Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gośćEliza
Nadzieja gratuluję córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Miśka w ciąży już miałam kilka infekcji i ostatnia skończyła się szpitalem. Chociaż lekarze (i ja) byli z początku pewni, że to grypa no ale wyszło, że pęcherz. Też cały czas łykam furoxin i piję sok z żurawiny... no ale jak widać, to nie pomaga. Pewnie też mam nadwrażliwość (to jakoś można zbadać?) bo z pęcherzem mam problemy od 14 lat :( Ostatnio przed ciążą było lepiej. Ale to fajnie jak już widać brzuszek :) <> penelopka super, że idziesz do domu i nie będziesz tak całkiem plackiem musiała leżeć :) <> lucy to super, że jest pulsowanie!! WSPANIAŁE WIEŚCI :) <> Lilianka przykra historia :( Mam nadzieję, że maleństwo dojdzie do siebie bardzo szybko! <> Nadziejko ogromne gratulacje!!! Duża Twoja Niunia. Życzę szybkiego powrotu do formy i zdrówka dla Ciebie i Kruszynki :* <> gość Szmacioszka, super czytać takie wiadomości od szczęśliwej mamusi. <> Basik :( okropnie mi przykro. Bardzo Ci współczuję :( <> ananasowa mi liczyli początek ciąży od punkcji (miałam za 3 dni transfer). Punkcja to jest 15 dzień ciąży. <> alexvandekol masz tę moc!! I jesteś w dwupaku! Jesteś w ciąży nanana super!! Gratulacje!! Życzę łatwych 9 miesięcy :) <> Mamusie i przyszłe mamusie czy około 30 tygodnia ruchy stały się mniej "mocne"? Czuję moją malutką bardzo często ale nie kopie tak mocno jak kiedyś, czuję raczej jak się rozpycha. Czytałam, że pod koniec ciąży tak jest bo dzidzia ma ciasno, ale jeszcze niecałe 2 tygodnie temu dr mówiła, że Malutka ma dużo wolnego miejsca, w sobotę miała 1300 g więc nie jest kolosem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli nie macie to chcialam wam polecic detektor tetna plodu. Mialam w pierwszej ciazy Sonolife super sprawa..moglam posluchac serduszka gdy wydawalo mi sie ze dzidzia za malo sie rusza. To naprawde uspokaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia tak jesteś w ciąży! Powiedz Paniom z mięsnego :) hihi Xoxo Nadzieja Ty nie czytaj tylko pisz co u Ciebie i jak było. Jak się czujesz? Laktacja się rozkręca? Xoxo Alexvan bardzo ładny przyrost!!! Niech rośnie i rośnie!! Xoxo Iza Ananasowa miała crio więc nie można tak policzyć niestety. Mój mały też ma czasem takie dni że się rozpycha i robi mi wzgorki na brzuchu, a waży 1kg. Zatem może taki leniwy dzień miała Twoja córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to mam ręce "pełne roboty" :-) i nie mam kiedy się wysikać. Jest zakaz odwiedzin. M mógł być tylko w 1 dniu cesarki. A wczoraj doniósł brakujące rzeczy i został wygoniony z powodu tych wirusów. A żeby człowieka wku....to na ginekologii jest pani z z******ta grypą i ona chodzi do łazienki na położniczy i to juz jest ok. Albo stado monterów w ubraniach roboczych, oni są bardziej sterylni niż nie jeden mąż.. Nie jest lekko, cycki pogryzione i w krwiakach ale zostawiam tego mojego kochanego ssaka :-) ona tak pięknie przy tym stęka :-) mleka jak na lekarstwo mojego a raczej to taka woda i jak jakaś łaskawa pielegniarka przyniesie buteleczkę to Niunia śpi nawet trzy godziny..ogólnie oddział nastawiony na kp a dzis spalam od 6 do 7 :-) i teraz przydałby sie mąż żebym mogla spokojnie pójść pod prysznic itd a nie biegiem bo dziecko się obudzi.. Ehh rana boli jak diabeł i spuchła mi twarz dłonie i stopy, czego w ogóle w ciąży nie miałam. Takie uroki macierzyństwa:D a jak patrzę na ta moja kluseczkę to wszystko jest nic. No i oby do soboty. Później spotkamy sie z pediatra na ważeniu itd. To narazie tyle ..później napisze o samym cc. X Ewap jesli masz jakies obawy jedz na ktg na IP w każdej chwili. Zawsze to będziesz spokojniejsza. Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuję za gratulacje :-) X A starające sie niech nigdy nie tracą nadzieji tak jak ja !! