Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ania1602- trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie!! X Doremido- ciesze sie, ze wszystko tak pieknie sie uklada :) Co do raczkowania to piszesz zupelnie odwrotnie niz ja slyszalam ;) Czyli jest jak ze wszystkim- nigdy nie wiadomo do konca kto ma racje i kogo sluchac ;) trzeba miec dystans i tyle :) X Nadzieja- jaka juz duza Twoja Panna :) super! X Biedrona- ciesze sie, ze jestes :) Placz, w koncu to lzy szczescia! Wspolczuje problemu z piersiami... Jak Was czytam to chyba zamowie sobie prywatnie doradce laktacyjna juz na tel do szpitala na pierwsze karmienie- jest to mozliwe? :D bylabym spokojniejsza... X Zocha82- jak samopoczucie? Kiedy teraz do dr? X Ananasowa- dobrze kojarze, ze dzisiaj polowkowe? Jesli tak to pieknych widokow zycze :) X Julia83- Twoj spokoj jest cudowny :) Wszystko gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka1212 ciesz się, że trafiłaś na kompetentnego lekarza, który nie zaszczepił ze względu na krew w stolcu. Nie można szczepić nawet przy zwykłym katarze a co dopiero przy czymś takim. Co do szczepionek to popytajcie lekarzy o płatne zamienniki bo jeśli chodzi o niektóre szczepionki te refundowane przez nfz to sam syf wstrzykują. Powiedziała mi to po cichu pediatra na korytarzu jak dopytywałam się o nazwy szczepionek. Oczywiście mało kto o tym mówi bo przychodnie muszą pozbyć się tego syfu. xxx Do dziewczyn które stosowały luteinę dopochwowo przez dłuższy czas. Czy zdarzyło Wam się podrażnienie po niej? Jeśli tak jak to wyleczyłyście? Wszystko mnie i swędzi i piecze już od tego ładowania 12 tabletek na dobę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita być może wdała sie infekcja. Ja tak miałam po 3 transferze. Smarowałam pimafucin dla ulgi i clotrimazolem ale pózniej musiałam wziąć globulki gdy transfer okazał sie nieudany. Nie wiem jakie leki można w ciąży ale dr Ci powie. Przy 4 transferze już nie brałam luteiny tylko progesteron w zastrzykach bo bałam sie kolejnej infekcji. Miska tak u mnie wszystko gotowe. Nawet listę zrobiłam mężowi co ma dorzucić do torby jak sie zacznie:) typu szczoteczka pasta itp. Myśle ze można tak wykupić położna laktacyjna żeby przyszła do szpitala. W moim szpitalu jest taka usługa za 100zl. Jak będę miała potrzebę to skorzystam. Tez już kupowałam ciuszki na 68 :) jak były promocje, wiec w zasadzie dokupie kilka bodziakow i już wszystko będzie. Pajace mam już tez na 74 hihi. Teraz więcej czasu to można wybierać i szukać promocji. Pózniej już tak nie bedzie :) Biedronka szkoda ze nie została z Tobą na całe karmienie... Dobrze wiedzieć, poproszę ta moja żeby była przez całe. Piksi pediatra kazała Ci podawać wodę jak karmisz piersią? Kurde ja słyszałam ze to bardzo złe dla maluszków jeśli nie są na mm. Co osoba to opinia. Wrzucę Ci link. Ogólnie polecam blog hafija dla dziewczyn karmiących piersią. Autorka opiera sie na naukowych źródłach. http://www.hafija.pl/2015/01/niemowleta-i-woda-czy-niemowletom-woda-potrzebna-do-picia-i-zycia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila bardzo mi przykro. Ja po usuwaniu martwej ciąży @ dostałam normalnie. A kiedy oczyszczałam się sama - po 6tyg od poprzedniej @. Niestety jedyną dobrą wiadomością jest to, że w ciąży możesz być. Życzę Ci aby już niedługo w takiej 9 miesięcznej. Xxxx Sylka nie mam pojęcia. Ale tak jak pisałam wczoraj - znajoma ma wcześniaka (chyba niedługo kończy roczek) i szczepionki miała za darmo. Xxxx Milita może i racja, że co bezpłatne to może być gorsze. Ja jak zaczynam czytać o tych szczepieniach to im bardziej zagłębiam się w temat to bardziej mnie głowa boli;) jest wiele odmiennych stanowisk w tej sprawie. A co do kupek z krwią i szczepienia to inna pediatra z przychodni i lekarka ze szpitala nie miały obiekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dokarmiania czy dopajania przy karmieniu piersią. Pytałam wczoraj. Absolutnie nic z tych rzeczy jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja nie wiem co mam pisać bo może być to różnie odebrane przez niektóre osoby ......ale .....U nas walczymy z