Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U nas w Polsce wszystko jest tanie.

Polecane posty

Gość gość
lx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVN i grupa WP to niemieckie śc/ierwo :D du

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wybieracie się w tatry to polecam Hotel Kopieniec. Czysto, ładnie i z klasą, nowocześnie, a w dodatku można się zrelaksować w SPA. Link do hotelu www.kopieniec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja osoba poszukującym fajnego noclegu podczas podróży po Polsce mogę polecić Hotel Diament w Zgierzu. Jest bardzo położony, blisko A2 oraz ma dobry dojazd do Łodzi. Polecam przepyszne pierogi. http://hotel-diament.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nq UK to kierunek dla emigracyjnych parówczaków z dwójami z liceum :D :D:D Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpi/eradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy gląb i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. Won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tvn to niemieckie gó/wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Zapisz się już dziś! Zniżki do wielu miejsc, zabierz znajomych zgarnij nagrody! Przy zapisie wydajemy legitymację, która uprawnia do zniżki między innymi w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN. Nova CE Gliwice Zwycięstwa 50/2 Gliwice Tel.: 794 400 162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tańsze?? Żartujesz. Przykład masło President Tesco UK- 8f/kg, natomiast Tesco w Polsce 39,95zl/kg. Przy podobnych zarobkach (najniższa w UK 1100f, 1459zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam w Polsce 8000zł jako EMEA account manager wiec mnie najnizsza nie dotyczy wiesniaczko. Kupuje sobie masla ile chce głupia dzido trzeba bylo skonczyc studia kiedy mialas okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie a nie rzucanie w szkole kamieniami :D BUAHAHAHA bingol co chwile zarabia kilka tysiecy wiecej. Uczcie sie od niego jak bajkopisarzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam w Polsce 8000zł jako EMEA account manager wiec mnie najnizsza nie dotyczy wiesniaczko. Kupuje sobie masla ile chce głupia dzido trzeba bylo skonczyc studia kiedy mialas okazje. xxx Czyli nie diametralnie wiecej niz angielska minimalna. Ale jesli TY skonczylas studia, to kultury wobec rozmowcow na nich najwyrazniej nie uczyli. NIe pomoga doktoraty, kiedy czlowiek chamowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie patrzeć na ceny
wszystko jest tanie jak za nic nie płacą bo rodzinka/mąż z za granicy hajs przysyła, wtedy nawet nie trzeba patrzeć na ceny robiąc zakupy, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie jest hoojowe jedzenie z masą chemii, to fakt, za reszte trzeba bulić jak na zachodzie albo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×