Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość Andzia2010
Dziewczynki, dzis beta 1530. Malo pisze, Bo duzo sie dzieje. Trzymam kciuki za wszystkie!!! Odezwe sie wkrotce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julia- no ja mialam bardzo stresujaca koncowke roku w pracy, wiec bylam przekonana, ze to od tego... Niestety wczoraj na wizycie okazalo sie, ze pomimo lezenia krwiak zwiekszyl sie dwukrotnie :( Dr nie byl juz optymistycznie nastawiony i powiedzial, ze sytuacja jest bardzo zla... Nadal bezwzgledny nakaz lezenia... Na szczescie malenstwo pieknie rosnie i serduszko bije jak szalone :) Pani polozna troche mnie pozniej uspokajala, zd dr czasami woli nastraszyc, zeby dziewczyny sie go sluchaly i w dzisiejszych czasach wiekszosc ma krwiaka. Mam lezec i na pewno bedzie dobrze :) cale szczescie zostal szybko wykryty i dzieki temu szanse wieksze, ze wszystko dobrze sie skonczy! X Nadzieja- ciesz sie tymi chwilami i sprobuj sobie nagrac filmik- bedzie cudowna pamiatka :) X Biedrona- wspolczuje z tym cisnieniem :( mam nadzieje, ze jednak wyniki beda dobre! W razie czego ureguluja lekami i wszystko bedzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hexe
Dzięki Dziewczyny za dobre słowo. Aktualnie czekamy na 2 procedurę. Zamierzam juz na poważnie zacząć się suplementowac bo przez mojego przewlekłego dola nawet na to nie miałam ochoty. Biedronka Ty brałas inofem czy inofolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - jedziemy do Amsterdamu, po drodze zbaczamy i odwiedzamy znajomych w Niemczech.. Tam też nocleg, więc w podróży nie będziemy non stop.. Właśnie zdjęli mi holter i wyniki nie są optymistyczne :( Wizyta u kardiologa i gin. za tydzień.. Zobaczymy co powiedzą. Jula ja im bardziej próbuję się wyciszyć tym mocniej skacze mi to cholerne ciśnienie :) Chyba na samą myśl, że wyciszam się z tego powodu ;) x Hexe - trzymam strasznie mocno kciuki za drugie podejscie.. Kiedy startujecie? Inofem i inofolic mają identyczny skład, również ilościowy, więc bez różnicy na który się zdecydujesz, a inofem trochę tańszy. Ja piłam inofolic, a potem przerzuciłam się na inofem. x Miśka - współczuję Wam wszystkim tych krwiakow :( Musisz być jednak dobrej myśli. Nie ma innej opcji... Ja też mam takiego lekarza, który "straszy". Ja wiedziałam jaki ma w tym cel, ale zdarzały się na niego skargi z tego powodu, a lekarz super ;) Mam ściągnięta aplikację Moja ciąża, Julka chyba też.. Jest tam opisane co dzieje się z Tobą i dzieckiem.. Ściągnij sobie. Mi strasznie krwawily dziąsła i nigdy bym nie sadzila że tak może być w ciąży ;) Do 14 tc boimy się o utratę ciąży, czasem nawet dłużej.. A po 20 tc o wcześniejszy poród, bo mogą pojawić się już skurcze.. To tak ku woli pokrzepienia :) Pamiętam jak Nadzieja pisała o dziewczynach w szpitalu z krwiakami, które sobie nic z tego nie robiły.. Niestety nasza psycha pod tym względem za dużo przeszła żeby mieć takie podejście.. Będzie dobrze! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, która wersje aplikacji masz? Opisz ikonkę, bo chce sobie ściągnąć a widzę ze jest kilka, wiec może coś polecisz :-) no to uspokoilyscie mnie z tym spaniem. Chociaż i tak czasami w nocy budzę się i śpię typowo na brzuchu, to przekładam się na bok, albo jakaś inna pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka - dziekuje, to bede brała kwas foliowy i inoferm ( bo zamówiłam ) ;-) Hexe- ja tez zaczynam druga procedurę, nie możesz sie poddać , grunt to nie tracić wiary !!! Suplementuj sie kochana , tym razem nam sie uda !!!! Lucy, cały czas o Tobie myśle i powoli zaczynam sie bać :-( Ananasku - dzis twój dzien !!!! MałaMi, trzymam