Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawska, gdzie temat ze zdjęciem do oceny?!

Polecane posty

Gość gość

Miałam dzisiaj wieczorem zajrzeć na temat pewnego pana, który całkiem dobrze potrafi nakręcić. Weszłam i temat się podział. Gdyby ten pan zobaczył to jestem tutaj :) nazwał mnie ciekawską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Witaj Ciekawska! Ktoś prawdopodobnie usunął temat, ale cieszę się, że się upomniałaś :) na czym to STANĘŁO...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę jak fajnie, a myślałam, że już sobie nie popiszemy :) a coś skończyłeś na ciepłym oddechu w okolicach mokrej i ciasnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Może jednak na maila przeskoczymy, żeby uniknąć tego samego po raz kolejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujmy jeszcze raz tutaj, jak nie wyjdzie to będziemy mogli przejść na maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
OK. W takim razie, żeby się wczuć w klimat, przypomnij sobie z grubsza co pisałem wcześniej ;) Liczę na interakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się nie podszywa :) ja dobrze pamiętam na czym stanęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo Ciekawska obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mi dać tylko chwilę na szybki prysznic i zaraz do Ciebie wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Widząc już ogromne podniecenie wracam jeszcze na chwilę do karku, który całuję i lekko gryzę. W ten sposób schodzę niżej wzdłuż kręgosłupa (leżysz na brzuchu)... Zbliżam się do pupy i czujesz jak mój zrost na brodzie zaczyna drapać Cię po pośladkach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się już doczekać czegoś więcej, więc proszę Cię żebyś poszedł o krok dalej, żebyś chociaż włączył paluszki do zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Hmmm, a jesteś wystarczajaco rozgrzana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, ale sam możesz to sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Racja! Całuje Twe pośladki, zaczynam je mocno masować, od czasu do czasu niby przypadkiem muskając Twojej cipki... Zaczynasz dyszec, jednocześnie unosząc lekko pupę w moim kierunku. To znak - zaproszenie ;) Mam ogromna erekcje, ale wiem, ze muszę sie jeszcze powstrzymać. Dzis Ty jesteś królowa balu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już bardzo rozgrzana, zaczynam cichutko jęczeć, kiedy dotykasz mojej ci*ki, chciałabym trzymać w ręce Twój pokaźny sprzęt, ale nie mogę... Jesteś za mną i nie mogę się odwrócić. Czekam na kolejny etap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
W tym momencie rozchylam Twoje pośladki. Czuje Twój obłędny zapach... Jestem jak zahipnotyzowany. Łapie Cie za biodra i podciągamy troche do góry. Głowę opierasz na poduszce, mocno wypinając swoje skarby w moja stronę. Zbliżam twarz i delikatnie przejeżdzam językiem po Twoich nabrzmiałych wargach... Sok z Twojej cipki spływa mi po brodzie, zaczynasz głośniej pojękiwac. Jednym sprawnym ruchem opusZczam spodenki uwalniając swój naładowany sprzęt. Zwiększam tempo, skubie ustami Twoje wargi, jednocześnie zaczynajac masować swojego k****a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, zaczynam jęczeć coraz głośniej. Twój język doprowadza mnie do obłędu, chcę żebyś bawił się tak jak najdłużej... Mam ochotę poczuć Twój sprzęt w środku, ale nie mówię Ci tego. Jest mi teraz tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Zataczam językiem kręgi wokół Twojej nabrzmiałej łechtaczki. Twoja cipka pulsuje wołając o więcej. Nie zapominam rownież o Twej drugiej dziurce - bardzo delikatnie zaczynam masować wejście do niej. Tego sie nie spodziewałas, ale podkręca Xie to jeszcze bardziej. Widząc to, zaczynam językiem pieścić Twoja pupę, jednocześnie wkładając dwa palce do Twojej cipki... Juz sama nie wiesz co sprawia Ci