Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Aleczka moim zdaniem lekarz jest w błędzie :) wiem kuriozalnie brzmi, ale nie ma "zerowego" tygodnia ciąży tylko jest od razu pierwszy mimo że jest 0 tygodni 5 dni. To taki obrazowy przykład. Dlatego jeśli masz 13 i kilka dni to jesteś w 14 i tak podają wszystkie źródła, kalkulatory, książki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfica30
Nade mną ciąży chyba jakieś fatum. Skończyłam antyki, biorę gonspeptyl i miałam pierwszego dnia @ zrobić badania lh, progesteron, fsh i E2. Oczywiście @ dostałam dziś. Ubezpieczylam się na te okoliczność i znalazłam już wcześniej laboratorium które jest czynne w sobotę. Kobieta przez telefon zapewniła mnie ze przy pobraniu w sobotę wyniki będę w poniedziałek koło południa. Więc miało być ok bo z kliniką mam się kontaktować po 14. Z uśmiechem na ustach 10.30 stanelam w drzwiach labo i minelam się z kurierem odbierajacym probki. Co się okazało trzeba było być do 10.30 żeby wyniki były w poniedziałek a tak będą w poniedziałek wieczór lub we wtorek. Zadzwoniłam do kliniki i usłyszałam że jeśli nie będzie do poniedziałku do 18 to nici ze stymulacji. Jestem załamana. W poniedziałek rano spróbuję jeszcze w innym labo ale jak mi Noe zagwarantują ze wyniki będą przed 18 to czeka mnie wycieczka do Łodzi. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica ciągle coś pod górę! Też kiedyś minęłam się z takim kurierem i szlag mnie trafił. Skąd Ty jesteś? W Wawie mogę podpowiedzieć gdzie zrobić żeby było za max. 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja współczuję sąsiadki. To jest właśnie taki mankament szpitali, że nie wiadomo kto zaraz przyjdzie z Toba mieszkać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ja te pasy Besave wypozyczalam w Poznaniu w sklepie Pati i maks. Ale jak wpiszesz wypozyczanie pasów ciazowych to na pewno cos znajdziesz :) Aleczka wiem ze lekarze patrza na skonczone tyg ciazy. Ale tak jak pisze Jula ze jak juz masz skonczony jakis tydzien to tak jak pisalam ze zaczynam 39 i jeszcze on trwa ten tydzien :) Szmacioszka to super ze z wagą tak ci sie ulozylo. Ja mam 13 na plusie ale wyjsciowo z 49 wiec nie jest zle :) brzuch wypelniony w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka w sumie to masz rację :-) rzeczywiście nie ma 0tc, nigdy o tym tak nie myślałam. Musze go do pytać na następnej wizycie i w ogóle musze karteczkę z pytaniami założyć , bo tak non stop zapominam o coś zapytać. Teraz chciałam pytać o kwas foliowy, przytulanki i spanie na brzuchu, ale że miałam przygodę na wizycie z ciśnieniomierzem to już mi wypadło z głowy; -) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos nie dodaje dzis postów.. Pisze trzeci raz:-) dzień dobry niedzielnie :-) oj lekko nie jest z sąsiadka na sali, na dodatek żeby otworzyć okno trzeba miec drabinę!:-\ Aleczka mój lekarz liczy tak samo, i mimo braku w tym logiki ja tez tak podaje dzis mam 30t6d i wszędzie wpisują mi 30 tydzień. Od jutra będą wpisywać 31 tydzień. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia z tymi tygodniami na logikę masz rację i ja też tak uwazam ale mój lekarz robi tak jak Nadzieja mówi a ja i tak chodź dziś jest 27+3to mowie ze jestem w 28tydzien Nadzieja to pomiędzy nami jest 4tygodnie myślałam że mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja tez nie mogłam znieść tego smrodu i najgorsze ze niektóre panie zamykaly drzwi od sali i zero okien to wtedy czułam się jak w psychiatryku i w końcu powiedziałam ze trzeba wietrzyc bo tyle tu nas ze nie da się wejść i w końcu jakiś