Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja jak ty to robisz ale zazdroszczę!!!To w dzień karmisz co 2 godziny?U mnie problem z przepajaniem małej krztusi się okropnie może ktoś ma jakieś rady jak mam to zrobić to aż mi słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa mniej więcej co 2,5 godziny karmimy. A spróbuj dać do 20 ml letniej przegotowanej wody ze trzy kropelki cebionu, może załapie i na zdrowie jej to wyjdzie ;-) Ja niewiem jak to wyszło z tymi nockami ;-) ale niech trwa :D . Jeszcze żeby tak strasznie kręgosłup mnie nie bolał..ale jak jestem sama calutkie dwa dni po kolei to w nocy z łóżka wstać nie mogę .. A teraz m.miał trzy dni wolne:-) to spoczęliśmy cale dni w plenerze tylko na noce do domu, pogoda na mazurach cudna:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13:41 ja po udanym transferze progesteron miałam tylko w zastrzykach Prolutex 1x1, jak zaczęłam plamić to dołożyłam Luteinę pod język. A po 14 dniach przeszłam na duphaston 3x1. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- naprawde ta dzialka w moim przypadku to luksus ;) jak ja zazdroszcze Tobie tego piasku, tak bardzo liczylam, ze uda nam sie zaliczyc taki krotki wypad :) X Penelopka- oby wszystko bylo dobrze! Jesli chodzi o wage to moj maly w 22tc wazyl 410g. Mysle, ze gdyby bylo cos nie tak to dr by Cie o tym poinformowal :) Natomiast jesli chodzi o Twoja wage to mysle, ze nie masz sie czym przejmowac. Wg mojego dr 8kg max na cala ciaze ;) A najwiecej podobno przybiera sie pod koniec ;) X Alexvan- ja rybke czulam chyba jakos w 16tc i to tylko trzy razy. Pierwszy pozadny ruch poczulam dopiero w rowno 22tc, wiec bardzo pozno w porownaniu z pozostalymi dzuewczynami. Mam lozysko na przedniej scianie i podobno przez to moge mniej czuc. X Darkness- jesli chodzi o wyprawke to pewnie dziewczyny maja racje, jezeli masz zamiar wszystko ogladac na zywo. Ja z uwagi na lezenie zamawiam wszystko przez internet. Do sklepu jechalam ogladac wozki (i nadal nie wybralam) i wtedy przy okazji czasami na cos spojrzalam, ale to tez chyba tylko dwa razy, bo wozki zajmowaly tyle czasu, ze nie moglam sobie pozwolic na wiecej. X Po uwagach M postanowilam ogarnac wyprawke do szpitala. Dziewczyny 3 koszule wystarcza? Jakiej firmy polecacie? Widzialam sukienke granatovo jest boska, ale nie wien czy warta swojej ceny... I drugie pytanie to ile stanikow do karmienia kupowalyscie na poczatek i na ile przed terminem porodu? Jakie firmy? Zastanawiam sie czy pozniej przy karmieniu rozmiar moze sie zmienic, dlatego nie wiem ile kupic. Teraz znow musze zwiekszyc o rozmiar miseczke i tak pomyslalam, ze moze juz kupic taki do karmienia? Dzisiaj koniec 29tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że od 3 dni w kupce nie ma krwi. Chyba nifuroksazyd działa. I pochwalę się jeszcze, że nasz malec też od ok 2 tyg wstaje w nocy tylko na jedno karmienie!!!! Jupiiiii jestem tak wyspana, że nad ranem budzę się wcześniej od niego i czekam aż się zbudzi. Ciężko się odzwyczaić po pobudkach co 2 godz;) A w ciągu dnia je co 2 nadal. Xxxxx Syllka ciekawe czy sami by o tym powiedzieli gdybyś nie pytała:) Fajnie takie podwójne wózki wyglądają. Szkoda mi, że nie mamy nikogo na zimowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja to ten cebion ma zmienić smak tej wody bo właśnie wydaje mi się ze jej to w ogóle nie smakuje i zbiera w buzi i naraz połyka i się krztusi i jest masakra kaszle nie może złapać powietrza gdyby nie lato to bym jej nie poila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A mojej niuni się zmieniło w drugim miesiącu potrafiła spać od 21 do 5 super odbijala przy każdym posiłku a teraz budzimy się co dwie godziny i jakoś nie chcemy odbijać !!!!Zuzka super a my mamy wizytę w środę u innego lekarza i zobaczymy.A i jeszcze jeśli chodzi o odstawienia mojej piersi to dieta był doszło do tego ze jadłam ryż i kasze gryczana