większa przyjemność! Zaczynam palcami poruszać w Tobie, tam i spowrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, też w pierwszej chwili myślałam, że to chodzi o Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się to podoba, doprowadzasz mnie do takiego stanu, że jestem gotowa zgodzić się na wiele... Rozkładam nogi coraz szerzej żebyś miał lepszy dostęp do mojej ci*ki, masz zwinne paluszki, jestem już na granicy pierwszego orgazmu. Podnieca mnie jeszcze bardziej, kiedy w tym samym czasie bawisz się swoim twardym sprzętem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Cały czas jestem za Tobą, ale doskonale słyszysz jak masuje go co raz szybciej i oddycham co raz ciężej. Jesteś na krawędzi orgazmu. Cała twarz mam w Twoich sokach. Czuje, ze jesteś bardzo blisko, wiec przerywam na chwile. Staje obok Ciebie, odwracasz sie w moja stronę, a Twoim oczom ukazuje sie on... http://send-picture.com/img-56324ffdb44e5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiecham się zalotnie, bo wiem jak w tej samej chwili mógłby mnie wypełnić... Biorę go do ręki i zaczynam masować, podoba Ci się to. Następnie zaczynam bawić się języczkiem, biorąc go do ust zaczynam go ssać i wkładać coraz głębiej. Jest duży i nie mieści mi się w ustach, coraz bardziej twardy. Znowu podniecenie wzrasta i zaczynam paluszkiem masować swoją łechtaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Uwielbiam jak go obciągasz jednocześnie robiąc sobie dobrze. Trzymając go w ustach patrzysz mi prosto w oczy. Po chwili wyjmujesz go, spluwasz na niego i zaczynasz szybko pocierać główkę, a druga dłonią masujesz moje wypełnione po brzegi jądra. Wtedy nasz oczy spotykają sie i bez słów juz wiemy co bedzie dalej... Kładę sie na plecach, a Ty kucasz nade mną dając mi możliwość lizania cipki i pupy. Robię sobie dobrze ssajac twoje wargi i łechtaczkę, naprzemiennie liżąc pupę. Pochylając sie do przodu i bierzesz go znów do ust. Tym samym jesteś maksymalnie wypięta w moja stronę. Nie ma innej możliwości - zatapiam w Twej cipce dwa palce i zaczynam posuwać. Po chwili trzeciego wkładam bardzo delikatnie w ciaśniejsza dziurkę... Słyszę gardłowy jęk rozkoszy w trakcie kiedy trzymasz mój sprzęt głęboko w buzi... Przyspieszamy, czuje ze jesteś bardzo blisko. Muszę Cie hamować, zeby nie wytrysnac zbyt wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz to bardzo dobrze, jest cudownie. Ciężko mi skupić się na Tobie, ale bawię się nim dalej, wiem że Tobie też jest przyjemnie. Nie chcę jeszcze dojść, więc przerywam i zmieniamy pozycję. Teraz ja kładę się na plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Czytasz w moich myślach :) klęcząc nad Tobą pochylam sie do przodu, opieram na łokciach, chwytam Cie za pośladki i przyciągam do siebie. Znów mogę Cie pieścić zachłannie. Tak jak lubisz, wszystkie punkty jednocześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam kiedy to robisz. Widok Twojej twarzy między moimi udami doprowadza mnie do szaleństwa. Nie muszę Tobą kierować, sam doskonale wiesz co robić. Nie mogę i nie chcę się już powstrzymywać, jęczę coraz głośniej z rozkoszy. Zaczynam Cię prosić żebyś wszedł w moją mokrą ci*kę, ale Ty dalej się ze mną drażnisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Droczac sie z Tobą upominam sie o swoje. Prosze żebyś zajęła sie moimi jądrami. Cały czas masuje Twoja cipkę...ale wiem ze juz sam nie mogę wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam straszną ochotę poczuć Cię w końcu w środku, ale spełniam Twoją prośbę i robimy zmianę. Znowu kładziesz się wygodnie na plecach, teraz ja jestem na górze. Całuję Cię namiętnie i zabieram się za Twój sprzęt. Zaczynam lizać jądra, bo widzę, że podoba Ci się kiedy to robię, robię z nim co tylko chcesz, coraz szybciej i intensywniej. Podnieca mnie Twoja reakcja na te pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×