Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość__Ada

Wirtualnie realne znajomości.

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
pomarańczowy gościu afera jest według Was, a nie mnie więc skoro nie ma to o czym pisać ? 😴 i jak niepoważnie ?:O jedzenie to bardzo ważna sprawa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się z kimś długo rozmawiało na mailu, to można się spotkać choćby z czystej symaptii. Poświęcało się sobie trochę czasu, rozmawiało o swoich myślach, planach, pragnieniach. Jeśli boimy się, że się nie oprzemy tej osobie, to znaczy, że nasz związek jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można pogodzić seks i brak uczuć i zaangażowania? Czy ludzie zaczynają wirtualnie coś do siebie czuć? Może lepiej pisać na forum i unikać wszelkich prywatnych wycieczek. Tak uważam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy nie znam i nie oceniam. Tylko czytam co piszą inni. Nic osobistego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już kiedyś na innym temacie, ale nikt sie nie wypowiedział. Zastanawiam się czemu osoby będące w stałych związkach decydują się na takie znajomości. To oczywiście nie jest żaden atak z mojej strony tylko czysta ciekawość. Nie byłam w takiej sytuacji i myślę o tym, czy takim wirtualnym związkiem rekompensuja sobie to, czego brakuje im w związku... czy pojawiają się jakieś uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka_m dziś Zgadzam się z Tobą. Taki układ na odległość jest super sprawą. Czasami jest też tak że seks zepsuje wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TCC, przecież to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
rozumiem, pisać można wszystko i w zasadzie mnie to mało obchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_m
Pablo było u Ciebie tak, że seks wszystko zepsuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Najszybszy nie musisz tłumaczyć nam co robisz prywatnie. Ważne, że sam wiesz czego chcesz. TCC pewnie czegoś im brakuje, ale sami tego nie przyznają przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka_m dziś Na razie ograniczałem znajomości do @, sms-ków, rozmów telefonicznych. Nie udało się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brunetko wirtualnie się wszystko zaczyna, a do realu nie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myśle że takie spotkanie na kawę, spacer może być jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
własnie nie wiem :( czasami mam ochotę na żeberka, a czasami zjadłbym sałatke :O niezdecydowany ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOnaJA
Powiem wam, że ja spotykam się od czasu do czasu na kawę z Panem którego tutaj poznałam. Spotkanie na kawę i rozmowa do niczego nie zobowiązuje a można się pośmiać, podyskutować etc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_m
Zgadzam się. Ale na zwykłym spotkaniu przy kawie mogło by się nie skończyć i tego się obawiamy. Jesteśmy w związkach i nie chcemy niczego komplikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie jeszcze czy ludzie, którzy chcą jedynie wirtuala nie są ciekawi wizerunku drugiej osoby. Czy pikantne maile wystarczają im. I nie chca wiedzieć jak dana osoba wygląda, bo wolą widzieć ją w fantazjach atrakcyjną. Czasami przecież o kimś fantazjujemy, uprawiamy wirtualny seks, a potem widzimy twarz tej osoby i czujemy wstyd, bo sie nie podoba nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a i jest jeszcze taki problem że ja kawe pijam tylko jedną rano :( a wątpię żeby ktoś chciał się spotkać o 7 rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy wybacz, ale błaznujesz strasznie. Mail z tobą to musi być albo wyzwanie, albo utrapienie dla kobiety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:10 są ciekawi, dlatego wymieniają się zdjęciami;) sory, za siebie piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Naj możesz pić fin, wodę, herbatę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOnaJA
brunetka_m dziś Zgadzam się. Ale na zwykłym spotkaniu przy kawie mogło by się nie skończyć i tego się obawiamy. Jesteśmy w związkach i nie chcemy niczego komplikować. xxxxxxxxxxxxx U nas kończy się na kawie, oboje jesteśmy w związkach, wiemy że na więcej nie możemy i nie chcemy sobie pozwolić. Uwierzcie, że na tym forum można poznac wartościowe osoby. Naju 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mowicie jedynie o relacjach damsko-meskich. przeciez konfiguracje znajomosci moga byc rozne.. damsko-damskie i mesko-meskie rowniez. zdarzaja sie przeciez rozne przyjaznie :) nawet na tym szalonym forumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_m
Ciekawi mnie jak się porusza jaki ma głos jego dotyk zapach. Wiem jak wygląda on też wie jak ja wyglądam. Czasem mam fantazje, że kocham się z nim on też pisał że często o mnie mysli jakby ze mną było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
I pomyśleć że ja służbowy dziennie wysyłam ze 30 maili :( też im współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy myślicie o swoich wirtualnych partnerach nieraz w życiu kiedy z nimi nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×