Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Zuzka u mnie kręgosłup to dawne sprawy, też powypadkowe. W nocy nie mogę stop zgiąć jak idę ..takze czas najwyższy. Chyba naciągnęłam sobie szwy wewnętrzne tak mnie tam ciągnie, szarpie jakby kłuje..kurde jeszcze to mi potrzebne. W sumie to z jednej strony nadal nie mam czucia w okolicach szwu, takie dziwne ciało obce..tez tak miałaś? PS.synuś ślicznie będzie sie prezentował:D Ja kupiłam sukienkę w 5 10 15 białą z tasiemką écru:-) i sweterek écru w Wójciku .Wszystko juz na 74 cm taka długaśna ta moja laleczka ;-) Nadzieja 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kochane :) Ależ mi Was brakuje.. Czasu starcza na czytanie póki co, na pisanie rzadziej, ale obiecuję że będę ;) Ja dalej jestem płaczliwa... Rozczulam się i wzruszam jak tylko spojrzę na tą dziecinę... Szmacioszka, czy to kiedykolwiek minie!!!!! Dzisiaj M. włączył kołysanki i znowu ryk, bo wciąż nie dowierzam, że to wszystko dzieje się naprawdę.. Cycki tragedia.. Póki co goją się sutki pogryzione do krwiaków, a brodawki popękane, a pokarm ściągam i daję z butli, oczywiście mieszam z mm bo nie mam go na tyle.. Małemu podaję w Calmie i mam nadzieję, że się nie rozleniwi. Mały ma siłę ssania, ale nie robi tego prawidłowo, a moje wypierdki nie dają rady.. To takie info dla Ciebie Jula.. Muszę sobie kupić nakładki medeli, bo medeli mam wszystko oprócz nakładek, a te medeli podobno działają cuda.. x Piksi - pięknie napisałaś o karmieniu... :( ale ja nie mam chyba na tyle cierpliwości i determinacji żeby tak walczyć.. x Nadziejka - napisałam na fb... x Julia, Malenka - spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe :* x Ściskam Was wszystkie mocno!!! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - kibicuję Ci Kochana z całych sił!!! Wierzę, że wszystko ułoży się po Twojej myśli :* x Nadzieja - brak czucia w okolicach rany będzie odczuwalny bardzo długo. Pamiętam jak to było w przypadku innej mojej operacji ;) A jak dbacie o bliznę.. Jakiej maści używacie??? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Ania1602 kciuki mocno zaciśnięte, musi się udać, musi być dobrze, pisz na bieżąco. X Biedronka życzę powodzenia i wytrwałości z karmieniem, u nas chyba będzie podobnie z tym niedowierzaniem, teraz czasami kiedy się budzę to sprawdzam, czy brzuch jest na miejscu, czy na pewno mi się to nie przyśniło ;) całusy dla Ciebie i Synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Nadzieja ja też miałam takie braki czucia ale po innej operacji i wtedy zrobił mi się bliznowiec. Po cc wszystko ok ale chyba znowu robi się bliznowiec, bo szew jest czerewony i zgrubiały. Niestety gin nie kazała niczym smarować. Xxxx Ania trzymam kciuki żeby wszystko poszło po waszej myśli. Xxxx Biedrona współczuję bólu. Oby szybko się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko ja się relaksuje i non sto na słońcu na leżaku, uwielbiam się opalać. Wiem że ostro przesadzam z tym ale ze mieszkam w domku i mam podwórko to ciężko mi się opanować, wiem że źle robię. w środę mam wizytę u endokrynologa idę z dwoma wynikami tsh. O co Jula mam pytać tej dr jak wyniki będą ok, bo ja sama nie wiem :-/ Zapytam na bank o to, czy jest z nią kontakt telefoniczny, bo gdyby tsh zaczęłoby skakać to chciałabym działać od razu a nie czekać np tydzień na wizytę ( gdybym była w ciąży) Ania trzymam kciuki!!!! Biedronko fajnie ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Kinia najlepiej niech Ci da receptę na euthyrox lub letrox i zrobisz sobie tsh po iui. Zadzwonisz do niej i Ci powie czy brać czy nie żeby nie tracić czasu bo tu każdy dzień sie liczy. Ja niestety nie mogę sie opalać. Wychodzi mi teraz masakryczne uczulenie jak jestem na słońcu. Mam nadzieje ze po urodzeniu minie. Biedronka ja kupiłam te medeli S i M bo nie wiem który rozmiar :) Myślałam ze Ty tez. Ania myślałam wczoraj o Tobie? Czyli dawczyni może