raz dziennie moja waga obecnie Jeff super -10kg ale i to nic nie dało i niunia zaczęła spadać z wagi i dlatego nie mogłam kombinować bo ona najważniejsza i czułam ze robie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska mi brafitterka po staniki do karmienia kazała przyjść w 9 miesiącu - miala racje - i jeszcze wybrała trochę większy w miseczce a ścisły w obwodzie bo obwód sie zmniejszy a piersi nabrzmieja. Kupiłam sobie ta koszule granatovo. Jak dla mnie jest świetna, ale prawdziwy hit to koszulka lupoline do karmienia. No coś wspaniałego. Juz w niej śpię a nigdy nie lubiłam spać w koszulach, zawsze tylko pizamy. Ta bawełna jest po prostu cudna i to jak podtrzymuje biust - nie potrzebny bedzie stanik do spania jak w niej będę. Mój najlepszy zakup dotychczas. 89zl wynalazłam na Allegro bo na ich stronce 119 :P Uwielbiam takie ofertki :D Mam różowa a kupie sobie chyba jeszcze inny kolor taka sama jeśli faktycznie będę karmić piersią. Wzięłam 3 staniki do karmienia, ale gdybym wcześniej kupiła ta koszulkę to zdecydowałbym sie tylko na 2 staniki na początek. Xoxo Gość polecam prolutex i duphaston. Ja po infekcji juz nic nie aplikowalam dopochwowo. Xoxo Lucy pomyśle jeszcze nad imieniem dla Was. Mam trochę zagranicznych znajomych i tak analizuje ich imiona :) Miro przychodzi mi do głowy. Gabriel, Gerard, Louis. Xoxo Nadzieja zazdroszczę tych Mazur. Gdyby nie ciąża to juz byśmy tam siedzieli. Ale to dobrze ze nie możemy hihi. Mały sie wykluje to wybieramy sie w okolice Olsztyna w sierpniu. Nie mogę sie doczekać. Xoxo Biedronka jak u Was? Ogarneliscie sie trochę? Pierwszy szok minął? Kiedy to wesele brata? Xoxo Sylka fajnie ze Twój mały polubił żłobek! To duży sukces jak nie ma płaczu bo sama bym pewnie płakała widząc łzy synka. Xoxo Penelopka myśle ze waga ok. Powodzenia na echo serca. Ja relanium brałam po transferach. Nikt nie mówił ze to szkodliwe. To było zalecenie lekarzy w klinikach niepłodności. Xoxo Aleczka fajnie ze szyjka sie rozwiera. Bedzie łatwiej. Xoxo Dzisiaj byliśmy na spacerze na starówce. Ludzie sie na mnie patrzą jakbym miała urodzić tu i teraz. No jakby nie było tak wyglądam i chodzę w żółwim tempie. Ostatnie 2 tygodnie to jest naprawdę kaczy chód:) W restauracji mimo kolejki oczekujących na stolik, dla mnie znalazł sie po minucie hihi. Wróciliśmy to padłam i spałam. Wbrew pozorom nawet spacer może zmęczyć nieziemsko. Przyszły mi dzisiaj z Gemini pieluszki tetrowe i flanelowe. Domowilam jeszcze bo po Waszych rozmowach tutaj stwierdziłam ze 12 to za mało, wiec teraz mam 20. Do tego zamówiłam jeszcze 2 bambusowe zamiast kocyka do gondoli w upały - takie piękne z Elodie details ale jeszcze czekam na dostawę. Ja sie cieszę ze wszystko wcześniej ogarnelam (mimo ze zamawiałam przez internet), a teraz tylko uzupełniam w razie czego, bo nawet popranie, poskładanie i segregacja tego wszystkiego trochę czasu zajmuje i wymaga wysiłku. Torbę mam juz spakowana miesiąc temu. Tylko uzupełniłam właśnie o staniki i koszule. Przyszedł mi tez rogal do karmienia. Ciekawe czy będę tego używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia okolice Olsztyna to bardziej Warmia:-) ale tez pięknie :-) X Miska stanik jeden do spania szmaciany i jeden do chodzenia (prałam na bieżąco) koszule trzy wystarczą. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap no to rzeczywiście dieta drastyczna!!! Zostaje zrobić szczegółowe badania. Może też bakterię złapała jakąś!? Ja żałuję, że wcześniej nikt nie wpadł na ten nifuroksazyd! Już dawno mielibyśmy to z głowy! Oby to pomogło. Xxx Nadziejko to w porównaniu z moim Twoja Luizka śpi jak zając w dzień. Mój Wojtas ma 3 drzemki. Jedna 2godz i dwie po godz. To po mamusi;) ja też uwielbiam spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://muzzy.pl/ i stąd koszule -tez fajne :-) śpię do teraz chociaż juz nie karmie;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka no w dzień to niestety..a czasem to potrafi dwa razy po 30 minut i to wszystko .. X Ewa cebion zmieni smak i może chętniej wypije . Moja tez czasem się bawi ta wodą, jak nie chce jej się pic to trzyma w buzi i potem sie krztusi. X Ja teraz rano po pierwszym jedzeniu godzinę daje jej 50 ml z Wit c i najczęściej wszystko wypija i potem po poludniu znów ale juz bez kropli. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki fajnie Was sie czyta :) Nadziejka my zawsze jeździmy w okolice Pisza, Rucianego, Mikołajki, czasami Giżycko - nawet co 2 tygodnie w wakacje jeśli jest pogoda. W tym roku chcemy trochę zmienić kurs :) Juz wyszukuje fajne miejscówki, kiedys jakieś hoteliki, pensjonaty, domki, a teraz otwierają sie takie miejsca z bardziej wiejskim klimatem, domowym jedzeniem, no cud. Juz nie mogę sie doczekać. Agusia Ty mnie wpisałaś! Nie mogłabym Cię pominąć na naszej liście. Czekałam na Ten moment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona, co u Was? X Julia, to już nie długo! Jeśli chodzi o podróż z dzieckiem, to zobaczysz jaki egzeplarz Ci się trafi. Mi też się wydawało to wszystko proste, ale niestety wyprawy z dzieckiem muszą poczekać. X Nadzieja, Zuzka, Doremido czy wozicie dzieci jeszcze w gondoli, czy już w spacerówce? Ja jeszcze w gondoli, ale Junior ledwo się w niej mieści, mimo iż mam największą dostępną na rynku. X Mój Junior nie chciał na początku nic pić. Kupiłam mu herbatki z Babydream po 4 mc i przekonał się. Podaję mu już od miesiąca. W te upały to wypija ok 150ml dziennie. X Pozdrawiam Przesypia mi noce, a w dzień śpi 2-3 godz i dwie lub trzy drzemki po ok 1 godz. Co prawda odkąd zaczął przewracać się na brzuch, to ma problemy z zaśnięciem, bo tak się nakręci, że nie może się wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka21 - mam nadzieję, że obrona się powiodła i nie straszyłaś wampiryzmem :P o Wiem Kochane, że powinnam szykować już wszystko, w końcu 29t 1d (według moich obliczeń) jednak wciąż gdzieś z tyłu głowy kołacze się myśl ... a jak zapeszysz??? Może to głupie, ale póki co nie potrafię się tego pozbyć. Obiecałam sobie jednak, iż po skończeniu pełnych 30tc ruszam pełną parą ... a to już za tydzień :D o Nadzieja78 - piszesz o spakowaniu torby do szpitala ... heheheh ja dla siebie jeszcze nic nie mam :P (no dobra ostatnio upiłam piżamę do karmienia w biedronce, a moja mama zakupiła mi w tym samy sklepie koszulę do karmienia - dostanę na imieniny - uwielbiam takie prezenty :P). Pamiętam jak pisałyście które wybrać podkłady, wkładki, majty itd i post mi wsiąkł, a nie zdążyłam ctrl c - ctrl v wykonać :P i znów w czarnej d...e jestem :P Może któraś wrzuci ponownie??? Dozgonna wdzięczność :D o Powoli zaczyna do mnie docierać, że wkrótce moje życie ulegnie diametralnej zmianie. Z każdym dniem coraz bardziej męczy mnie świadomość zbliżającego się porodu :P uwierzcie, mimo iż raz rodziłam i wiem doskonale czego mogę się spodziewać ... obawa jest. Nie wiem jakie wybrałyście, czy wybierzecie opcje, ja nie chcę aby mój M... był ze mną podczas porodu. Wielu znajomych dziwi się takiej decyzji, niektórzy nawet próbowali M... namówić na udział, że super sprawa z przecięciem pępowiny i takie tam ... My zostajemy przy swoim. A co do szczepionek ... to wciąż ogromny dylemat ... ale wasze doświadczenia chyba pomogą podjąć decyzję. Wiem tylko, że nie zdecyduję się na pneumokoki od razu (to szczepienie można odłożyć w czasie i ewentualnie podać, jeśli maluch trafi np do żłobka). o Dzisiaj dni mojego miasta i wieczorem koncert Perfectu ... chyba się wybiorę ... miła odskocznia od codzienności. 17 lat temu byłam na ich jakimś koncercie jubileuszowym ... zobaczymy co zostało z tamtej werwy Grzegorza Markowskiego :D Miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za udzielenie odpowiedzi. a w jakiej cenie jest prolutex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×