lekarza nam zwróci uwagę i się przekonały i tyło na noc zamykalysmy drzwi.Ale powiem ci ze ludzie to brudasy ja nie mówię że ja jakas sterylne no ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica - masakra, nienawidzę takuch sytuacji. Może masz jakiś luxmed pod ręką? Ja oddaję krew rano i ok 24 już mam wyniki. Xxxx Doremido to Ty też taki chudzielec!? Ja zaczynałam od 50kg i teraz nam 12 na plusie a jestem w 31tc:) Dużo Ci przybyło w końcówce ciąży? Bo ze mnie się śmieją, że pewnie na 70kg skończę w takim tempie;) Xxxxx Nadzieja - takiej współlokatorki Ci nie życzyłam;) Współczuję, mnie przy takich atrakcjach na wymioty zbiera;) Xxxx Co do liczenia tc to rzeczywiście zerowego nie ma ale jak wpisują do karty ciąży to wpisują tygodnie skończone. Ja liczę skończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia do Warszawy mam 30 km fazę bardzo chętnie skorzystam z info gdzie można zrobić tak szybko badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Elfica ją jak robię w luxmedzie np7rano to ok 10mam już wyniki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mówię Wam to jest koszmar. Dzieli nas 5 lóżek a ja się duszę..tez powiedziałam ze jak zlecą kroplówki wychodzimy na korytarz i wietrzenie. Tylko na ile to pomoże? Niby sie mylą ale ile zdziała 2 minutowy prysznic ? Pozatym jesli bielizna jest przepocona to co da mycie .. Wlezę na parapet i jakoś otworze to okno albo pani sprzątająca mi pomoże..dzis dr.na obchodzie mówił ze jak do jutra będzie ok to pójdę do domu, ale ulga :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją to dasz radę jeszcze parę godzin i dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko, strasznie ci współczuję... Ale niech cię ręka boża broni przed wchodzeniem na parapet! x Z tyg tc, to faktycznie nielogiczne, ale lekarze liczą skończone tygodnie. Raju, Ewa, Nadzieja gonię was :-) u mnie 26+2. Mam takie momenty, że nie mogę się maluszka doczekać, że będzie super, a czasami "boże, jak ja sobie poradzę..." i tak w kółko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena ją też mam takie objawy znaczy najbardziej boje się że w szpitalu sobie nie dam rady bo chce mieć CC mój lekarz jeszcze o tym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfica - Jula na pewno Ci odpisze, ale z tego co wiem to wszystkie oddziały główne diagnostyki tak działają, że jesteś rano o 8 i do 14 masz wyniki, możesz sprawdzić sobie na ich stronie gdzie takie punkty mają w Warszawie, no i jak pojedziesz do Invicty to po 2 godz masz wyniki, tylko nie wiem czy Ci zrobią bez tej całej procedury rejestracji, dostępu do konta on-line, etc., ale i tak by Ci się to opłacało. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w diagnostyce różnie. Bo raz poszlam na betę i Pani powiedziała ze na jutro wynik. Więc się odwrocilam na pięcie i pojechałam do Invicty. Elfica Invicta na Złotej - zawsze po 2 godzinach wynik. Tylko weź od razu hasło do podejrzenia online, żebyś nie musiała wracać po odbiór wyniku. To zawsze lepiej niż lecieć do Łodzi! No ale też bądź przed 10 w razie czego :) Dziewczyny to jak macie 5 miesiac ciazy to też dopiero jak skonczycie? :) Dziwnie liczą. U mnie w karcie zawsze wpisuje dokładnie ze np 16t1d ale to już jest 17 tc tak w ogólnym powiedzeniu np. Wam. A no i te aplikacje w tel np. Moja ciąża też tak podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharina203
