Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Basik kochana! Trzymaj się jakoś... Przytulam Cię bardzo... Walcz dalej kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Basik, bardzo Ci współczuję... niesprawiedliwe to wszystko. daj sobie czas. zrozumienie nie przyjdzie, ale... w końcu odnajdziesz spokój. mocno Cię przytulam! bardzo mi przykro... :( *Julia, wg ostatniej @ 29 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1313
Witam :) Nadzieja ogromne gratulacje, jesteś tu dla nas wielką "nadzieją" że wszystko napewno kiedys dla każdej z nas skończy sie takim sukcesem, jeszcze raz gratuluje córeczki:) Alex trzymam kciuki:)) ja dziś też robiłam bete po raz trzeci i wyszła ogromna 838:) bardzo sie ciesze , ale znowu boje sie czy nie za wysoka???dzis mija 20 dzien po transferze... Penelopka gratuluje powrotu do domku, dbaj o siebie i "kropka" Darkness zazdroszcze hobby,pasji:)) Basik30 tak strasznie mi przykro...miałysmy podobne "terminy" wyczekiwałam tu Twojego wpisu, ale nie poddawaj się, wiem że teraz nic Cię nie pocieszy ale wierze że kiedyś napewno się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania beta 800 to wg ciebie za duża? 20 dni po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1313
Jak czytam"normy" to moje 800 podchodzi pod 5-6 tydz. ciąży:) chyba normy które czytam są do du*py;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, my zuzylismy 15 paczek babydream z rosmana, jedna ma 30 sztuk, Franek mial 3380 i 56 dł :) nosil 1 jakies poltora miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Basik ptzykro mi Julia u mnie poszło przez 5 tygodni 300 sztuk, teraz używam te 4-9 kilo, ale to zależy ile dzidzia waży, mój Junior miał 4140 jak się urodził. Miśka to wózek bardziej klasyczny, ale firma solidna. Niestety nowe bardzo drogie, ale można kupić używany w dobrej cenie. Ja dużo oglądałam i czytałam opinii, ale tej firmy miałam również okazję prowadzić wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golf tak jestem na zwolnieniu placi ZUS 100%.10 grudnia dowiedzialam się ze jestem w ciazy do 5stycznia mialam macierzynskie po Kubusiu platne 80% i od 6stycznia przeszlam na zwolnienie ciazowe platne 100%. xxx Basik nie znam słow,ktore mogłyby Cie pocieszyc ;( Walcz dalej a napewno szczęscie znow do Ciebi zawita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylkaa,dziekuje za odp.:)bo po nowym roku zamierzam isc po zarodki. x Nadzieja gracja x Basik :( trzymaj sie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nadzieja ogromne gratulacje;** Basik przykro mi;( 3maj sie jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Basik życzę Ci dużo siły i wiary. Przytulam cie z całych sił. Lilianka straszne to co opisalas, mam nadzieję że wsxystko będzie dobrze. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca Julka póki co nie znam daty porodu dr.jeszcze nie mówiła Eliza dziękuję :-* Miskad masz rację leżenie opanowane do perfekcji, czuje ze tak się rozleniwie że później ciężko będzie mi się zebrać w garść Nadziejko wielkie gratulacje!!! Ucałuj piękności malutkie:-* Pozdrawiam was dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula tak napisałam że nie znam daty porodu, czytam to i w dalszym ciągu nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży. Ciekawe kiedy uwierzę i będę się już cieszyła tak na 100%bez lęku i strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena jak się czujesz byłaś na rym drugim kto?U mnie zaczyna się coś dziać tak mi się wydaje tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , dzis beta 58,49 ( w poniedziałek było 17,44 ) , jest wiecej niz 66% , wiec myśle , ze dobrze ???Jutro o 10 bede juz u lekarza bo leki mi sie kończą, miałam tylko do jutra...ale tu taka niespodzianka...jak juz mówiłam Mam te moc...mam te moc.... <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Alex gratuluję super będzie dobrze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Malena miało być drugie ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka :-) nie wiedziałam o tych imieninach :D ale się złożyło:-) X Penelopka super wieści, co w domu to w domu :-) X Lucy gratuluje"pulsowania" :-) X Mała jest tak absorbująca ze doczytałam tylko do wpisu Ewy z wczoraj z ok 17 i niestety dalsza lekturę odkładam na później. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja ale fajnie ze juz Niunie masz a ja dalej w stresie dziś mało się rusza i juz nerwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex :):) :) ogromnie się cieszę i życzę Ci, by dalej wszytsko szło.po Twojej myśli :* Kinia, spokoj u Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex :):) :) ogromnie się cieszę i życzę Ci, by dalej wszytsko szło.po Twojej myśli :* Kinia, spokoj u Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku spokój i cisza mam odpoczynek psychiczny, nic nie leci, nic nie brudzi,nic nie boli ;-) I oby tak już było do konca. Oczywiście cały czas jak przekazał lekarz grzecznie leżę. Ściskam cie. Ty już sobie smigasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×