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja kochana! Biedaku nasz! podziwiam Cie bardzo. Mysl tylko o tym, ze juz niedlugo bedziesz z slicznosciamui Twoimi w domku z mezem :) Dziwne te szpitale... Mam nadzieje, ze z kazdym dniem bol bedzie mniejszy, mala zacznie ssac lepiej, no i ze bedzie co ssac :) Wszystko bedzie dobrze! zdrowka i troche snu :) Alex Tak sie ciesze kochana! Mowilam, ze moc bedzie z Toba :) Iza 82 :) Kkinia Wiem, co mowisz. Ja tez nie wierze. Poza tym, ze nie mam zadnych objawow w ogole :) Gdyby nie brak miesiaczki nigdy bym sie nie domyslila :) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko! Przede wszystkim ogromne gratulacje zdrowej córeczki! Wasze marzenie się spełniło! Teraz cieszcie się pierwszymi chwilami tylko we dwie :* Szkoda, że trafiłaś do szpitala akurat w takim czasie gdy odwiedziny ograniczają do minimum bo na pewno Twój mąż mógłby dużo Ci pomóc, szczególnie że jesteś po cc (i wiem co mówię). Opuchlizna zejdzie, jest to efekt znieczulenia w kręgosłup. Jeśli nie jesteś nastawiona na kp to pamiętaj że masz wybór i nikt nie może Cię do niczego zmuszać. Trzymam mocno kciuki żebyś szybko doszła do siebie i jeszcze raz ogromnie gratuluję :* <> Podczytuję Was w miarę możliwości, ale z 3 miesięcznym bobasem i całym domem na głowie to doba ma zdecydowanie za mało godzin :) ale w końcu jest tak jak miało być. Ciężaróweczki dbajcie o siebie, mamusie również a za wszystkie staraczki mocno trzymam kciuki! Tyle dziewczyn się rozpakowało więc pora przejmować brzuszki ;) Całusy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Nadziejka gratuluję, wzruszam się czytając o Bąbelkach po tej stronie brzuszka! x Ewap, byłam w poniedziałek na ktg, trzymali mnie podłączoną równo godzinę, bo serduszko biło średnio 170 uderzeń. Ale okazało się, że mały tak galopował i stąd ten puls. Jak usnął na chwilę, to spadło do 140/min. Teraz też mam schizy jask mały mało się rusza- leko potrząsam brzuchem i gasdam do niego, że ma mnie kopnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - no to świat stanął do góry nogami ;) Najwazniejsze żebyście trzymały się zdrowo.. :) x Basik - tak bardzo mi przykro :( Ale nie poddawaj się... x Alexvandekol - super :D oby tak dalej.. x Miśka - ja tak Julia mam w pliku linki do wybranych pod siebie rzeczy z cenami, kolorami... etc., ale postaram Ci się coś wrzucić.. Taką ogólną listę :) Mój M. też zaczął bardziej reagować na ciążę jak pojawił się brzuszek, a jak poczuł kopniaki to już w ogóle.. Oni muszą mieć bodźce jednak żeby bardziej emocjonalnie się wczuć ;) W necie krąży filmik jak facetów podlaczaja pas i ich kobiecie i przez stymulator odczuwaja x Świeżo upieczonym mamom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - no Kochana to świat właśnie stanął do góry nogami ;) Dużo zdrówka dla Was.. Niech malutka zdrowo się chowa, Ty wracaj szybko do siebie i szybkiego powrotu do domu życzę... Mimo, iż trudno rozstać się z forum to teraz przyjdzie czas na jego podczytywanie , a czynny udział niestety sporadycznie.. No cóż taka kolej rzeczy :) Jak tak piszesz o tych pogryzionych cyckach to naprawdę mnie to bardziej przeraża niż SN... x Alexvandekol - super :D teraz trzymam kciuki za to oby tak dalej :) x Basik - strasznie mi przykro :( ... Ale nie poddawaj się! x Miśka - ja tak jak Julka mam w pliku linki do wybranych przez siebie rzeczy, z cenami, kolorami, etc., ale postaram Ci się coś wrzucić, aby ułatwiło ogarnięcie tego ;) Mój M. też zaczął reagować bardziej na ciążę jak była ona już widoczna, a jak poczuł ruchy to zaczął jeszcze aktywniej uczestniczyć.. Zaczął mówić do brzucha, itp. ;) Niestety oni potrzebują bodźców by bardziej zaangażować się emocjonalnie :) x Iza82 - ruchy im dalej w las tym są zupełnie inne.. w sensie odczuwania. Dzień dniowi nierówny i nie ma się czym przejmować, bo ja chyba w ogóle mam jakiegoś leniucha w brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
