Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Nie jest wam czasami żal że nie jesteście piekne i bogate jak dziewczyny z insta

Polecane posty

Gość gość
22:39 niestety ale mam problemy dermatologiczne i hormonalne tanie kosmetyki się nie sprawdzają często powinny to być dermokosmetyki a wielu rzeczy już próbowałam niestety jak się ma 800- 700 zł na życie i sypiące się mieszkanie do remontu to nawet zmiana podejścia nie pomoże,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ta elajza z linka powyzej - torebka Celine.... jasne ze ze zwyklej wyplaty sobie kupisz, nawet jak bedziesz odkladac. Co ona robi w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do fryzjera chodzę raz na 2-3 miesiące podciąć końcówki i płace 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Czy ty wiesz co to są półprodukty kosmetyczne? To NIE SĄ tanie kosmetyki. Najwyraźniej nie. Radzę poszperać w googlach - możesz miło się zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nawet wierzę że możesz małym kosztem wyglądać nieźle, ale to nie jest TO. Też nieraz mi sie wydaje ze super wygladam do momentu kiedy nie zajrze na insta. Tam pieniadze poprostu widac i tyle. " Weszłam na linka tu podawanego. Mi się styl tej laski nei podoba - może w tym rzecz. Na kompach znam się dobrze więc na Apple nawet nie spojrzę, styl ubierania się mam zupełnie inny, torebka dla mnie nudna i nieciekawa, lakier do paznokci Diora? Polecam poczytać o OPI czy Orly, IBD - i zobaczyć co jest używane w porządnych salonach. x Mi się wydaje, że rzecz we własnym guście - Wam to się podoba to zazdrościcie. Dla mnie to nic jarającego. Jedyne czego zazdroszczę to podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odnośnie znanych szafiarek czy blogerek - to mnóstwo dziewczyn na ulicy jest łądniejszych, atrakcyjniejszych czy nawet ciekawszych pod względem stylu. Mimo braku tapety, najnowszej torebki itp. I idę o zakład, że Wy jęczące i zazdroszczące też urodą je bijecie - tylko macie kompleksy i nie potraficie cieszyć się tym co macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz zreszta tez mnie stac na wszystko na co ma ochote a zarabiam 2tys zl. x widać małą masz tę ochotę... Ja zarabiam tez ok. 4 tys i czuje się biedaczką. Też jestem sama, w sensie bez partnera. Kupiłam mieszkanie na kredyt, 50 m2, mam ratę 1200 zł na 15 lat, do tego czynsz, opłaty, żywność, chemia itd. Trochę odkładam, żeby choć raz w roku pojechać nad morze, albo w góry... Nie stać mnie na dbanie o siebie. Jedynie biegam, bo park mam blisko :) Ale kosmetyki mam z niższej półki, ciuchy z lumpeksów albo z przecen w sieciówkach, do fryzjera nie chodzę, sama włosy farbuję, bo taniej. Czuję się jak dziadówa, jak patrzę na te blogerki itd. Nigdy nie będę tak żyła. Nawet jak znajdę faceta, który będzie zarabiał tyle samo, to zaraz będzie ślub, dziecko jedno, później drugie,mieszkanie trzeba będzie zamienić na wieksze, albo na dom, kolejny kredyt...później mąż znajdzie młodszą, a mnie zostawi i będę zgorzkniałą samotną matką z długami. Większość moich koleżanek ma podobny scenariusz. Do du/py jest takie życie szarego czlowieka. Piękne są tylko chwile, a cała reszta to gów/no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jessica Mercedes na przykład, to przecież chuderlawy paszczur, czym tu sie zachwycać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Naprawde zmień nastawienie. Ja sama bym nie wytrzymała z taką marudą, a co dopiero facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Naprawde zmień nastawienie. Ja sama bym nie wytrzymała z taką marudą, a co dopiero facet x No więc własnie, po co mi facet? Ja nie chcę faceta, tylko ciekawego życia, a nie praca od rana do wieczora z której gów/no mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy, posiłki na miescie, kawiarnia, weekendy w europejskich stolicach, wyprzedaże w stanach dwa razy do roku, zima narty w szwajcarii,itm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie troche nie chce wierzyc, ze za takie kijowe albo zwycajne "stylizacje" one dostaja kase. Mi sie wydaje ze ta z linka bogato wyszla za maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kimś