Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Nadziejo pięknie. Gratuluję córeczki i życzę wam dużo zdrowia. Całuje mocno:) Niecierpliwa 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja gratulacje strasznie się cieszę a teraz ją w kolejce!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexvandekol
Nadzieja !!!! Gratuluje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja gratulacje,wszysykiego dobrego. Alex czekamy na przyrost Lucy to kolejny cud, czekamy na serduszko. Trzymam kciuki za Wszystkie dziewczyny. U mnie dalej dzień świstaka, Junior ma dziś 7 tygodni i waży 5700 g, w dzień dokazuje a na wieczór ma kolkę i się wydziera, ale noce spokojne, jak zaśnie o 23 to śpi do 3-4, karmienie i dalej śpi. Uwielbia spacery i jazde autem. W dzień sobie guga i uwielbia TV, dziś oglądał TVN Turbo. Jeśli chodxi o wózki to ja mam Emmaljungę na pompowanych kołach i jest SUPER na wsselkich nierównościach i piachu, prowadzi się jedną ręką. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja gratuluję córeczki !!!! zazdroszczę Tobie że malutka jest już z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Nadziejko gratulacje!!! Wszystkiego dobrego dla Was, szybkiego powrotu do formy i przespanych nocek :-) Lilianko straszne przeżycia ma ta Twoja kuzynka. Az się wierzyć nie chce ze po 9 msc coś takiego człowieka może spotkać. Ale tak jak pisałam na początku mojej ciąży, że od momentu pozytywnego testu/bety strach o maleństwo juz będzie do końca życia. Ja jutro zaczynam 24tc... Matko jak ten czas ucieka... dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2574
Nadzieja:) Gratuluje i zycze wielu cudownych chwil z Twoim Malym Wielkim Szczesciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Nadziejko cudnie!!! Ogromne gratulacje i całusy dla malutkiej!!! Bardzo się cieszę ze wszystko ok, córeczka całkiem spora ;) Kurczę, pamiętam jak jakiś czas temu razem jednego dnia podchodzilysmy do iui, a teraz obie tulimy nasze małe skarby. Nasze małe, upragnione cuda ❤️ Takie chwile sprawiają że łzy szczęścia same spływają po policzkach... Życzę Ci Kochana, aby od teraz towarzyszyły Ci już tylko łzy szczęścia :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - niech Maleńka zdrowo rośnie, a ty szybko dojdź do siebie. W miarę możliwości poproszę o relację z przebiegu całej "akcji". o Wczoraj kupiłam kilka kawałków materiału i będę coś "szyć" ... podobają mi się maskotki z metkami i właśnie wczoraj powstał mój pierwszy szeleszczący "metkowiec". Nie jest to super szycie, bo ręcznie (z maszyną będę się dopiero oswajać :P ), ale efekt końcowy spodobał mi się na tyle, że na face umieściłam zdjęcie :) o Dzisiaj dalszy ciąg "przygód z igłą" ... wykroję kilka maskotek, przygotuję metki i jutro do taty ... tam maszyna pójdzie w ruch :D Rany ... cudnie tak nie musieć chodzić do pracy i móc zająć się tym co lubię, a dodatkowo jak to owocuje "rękodziełem" :D ... dla mnie bomba :) ... tylko pieniądze z portfela uciekają :P tu materiał, tam tasiemka ... Aktualnie 3 moje koleżanki + bratowa są w ciąży, więc jest dla kogo szyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Nadziejko, ogromne gratulacje!! Niech mala rośnie zdrowa i radosna:) przed Wami cudowny i niezapomniany czas:) duzo dobrego:) *lilianko, wierzę, ze synek Twojej kuzynki, to silny i dzielny chłopczyk i da radę! Pomodle się o jego zdrowie:* *Alex, to dziś powtarzasz bete:))) czekam tu z niecierpliwosxia:)) *Basik, odezwij się po wiYcie!! *Julia, ja mam TP wg pierwszego usg na 1.10, ale gin mówiła, ze będzie wczesniej;) mozempo genetycznych poznam bardziej konkretny;) *dobrego dnia Wam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , krew juz oddana. Wyniki miedzy 15 a 17. Stresuje sie tak samo jak w poniedziałek. Taki paradoks, czekamy na pozytywna bete i zamiast sie cieszyć ( tylko cieszyć ) człowiek dalej sie boi . Pol nocy nie spałam myśląc o tym czy bedzie przyrost ? W piatek pewnie bedzie powtórka. Potem stresy czy jest pęcherzyk, czy jest serduszko ?? Dziewczyny , ale