sluzem i krwią w kupce ,jesteśmy na nutramigenie pokarmu mam dalej bardzo dużo musze ściągać i do zlewu ......chyba wezmę jakieś tabletki na wstrzymanie laktacji bo nie daje rady zamiast ten czas poświęcić Niuni to ja ściągam i ściągam.Antosia jest kochana całe dnie spędzamy na spacerze juz coraz mniej śpi w ciągu dnia i sobie gadamy gadamy śmiejemy się robimy minki.Po kleszczu dalej obserwujemy mija już miesiąc nawet nie czytam do jakiego czasu może pokazać się rumień może ty wiesz no ja wolę nie czytać co piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julia mozesz powiedziec jak wypada rozmiarowka ubranek pinokio? Mniejsze/wieksze/standardowe? I jak gatunkowo wypadly po praniu? Bo weszlam na ich strone i w kilku rzeczach sie zakochalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja mam jeszcze pytanie czy ty dajesz pić swojej Niuni między ksrmieniami bo moja w upały piła a dziś nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa wg mnie jakby rumień miał być to juz by był. Bądźmy dobrej myśli:-) ja tez wybieram się na badania przez tego dziada co w nodze mi siedzial. Daje jej wodę raz wypije 10 ml przez cały dzień a raz 100 ml X Miska Pinokio super gatunkowo bierzesz a one wciąż jak nowe i rozmiarowka jest akurat :-) X Julka z tymi pajacami powyżej 68cm to nie szalej..u nas jesli juz to tylko na noc teraz, a w ciągu dnia to body, koszulki i spodenki,leginsy -wygodniejsze moim zdaniem. Ciekawa jestem jak u innych mamusiek;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Jeszcze jedno pytanie po mleku sztucznym ile razy w ciągu dnia jest kupka u was tak z ciekawośći.Zuza u nas nic i to jest najgorsze bo dalej obserwacja prosiłam o badania posiew kału tak jak ty radzilas ale stwierdzili ze jeszcze nie teraz ale zrobię na własną rękę .U nas jest tak dwa dni ok a później znowu się pojawia i tak ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa u nas niestety jest maksymalnie jedna dziennie, ale najczęściej co dwa dni .. Zrób sama ten wynik, bo doprosić sie czegokolwiek u nas to masakra Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Tak zrobię i to może nawet jutro można obserwować jakbym karmiłam piersią bo może jakaś nietolerancji pokarmowa ale przy takim mleku to co tu obserwować.u mnie przy nutramigenie powiem Ci ze kupa nawet d wa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila tak mi przykro... A USG pokazalo pęcherzyk? Ania rozumiem. Już myślałam ze Ty kogoś znalazłaś. Trzymam kciuki za dalsze działania. Miska po praniu wyglądają tak jakbym ich nie prała wiec super :) Rozmiarówka trochę mniejsza. Dlatego ja kupiłam na 62 body i biorę je do szpitala bo nie mam nic na 56 a te wyglądają mi na 56 :) Sporo rzeczy zamówiłam tez coolclub ze smyka. Bo promocja była 40%. Nadzieja dzięki za cynk z tymi pajacami. Faktycznie pózniej pewnie spodnie i koszulki bedą grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja u nas też teraz tylko na noc pajace. Ale dla takiego dopiero co się urodzi to wg mnie tylko bodziaki i pajace. Xxxx Ewap nie czekaj zrób posiew i morfologię na własną rękę. Albo idź do lekarza prywatnie. Tam bez problemu dadzą Ci skierowanie do szpitala na badania. My dostaliśmy takie na pobyt jedniodniowy do szpitala dziecięcego. Przyjęli nas o 8, zrobili usg, krew i kał i po 12 już mieliśmy wypis. Po kilku dniach był wynik z kału i okazało się, że to klebsiella. Teraz jesteśmy na niforoksazydzie. Mała ma jakieś zmiany na twarzy? Jeżeli nie to to raczej nie jest nietolerancja. Tak mi mówili moi lekarze. Ja byłam na diecie beznabiałowej przez mc i nic. Też tak zwlekali lekarze. Dopiero jak poszłam prywatnie to się ruszyło. Przypomnij dlaczego Wy jesteście na mm? Xxxx Dziewczyny to karmienie piersią jest bardzo ważne. Więc jeżeli tylko możecie to to jest najlepsze co możecie dać dziecku. Jak nasz mały był przeziębiony to lekarka powiedziała, że gdyby był na mm to już by dostał antybiotyk. Mleczko mamy to najlepszy antybiotyk dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka same bodziaki i pajace ewentualnie polspiochy zakładaliśmy do 6 tygodni :-) najwygodniej bylo. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Przeszłam na nutramigen ze względu na te kopki sluzowate z domieszką krwi i po nutramigenie był spokój i po jakimś tygodniu znowu się pojawiło teraz dwa dni spokoju .Zabawne jest to ze pediatra mojej Niuni jest lekarz który pracuje w szpitalu i chodzę do niego prywatnie i do tej pory bardzo podobało mi się jego podejście ale ta kupę to jakoś bagatelizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1620- bardzo Ci kibicuje, wierze że znajdziesz szczęście i właściwe osoby staną na Twojej drodze. X Kamila- tam mi przykro, przytulam ;( X Juleczko- ale jestem podekscytowana że jesteś tak blisko:), ściskam Cie i daje kopniaka na szczescie wirtualnie ;) X Biedronka- płacz byle ze szczęścia, nasza wrażliwość jest wystawiona na wiele prób po tylu latach czekania, wierze że to łzy szczęścia. X Miska D- dziękuje, że pytasz :* Czujemy sie dobrze, mdłości już nie mam, brzuch też nie napina sie tak często. Dzisiaj byłam z pakietu lux med na bad prenatalnych- usg z bhcg, jak bedzie wynik krwi dr zinterpretuje całość. Dzidzia rosnie zgodnie z tc, ma 7cm, ponoć "ładne dziecko" :) Do naszego dr idę dopiero 20.06, dobrze że dzisiaj miałam to badanie, bo już zaczęłam "fisiować", że jest coś nie tak. A jutro jedziemy wypocząć na kilka dni, Boże jak ja nie mogę sie doczekać, ciesze sie na ten wyjazd jak dziecko. Widzę, że Ty juz na ostatniej prostej... Oj czuje, że u mnie też to tak szybko zleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy i co tam lekarz Tobie powiedział ? Kamilka-bardzo mi przykro, niestety czesto tak jest, ze droga do szczęścia jest bolesna... Ananasku - co tam u Ciebie ? Julcia - stresujesz sie juz ? Ja jutro mam wizytę,ciekawe czy lekarz potwierdzi , ze to mały groszek a nie fasolka :-) Dziewczyny, kiedy czułością pierwsze ruchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila :( Przytulam Ania To super, trzymam kciuki! U mnie chłopak! Poryczałam sie wczoraj! Powiem Wam, że tak sekretnie chciałam chłopca, więc wczoraj cały wieczór miałam twarz jak rogal :) La mamma tylko chyba trochę zawiedziona, bo chciała mieć córkę, której nigdy nie miała :) U mnie wszystko ok, tylko ten mocz trochę słaby jednak, dziś posiew. Och, tyle szczęścia! Aż się boję oddychać czasami! xxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska bardzo mi przykro, ściskam cie. Wiem że w tej chwili to żadne pocieszenie ale tak jak napisała Zosia plus jest taki że możesz zajść w ciążę to połowa sukcesu ( tak też usłyszałam od p. Dr po c.biochemicznej i poronieniu w marcu) wtedy nie było to dla mnie pocieszenie ale teraz po upływie czasu inaczej już do tego podchodzę. Byłam wczoraj u endokrynologa. Zwiększyła mi leki. Mimo wyników w normie ale dużej różnicy w odstępie paru dni ( jednego dnia 1,492 a tydzień później 2,660) mówi że wciąż na skoki pozwolić sobie nie możemy. Dzień przed iui mam zrobić tsh jeśli będzie do 2 to ok a jeśli powyżej to mam dzwonić. Jak będę w ciąży i tsh będzie powyżej 2,5 to odrazu pilny kontakt. Teraz będzie szła na urlop ale fajnie bo będzie możliwy z nią kontakt przez sekretariat w novum więc trochę jestem uspokojona. Basik30 widze że 10 ruszasz że stymulacja trzymam za ciebie kciuki równo mocno jak za siebie, musi być dobrze!!!! Teraz postanowiłam podejść do wszystkiego na luzie " co ma być to będzie " i tak zbytnio nie mamy wpływu na większość rzeczy. Tylko spokój i oszczędzanie się nic więcej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Dzieki dziewczyny za odpowiedz w sprawie rozmiarowki. Julka a powiedz mi jeszcze jak wypada next na tle tych ze smyka (tez mam ich duzo, bo tez kupowalam w promocji :D). Ja zakladam, ze w ciagu dnia sprawdza sie u nas body i polspiochy tak jak to bylo u wiekszosci moich znajomych. Natomiast na noc te pajace- wszyscy mi mowia, ze to najwygodniejsze dla dziecka. Ja jakos o tym zapomnialam i teraz musze dokupic :) ale to juz czysta przyjemnosc :) w koncu znow moge cos wybrac hihi ;) Jakos wczesniej ominelam tez strone next- nie wiem jak moglam to zrobic, bo wzory maja cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×