O to masz nieciekawie jak M ma zakaz odwiedzin. Ale malutka wynagrodzi Ci wszystko. Masz przynajmniej fajne babki na sali? Dostajesz środki przeciwbólowe? Zawsze możesz poprosić położne żeby Ci przypilnowały małą na czas prysznica. A ja czekam na wypis . Dość już tego dobrego hehe. Jak liczyłam byłam równo miesiąc. Mam nadzieję, że odwiedzę szpital dopiero w październiku, ewentualnie koniec września. Pozdrawiam i życzę dużo sił. U nas przepełnienie, są dostawki no i przed świętami starają się wypisywać dużo osób, pomijając te co wymagają naprawdę leżenia. Ale każdego w potrzebie starają się przyjąć nawet na 1 noc na korytarzu więc o tyle dobrze, że nie odsyłają. Jest to szpital ojców bonifratrów, więc może dlatego taka opieka. A do jedzenia już się przyzwyczaiłam, męczą mnie zaparcia ale w miarę znośne. Lactulosum się działa, więc tylko czopki glicerynowe. No i przytyłam do 50 kg z czego się cieszę, bo lepiej się czuję w takiej wadze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja z uśmiechem czytam Twój wpis :-) to takie cudowne! wczoraj wieczorem i dziś rano zrobił mi się twardy brzuch, w ogóle tego nie czuje, nic nie boli tylko jak dotknęłam to był mega twardy i po chwili normalny juz. Jutro mam wizytę u mojego gina wiec na pewno mu powiem. Wczoraj dość dużo chodziłam, dziś poleże więcej. Mam nadzieje ze to nic groźnego. Alexandekol beta pięknie rośnie, gratulacje i życzę nudnej ciąży :-) Basik nawet nie próbuje sobie wyobrazić co czujesz... jestem obok Ciebie myślami i ściskam Cię mocno. Odpocznij i wracaj do walki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Nadziejko wszystkiego dobrego dla całej waszej czwórki:) A Wy dziewczyny trzymajcie się dzielnie, tylko nic na siłę. Ja laktację rozkręcałam Femaltikerem. Sąsiadki z sali również:) Niestety też był zakaz odwiedzin kiedy nasz Mały przyszedł na świat. Mam nadzieję, że szybko wyjdziecie do domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie u lekarza. A wiec tak, kazał brać mi dalej leki , te same dawki. Mowil , ze beta ładnie rosnie, nie kazał mi powtarzać ale sie zastanawiam czy jutro jeszcze nie zrobic. Wizytę pecherzykowa mam na 4.4 a jak dobrze pójdzie to serduszkowa bedzie 15.04 ( w moje urodziny - to byłby najwspanialszy prezent !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Alex jakby mi powiedział żeby nie powtarzac to bym tak zrobiła a po co się nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex ja bym powtórzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja slabo z tym zakazem odwiedzin. Mezus by Ci pomógł, ale Ty jesteś silna babka. Trzymaj się tam. Fajnie że już malutka z Tobą. Zgrajcie się ze sobą jak najszybciej. Buziaki od ciotki:* :* Ewelka testowalas? Biedronka jak na wizycie? Alexvan ja bete robiłam 3 razy. Tak bardzo bałam się ze zacznie spadać że musiałam potwierdzać wzrost, chociaż stres przed odczytem wyniku za każdym razem taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia a była wczoraj wizyta i nic nie piszesz !!!U mnie dziś ale chcę usłyszeć serduszko Niuni ze bije ok i pewnie nic się więcej nie dowiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę bete dzis ostatni raz, musze sie upewnić inaczej bede myślec cały weekend...najgorzej , ze u mnie na wyniki czeka sie cały dzien. Musze zrobic do max 11 a wyniki miedzy 16-8 w ińternecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap bo u mnie pogadanka była tylko. Sprawdzenie szyjki, jest długa, twarda, zamknięta. Zlecił badania i za 3 tygodnie znowu się widzimy, a za miesiąc usg. Już w przyszłym tygodniu zaczynamy szkołę rodzenia. Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×