Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość ewap156
Ja bardzo żałuję że nie chodziłam do żadnej szkoły rodzenia teraz bym się czuła pewniej jak w zasadzie nie wiem czy na 100%bedzie cesarka czy poród SN ale już przepadło mam nadzieję że damy radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Ja już w domku. Dzisiaj spałam od 21 do 6 rano. Grzecznie wykupiłam leki i staram się nie przemęczać. M jutro umyje okna, a ja leżę, odpoczywam, chodze po mieszkaniu. Nerwica wróciła dziś rano, ale wzięłam hydroksyzynę i przeszło. Wizytę mam 24 marca na 11 bo wtedy dr jest po dyżurze i przyjmie mnie rano. Ale mam bajzel w mieszkaniu, ale nie sprzątam, bo się boję jeszcze. Ciągle sprawdzam wkładkę czy nie ma krwi, ale jest ok. To moja schiza ciążowa. Mam plamienia po luteinie, ale takie brunatne i dr powiedział, że to jest ok, mam się nie przejmować. Aplikuję aplikatorem i zastanawiam się czy nie lepiej palcem, bo może aplikator podrażnia. A tak w ogóle to jest ok nawet hydroksyzyna mnie nie usypia a biorę 25 mg tak raz na 3 dni. Zastanawiam się nad terapią, ale boję się że może wywołać skurcze taka intensywna praca nad emocjami. Zobaczymy kiedy dostanę zielone światło na wychodzenie na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1313
Cześć Dziewczyny, jestem po wizycie u dr. i załamka, powiedziała ,że nic nie widzi w macicy, szukała i szukała i nic powtórzyłam dziś znowu bete, wyniki popołudniu, mówi ze za tydz. nastepna wizyta zeby sie nie załamywac itd, ale możliwe ze to ciąza pozamaciczna albo coś innego nieprawidłowego,jeśli beta bedzie spadac to mam odstawic leki, cholerka a juz sie zaczełam cieszyć:( transefer miałam 26 lutego juz poiwinno byc widac:( miała któraś z Was cos podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania twoja beta była ok 900 wczoraj prawda? Niestety wynik bardzo słaby :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1313
w środe miałam 825... a cieszyłam sie ze wysoki,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Kochana, przykro mi, ale to jeszcze nie jest ostateczne. Wynik bety był wysoki, nie wiem dlaczego gość mówi, że słaby. Może ja nie rozumiem. Poczekaj jeszcze na dzisiejsze wyniki! Kochana, przytulam mocno i mam nadzieje na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, KOchana bedzie dobrze :) wszystko minie, wiem co mówie ...do mnie tez nie było wstepu bo cos tam cos tam... duzo cierpliwosci kochana, ja w szpitalu przez 5 dni spałam ogólnie 3h ;) wytrzymałe jestesmy bo wiemy dla kogo, buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - Mały waży 1700g.. Serduszko równo bije.. Odwrócony jest już do dołu i ciężko go było pomierzyć.. :) wg główki i brzuszka ma o tydzień więcej.. Ale lekarz mówił, że na tym etapie jeszcze wszystko może się zmienić. Szyjka długa i zamknięta. 7.04 następna wizyta. Fajnie że zaczynasz szkołę rodzenia.. My mamy super położną.. Ostatnio oglądaliśmy film i krok po kroku omawiala poród.. Łzy mi ciekły po policzkach, dobrze że było ciemno ;) faceci tak dzielnie wspierali kobiety i przeżywali równie mocno tę chwilę :) nie wyobrażam sobie żeby M. nie było przy mnie.. A on na szczęście bardzo chce być wtedy ze mną. x Ania1313 - bardzo mi przykro :( ale może jeszcze nie wszystko stracone.. Ta beta 825.. to ile dpt? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penelopka - odstaw aplikator i aplikuj palcem luteine.. Na sline palec i możesz też wejście do pochwy.. Zero podrażnień przynajmniej u mnie.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania o ile dobrze kojarzę to był to juz 20 dpt a wynik niestety kiepski jak na taki moment :-( ale mam nadzieje ze jednak się mylę i tego Ci życzę !