nasze dzieci beda najukochańsze na świecie - bo maja najwspanialsze mamy. Tyle każda z Nas sie nacierpi ale mimo wszystko dalej walczy i nie traci nadzieji !!! Strasznie sie boje, wyliczyliśmy sobie ze dzis powinnam miec około 30, w poniedziałek miałam 17.44 . Trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Nadzieja gratulacje z okazji narodzin córeczki A ja jutro do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nadzieja- gratuluje!!! Zdrowka dla Was :) X Julia- no i problem z kolami rozwiazany ;) ten elite tez mi sie bardziej podoba, ale jest sporo ciezszy, a nam zalezy glownie na tym, zeby byla lekka :) pojedziemy ogladac wozki standardowe to spojrzymy na zywo na te spacerowki :) X GoscSzmacioszka- firma dopisana do listy ;) X Lilianka- mam nadzieje, ze u kuzynki wszystko szczesliwie sie zakonczy :( X Alexvan- trzymam kciuki bardzo mocno i wierze, ze bedzie piekny przyrost :) X Ananasowa- jak Twoj powrot do "normalnosci"? :) X Kiniaa- lezenie i rytm dnia opanowane do perfekcji? :) X Julia, Biedronka- dobrze kojarze, ze Wy mialyscie jakies super listy wyprawkowe w exelu przygotowane? Jesli tak to moze mialybyscie ochote podzielic sie nimi ze mna? :) Probuje sie za to zabrac, ale same wozki non stop ogladam i mam wrazenie, ze nadal nic nie wiem :P X Darkness- podziwiam Twoje hobby :) swietna sprawa! Ja nie mam do prac recznych za duzo cierpliwosci ;) Czujesz juz ruchy? Ja jakis czas temu czulam, po detektorze prawie jestem pewna, ze to bylo to :) ale teraz znow cisza. Za to wrocily intensywne klucia z prawej i lewej strony :D X Juz nie da sie ukryc w obcislych ubraniach, ze jestem w ciazy :) W ciagu ostatnich trzech dni brzuch tak mocno sie zaokraglil, ze w zadne spodnie sie nie mieszcze :P Mama jest w szoku, a maz jak zobaczyl mnie po dwoch dniach to stwierdzil "jednak naprawde jestes w ciazy"! Hihi chyba dopiero do niego zaczyna to docierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness widziałam Twoje dzieło na fb i jestem zachwycona. Ja ogólnie dlubek jestem i dokładna w tym co robie, ale jakoś takie ręczne robotki mnie nie ciągną. Dlatego podziwiam wszystkich za takie cudeńka. Miska mój M dokładnie tak samo reagował na mój brzuch. Tak naprawdę to dopiero zaczyna się przyzwyczajać. A tak to ciągle uśmiech na jego twarzy jak patrzy na tego ciazowaca:) Jeśli chodzi o tą listę wyprawkowa to jest przygotowane tak bardzo indywidualnie u mnie. Nie wiem czy się przyda. Np jaka tapeta, lampka, kocyk, ochraniacz, kosz na zabawki itp. Taka bardziej moja lista zakupów z cenami. Natomiast mam spisane też osobno wszystkie produkty do pielęgnacji i niezbedniki do szpitala o których pisały tu dziewczyny. Może na maila Ci wyślę? Z tym wózkiem jeszcze mamy minimum rok :) Może coś nowego się pojawi i porównamy na żywo. Alexvan doskonale wiem co czujesz. Strach przed drugą beta jest taki sam jak przed pierwszą. Jeszcze dużo niepewności przed Tobą, ale wierzę że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Witam... W poniedziałek było usg i pęcherzyk o prawidłowej budowie i wielkości. Po Świętach miałam jechać aby usłyszeć serduszko ale niestety nie jest mi to dane. W trakcie powrotu do domu dostałam krwotoku... Wczoraj dla pewności jeszcze zrobiłam usg ale nic już nie było widać... Nie umiem sobie z tym poradzić dlaczego tak się dzieje? Jest mi ogromnie przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik nie ma na świecie takich słów które mogą pocieszyć. Nie ma sprawiedliwości ale pamiętaj! Otrzep kolana i Walcz bo wojna przed Tobą/Nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa a nie liczą Ci wg ostatniej miesiączki albo transferu? Bo wg usg to za każdym razem będzie Ci wychodziło inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie ile pampersow 1 zuzylyscie mniej więcej i kiedy przeszlyscie na 2 bo nie wiem jaki zapas robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Basik... ja w to po prostu nie wierze!!! Ogromnie wspolczuje :* Trzymaj sie jakos :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×