dzisiaj się załamałam. w piątek zrobiłam sobie test po 10 dniach od inseminacji. wyszedł negatywny. jednak cały czas miałam nadzieję bo bolało mnie podbrzusze i kłuły jajniki. dziś przeczytałam że to są objawy przyjmowania Duphastonu :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*MałaMii, wierzę, że jesteś rogoryczona i wiem, że wiesz, ze najwazniejsze, by pęcherzyki były. Twój organizm odpocznie i będą lepsze warunki dla zagnieżdżenia. u mnie przerwa zaowocoała ciążą. ściskam Cię mocno i wierzę, że będzie Ci to wynagrodzone :) wtorek bedzie dla nas emocjonującym dniem! o której masz punkcję? *Doremido, to musi być niesamowite uczucie, tak patrzec na falujący brzuch i wybijajace się stopki :) *Lucy, kciuki za jutrzejsze testowanie! niech to będzie dobry dzień! *Piksi, to już jutro!!! będzie się dziać :) *Hexe, ja Cię doskonale rozumiem. W tydzien po poronieniu byłąm w lepszym stanie psychicznym niż póżniej. Im dalej, tym gorzej było. ZApisałam się na fitness, intensywnie trenowałam i dawało mi to jakieś wytchnienie. a tak poza tym dużo pracowałam. Niby było wszytsko ok, ale też ciągle myślałąm, który byłby to tydzien i jakby to było. i szczerze Ci powiem, że tak było do poprzedniego tygodnia. dopiero jak zaczęłam przygotowania do crio, to zmieniło się moje myślenie. i nie wie, jak te ostatnie trzy mieisace w tym odretwieniu przetrwałam. sciskam Cię mocno. wierzę, że i dla CIebie wyjdzie słońce :** *Nadzieja, to masz tam atrakcje! byle do jutra i byle bezpiecznie :) *Kkola, gratuluję pięknych widoków :) *Alexvan, zadzowon :) przynajmniej bedziesz wiedziec, jaki plan dr Ż dla Ciebie szykuje i jak się masz czasowo na to zapatrywać! *ELfica, miałąm podobną sytację we wtorek. Gdybym do 15 nie dostarczyłą do Łodzi (jestem z Poznania) wyniku, to nie miałabym transferu w tym cyklu. O 9 pobrano mi wymaz i dzieki pani Steni z laboratrium, do której zdobyłam numer w punkcie przyjec, to nie miałąm tych badan. Bo normalnie na wynik czeka się jeden dzien., a to akurat wypaadało Trzech Króli. Ubłagałąm ją przez telefon, przedtswiłam sytuację i 2godziny pozniej miałam wynik w rece. Wysciskałam mojego laboratoryjnego anioła, udało się! Jesli trafisz na życzliwych ludzi, to jest to mozliwe! życzę Ci tego bardzo i kibicuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
EwaP dzięki za rady. Ja u dr lecze się już ponad rok i on wie że jestem raczej obeznana w tym temacie . A u niego prowadzisz ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Katharina alez Ty uparta jestes :):) Twoje objawy na chwile obecna moga byc: 1. Zblizajaca sie @ 2. Skutkami ubocznymi przyjmowanych lekow 3. Wczesna ciaza Nikt nie jest w stanie przewidziec i stwierdzic co zwiastuja Twoje obecne objawy :) Dziewczyny maja tutaj zasade "poki nie ma @, jest nadzieja" czy cos podobnego :) i tego sie trzymaj :) Najwyzej pozniej bedziesz sie martwic co dalej, a poki co glowa do gory! X Nadzieja- wspolczuje... Dla mnie w stanie obecnym najgorsze sa zapachy... Jesli masz podobnie to podziwiam za wytrwalosc :) X Darkness- dajesz jakos rade z oszczedzaniem sie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Eliza zrezygnowała z prowadzenia ciąży u niego z tego powodu że nie pracuje w szpitalu a miałm początek ciąży już z komplikacjami i potrzebowała kogoś z patologii ciąży i uważam że jest to jednak ważne żeby mieć lekarza z szpitala zawsze masz do kogo się odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Kkolla wspaniałe wieści mamusiu :* Ja robiłam prenatalne i teraz we wtorek mam 2. Robiłam badanie USG (czasem robi się z testem pappa z krwi ale mi dr odradził) i bardzo polecam. Zobaczysz dzidziusia baaaardzo dokładnie bo to usg jest o wiele lepsze. Doktor sprawdzi, czy nie ma ryzyka zespołu Downa itp. czy narządy