kciuki za owocna punkcje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Wczoraj lecialam do Wloch. D zadzwonil nawet na wloski numer zeby mnie poinformowac. Niestety negatywnie. A wiec wczoraj upilam sie koncertowo i dopiero wstalam. Do pracy! Nasz plan to juz chyba ivf, chociaz moze jeszcze jedna iui. Sama nie wiem. Te porazke znosze troche lepiej, ale nie ukrywam, ze jest mi smutno. I zle z powodu mojego, ktory wszystko tlamsi w sobie i sie obwinia. Teraz jest tam sam i zaluje, ze nie moge Go przytulic. Byle do piatku:) Kathrina Nie zalamuj sie kochana. Przykro mi i uwierz, wiem, co czujesz. Nie poddawaj sie! Nigdy w zyciu:) Skanusia Kochana Idz do lekarza prywatnie wczesniej dla spokoju duszy. Nie zamartwiaj sie i sluchaj dziewczyn. Prywatnie tez pewnie dadza Ci zwolnienie. Sluchaj naszych dziewczyn i dbaj o siebie mocno. Alexvandekol Nie smuc sie za mnie tylko! Mowie Ci, ze pisane jest nam byc w ciazy razem, z Kinia i Elfica. Elfica Ciesze sie bardzo i to samo do Ciebie Kinia. Przesylam Wam troche sloneczka z Wloch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiskaD leż kochana a ten dziad krwiak w końcu sie wchłonie zobaczysz! Mój lekarz z kolei bardziej na luzie do wszystkiego podchodzi, może jak widzi mój strach w oczach to nie chce dokładać od siebie .. X Lucy dobrze ze się nie poddajesz :-) w końcu sie uda jak każdej na tym forum! X Hexe Ty nasza pozytywna czarownico :-) proszę o trochę wiary w przyszłość! Bo do dupki nakopię! Łykaj suplementy podnos sie z kanapy i działaj! Pamiętaj jakie myśli takie życie :-) a mamy jedno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny 13 komorek ile dojrzalych...zobaczymy...transferu na swiezo nie mam:(( ale ublagalam lekarza ze teraz jak dostane @ to od razu moge wrocic po malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ananasku teraz Twoja kolej 3mam kciuki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky, przykro :-/ Dziewczynki 14.01 o godz 9.30 inseminacja myślicie że jak zrobię zastrzyk 13.01 ok 7 rano to będzie dobrze, bo tak naprawdę dr nie mówiła konkretnej o ktorej mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Biedrona to pocieszylas ;) czyli jesli nie ma krwiaka itd to teoretycznie mozna zakladac 6 tyg ciazy w spokoju :D gorzej jak ten paskud bedzie chcial zostac ze mna dluzej ;) leze poslusznie, w pracy szukaja juz kogos na zastepstwo. Co do wynikow to nie martw sie na zapas, na pewno wszystko da sie unormowac! :) X Nadzieja- leze non stop i mam nadzieje, ze w koncu sie wchlonie :) X Lucy ciesze sie, ze masz jakies plany :) to najwazniejsze :) X Malamii trzymam kciuki, zeby co najmniej polowa byla dojrzala! Albo po co polowa, jedna tym razem wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Bedzie dobrze. Ja tak mialam. Trzymam kciuki za szczesliwa 5-eczke!!!! Malamii, Ananasowa za Was oczywiscie tez Za wszystkie Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa...Lucy...chyba sama zrobię Tobie tą inseminację !!!! Ważne, ze nie tracisz wiary, zuch dziewczyna !!!! MałaMi - co za plony ;-) brawo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my oczywiscie, bo zaraz jakis gosc poprosi mnie o pisanie poprawnie po angielsku... paluch sie obsunal.... a , i nie mam polskiej klawiatury gwoli wyjasnienia xxx Alexvandekol Ty jestes daleko, co nie? Dziewczyny, musimy sie kiedys spotkac w realu:) Wyobrazcie sobie jakby bylo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii, piekne zbiory! Wierzę, ze ładne komorki w nich beda:) kiedy bedzies coś wiedzieć? Myślę o Tobie od rana! Za miesiąc będziesz w ciąży, ja Ci to mówię ;) Dziewczyny, pozdrawiam z trasy, jedZiemy po