Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Julka gratuluję!!! Czyli dość duży chłopak;) ściskam Cie mocno i życzę szybkiego powrotu do pełni sił!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Julcia gratuluje, moc całusów dla Ciebie i synka, dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia ogromne gratulacje dla Was :-) wymiary identyczne jak u nas :D X Darknes jesli wiesz ze jesz i dostarczasz witamin, nie głodzisz się to nie ma czym się martwić. Dziewczyny na dietach cukrzycowych tez tracą trochę kilo :-) a później łatwiej będzie do wagi wrócić. Ja myślałam ze w moim wieku ;-) ciężej będzie, ale z racji tego ze przytyłam 12 kg po trzech miesiącach od cc nie ćwicząc gdzie jedyna większa aktywność to spacery wróciłam do swojej wagi :-) no tylko trochę brzuszek jeszcze zaokrąglony. X Miska śledzę Twoje poszukiwania i rozterki od początku:-) obyś wybrała ten właściwy:-) X Pędzę na rehabilitacje..udanego dnia Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Julka, samych radosnych chwil, przespanych nocy i niebolących brzuszków dla was! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko ogromne gratulacje!! Życzę jlszybkiego powrotu do formy i samych szczęśliwych chwil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko ogromne gratulacje!! Życzę jlszybkiego powrotu do formy i samych szczęśliwych chwil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka Gratulacje !!!! Życzę Wam dużo zdrówka !!! Pozdrawiam Magda7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Julia ogromne gratulacje!!!:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia83 - gratulacje :) szybko dochodź do siebie i do domku ... dużo zdrówka dla Was :D o Nadzieja78 - dziękuję za te słowa ... uspokoiłaś mnie nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Julia ogromne gratulacje!!!!! Będzie mi Ciebie bardzo brakować na forum, bo zawsze nas wspierałaś, a teraz będziesz miała mniej czasu. Ale ja Cię rozumiem i wierzę że w październiku też spotka mnie taka cudowna chwila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście! W miarę możliwości bede zaglądać. Powiem Wam ze SN łatwiej znosiłam niż teraz ranę po cc. Mega mnie piecze jak siadam. Nie mogę wstać. Mam b wysoki próg bólu a to mnie powaliło. Przeżyłam w zasadzie 2 porody :) SN ze znieczuleniem wybrałabym jeszcze raz mimo ze od 9 cm znieczulenie juz przestało działać :/ Moj Okruszek od razu po porodzie ssał cyca. Jak tylko go odstawiałam to płacz. Dlatego spal mi na cycu cała noc. Oby tak dalej z tym karmieniem. Wczoraj jak go zobaczyłam to łzy leciały ciurkiem. Jestem najszczęśliwsza na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia serdeczne gratulacje!!!!!!!!!. Życzę dużo zdrowia dla Was:-) Niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Serdeczne gratulacje mamusiu :) Miałas dwa porody w jednym,moja przyjaciólka tak miała i mówiła ze strasznie ją wymęczyli zanim zadecydowali o cc. Najgorsze 2-3dobry po cc, potem bedzie coraz lepiej,zobaczysz. Super, że synuś lapczywy na cycusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julka-ogromne gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was! :) Krolewicz to duzy chlopczyk, super :) Odpoczywajcie i jak najszybszego powrotu do formy :) P.S. Przeszlas prawie dwa cale porody, jeden do konca i wiesz juz jak boli rana po cc, ale nigdy nie wiadomo jakby bolalo krocze po urodzeniu sn szkraba o wadze 3900g :) Bylas bardzo dzielna! Zycze, zeby bol minal jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia- płakać mi sie chce z Twojego szczęścia :*** całuje Was mocno ! Tak sie ciesze, że juz jesteście razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia mogłabyś powiedzieć co wybierasz gdyby Sn doszło do skutku..uwierz mi ze po Sn pól roku na tyłku swobodnie nie usiadłam a tydzień od cc juz calkiem nieźle sobie radziłam:-) pociesze Cie ze z dnia na dzień będzie coraz lepiej:-) a jak zdejmą szew to w ogóle poczujesz ulgę. Dużo zdrówka dla Was :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia- uściski dla Ciebie i Twojego królewicza, pozdrów go od wszystkich forumowych cioć !!!! Nie wątpię ze za Toba najszczęśliwszy dzień i noc Twojego życia- ale Julcia teraz już każdy następny będzie tak samo szczęśliwy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Julio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Julia myślałaś ze swędzi i można biegać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych konkretów. Zacielyscie przez jakieś gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia gratulacje dla Ciebie i Twojego M:) niech Wam zdrowo rośnie ten nie taki całkiem maluszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Julia, ogromne gratulacje, dużo zdróweczka dla małego i szybkiego powrotu do formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julia- super, ze Malemu udalo sie zalapac cyca, marze o tym! :) X Darkness- ja od trzech tyg nic nie przytylam, mysle ze nie masz sie czym martwic :) Pamietaj, ze nowe normy mowia o tym, ze w ciazy najbardziej optymalny przyrost wagi to 9kg ;) Mi juz niewiele zostalo do osiagniecia tego poziomu, a do terminu porodu troche mamy ;) X Nadzieja- jak zawsze na biezaco! Ciesze sie, ze z nami jestes :) X Ja dzisiaj mialam ostatnie usg prenatalne. Niedomykalnosc zastawki trojdzielnej nadal jest, zatem czeka nas kontrola u kardiologa po porodzie. Maly wazy juz 1485g :) Min pokazal w 3d polowe swojej buzki :) Dr wyslal nas na batonika, zeby sie obrocil i wiecej pokazal, ale sie nie udalo ;) Dzisiaj mam caly dzien twardy brzuch i dr w czasie usg to wyczul, stwierdzil ze to dodatkowo utrudnia badanie i zasugerowal, zebym lezala :( czyli powiedzial dokladnie to samo co nasz lekarz prowadzacy :( Niestety doszlo nam kolejne zmartwienie- wody plodowe w dolnej granicy normy :/ Obowiazkowa kontrola ilosci wod za tydzien (dobrze, ze wtedy mam wizyte u naszego dr) i badanie ukladu krzepniecia?! Cala reszta w normie, maly pieknie rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×