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki mój Ssaczek jest cudowny !! Patrzę na nią i wciąż sie wzruszam:-) nie ma słów żeby opisać to uczucie. Juz nie długo i Wy się doczekacie. Jesteśmy w sali 2 osobowej i dzis zostaliśmy sami, ale jutro idziemy do domu :D Córcia miała dziś dodatkowo usg brzuszka przez moja cukrzycę. Wszystkie wyniki prawidłowe. Cukry w normie :-) Julia i Darkness a to obiecana transmisja "na żywo" Przed cc noc spędziłam juz w szpitalnym łóżku na słuchaniu niemowlaczków i rozmyślniu, zasnęłam spokojnym snem nad ranem. M.nie spal w ogóle:D przed 8:00 przyszła położna kazała się przebrać w koszule do cc i przyjść na trakt na przygotowanie..położyła mnie na łóżku podpiela kroplówki z płynami i cewnik. W miedzy czasie przyszedł m. i trzymając mnie za rękę spędziliśmy tak w ciszy 20 minut ..to były takie emocje ze teraz gdy o tym pisze to łzy leja sie strumieniem..qrde nie mogę skończyć tego posta bo zaniose sie szlochem i brzuch mi rozerwie. Takie uczucia ..dokończę później. Pozdrawiam Was wszystkie ! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, to dopiero 3tygodnie po transferze. Teoretycznie pechwrzyk jeat od bety 1000. Trzymam kciuki za bete!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1313 - sprawdzisz dzisiaj przyrost i będzie wszystko jasne. 26 lutego miałaś transfer ilu dniowego zarodka??? U mnie po 1 crio kiepsko beta rosła i zatrzymała się w okolicach 400 ... diagnoza ciąża biochemiczna ... mam nadzieję, że u ciebie będzie inaczej. Powodzenia :) o Nadzieja78 - czekamy na relację ... dziewczyny z fb ciągle się dopytują czy u Was wszystko ok :) o Wczoraj miałam spotkanie z maszyna do szycia ... nawet udało mi się uszyć kilka maskotek :). Teraz muszę wyprać wszystko, później włożę wypełnienie i zaszyję. Ale się cieszę, że wreszcie się odważyłam. Tato stwierdził, że jak na 1 raz poszło mi całkiem nieźle :D Rano byłam na pobraniu (morfologia, żelazo, wapń, glukoza) do tego badanie moczu. Powiedzcie kobietki, czy ciężarne mogą wejść do gabinetu poza kolejnością??? Bo ja rzecz jasna cierpliwie czekałam ponad 35 minut. Później na poczcie kolejne 20 min, ale tu usiadłam sobie. Dzisiaj 17t 6d, ale o ile mogę dużo chodzić, to ze staniem już mam problemy. Kręgosłup siada w części lędźwiowej ... zauważyłam w lustrze, że zmieniło się ułożenie mojego kręgosłupa. Wiem, że to normalne w ciąży, jednak uciążliwe, a tu jeszcze nie ma półmetka :P Codziennie mam wrażenie, że mój brzuch się przez moment napina, jakby "coś się w nim rozpychało". Nie pamiętam jak to jest czuć ruchy dziecka, bo za dużo czasu minęło od ostatniej ciąży, ale może to właśnie to??? Wizyta za 6 dni ... wierzę, że nie będzie mi się dłużyło. o Miłego popołudnia dziewczynki ... u mnie dzisiaj naleśniki z serem na słodko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyrost bety pon 17,44. Środa 58.49 a dzis 171,64 - myśle , ze ładnie rosnie i nie bede juz jej powtarzać , czekam do 4 kwietnia - teraz musi byc dobrze <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1313
Dziewczyny dzisiejsza beta to 1900, czyli podwojona od srody...kurcze już nie wiem co myśleć, Darkness, Biedrona dziś jest 22 dpt, a zarodek miałam dwudniowy ,24.02 miałam punkcje a 26, 02 transfer.... lucy,ananasowa dzięki za miłe słowa i kciuki;) Nadzieja miło się czyta o Twojej kruszynce i ja również czekam na c.d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1313
Alexvandekol bardzo dziękuje i ja również trzymam kciuki za Ciebie:) i gratuluje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emi