nie być anonimowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka a pierwsze karmienie miałaś sama czy z położna? Jakie mleko mm podajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona ja czasami też jeszcze popłakuję, a Junior skończył 4 miesiące. Na bliznę używam Sutricon żel. Trzymam kciuki za karmienie. X Nadzieja moją bliznę gin kazał masować, była taka sztywna, a ja bałam się jej dotykać i tak jak piszesz, jak takie obce ciało. Gin na wizycie mi ją mocno rozmasował i kazał tak robić w domu więc stosuję się do jego zaleceń. Jednak cały czas boli mnie brzuch nad nią, a pod nią wychodzą sińce. X Pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Ania1602 kochana bardzo mocno trzymam kciuki i wierze ,że sie tym razem uda:) >Biedronka miło poczytać o Twoim wzruszeniu bo naprawde zasłużyłaś na te chwile:) >Nadziejko a jak tam Twoja córcia? >Julia jeszcze troche i też dołączysz do grona mam,trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:) U nas dalej cisza i czekanie na magiczny telefon:)na całe szczęście nie mam takiego czegoś że non stop jestem uwiązana do komórki-mam włączony "LUZ" i wychodze z założenia,że jak przyjdzie ten czas to ten tel będzie;) i wierze w cichości serca,że w przyszłym roku będziemy z Mężem świętować Dzień Matki i Ojca oraz Dziecka :) Teraz mam maraton grafikowy w pracy i niedługo zapomnę jak się nazywam heheh,ale daje rade;)oczywiście podczytuje Was kochane a jak mam tylko czas i siły to staram sie cosik naskrobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Zuzka daj znac jak bedziesz wiedziala o tych skojarzonych.Ja bede niedlugo zapisywac Kube na kolejną dawkę wiec zapytam lekarza i jeszcze sprobuje napisac do mojej poloznej w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane moja blizna jest ledwo widoczna jest tak cienka, i nie smaruje jej niczym. Jest jeszcze lekko twarda a tak naocznie nic poza tym..tylko jak sie zerwałam z tego lóżka na równe nogi to od tego czasu mnie ciągnie i narywa tam w środku..kurde czyżby mógł puścić szew wewnętrzny? X Biedronka współczuję tych cycków..przechodziłam przez to samo. Purelan zdziałał cuda. X Ania kciuki w górze! X Ja codziennie mam powód do płaczu ze szczęścia:-) A jak wróciłam ze szpitala i m.włączył ta kołysankę -królu mój. ..- to wyłam jak bóbr;-) X Ewap co u Was ? Nadzieja 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syllka byłam w przychodni i potwierdzam. Szczepionki skojarzone i pneumo są bezpłatne dla wcześniaków urodzonych przed 37tc z masą urodzeniową poniżej 2500. Potwierdziła to pediatra i pielęgniarka, która szczepi. Oczywiście Wojtka nie zaszczepili, bo jest krew w stolcu. Jakoś innej lekarce to nie przeszkadzało jak rozmawiałyśmy o szczepieniu!!! Zwariować można! Dostaliśmy nifuroksazyd i mamy najpierw się wyleczyć. Xxxx Nadziejko długa ta Twoja pannica!!!;) Mój malec nosi raczej 68 i 74. A ubranko na chrzest kupiłam 62, bo taka duża rozmiarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka to ładnie mnie wyrolowali. Kubus mial juz 3dawki po 120zl teraz miedzy16-18miesiacem powinien dostac 4.Nie moge sie dodzwonic do przychodni aby zapisac go na to szczepienie,ale jak bede rozmawiala z pielegniarka to zapytam ją i lekarza ktory bada dziecko przed szczepieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do blizny po cc - moja jest dluga i szeroka. Gdzieniegdzie zrobila się gładka a czesciowo jest gruba. Smarowalam jakims zelem na Blizny silikonowym ale widocznie nie bardzo pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi szczepionkami skojarzonymi to już pisała któraś mamusia tu na forum ze dla wcześniaków są bezpłatne. Nie wiem czy nie Griszankaa... Pózniej Dormido chyba - ze skoro refundują je dla wcześniaków to może dać do myślenia ze są lepsze niż te zwykle refundowane dla wszystkich dzieci. Współczuje Sylkaa ze nikt Ci o tym nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morela15
