Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość__Ada

Wirtualnie realne znajomości.

Polecane posty

Gość gość
brunetko to forum nie jest kołem gospodyń wiejskich, a raczej ... więc raczej real to realne uzupełnienie tego czegoś co z partnerem się nie przeżywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co wymiana fotek? Przecież nie od dziś wiadomo, że liczy się tylko osobowość ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuszo jesteś innej orientacji czy to przyjaźń, bo błaznowanie dostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza:D jeśli o mnie mówisz to choćby dziś wypiję kawę z Tobą ;) Frida, masz rację można poznać świetne babki do kawy, rozmów, śmichów lub po prostu do wygadania się :) Mam to szczęście, że znam również kilka Pań z tego forum i wiem na 100% że mogę im ufać i mimo że mieszkają daleko utrzymujemy kontakty, a nasze rozmowy ciągną sie czasem na skype do późnej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_m
OnaJa takie spotkania przy kawie to bardzo cieńka granica. Nikt do końca nie potrafi panować nad emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a mnie Kusza to nawet na Fin zabrać nie chcesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emocje czyli piszesz o pożądaniu czy miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOnaJA
brunetka_m dziś OnaJa takie spotkania przy kawie to bardzo cieńka granica. Nikt do końca nie potrafi panować nad emocjami. xxxxxxxx tylko widzisz my nigdy nie pisaliśmy pikantnych @, zawsze rozmawialismy na wspólne tematy , nie dotyczące seksu, może dlatego spokojnie spotykamy sie jak dobrzy znajomi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_m
Piszę o pożądaniu. Podobamy się sobie. Przesyłamy sobie bardzo dużo fotek tych nie grzecznych też. Rozmawiamy bez żadnego tabu. Wiemy co lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
w zasadzie to ja mam ochote tylko się napić Fin 😴 ale jak napiszę Ci że płacze, szlocham i te inne pierdoły to coś przyśpieszy? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kusza bo ty jak widać niebezpieczna jesteś bez względu na pleć :) gośćOnaJA - to o czym piszesz trudno pewnie zaliczyć jako "wirtualny związek" o którym tu ludzie dyskutują stąd czujesz się bezpiecznie. Jak ktoś napisał chyba oczywistym jest że jeśli wchodzi się jakieś wirtualne układy to widać rekompensują one "to coś" czego brakuje w związkach realnych. Sądzę jednak że istnieje w nich (związkach wirtualnych) skrywany konflikt interesów, wynikający z tego ze kobiety są z wenus a faceci z marsa. Do konsensusu dochodzi kiedy każda ze stron dostarcza drugiej tego czego oczekuje mimo że nie oczekują tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOnaJA
brunetka_m dziś Piszę o pożądaniu. Podobamy się sobie. Przesyłamy sobie bardzo dużo fotek tych nie grzecznych też. Rozmawiamy bez żadnego tabu. Wiemy co lubimy. xxxxxxxx No to masz problem, ja nie umówiłabym sie w realu , własnie z tego względu. Bałabym sie rozczarowania jego mną i odwrotnie, bo wiesz pisanie, wysyłanie fotek to jeszcze może byc zabawne, ale co jeśli w realu jego sposób bycia, zapach, odruchy nie zbliżą Cie do niego a wrecz odwrotnie? Zawiedziesz bardzo swoje oczekiwania i będziesz miała żal do siebie. Zastanów sie czy warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli podliczając od początku są takie osoby jak Onaja czy Czwarte Imperium, które przyznały, że real to może być właśnie przyjaźń tylko, spotkania bez zobowiązań. Są tacy jak brunetka m. I tacy, którzy chcą spotkania w celach przyjacielskich jak Kusza, ale nie doszło do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
E to nie chce mi się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOnaJA
