Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak odejść od męża będąc w tak ciężkiej sytuacji jak moja?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chciałam się z wami podzielić moja sytuacja. Otóż od 8 lat jestem z facetem, od 4 jesteśmy małżeństwem. Mam 26lat. Tak tak, wczas to się wszystko podziało. .. otóż dobrze było tylko do roku. Tak wokół to zamieszkałam z nim zaraz po maturze w jego mieszkaniu. To przy nim zaczęłam i skończyłam studia, prawo jazdy, pierwsza praca, druga. Juz po roku były kłótnie, lecz nie chciałam wracać do domu rodzinnego. Tam też rodzice byli w trakcie rozwodu i szczerze mówiąc ucieklam z tamtad. Nie miałam siły wrócić. I tak to się toczyło. Lata mijały, kłótnie bardzo często były, wyzwiska i wyrzuty lecz nie umiałam tego skończyć gdyż tak naprawdę nie było dokąd wrócić. Matka po rozwodzie zaczęła pić, ojciec na nowo układał sobie życie a ja w tym tkwilam. Odbył się ślub, potem urodziłam i trzy lata siedziałam w domu mając często wygadywane ze nie pracuje itp. Odchowalam mała i teraz od września znalazłam prace. Między nami jest coraz gorzej, kłótnie ciągle, wyzwiska i szantaż emocjonalny. Nie wiem jak odejść. Nie kocham go od dawna, zarabiam 1700, nie mam gdzie się podziac. Co robić? ?? Płacze prawie codziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mogła bym Ci pomóc gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Górny Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×