Dwukropka :) Lucy, daj trochę słońca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, człowiek sie tyle naoglądala i nacierpi, ze po tym wszystkim śmieje sie, ze sama moge otworzyc klinikę !!! Napewno bym sie mocno przylozyla ;-p ja jestem z lubuskiego a Ty Warszawa ? Ananasku - tylko ostrożnie, bo eskimosek tam na Ciebie czeka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Lucy- przykro mi, ale dobrze że już myślisz o kolejnym kroku. Ananasowa- oby dzisiejszy transfer okazał się szczęśliwym. Biedrona- mi całą ciążę krwawiły dziąsła, do tego stopnia , że pasta od razu zamieniała się w krew. Fajnie że wybierasz się do Amsterdamu, ja też miałam z brzuchem tam jechać, ale były za duże upały i zrezygnowałam. Jak czytam co Wam przytrafia się w ciąży to stwierdzam, że u mnie była mega nuda, ale za to po było dużo 'atrakcji', więc coś za coś. Szmacioszka- dorodny Twój synek, dobrze że masz cc, bo ja sobie też nie wyobrażam porodu naturalnego w takiej sytuacji. Choć ostatnio przeczytałam jak dziewczyna urodziła syna Sn 4100 g bez nacinania nawet. Nadzieja- na pewno badanie Twojego malucha wyjdzie dobrze. Piksi- dziś Twój dzień, oby ból po cc był krótki. Mój synek kończy dziś 4 miesiące i nabrał ciałka, że w końcu wygląda jak prawdziwy bobas. Ma też już swój charakterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azurro taka mam nadzieje!!! X Ewap Ty chcesz nas wykończyć ? :-) wizyta na 20:00 teraz jest prawie południe a tu cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap Twój ostatni wpis - Ty piszesz tak szybko że musze kilka razy przeczytać żeby złapać Twoją myśl :) hihi Xoxo Miśka a ile teraz ma Twój krwiak ? Mój 6cm na 3cm. Ale nie wiem od kiedy jest i jaki był na początku. Wcześniej nie było go widać :( Xoxo Malamii dobry wynik. Czekamy na wieści ile dojrzałych. Xoxo Lucy dobrze że chociaż się upilas. Trzymaj się kochana. Ja 4 IUI robiłam już bez żadnej wiary w powodzenie i nawet się tym nie przejelam bo w planach już było IVF. Wytrwałości życzę! Xoxo Biedronka jeśli nie byłaś w Amsterdamie to odwiedź "Czerwoną ulicę", na mnie zrobiła wrazenie :P Xoxo Kinia przed IVF podaje się 32h przed punkcja ten zastrzyk, ale przed IUI to już nie pamiętam... Chyba 24h. Ania pomóż. Xoxo Hexe dobrze że wracacie do walki. Kochana zrób wszystko żeby teraz się udało. Zmobilizuj się dla swojej przyszłej dzidzi. Szybko zamawiaj suplementy i lykaj. Najlepsza jest 3 miesięczna kuracja. Inofolic, ubichinol, Wit. d, magne B6, femibion natal 1, olej z wiesiolka lub mleczko pszczele. Raz raz zamawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ananadowa kciuki trzymam! X Julia- na szczescie nie jest tak duzy jak Twoj, bo na tym etapie ciazy juz chyba nie byloby nadziei na szczesliwe zakonczenie... Krwiak jest teraz w ksztalcie litery V i jeden wymiar to 16x19mm, a drugi 14x16mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ananasku i jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracamy  Kropek już z nami i oby został tam tyle, ile powinien! Standardowo transfer bolesny i z komplikacjami. Lekami obstawiania zamierzam do bety tylko odpoczywać  MalaMii, wiesz już coś o swoich komórkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
To teraz dbaj o Was:*** teraz jestes Ksiezniczka wiec niech mezus usluguje:))ja dopiero jutro bede dzwonic do embriologa..ile jest dojrzalych i ile sie zaplodnilo...ahh kolejne stresy:(( Xxx Lucy bardzo mi przykro:( kazde nie powodzenie doluje...ale my jestesmy z tych twardych i musimy walczyc dalej:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Zacielo sie?bo moj post zniknal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×