kogo się kocha nawet robienie jajecznicy może być ciekawe ;) Wtedy wycieczka do pobliskiego lasku zamienia się w coś co się wspomina latami. Ale to trzeba potrafić doceniać życie. Szczęście jakie mamy, że żyjemy wśród tych 8% najbogatszych ludzi na świecie. Tego, że mamy dach nad głową (Wy macie własny nawet), że mamy pracę, że mamy zdrowie itd. Oby kiedyś  życie nie sprawiło Wam niespodzianki i obyście nie żałowały swoich słów, narzekania i marudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam faceta, wiec nie moge docenic zycia z nim, ale kiedy mialam, to faktycznie spacery byly niesamowitymi przezyciami. No ale nie o tym temat. Teraz nie mam faceta, chcialabym pozyc bardziej luksusowo (oczywiscie nie jako prostytutka!), ale taka praca i takie realia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kretynki się tu wypowiadają :O żeby za 4 tys nie było kogoś stać na dbanie o siebie to trza być piertolniętą :D i od kiedy dbanie o siebie to kosmetyki za kilkaset zł czy ciuchy za tyle samo? chyba kogoś główka boli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tag ubogich mentalnie babach , to wszystko jesto bure. Nudne jesteście i jęczycie jak stare baby pod kościołem. Jeszcze żeby wam to urody dodało. No ale jak poszecie brzydkie jesteście. Fakt najlepiej już rezerwację na cmentarzu róbcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te linki, które wrzuciłyście- kpina. ani jedna ani druga nie jest zachwycająca i ładna. Jedna taka se, przeciętniara a druga- pasztet (elajza) skąd kasa? nie wiem z domu bogate? a lajki z pewnością kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak widac im ten styl odpowiada bo jęczą do niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki weźcie się w garść i nie dajcie się nabierać na chwyty marketingowe. Większość blogerek pozuje w wypożyczonych rzeczach często też młode dziewczęta pomijając sponsora te młodsze pochodzą z bogatych domów i za to nie można ich winić. Masa filtrów które pozwalają zamaskować mankamenty i to wcale tak pięknie nie wygląda, sporo dziewcząt wrzuca też zdjęcia nie będąc bogatymi a jedynie chcą dzięki temu zarobić ( stać się blogerkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze beda od ciebie kobiety atrakcyjniejsze i lepiej zarabiajace. Chyba musialabym upasc na glowe, zeby sledzic profile innych na instagramie. Nie szkoda ci czasu na cos takiego? Tak szczerze sie pytam, bo mnie nie interesuje zycie innych. Znajdz sobie jakies hobby, poczytaj ksiazke, cokolwiek. Jestes strasznie prozna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onlydreams
Eeeee nie! Ciesze sie z tego co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie być piękne i bogate jak dziewczyny z insta czy fb? Nic prostszego. Założcie tam konto i wyszukajcie bogatego pana który poczęstuje was swym stolcem:) Od razu wam na koncie przybędzie za taką zabawę i będziecie miały na wszystko. Albo kupsko albo ssanie sflaczałych pał to najlepsza inwestycja w siebie jakiej każdego dnia,tygodnia czy miesiąca dokonuje wiele tych jakże pięknych dziewcząt z mózgowiem zbliżonym w swych rozmiarach do ping-pongowej piłeczki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p****ało was dziewuchy??? za 4 tys na rękę na nic was nie stać??? gdybym zarabiał taką kasę w PL byłbym przeszczęśliwy i stać by mnie było na wszystko żałosne jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde życie ma swoje zalety i wady. Zazdroszcząc innym tracimy radość życia, które mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Każde życie ma swoje zalety i wady. Zazdroszcząc innym tracimy radość życia, które mamy. dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stac ja na wszystko za 2tys. zlotych :D ktoś tu mieszka z mamusia i za nic nie placi albo ma meza frajera za taka kase to się mozna zrobic na tania dziwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2015 o 00:04, Gość gość napisał:

Jessica Mercedes na przykład, to przecież chuderlawy paszczur, czym tu sie zachwycać.

Moim zdaniem jest bardzo ładna. Gorzej tylko z nadszarpniętym ostatnio wizerunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×