Cześć dziewczyny! #spóźnione życzę dla Julki i Malenki! ;* # nie odniosę się do wszystkich niestety bo jeszcze nie nadrobilam wszystkich stron;( # Biedrona gratuluję jeszcze raz ślicznego Filipka! #jeśli chodzi o karmienie piersią to ja na trzecią dobę miałam zastój...wielkie piersi jak kamienie, a mleko nie leciało;( tez musiałam dokarmiać mm, połowa mojego-to co udało się ściągnąć i reszta mm, ale na szczęście jak wróciłam do domu to wszytsko przeszło i teraz już tylko z cycka je mój synuś;) tylko problemem są moje sutki...okazało się ze są wklesle wiec używam kapturkow medeli -polecam!!! Ja mam rozmiar M. Julka jeśli chodzi o rozmiar to podpowie Ci na pewni polozna w szpitalu ;) # my z Kubusiem jesteśmy w sumie większość dnia sami, bo mąż musi jeszcze dokończyć sprawy w pracy zanim weźmie urlop;( na początku miałam przez jakieś dwa dni taki straszny humor, że płakałam non stop, ale juz mi radość wróciła-podobno to od wahania hormonalnego było. # Chodzimy juz na spacerki wiec jakaś atrakcją w ciągu dnia jest;p #Całuje Was wszystkie! I oczywiście trzymam kciuki za każdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Syllka tak może być, że Cię wyrolowali. Czytałam na necie, że tak przychodnie robią. Lepiej zadzwoń do swojego sanepidu albo do rzecznika praw pacjenta żeby mieć podstawę i w razie czego się kłócić. Xxxx Julia oczywiście, że dla wszystkich dzieci powiny być bezpłatne. Niby to jest po to aby zaoszczędzić wcześniakom i tak już wielu stresów. A taki maluch o pół kg cięższy stresu nie ma jak go kłują tyle razy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczynki :* Julia, jest anonimowa. Wiem, że jest i wiem, że zaczyna się coś dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka A jeszcze pytanie wiesz moze od kiedy to weszlo? Bo Pani pielęgniarka stwierdzila, że to jest chyba od niedawna i że mam zapytac jeszcze lekarza przed szczepieniem,bo moj synek 3dawkę mial w czerwcu zeszlego roku,moze dlatego placilismy? Choc podejrzewam ze to weszlo wczesniej tylko teraz sie wykrecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety po wczorajszej wizycie Pani gin kazala odstawic leki obraz na usg ten sam co tydzien temu brak postepu. Wiec odstawilam wczoraj luteine a dzis zaczelam juz plamic. Jak dlugo moze to potrfac? I kiedy moge spodziewac kolejnej @ ? Kamila1637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylkaa moja blizna jest długa ale wąska jak nitka i ma kolor blady bordowy Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - tak , ja tylko wode, ale mało, Książe ciagnie tylko za pierwszym podaniem, pociagnie z 10ml i tyle, potem juz nie chce ;) ...i jak pojdziesz do szpitala to uwirzysz co sie dzieje ;D Biedronka, ja przez pierwszy tydz po kazdym cycku dawałam 30 mm tak kazała pediatra...potem przestałam...cycki byly zmasakrowane, pokazdym karmieniu maltan, choc dawal ulge na chwile bo czesto karmiłam...cycki bolały nawet jak chodziłam nago, jakby mnei powietrze bolało....to trudne ....jesli masz ochote walcz, jak nie ...zrób tyle ile dasz rade, nic na siłe...ja sie nie znam , mam jedno dziecko, ale z tego co czytam malo ktora babka ma mase pokarmu odrazu....ja tez tak nei miałam, choc piersi mam spore a to wcale nie ma wpływu, sutki mialam wklęśnięte, co mi w szpitalu powiedzieli i wcale tym nie podbudowali, moj Maly tez ostro ciagnal tylko źle...chyba miesiac dobry meki byl potem coraz lepiej...i tak naprawde teraz wiem jak powinien ciagnac...to trzeba wypracowac jesli starczy siły i samozaparcia :) trzymam za Was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - położna laktacyjna była u mnie o 9 rano a cc miałam poprzedniego dnia o 22.. Powiedziała parę słów i wróciła na pierwsze karmienie. Pomogła dostawić do cycka, ale co z tego, jak tylko wyszła to się zaczęła jazda. Bardzo pomogła mi też przy nawale.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×