teraz czekam na @ mam nadzieje ze za 2 tygodnie dostane i od 2dc mam brac estrofem...ale narazie 3mam kciuki za moje komorki aby ladnie sie zaplodnily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia-myśle ze spokojnie możesz zrobić zastrzyk o 7-to bedzie 26 godzin przed a mi mój doktorek radzi zawsze od 20-30 godzin przed IUI Malami-Gratulacje kurko niosko:-) Lucy:-) przykro mi-jak padłaś to powstań, popraw korone i do przodu zapierdzielaj królewno:-) najważniejsze że sie nie poddajesz Hexe:-ciesze się ze walczycie dalej:-0 ananasowa:-) Kropek / kropka/ kropki maja w tobie zostać i tyle:-) oj już nie mogę na tego ananasa patrzec...ale wcinam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMii, wiem, że stres jest. to wazna sprawa, więc nie moze być inaczej. Inaczej za to będzie w efekcie koncowym - będę piękne zarodki i ciąża!! ściskam Cię! Alexvan, jak rozkaz, to rozkaz :) będę się byczyć! Asia, o ananas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Ananasowa powodzenia :) Oby kropek na dobre się zadomowił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksi Ty już pewnie poznalas swoje maleństwo! Odezwij się jak tylko będziesz mogła. MH1 co u Ciebie? Iza jak na polowkowych? Ewap???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Saras saras mósze ółorzydź co napirze i zprawcić w słownikò jak to się pirze a sprawćiłam dopiero te słowa.Ok jest dobrze!!!Dalszą relację z wizyty napisze jak wszystko sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Biedronka Inozytol jest dostępny bez recepty. * Jeśli chodzi o Ovitrelle... Jeżeli nie było jeszcze naturalnego piku LH, to pęknięcie pęcherzyka powinno nastąpić po 36 godzinach po podaniu zastrzyku. Żeby sprawdzić czy był naturalny pik LH trzeba zrobić badanie krwi na LH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia7707 to jest mega tekst -Lucy przykro mi-jak padłaś to powstań, popraw korone i do przodu zapierdzielaj królewno usmiech.gif najważniejsze że sie nie poddajesz. Asia krolewno uwielbiam cie za niego!!!!! Dziękuję dziewczynki za informację w sprawie ovitrelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap? To jakis foch? :) dobrze, że po wizycie ok! Eliza, teraz do Twojego transferu doliczamy! Kkinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Ananosowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucy - przykro mi.. :( Silna babka z Ciebie jak za uszy musisz ciągnąć swojego chłopa.. Mój też się wkurzał i obwiniał, ale to raczej on mnie pocieszał niż ja jego... Chodź raz pamiętam, że porządnie musiałam ciągnąć go za uszy do góry.. W każdym razie będzie dobrze i trzeba w to wierzyć.. Swoją drogą dlaczego nie startujecie do IVF we Włoszech? Oni też mają swoją rzadowke, ale z tego co wiem długo się czeka.. Kuzynka mojej koleżanki czeka ponad rok.. Pobierają tylko 3 komórki i wszystkie 3 zapladniaja i podają, bez możliwości mrożenia zarodków.. U nas ten program jest lepszy ;) x Ananasowa - trzymam mocno kciuki!!! Kiedy testujesz??? x Małamii - zbiory owocne :) oby teraz były piekne dojrzale komorki, a potem zarodeczki.. No i ile zaoladniaja komorek.. Wiesz już może? Sześć czy wszystkie? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
****lucy- przykro mi, następnym razem sie uda. Nie wiem jak inni, ale my prze 3IUI "poprawialiśmy", tzn 1 w piatek zaraz jak wzięłam ovidrelle i potem w niedziele po IUI wieczorem. ****Ananasowa- kciuki zaciśnięte!!! Bedzie dobrze!!! ***kinia- ja robiłam zastrzyk w pitek o 9 wieczorem a IUI miałam o 10 rano wniedziele czyli 37h jeśli dobrze liczę ***Alexvandekol-Co do inozytol i Q10 to myśle ze działa. Zaczęłam brać ponad miesiąc przed IUI i sie udalo. Do tego akupunktura. Trzeba próbować wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Biedrona szczerze, my nawet w Polsce nie lapalismy sie na rzadowke, a we Wloszech nie mieszkamy, nie pracujemy... No dobra, ja pracuje, ale i tak firma zarejestrowana jest w Polsce... i latam co 3 tygodnie tu, ale nasze zycie jak na razie jest w W-wie Co prawda nie wiem kiedy szlag mnie trafi ostatecznie z tym naszym rzadem Kochane dziewczynki dzieki za wszystkie slowa otuczhy julia:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wykasowalo moja usmiechnieta buzie krolewno:) dzieki malamii!!!!!!!!!Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy a ja Ci mówie ze ty jeszcze ze mną w ciąży bedziesz chodzić...tzn nie bedzie to ze mna ciąża... tylko w podobnym czasie zaciążymy:-) Zreszta ja zamierzam chodzić w ciąży z wami wszystkimi:-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doremido
Lucy :( Zuzka ja w drugim trymestrze tylam rowno pół kg na tydz. A w trzecim nawet trochę wiecej ok 0,7 kg. W pierwszym prawie nic bo mialam te mega mdłości. Ale sie i tak 13 z kawałkiem nazbierało :) Pixi? Myslalam wczoraj o tobie :) odezwij sie mam nadzieje ze juz szczesliwie z malenstwem! Malami trzymam kciuki za zarodki! Axel i inne rozpoczynajace procedury i IUI! Oby zakończyły sie upragniona ciąża! U mnie nic nowego. Dzis 38 plus 4. Mały sie nigdzie nie wybiera. Nawet na yodze bylam. No i czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa oczywiscie wielkie kciuki za Ciebie! I dwukropka :) jactez mam szczęśliwego dwukropka i zaraz ma sie rodzić! Oby u Ciebie tez tak bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dziewczyny, jak pije sobie Inofolic to inozytol moge brać mimo wszystko ? Wole Was jeszcze raz dopytac :-) MałaMi - daj znac jakie masz dla nas wieści , mam nadzieje , ze wszystkie sie ładnie zaplodnily !!!! Wczoraj moj Dr napisał do mnie Smsa ?!?!? Czy jestem do niego umówiona po 12 tabletce logestu - napisałam , ze tak ( przypada akurat w piatek ) , ze tak o mnie pamiętał - myśle ze to dobry znak :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Meldujemy się z Dwukropkiem po śniadaniu. Plan na dzisiaj - kanapa :D *Doremido, ja nadal nie moge uwierzyć, że Ty już na finiszu! ja pamiętam, jak testowałąs po pierwszym ivf, o smutnych wydarzeniach i o Cudzie drugiego razu! życzę Ci duuuużo dobrego! *MałaMii, szybko tu pisz, jak tylko się czegoś dowiesz :) jak się czujesz? brzuch dokucza? ściskam Cię! *Iza, daj znać, co wczoraj usłyszałaś :) *Morela, Darkness, pozmyślnych wiesci na wizytach :) *Skanusia? *Biedronka, bedę testować za tydzien. ostatnio w 8dpt beta juz byłą pokazna. myśle, że jesli się ma udać, to coś już bedzie, bo to 5dniowa blastocysta *Lucy, ALex, KKinia, Asia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela, Darkness dajcie znać po wizytach :-) pięknych widoków:-) X Ananasowa wcinaj ananaska i sie oszczędzaj:-) X Piksi pisała ze jak wróci z rodzinnego miasta to dopiero sie odezwie, pewnie to potrwa.. X Ewap to dobrze ze jest ok. Inaczej nie może przeciez być:-) X Ja wczoraj sie troszkę przeszłam a dzis leżakuje caly dzień. M w pracy i zabronił mi wychodzić samej z domu, bo ślisko i śnieżnie. Może dokończę pranie, bo mam dwie pralki naszego i dwie wyprawki i troszkę nadgonię prasowanie. A wczoraj miałam mega stres jak zobaczyłam różowe siuśki z rana, a kolejne czerwone ! Nie opisując calej historii wyszło na to ze to po buraczkowej dnia wcześniejszego...pierwszy raz tak miałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją ją po buraczkowej bardzo często tak mam ,ale stracha się najadlas !Doktorek powiedział że wszystko ok może taki mój urok ale ją codziennie czuje ten brzuch tak @.Ale niech tak będzie jak ma być dobrze a najlepsze jest to że lepiej się czuje jak chodze niż jak leże. A doktorek badał mnie na fotelu i tak sobie mysle że jakby cos miały te bóle szkodzić to miałam je 2tygodnie przed wizyta to by coś wybadal.Doistalam kartę do wypełniania na badanie ruchów Tosi czy ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia a u ciebie jak?Ją jakąś dziś depresyjna ale to może ta pogoda tak wpływa na mnie deszcz ,śnieg, deszcz.....Moja dupa tak się przyzwyczaił do leżenia że teraz tyko mnie ciągnie w stronę łóżka i to mnie bardzo denerwuje. Niunią bryka i się rozpycha w mamy brzuszku a mnama ma taki apetyt że masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka, darkness samych dobrych wieści i pięknych widoków dziewczynki. Ananasiku czuje ze twój kropek mocno się zakotwicza :-) A ja muszę wam coś opowiedzieć. Jak zaczęliśmy chodzić do novum to po drugiej stronie ulicy jest polski Związek Piłki ręcznej i olbrzymi zegar odliczajacy dni do rozpoczęcia mistrzostw i była tam cyfra ponad 200 dni ( jak byliśmy na pierwszej wizycie). Śmielismy się że zegar odlicza nam czas do zapłodnienia.Ostatnio było już tylko 4 a jutro w dniu naszej iui będzie tam widniala piękna cyfra 1. I tak sobie wmawiam że to znak hehehe Zapewne nie ja jedna tak mam z tym zegarem ;-) Ogólnie jak p. Doktor powiedziała mi o pięknych dwóch pecherzykach to mocno chodzą mi po głowie bliźniaki :-) ale się rozmarzylam sprowadzcie mnie na ziemię ;-) Juleczko czy ty dalej musisz lezakowac? Uwielbiam was dziewcxynki, wszystkie bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Kkinia ja też lubię się dopatrywać we wszystkim jakiś znaków ale coś w tym jest bo to działa!POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×