Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spodniara39

Maz chce zebym chodzila w obcislych spodniach

Polecane posty

Gość gość
Ja tez lubie takie z okragludka pupcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubie takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię chodzić w takich obcisłych i bez majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyłek ci zmarznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi nieźle wyglądać duża pupa w obcisłych spodniach. Nie raz się za takimi oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich spodniach ładnie wyglada z przodu bułeczka z przedziałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym w tych obcisłych spodniach chodziła, gdyby mój mąż chciał, ale on nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodź w czym chcesz byle sexi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też lubi jak prezentuję swoją zgrabną figurę w obcisłych spodniach, często to również w dopasowanej reszcie stroju. Po domu to obowiązkowo legginsy, chyba że lato i gorąco to kusa tunika lub skąpe szorty. Oczywiście z odsłoniętymi biodrami i bez bielizny pod spodem. Co prawda to bardzo praktyczne i wygodne - tylko pralka ma dużo roboty ale to nie problem. Szkopuł w tym, że często do nas ktoś wpada, a on wymaga abym w domu czuła się swobodnie i nie robiła przebieranek z powodu wizyt. Sąsiadki już się nawet przyzwyczaiły a nawet częściowo naśladują mój styl. Wszyscy na tym korzystają - nam wygodnie a im się to bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz fajną żonę, a może mi ją odstąpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego męża też kręci gdy chodzę w obcisłych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupił mi fajne jeansy biodrówki. Rozmiar się zgadzał, ale myślałam że w nie nie wejdę. Były tak elastyczne, że spokojnie w nie weszłam. Pojawił się problem - z tyłu były tak niskie, żeby majtki nie wystawały w zasadzie mogłam chodzić tylko w bluzkach typu body. Ale w lecie to nie zawsze praktyczne. Podał mi na to sposób - nie zakładać majtek pod spód i podciągnąć spodnie mocno na biodra. Przy pierwszej próbie natychmiast pokazał się "camel toe" i gruby szew cały czas drażnił mi cipkę. Ale on dopiero wtedy uznał że super wyglądam. Nie dało się tak chodzić zbyt długo żeby nie pokazała się wilgoć, ale po pewnym przygotowaniu nawet fajnie się tak czułam. Co rusz uda mi się samoczynnie prężyły i kolana zaciskały, tylko szukałam okazji żeby znaleźć jakieś ustronne miejsce żeby opuścić spodnie i wypiąć tyłeczek na szybki numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca mnie gdy faceci gapią się na moją seksowną żonę. Sam namawiam ją aby zakładała bluzki z dużym dekoltem. Lubię to uczucie gdy mi ptaszek sztywnieje jak widzę, gdy inny facet gapi się na jej zgrabne cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też lubi gdy chodzę w obcisłych spodniach, mówi że mu fiutek sztywnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jak obcisłe te spodnie:) i czy coś widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takich spodniach dupcia wyglada bardzo kuszaco... do tego to sciaganie spodni... super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prospodniarek
Mnie też fiutek sztywnieje gdy żona chodzi w obcisłych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodaspodniara
Mój mąż też lubi gdy chodzę w obcisłych spodniach, mówi że go kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodniara39, a czy często chodzisz w spodniach? Mnie kręcą kobiety w białych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Mojego męża też kręci jak jestem w obcisłych spodniach,ale tylko w domu, jak gdzieś wychodzimy chciałby mnie widzieć w workach, albo stylizacja 70 letniej kobiety. Ciągle o toczymy spory, bo ja się nie poporządkowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Twój mąż jest niepoważny. Ja lubię gdy żona wychodzi w obcisłych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrulJan
moja rozlazła żonka może sobie chodzić w czym chce, kompletnie mnie nie pociaga, jest obrzydliwie gruba, nie kochalismy się juz 6 lat, zaspokajam się sam tudzież co 3-4 tygodnie chadzam do masażystki albo do agencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też kręci mnie moja żona gdy chodzi w obcisłych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej nie noszę spodni. Najszęściej zakładam spódnice, bo luubię. wyglądać kobieco. Tylko w ostateczności jakieś spodnie, ale nigdy nie uważałam się w nich za atrakcyjną. Aż któregoś dnia dostałam od lubego błyszczące legginsy. Moje pierwsze legginsy i od razu takie. Trochę się krępowałam, ale w końcu jestem zgrabna, więc czemu nie :) Teraz zauważam chodząc po mieście, że prawie codziennie spotykam jakąś dziewczynę w takich. Wyglądam w nich naprawdę sexy. Są mocno połyskliwe i ładnie przylegają, bez zmarszczek. Noszę je dość często, nawet fo krótkich bluzek, bo mają imitacje kieszzeni hihi, więc i pupę mogę pokazać. Czuję się w nich super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - ubierajcie sie sexy - wy tak pieknie wygladacie a nam ptaszki sztywnieja na sam widok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez to lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz tez lubi gdy chodze w obcislych spodniach. Bardzo szaleje za mna gdy chodze w bialych obcislych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez to bardzo kreci, zona o tym wie, gdy ma ocote na fiutka to zaklada biale obcisle spodnie albo dzinsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
figura ekstra się prezentuje w dopasowanych spodniach. Białe są fajne - dodatkowo jak są lekko prześwitujące i widać zarys apetycznych pośladków podkreślonych trójkącikiem stringów. Ale na co dzień zwykle tak nie pasuje - albo za ostro albo niepraktycznie. Nasz wynalazek do częstego stosowania jak jest ciepło, wyjazdowo lub w ogóle relaksowo to dopasowane jeansy biodrówki bez majtek pod spodem. Przyjęło się, że wystające majtki, szczególnie stringi to obciach, ja z tym się nie zgadzam, ale na wszelki wypadek najlepiej nie zakładać wcale. Niektóre fasony, szczególnie jak je podciągać, żeby zasłonić pupę wcinają się szwem w bułeczkę. Zwykle w jeansach nie jest to widoczne dla obserwatorów, ale lubię to emocjonujące drażnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×