Cześć dziewczyny. Podczytywałam Was kiedyś dość intensywnie, ponieważ moi znajomi korzystali z inseminacji, chcąc zajść w ciążę, a ja sama chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o tej metodzie. Udało im się dopiero metodą in vitro. Chociaż sama nie zmagam się z takimi problemami, jak Wy, kibicuję wszystkim. Szczególnie jednak lubię czytać wpisy Darkness77, może dlatego, że moja siostra też jest nauczycielką. Trzymam kciuki za maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Julia, testowałam, ale tragedia...Zrobiłam 4 testy od 10 dpt. Wszystkie pozytywne, codziennie ciemniejsza kreseczka. Nadzieja była ogromna...Przedwczoraj zaczęłam plamić, wczoraj doszło lekkie krwawienie. Dzwoniłam do kliniki i pani doktor kazała zrobić betę, wynik 140. Dziś dalej lekko krwawię, doszedł do tego ból brzucha taki skurczowy, chyba więc straciłam mojego kropka:( Beta 140 w 15 dpt to chyba za mało? Dzwoniłam dziś ponownie do kliniki, mam się zgłosić w czwartek na kolejną betę, żeby sprawdzić czy nie ma już śladu po kropku...Tyle marzeń i nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Beta 140 przy 2 dniowym kropku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - super, ze jutro już do domku ... poczekam cierpliwie na resztę relacji :) o Ania1313 - miałaś transfer 2 dniowego malucha, więc nie mogę porównywać do siebie. Ale przyrost super, więc uwierz, że będzie dobrze ... przy takiej becie pęcherzyk powinien już być widoczny. Kibicuje :) o gośćEmi - :) o Ewelka1983 - trzymam kciuki, żeby jednak było ok. o Alexvandekol - pewnie, że ładnie rośnie ... i niech tak będzie dalej :) Na fb mamy zamkniętą grupę ... ostatnio Lilianka podawała mail, żeby napisać na niego, a ona dodaje do grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Aja dziewczyny w szpitalu i już zostanę do końca mam nadzieję że będzie ok bo musi być trochę ciśnienie mi skacze i trochę mała mało się ruszała ale kktg ok i mam nadzieję że tak pozostanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd.później akcja potoczyła sie już szybciej ..znak z bloku ze gotowe i przewieziono mnie tam. M.czekal na położniczym. Na bloku przełożono mnie na lóżko operacyjne. Pelno ludzi, przygotowania, znieczulenie w kręgosłup. A mnie z nerwów telepało ze bałam sie ze spadnę z tego stołu ;-) Pytanie gin podniesie pani nogi do góry? :-) nie, no to zaczynamy.. Mila atmosfera, rozmowa z anestezjologiem i pielęgniarka sratatata a mi w glowie tylko żeby z dzieckiem bylo ok..jak juz ja wyjęli i pielęgniarka mówi jaka piękna czarnowłosa dziewczynka to łzy popłynęły strumieniem bo w tej chwili usłyszałam jej płacz..i juz mi bylo wszystko jedno :-) poskładali pozszywali. Potem na salę za chwile przyszedł m.przywieźli córcię ja ja dostałam ciało do ciała:-) na dwie godziny, łzy szczęścia:D ..zabrali córcię jak zaczęłam czuć ból , później m mógł zostać jeszcze trochę. Miałam córkę do północy później ja zabrali bo mialem jeszcze cewnik. A na drugi dzień jakby najbardziej przydał sie m.to zapomnij siedź i rycz bo sobie poradzić nie możesz..ale juz będzie tylko lepiej. Przepraszam za chaotyczny i nie składny opis ale pisze na raty a mój mały ssak posapuje słodko obok :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap i bardzo dobrze. Tam juz wszystkiego dopilnują i nie będziesz musiała sie martwić..ktg kilka razy na dobę potrafi uspokoić:-) U nas w przeddzień cc ktg wychodzilo dość płasko i tez sue cieszyłam ze juz tam jestem. Trzymaj sie :-) juz nie długo . Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap Kochana, już niedługo :) Trzymam kciuki! Alex :) Super rośnie! W końcu! Ania- wychodzi na to,że ładnie rośnie. Tylko spokój kochana, tylko spokój... Ewelka Ja się nie znam na transferach, ale zawsze jest jeszcze nadzieja! Nie poddawaj się jeszcze czarnym myślom... Nadzieja Kochana, odpoczywaj! Opowiesz nam o wszystkim jak się trochę "zagoisz" :) U nas smutno, wczoraj zmarła babcia mojego... Dwie nasze ostatnie babcie w ciągu 2 tygodni... Smutno Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka spokojnie, ważne by rosła.nie wiadomo kiedy sie twój kropek zagnieździł...wiec niekoniecznie twoja beta jest za mała...powtórz w poniedziałek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×