Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Kochane moja dzisiejsza beta to 184,1 (troche duza chyba co myslicie) siedze i płacze ale to chyba bardziej ze strachu, oczywiscie radosc tez jest ale strach poki co wygrywa. Oby nie powtorzyla sie spadajaca beta bo chyba tego nie przezyje. Prosze was o krotka modlitwe bym donosila te ciaze. Cudzie trwaj!!!! Moze tez stad moj stan goraczkowy dzis mam 37,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Iza ją też nie potrafię wytłumaczyć tego tyle czekała! Na moja księżniczke a teraz tak się boje od dziecka się balam mimo że nawet nie wiedziałam że będę miała męża ale ją się zastanawiam I odwiedze psychiatrę może on mi pomoże chyba że wcześniej urodze bo dziś cos że mną źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiniaa ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaaa jaka duża!!!??? Idealna!!! Nie Dogodzi tym ciezarnym :P Ale się cieszę! Wiedziałam że ten płacz zwiastuje ciążę!!! Będzie rosła! Zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia- gratulacje jesteś w ciąży! :) :) Napisz mi tu szybko objawy jakie wyczuwałas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia- gratulacje jesteś w ciąży! :) :) Napisz mi tu szybko objawy jakie wyczuwałas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, nadzieja, Miska D, biedronka, ananasowa- dziękuje za słowa wsparcia. Juz sie naczytałam o objawach i boje sie tak bardzo...ból rwący nogi nie przechodzi nic mi nie pomaga czy siedzę czy leżę to źle, moze to mój kręgosłup daje o sobie znać a nie śnieżynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Kkinia, wiedziałam :)))) zaciskam kciuki za przyrost i zapewniam o dobrych myslas i modlitwie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Kochane dziekuje wam ;* JUla no duza ta beta po dwoch tyg!!!!, W pierwszej ciazy biochemicznej po dwoch tyg byla wartosc 72,5 jak dobrze pamietam. Blizniaki raczej to nie beda bo byl jeden dominujacy , no chyba ze jednojajowe mi sie szykuja;) Zocha82 w pierwszej ciazy byly oznaki non stop klucia i ciagniecia w macicy i tak mnie wewnetrznie trzeslo jakbym byla caly czss mega głodna, a teraz nic, nawet piersi tak nie bola. Teraz mam stan goraczkowy kiedys czytalam ze we wczesnej ciazy moze tak byc. W 5 i 6 dniu po IUI mialam takie pulsujace co pare minut klucia w macicy i to tylko tyle z moich objawow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia beta jak najbardziej dobra! Sama piszesz ze w c.biochemicznej byla mniejsza wiec zle, teraz jest większa więc dobrze . Heloooł ! :D a stan podgorączkowy ja mam cala ciążę ok.37 :-) Ciesz sie i rycz ale ze szczęścia:-) powtórz wynik pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap a co się dzieje? Mi położna mówiła ze na tym etapie mogą pojawiać sie juz skurcze ..do Ciebie przychodzi położna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksvandekol
Kinia !!!! Brawo !!! Gratuluje Tobie !!! Teraz bedzie wszystko dobrze, piękna beta !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia moje gratulacje super:*** Ania jaki masz sposob?? Bo ja to juz chyba wpadam w depresje.. ;( Teraz to jestem tutaj najdluzej starajaca sie bez ciazy;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Kinia gratuluje i czekamy na ładny przyrost. Kolejna będzie Zocha bo wiadomo na forum ciąże chodzą parami pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją też czytałam że tak może być ale u mnie dziwnie brzuch mi się nie robi twardy ale dziś taki dziwny jak mała się rozpycha to boli strasznie i tak jak kiedyś opisuwaslas jakbym miała nozyk w brzuchu oraz u góry raz u dołu no jakoś dziwnie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Kinia gratulacje !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kkiniaa- gratuluje!! :) teraz tylko pozytywne mysli :) X Zocha :):):) kciuki caly czas trzymam!! Wierze, ze bedzie dobrze x Ania :* X Malamii- kochana daj sobie troszke czasu... Jeszcze wszystko sie zmieni i oglosisz nam piekna wiadomosc :) X Ananasowa- :):):) doczekalam sie!!! Moge wstac z lozka!! Jupi :):):) Tez sie w koncu doczekasz :) po krwiakh zostal tylko skrzep, nadal mam sie oszczedzac, spacer max 20 minut, duzo lezec, ale juz moge np chodzic do kuchni bez wyrzutow sumienia :) A te bole to moze byc skutek odstawienia furaginum, ale dr jest bardziej sklonny do tego, ze to od wiezadla :) malenstwo pieknie rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Kkinia piękna beta, trzymam kciuki za przyrost. A temperaturę też mialam, pamiętam też codziennie sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - jak cudownie :D Tak się cieszę.. Coś czułam, że w końcu posypia się dobre nowiny :) oszczedzaj się i dbaj o siebbie. Trzymam kciuki za prawidłowy przyrost bety a potem za spokojne 9 m-cy.. x Zocha82 - teraz Twoja kolej na obwieszczenie dobrej nowiny :) nie ma innej opcji jak taka, że Twoja beta będzie wysoka :D x Miśka - super wieści :) bardzo się cieszę.. Może na chwilę odetchniesz, no i te migreny w koncu miną.. x Ania, Małamii - serce rozpada mi się na kawałki jak stawiam się na Waszym miejscu.. :( Ale ja wierzę za Was, że w końcu się uda. Wspomnicie moje słowa... x A my też po wizycie.. Rozwijamy się prawidłowo i wazymy 1260 g :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skanusia - czytasz nas..? Co u Ciebie? Postaw do pionu nasze staraczki ;) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka ale super że już możesz wstać!! Cudownie! Który masz teraz tydzień? Ja wstałam na dobre w 19 tc. Biedronka duży chłopiec :) Ile Ci przybyło kg? Malamii, Ania mi też serce pęka jak myślę co czujecie, ale ja też myślałam że nigdy nie będę mamą. Dziewczynom się udawało, tylko nie mnie... Wydawało mi się że już nie będę w stanie czytać forum. Darkness no pewnie. Targaj M ze sobą. Niech się już teraz poczuwa :P Ja mam wrażenie że mój M przez to że się tyle czasu staraliśmy też inaczej to wszystko przeżywa niz inni mężczyźni. Bardziej się wczuwa i troszczy o mnie. Nie tylko za kobietami ciągnie się obciążenie problemem niepłodności. Penelopka gratuluję serduszka. Powiedz moja drogą skąd u Ciebie te lęki? Co Cię aż tak stresuje? To że z dzidzia może być coś nietak? Z czego to wynika? Po serduszku jest Ci lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Dziewczynki, bedzie kolejny chlopczyk!!! Bede w rodzinie przeglosowana hahaha!!! Pozdrawiam wszystkie, caluje i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×