są ok. Nie dość, że to badanie Cię uspokoi co do zdrowia maleństwa to my mieliśmy ogromną dawkę pozytywnych emocji i piękny filmik. To badanie jest niezapomniane. Z niecierpliwością czekam na kolejne. <> gość Szmacioszka, już niedługo a nagroda będzie ogromna :* WoW! Nie przytyłaś... Ja już 6 kg a to dopiero 21 tydzień. W pierwszym trymestrze przytyłam prawie 4 kg :( nie wiem jak i kiedy... zdrowa dieta, spacery... <> Biedrona, demonstracje?? <> aleczka każdy lekarz liczy i wpisuje w karcie skończone tygodnie, ale to nie znaczy, że nie jesteś w 14 tygodniu. Tym tokiem myślenia dopiero po porodzie byłabyś w 9 miesiącu ciąży. Mój dr zawsze mówi, że skończony któryś tam, zaczął się któryś (no i trwa). Na początku bardzo dopytywałam o to bo lubię dokładnie wiedzieć co i jak. <> Elfica :( straszny pech. Musi się udać jakoś to połapać!! Dziwne, że tak na ostatni moment kazali Ci zrobić te badania. Ja musiałam je mieć jak rozpoczynałam antyki. No ale każda klinika ma inaczej. <> Nadzieja, współczuję :( Nie czytałam znów forum ostatnio regularnie, proszę napisz co się dzieje u Ciebie. Na parapet NIE WŁAŹ!! <> Malena, Ewa też tak mam. Najbardziej boję się tego początkowego okresu. Ostatnio pojechałam kupić ciuszki i stwierdziłam, że NIE WIEM CO. Ale na szczęście na necie są opisane wyprawki i będę na nich polegać uff. <> Ewap mój dr też jeszcze nie wie, że chcę CC. Mam zamiar za 2 tygodnie to z nią omówić. A Ty co chcesz powiedzieć lekarzowi? <> katharina sikańcom nie wierzymy. Jak już to zrób test z krwi. Trzymam kciuki! <> U mnie wszystko OK. Coraz lepiej czuję moją królewnę a już zaczynałam się martwić, że tyle tygodni a ja czuję ją tylko delikatnie i może nawet słabiej niż jak na początku czułam. Widać malutka to usłyszała, że mamusia się martwi i teraz czuję takie wypychanie. We wtorek mam 2 prenatalne i już bardzo na nie czeka :) MIŁEJ NIEDZIELI WSZYSTKIM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - współczuję tych wątpliwych doznań węchowych. To jest jedna z niewielu rzeczy których obawiam się dzieląc pokój z kimś (wycieczka, czy właśnie pobyt w szpitalu) a biorąc pod uwagę fakt, iż wrażliwość na zapachy wzrosła u mnie ogromnie ... to nawet myśleć na ten temat nie chcę... trzy mam kciuki za jutrzejsze wyjście :) o Katharina203 - takim podejściem nie pomagasz sobie dziewczyno ... co ma być to będzie ... a tymczasem póki nie ma @ jest nadzieja ... ten tekst często powtarzany jest tutaj jak mantra ... o MiśkaD - staram się jak mogę, a że nie wychodzi, to inna sprawa :P ... wczoraj byliśmy w kinie i kość ogonowa dała pierwszy raz o sobie znać. Dzisiaj lenistwo, ale za moment godzinny powrót do domu od teściów. Od wczoraj wiedzą o ciąży ... teściowa 3 razy pytała, czy naprawdę. Pozdrawia ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca81
nadzieja my jestesmy w programie 2 poronienia ciaza naturalna 3 z in vitro byla podana blastka.Z 6zaplodnionych blastek mialam 5 wiec mam jeszcze 4.w kwietniu mam badania genetyczne ale na wizyte pojade w lutym bedzie wtedy e mc przerwy od zabiegu lyzeczkowania. Jestem w Gamecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
hexe kochana życzę Ci dużo, dużo siły i jeszcze więcej wiary, przytulam i ściskam cie Nadziejko może maskę gazowa ci podrzucić ;-) obyś jutro do domu wyszła. Nie wchodź na parapet Lucky już trzymam kciuki za ciebie Elfica a to pech mam nadzieję że uda się to jeszcze zrobić na czas. Buziole dziewcxynki, ja jutro wizyta przed iui jakas dziwnie spokojna jestem, jakaś taka obojętna....dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×