Kusza Myślivski dziś Nie mam nic przeciwko spotkaniom realnym z mężczyznami. Musi być tylko spełniony jeden warunek, dwie osoby muszą tego chcieć. Ja zwykle nie chcę, więc dla mnie jakby problem nie istnieje. Jestem pewna natomiast, że to dość częsta praktyka i rzecz naturalna kiedy dwoje ludzi dobrze się rozumie. xxxxxx Dokładnie tak Kuszo :) sama dobrze wiesz, że nie zawsze chodzi o seks, czasem po prostu jest to ciekawośc drugiej osoby, głosu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło się rozmawiało. Matuzalem uważam, że wirtualny związek to też może być przyjaźń, nie tylko romans. Oba są tak samo dziwnie odbierane przez społeczeństwo. Najszybszy w mieście natomiast nie rozumiem jak ktokolwiek może posądzać Cię o romans, bo jesteś bardzo niedostępnym i skrytym człowiekiem. Mimo całej tej otoczki i dystansu, który tutaj prezentujesz. Chyba bym się obawiała prywatnej korespondencji z Tobą. Dziękuję wszystkim za ciekawą dyskusję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zezowaty Grubas
Często kobiety chcąc podtrzymać zainteresowanie zwodzą i robią nadzieje a jak przychodzi co do czego to się wycofują, bo trzymają kontakt tylko dla zabicia czasu, nudy, czego na początku nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Czyli że co, ja nie mógłbym mieć romansu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
szkoda :( mam taki charakter że jak czegoś nie mogę mieć , to nagle tego zaczynam pragnąć :( i co teraz? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOnaJA
Naju:D ja Cię ciągle kuszę już nie wiem ile ... a Ty ciągle RMF ;) Więc jak bedzie? romansujemy? ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Nie zmienia to faktu, że będziesz moim mężem najszybszy. Chcesz tego, czy nie wbijam w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tu i ogólnie w necie na swój sposób pragną uwagi, chwili rozmowy, nie warto zaprzeczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietom nie chce przebijać się przez skorupę, chyba, że jakaś jest uparta, albo zdesperowana Najszybszy. Nie chcę jednak Cię oceniać, bo być może komuś się podobasz taki jaki jesteś. W Twój romans z Imperium też wątpię. Ona wydaje się bardziej otwarta. Po prostu do siebie nie pasujecie. Ale bądź jaki chcesz, może jeszcze kiedyś popiszemy , jednak nie wiem czy zmienię zdanie. Dla mnie liczy się pierwsze wrażenie. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra Polka po szkodzie
Gadaliśmy tygodniami, Ja wysłałam fotki i on mi też, nie chciałam się spotkać bo się zrobił agresywny i teraz mnie szantażuje. Ostrzegam, nie zawsze jest kolorowo:( nie wiem co teraz robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOnaJA
gość dziś Wszyscy tu i ogólnie w necie na swój sposób pragną uwagi, chwili rozmowy, nie warto zaprzeczać xxxxxxxxxxxx dokładnie tak, każdy/a z nas z jakiegos powodu się tu znalazł/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaznie sie z pania poznana na tym forum. nasza wirtualna znajomosc przeniosla sie do rzeczywistosci. na co dzien mamy kontakt wirtualny, ale jesli tylko to mozliwe, spotykamy sie i spedzamy milo czas.. jesli ktos zechce mi wmowic, ze przyjazn zawiazana w ten sposob nie ma racji bytu, to od razu pozwole sie nie zgodzic. istnieje, pomimo ze nie zgadzamy sie w wielu kwestiach :) mamy chwile ciszy.. rozstania i powroty.. od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
gośćOnaJA no możemy poromansować, ale nie będziesz mi podbierała z talerza ? 😴 gość2 ale jak mężem? :O romans z mężem mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
nie romans z mężem. żadnych romansów. Po prostu ożenisz się ze mną. Nic innego nie przyjmuję do wiadomości. Szykuj się na życie usłane różami. I cierniami. Miłego dnia z tą myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×